Connect with us

Гороскоп

2028 рік якої тварини у східному календарі

Published

on

2028 рік якої тварини у східному календарі
Рік: 2028
Символ року: Мавпа
Стихія року: Земля
Колір: Жовтий

2028 пройде під знаком Земляної Мавпи. Саму стихію цього періоду та цього символу можна охарактеризувати як надійну та родючу. Люди, народжені цього року, можуть похвалитися високим інтелектом і неабияким розумом. Вони точно знають чого хочуть і цілеспрямовано рухаються до своєї мети.

Земляна Мавпа досить гармонійна у своїх проявах. Вона завжди готова допомагати нужденним людям, намагається кожного виручити з біди і при цьому вона не дає непотрібних порад. Такі люди вписуються в будь-яку компанію та завжди підтримують розмову. Але при цьому вони залишаються закритими для незнайомців і не поспішають вивернути свою душу навиворіт.

Тому для багатьох Мавпа здається поверховою та несерйозною, оскільки вона лише підтримує нитку бесіди, не заглиблюючись у деталі та факти. Однак щодо близьких та рідних людей Земляна Мавпа завжди готова провести психологічну бесіду та надати моральну підтримку.

Люди, народжені під цим символом, вирізняються стриманістю. Вони ніколи не з’ясовуватимуть стосунки в громадському місці та на очах великої кількості оточуючих. При цьому Мавпа дуже ґрунтовна і намагається будь-яку розпочату справу довести до логічного кінця. Вона не сумніватиметься, приймаючи рішення. Якщо спочатку вона обрала свій орієнтир, то й рухатиметься відповідно до нього, не виляючи вправо та вліво.

Земляна Мавпа може боятися фінансових проблем. Завдяки своєму високому інтелекту та ретельному підходу до кожної справи, вона завжди зможе заробити, виявляючи у своїй діяльності приголомшливий професіоналізм. Тому Мавпа завжди буде винагороджена за свою працю, яку виконано з особливою педантичністю. Їй властива завзятість та неймовірна рішучість. За рахунок цього найкращими професіями для людей цього символу можуть стати економіст, лікар, юрист, фінансист, архітектор.

Advertisement

Мавпа має високі шанси створити міцну сім’ю. І до шлюбу вона підходить із особливою серйозністю. Її зовсім не приваблюють сплески емоцій. У партнері вона шукає друга та соратника, з яким можна буде вести цікаві бесіди. Земляна Мавпа не любить з’ясовувати стосунки та не терпить скандалів. Але якщо її сильно образити, вона без зайвих слів може швидко розірвати наявні відносини. А якщо в сім’ї відбувається зрада, то це сильно ранить Мавпу і надовго позбавляє її довіри до навколишнього світу.

Характеристика чоловіка народженого у 2028 році

Ви не звикли собі ні в чому відмовляти, завжди намагаєтеся отримати задоволення навіть від дрібниць. Вмієте досягати своїх цілей і навіть виявляти лідерські якості у будь-якій ситуації. Ви вкрай рідко сваритеся з оточуючими, завжди наполягаєте на своїй правоті, і можете володіти багатьма талантами від природи.

Нерідко ви отримуєте блискучу кар’єру, якщо ви докладаєте достатньо зусиль для досягнення своєї мети. З жінками ви прагнете яскравих пригод, але рідко пов’язуєте себе зобов’язаннями. Можете зраджувати дружині, навіть якщо ви давно вже мешкаєте разом. Трохи доброти та м’якості вам не завадить, постарайтеся трохи приборкати свій егоїзм.

Характеристика жінки народженої у 2028 році

Ви веселі, товариські, у вас дуже багато друзів та знайомих. Не любите ні в чому собі відмовляти, і прагнете матеріальних благ, достатку та комфорту. Не намагайтеся докладати великих зусиль у роботі – вам важливо швидко отримати результат. Кар’єра вам дається легко, але в сімейному житті ви часто приймаєте бажане за дійсне і можете наробити багато дурниць. Трохи розважливості та розважливості вам не завадить.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве