Connect with us

Гороскоп

2029 рік якої тварини у східному календарі

Published

on

2029 рік якої тварини у східному календарі
Рік: 2029
Символ року: Півень
Стихія року: Земля
Колір: Жовтий

Цього року пануватиме над небом східний символ року – Земляний Півень, дуже незвичайний і яскравий птах. Час правління – з 13 лютого 2029 року по 2 лютого 2030 року. У цей час народжуються особливі люди, яскраві, товариські та незвичайні.

Земна стихія трохи згладжує вдачу Півня, дозволяючи стати йому не тільки яскравою і схильною до авантюр, але й дуже практичною і цілеспрямованою людиною з вираженими лідерськими якостями. Незважаючи на бійцівську вдачу, це досить мирні та працелюбні працівники, які подобаються всім у колективі.

Досить часто їм вдається стати керівниками, що йде лише на користь і колективу, і просування справи. Якщо Півні Вогняної стихії відрізняються товариськістю і скандальністю, відчуваючи всюди власну правоту, то Земляні Півні практичні, товариські, привабливі і здатні справляти хороше враження на людей у ​​будь-якій обстановці.

У сімейному житті воліють бути м’якими лідерами, рідко тиснуть на власну дружину, але можуть бути ревниві та незадоволені неохайністю та безладністю. Люблять затишне гніздечко, цінують спілкування, кохання, не схильні до зрад, якщо не вирішили піти остаточно. Саме з цієї причини з ними легко порозумітися. Півні цієї стихії – прекрасні вихователі, люди товариські та компанійські.

Для них найкращі професії це юрист, директор, викладач та рієлтор. Рідко прагнуть творчості, артистичним професіям, зате люблять увагу і душевне спілкування, тому в них багато друзів і приятелів, вони завжди комусь допомагають, відрізняються товариськістю і душевністю, але можуть за себе чудово постояти в будь-якій ситуації. Не кидаються обіцянками, люблять порядок, чистоту та затишок у домі, цінують вірність, щирість та постійність.

Advertisement

Представники знака не можуть вибачити неповаги до себе, холодності та зневаги. Зраду їм важко перенести, проте частіше вони не піднімають скандалу і прощають свою другу половинку, якщо це сталося випадково або були вагомі підстави для зради. Однак глузування, зради та хамство такі люди не прощають і переносять дуже болісно.

Їм найкраще почуватися з комфортною та доброю людиною, яка зможе підставити дружнє плече у будь-якій ситуації. Відрізняються постійністю, відданістю та любов’ю до комфорту, домашнього затишку та сталості. Не схильні до моралізації та скандалів.

Характеристика чоловіка народженого у 2029 році

Ви вмієте справити гарне враження на оточуючих, тому у вас завжди багато друзів та знайомих. Ви дуже рідко сваритеся, але не любите, коли вам заважають у досягненні цілей.

Можете справити гарне враження на впливових людей, проте вам властиві імпульсивні вчинки, за які ви довго можете розплачуватися. У коханні ви пристрасні, не любите перешкоди та обмеження, і завжди досягаєте поставленої мети, але іноді вона приносить вам не радість, а розчарування.

Характеристика жінки народженої у 2029 році

Великі досягнення – те, що вами рухає, адже ви намагаєтеся реалізувати свої здібності і вкрай рідко сваритеся з оточуючими. Ви імпульсивні, не завжди продумуєте наслідки своїх вчинків, можете часто потрапляти до екстремальних ситуацій. Ви практично не прагнете лише матеріальних благ – вам важливо самоствердження і самовираження.

Advertisement

Самотності намагаєтеся уникати всіма силами, адже вам необхідно виділитися з натовпу завжди та скрізь. Можете міняти чоловіків, але, виходячи заміж, зробите все заради щастя свого обранця та дітей.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве