Connect with us

Гороскоп

2050 рік – яка тварина буде символом?

Published

on

2050 рік - яка тварина буде символом?

2050 пройде під знаком Білого Металевого Коня. «Скакун» – сьомий «у черзі володарів календаря» згідно зі східним гороскопом. Кінь приходить на зміну Змії, а після неї до своїх прав вступає Коза. Можна не сумніватися, що рік буде яскравим та насиченим подіями, що визначаються характером символічної тварини, накладеною на стихію металу.

Характер знаку

Серед основних рис характеру, що позначаються на поведінці Металевого Коня, можна виділити такі:

 • незалежність;
 • неприйняття чужої волі і навіть порад;
 • бажання бути в центрі уваги та в гущавині подій;
 • вміння зберігати присутність духу у будь-яких ситуаціях;
 • відмінне почуття гумору;
 • впевненість в собі;
 • цілеспрямованість;
 • велика працьовитість;
 • зібраність;
 • прагнення новизни;
 • принциповість та прямолінійність;
 • егоїзм;
 • авантюризм;
 • нахабство;
 • впертість.

Саме стихія металу «заганяє» Кінь під панцир самоконтролю, не даючи буйній натурі піти врозріз. Стриманість, своєю чергою, дозволяє їй успішно реалізувати свої амбіції, кидаючи виклик труднощам і долаючи будь-які проблеми. Якщо Металевий Кінь і виявляє агресивну сторону своєї натури, їй все одно вдається зберегти внутрішню чарівність. Невипадково у неї багато друзів та шанувальників.

Успіхи

У рік, коли у права вступить Кінь, найбільше шансів на успіх саме у тих, хто народився під відповідним знаком східного календаря. Представники «кінського племені» досягнуть великих висот у тих професійних областях, де вони найкраще здатні себе показати. Це:

 • журналістика;
 • творча сфера;
 • підприємницька діяльність;
 • юриспруденція;
 • політика;
 • спорт.

На прориви можуть чекати від 2050 року ті представники знака, які пов’язані з театральним середовищем, а також скульптори та художники.

Коні, які будують професійну спортивну кар’єру, досягнуть найкращих результатів у тому, що властиво природним можливостям цієї тварини — у бігу та стрибках.

Особисте життя

Щоб представники знака могли вибудувати гармонійні стосунки з партнером та зберігати вірність своїй другій половині, їм потрібно завжди почуватися комфортно у суспільстві обранця чи обраниці. У свою чергу, ті, кому пощастить знайти таку людину, можуть бути спокійні за те, що Кінь не перекладе на них відповідальність за добробут сім’ї та супутні проблеми.

Поруч із таким працьовитим партнером неважко зберігати душевний спокій та почуття надійності.

З самого початку стосунків Кінь покаже себе як турботливу істоту, якій важливо, щоб партнер чи партнерка були задоволені. Це почуття у представників знака із роками не зникає. Тим більше, Коні добре відчувають настрій близької людини. Вміють підібрати потрібні слова у розмові та вимовити їх вчасно, як і вчасно зробити те, чого вимагає ситуація.

Advertisement

Натомість їм самим потрібне розуміння і щоб їх «не тримали на прив’язі». Якщо «конягу» постійно контролювати, вона почне підшукувати «когось», з ким стосунки не стануть її обтяжувати. Представники знака — це не ті люди, які терплять роками через почуття провини, звички чи «заради дітей». Найбільш міцними особисті зв’язки стануть у них із народженими в роки, коли править:

Їм краще не заводити романтичних зв’язків із тими, хто народився у роки:

З відношення до інших знаків зв’язку можливі. Однак, щоб стосунки були міцними, Коні доведеться піти на компроміси і змиритися з деякими рисами характеру своєї другої половинки, хоча будь-яке обмеження власних інтересів для представника цього знака – вже подвиг. Тільки дуже сильні почуття можуть змусити поступитися ними народжених у рік правління цієї тварини.

Дружба

Кінь — добрий друг . За всієї своєї зовнішньої експресивності вона відрізняється чуйністю, ніколи не залишить у важкій ситуації — і потрібну пораду дасть, і без шматка хліба не залишить. Єдине, до чого доведеться пристосуватися – це зміни в настрої, коли Кінь раптом починає «брикатися і бити копитом», виплескуючи на оточуючих свій негатив. До цього потрібно ставитися філософськи, тільки й усього.

Як би там не було, Кінь, як символічна тварина східного календаря, уособлює собою шляхетність, горду стати та працьовитість. Тим, хто відповідає цим особливостям, вдасться провести час її правління з користю та радістю. А для народжених у відповідному знаку цей рік може дати реалізацію заповітної мрії.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве