Connect with us

Гороскоп

21 серпня який знак зодіаку?

Published

on

21 серпня який знак зодіаку?

Знаку зодіаку Лев, який випав на 21 серпня, доводиться весь час шукати собі затишний куточок, бо за ним пильно стежить око громадськості. Дійсно, уваги до нього виявляють надто багато. І все б нічого, якби він не був затятим інтровертом, якому хочеться залишитися наодинці зі своїм світом. Переконаний, що абсолютно нормально нікому не розкривати своїх думок та почуттів. Але, немов за законом підлості, вся його думка рано чи пізно виявляється на слуху. Якщо його кар’єра ніяк не пов’язана з блиском на публіці, то він і не бачить сенсу в такій зацікавленості з-за своєї персони і під софітами почувається не комфортно. Але будь-які його спроби відійти в тінь тут же припиняються. Правда після тижневого перепочинку йому таки стає нудно, і він мимоволі вибирається ближче до натовпу.

Особливості характеру

Часто особа 21 серпня приваблює саме своєю зовнішністю. У періоди здобуття своєї справжньої натури він намагається знайти гармонійний зовнішній вигляд. Причому наважується на більш екстравагантні вчинки, чим і епатує аудиторію. Через дивні зв’язки з сумнівними персонажами, втягується в неприємності. Це призводить до ризику повної самотності, що його в принципі не лякає.

Статті присвячені Леву

 • Особливості Лева чоловіка ;
 • Особливості Лева жінки ;
 • Камінь Лева ;
 • Лев – дати народження ;
 • Як спокусити Лева ;
 • Подарунки для Лева чоловіка ;
 • Подарунки для Лева жінки ;
 • З ким Лев найбільше сумісний? Сумісність Лева ;
 • Який Лев у коханні?
 • Загальні риси Лева ;
 • Чого чекати від Лева у стосунках?

Він навмисно усувається, і це помітно. Не говорить першим і не намагається справити сприятливе враження навіть від того, від кого залежить його майбутнє. Тому йому немає різниці, хто перед ним: бос чи сусід по сходовій клітці. Але це не натякає на те, що він байдужий. Насправді це неймовірно чутлива людина, що гостро реагує на будь-яку несправедливість. Особливо боляче, якщо принижують того, хто не вписується у соціальні стандарти. Якщо накопичена лють переповнить його догори, то тихоня трансформується на Халка, і тоді місця мало всім.

При виборі партнера не забуває про свою головну пристрасть – свободу. Але розуміючи суть шлюбного союзу, намагатиметься не виходити за його рамки. Натомість спроб керувати собою не зазнає. Якщо половинка погодиться грати за його правилами, то стосунки обіцяють бути міцними. Еротиці відводить велике значення, тому інтимне життя багата на чуттєвість.

Відомі особи

Сьогодні вітають Кері-Енн Мосс, Валерія Кудашкіна, Кім Кетролл (актори), Ганну Плетньову (співачка) та Миколу Валуєва (боксер).

Advertisement

Що піднесе доля

Незважаючи на любов до усамітнення, є всі шанси пробитися у громадській та політичній діяльності. Допомагають у цьому навички організатора та керуючого. Знак зодіаку дуже швидко прагне похвали за свої заслуги. У разі можна сміливо збирати почесті, оскільки вони лише посилюють його прагнення. Навіть якщо стартував у бідних умовах, то ніколи не забуває про манери та гідну поведінку, що течуть у його крові. Єдине, що може стати на заваді – неприборкані амбіції. Він готовий братися за надто важкі проекти та у необмежених кількостях. Таке навантаження не зламає його відразу, але неабияк виснажить. Не варто боятись приступати до чогось нового, тому що будь-яке починання закінчується вдало.

 • Щасливі числа: 1, 3, 4, 10, 12, 13, 19, 21, 22, 28, 30 та 31.
 • Сумісність налаштована на 1, 3, 4, 10, 12, 13, 19, 21, 22, 28, 30 і 31, що з’явилися.
 • Потужну енергетику несуть фіолетові, пурпурові, багряні, золоті, сині, сірі, рожеві, оранжеві та сапфірові речі.
 • Свій амулет знайде в аметисті, бурштину, топазі, сапфірі, діаманті, а також у пурпурових або фіолетових мінералах.

Виберіть місяць, щоб завжди бути в курсі якого знака Зодіаку присвячений цей місяць

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве