Connect with us

Гороскоп

25 серпня який знак зодіаку?

Published

on

25 серпня який знак зодіаку?

25 серпня став днем ​​найекстравертнішої людини – знака зодіаку Діва. Ви точно не пропустите цього яскравого індивіда, який встигає проявити себе в 1000 різних обличчях і не раз шокує публіку. Щоправда, якщо обставини змушують або він сам відчує необхідність, то легко усамітниться на довгий час. Причому в його лігво не пустять навіть наближених. Це найкращий зберігач секретів, оскільки таємниця піде з ним у могилу, і він жодного разу не зазнає спокуси поділитися.

Особливості характеру

Особа 25 серпня – це гуру за приховуванням своїх істинних почуттів. Зазвичай стриманий, але коли поставить конкретну мету, починає спеціально згущувати фарби, доводячи все до драми. Наприклад, така дівчина, якщо вирішить підкорити обранця, то він від неї вже не відбудеться. Вона піде на все, щоб утримати його поряд, навіть якщо він активно пручається.

Статті присвячені Діві

 • Особливості Діву чоловіка ;
 • Особливості Діву жінки ;
 • Камінь Діви ;
 • Діва-дати народження ;
 • Як спокусити Діву ;
 • Подарунки для Діви чоловіка ;
 • Подарунки для Діви жінки ;
 • З ким Діва найбільш сумісна? Сумісність Діви ;
 • Яка Діва у коханні?
 • Загальні риси Діви ;
 • Чого чекати від Діва у стосунках?

Вони чудово знайомі зі своїми вигідними сторонами і знають, в яку привабливу упаковку загорнути їх при подачі. Якщо говорити прямо, то проти таких чар справді складно встояти, оскільки природа наділила їх неймовірною фізичною привабливістю.

Іноді сексуальності стає занадто багато. Справа в тому, що він може відчувати сором за своє походження або йому здається, що чогось в образі не вистачає. І він прикриває все за показним шаром інтиму, сподіваючись, що приховає свої вади. Але як тільки зрозуміє, що справжня сила лежить в інтелектуальному плані, його свідомість різко посилиться. Йому потрібно перебороти самолюбування та нарцисизм, щоб оцінити себе об’єктивно. Якщо вийде, то зробить правильний вибір кар’єри, а також займе вигідне місце у соціумі. І все ж таки до кінця викорінити протистояння фізичного та ментального неможливо, оскільки періодично виникатимуть ситуації, коли на полі бою зустрінуться ці двоє. Потрібно зрозуміти, що він сам вганяє себе у стереотипи. Зазвичай думати, що за гарною обкладинкою порожнеча. І тут ми маємо повноцінний комплект. Але він ризикує втратити розумову складову, якщо не перестане зациклюватись на зовнішності. Краще знайти в собі вроджені таланти і вигодовувати їх. Найголовніше – зуміти пробити собі дорогу без помічників, інакше стане залежним від їхньої думки та порад.

Відомі особи

Сьогодні вітають Шона Коннері, Блейк Лайвлі (актори), Тіма Бертона, Сергія Соловйова (режисери) та Клаудію Шиффер (модель).

Advertisement

Що піднесе доля

Любить домінувати, але проявляється це у позитивному ключі, оскільки владність йде в роботу. Для нього виконання завдання вчасно та якісно є чи не справою честі. Будь-яка невдача лягає плямою на добре ім’я і псує репутацію. Тягнеться до всіх видів мистецтва, особливо обожнює живопис і музику. У найкращому варіанті розвитку – це стриманий знак зодіаку з королівськими манерами та духовними устремліннями. Рухом спраги до пригод, тому часто подорожує. У небезпечних ситуаціях слід дослухатися інтуїції. Якщо виявить себе у творчості, то відрізнятиметься сміливістю та оригінальністю.

 • Щасливі числа: 2, 7, 11, 16, 20, 25 та 29.
 • Сумісність налаштована на 2, 7, 11, 16, 20, 25, 29, що з’явилися.
 • Потужний енергетичний потік походить від зелених, сизих, синіх, блакитних, сапфірових та золотих речей.
 • Амулет знайде в місячному камені, перли, діаманті, жадіт і бурштину.

Виберіть місяць, щоб завжди бути в курсі якого знака Зодіаку присвячений цей місяць

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве