Connect with us

Гороскоп

28 листопада – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 листопада

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях.

Для вас покликання та досягнення всі мають бути підкріплені матеріальною нагородою та благами.

Переваги

  • Вміння жити з людьми;
  • Практичність та терпіння у вирішенні фінансових питань;
  • Сміливість та вміння долати будь-які перешкоди;
  • Лідерські якості;
  • Рішучість.

Недоліки

  • Тиск на оточуючих;
  • Запальність та категоричність;
  • Прямолінійність та відсутність м’якості;
  • Відокремленість та небажання працювати в колективі;
  • Суперечливість.

Чоловік народжений 28 листопада

У вашому характері поєднується прямолінійність із терпінням та витримкою. Ви легко обходите всі перешкоди, практично мислите і намагаєтеся з усього отримати користь і матеріальні блага. Жінки в захваті від вашої магнетичної чарівності, проте ви не кожній з них даєте шанс виявити найкращі почуття.

Жінка народжена 28 листопада

Ви точно знаєте, чого хочете, вам перше місце займають сімейні стосунки, але партнера ви вибираєте не відразу. Прагніть ідеальних відносин, і в сім’ї вибираєте роль лідера і не поступаєтеся нікому і ні в чому. Завдяки своїй комунікабельності та терпінню можете зберегти сім’ю, але не прощаєте партнерові зрад чи грубого звернення, посягання на вашу свободу та незалежність.

Любовний гороскоп 28 листопада

Ви не вірите в кохання або не надаєте цьому почуттю особливого значення. Ви легко добиваєтеся уваги протилежної статі, але рідко віддаєтеся почуттям і дозволяєте їм керувати своїми вчинками та поведінкою. Партнера вибираєте з практичних міркувань – він має бути хорошим другом та матеріально забезпеченою людиною.

Гороскоп роботи та кар’єри 28 листопада

Ви чітко ставите перед собою цілі та прагнете матеріальних благ. Гроші грають для вас чи не основну роль, ви не багато працюватимете, якщо за це платити будуть недостатньо. Успішною для вас може бути сфера поліції, силових структур чи влади – саме там ви відчуватимете свою незамінність.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве