Connect with us

Гороскоп

29 серпня який знак зодіаку?

Published

on

29 серпня який знак зодіаку?

Оскільки 29 серпня присвячено порядку, то знак зодіаку Діва не зазнає хаотичності довкола себе. Причому це стосується не лише бардаку на робочому столі або в квартирі, а й на службі, і в любовних стосунках. Все має бути зрозумілим і розкладеним по поличках. Це зовсім не говорить про те, що перед вами відчайдушний зануда. Навпаки, він неймовірно активний і заповзятливий, просто своє полум’я примудряється організувати та використати на повну міць.

Особливості характеру

Як не дивно, але особа 29 серпня, незважаючи на всю впорядкованість, досить спонтанна і любить імпровізувати. Це допомагає знаку зодіаку не тільки уникати промахів, але й видертися з найнеприємніших колотнеч, корегуючи свої рухи буквально на ходу. Тому за його елегантними та ефективними маневрами завжди цікаво спостерігати.

Статті присвячені Діві

 • Знак зодіаку Діва – повна характеристика
 • Особливості Діву чоловіка ;
 • Особливості Діву жінки ;
 • Діва-дати народження ;
 • Як спокусити Діву ;
 • Подарунки для Діви чоловіка ;
 • Подарунки для Діви жінки ;
 • З ким Діва найбільш сумісна? Сумісність Діви ;
 • Яка Діва у коханні?
 • Загальні риси Діви ;
 • Чого чекати від Діва у стосунках?

Він веде одночасно бурхливе особисте та успішне суспільне життя, тому намагається зробити все, щоб вони не знаходили точок перетину. Якщо контроль послабиться, і він виплесне емоції, потім сильно шкодує. Спочатку здається, що йому зовсім не варто звертати уваги на свої проблеми. Але насправді, йому неймовірно важливо, щоб поряд був чуйний і чуйний партнер. Звикаючи жити у суспільстві, він відчуває страшний дискомфорт, якщо йому не дозволяють висловитися. З цього моменту і розпочинається головне протистояння. Часто йому доводиться обирати між кар’єрою та любов’ю. І від цього він божеволіє.

Якщо повністю заглибиться у сімейне коло, то ризикує закритися у собі. Тоді його практично неможливо витягнути і звернути увагу на якусь подію ззовні. Щоб достукатися, доведеться волати до емоцій. Значне місце відводить статевому контакту та будь-якій фізичній насолоді. Він завжди нормально переносить напруженості, створені обставинами. Може скотитися до алкоголізму чи наркотиків. Деякі шукають порятунку у негативних персонажах. Але якщо впорається самостійно, то вийде новий рівень свідомості. Головне не забувати імпровізувати та адаптуватися.

Відомі особи

Сьогодні вітають Карлу Гуджино, Марину Олександрову, Ірину Лачину, Інгрід Бергман (акторки), Майкла Джексона (співак) та Слободана Мілошевича (президент Сербії).

Advertisement

Що піднесе доля

У відносинах народжений 29 серпня залишається відданим, якщо справді зустрів свою половинку. Ту ж вірність він поширює як на друзів, так і на професію. У ньому так багато щедрості і шляхетності, що навіть якщо зіткнеться з протилежною думкою, то вони розійдуться на позитивній хвилі. Тому кількість ворогів мінімальна.

Знаку зодіаку обіцяють успіх на будь-якому професійному полі. Цьому сприяють його навички дипломатії, тактовність та вміння спрямовувати. Є також шанс, що прокинеться талант до творчості. Може спробувати себе у музиці, письменницькому мистецтві, драматургії тощо. Його цінують за те, що бачить в інших найкращі сторони і не звертає увагу на погане, якщо воно, звичайно, не заважає його діяльності та цілям. Гроші приходять легко, причому частіше багатіє саме на тих справах, де задіяні його таланти.

 • Щасливі числа: 2, 7, 11, 16, 20, 25 та 29
 • Сумісність налаштована на 1, 4, 10, 13, 19, 22, 28 і 31, що з’явилися.
 • Гармонія прийде із зеленими, білими, золотими, сизими, кремовими, синіми та помаранчевими речами.
 • Свій амулет отримає у вигляді сапфіру, бурштину, перлів, місячного каменю, жадеїту та топазу.

Виберіть місяць, щоб завжди бути в курсі якого знака Зодіаку присвячений цей місяць

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве