Connect with us

Гороскоп

2З серпня який знак зодіаку?

Published

on

23 серпня який знак зодіаку?

Іноді здається, що знак зодіаку Діва, що випав на 23 серпня, поводиться занадто відсторонено і холодно. В принципі, це не хибне враження. Він і справді не відчуває інтересу до земних справ, повністю занурений у свої потреби та ігнорує чужі потреби, через що отримує ярлик егоїста. Але це скоріше цілеспрямованість, оскільки він знає про свій намір і не хоче витрачати себе на дрібниці.

Особливості характеру

Особа 23 серпня завжди в русі і чимось зайнята, тому поруч із нею неможливо не діяти. Багато представників знаку зодіаку виявляють таланти в умінні накопичувати матеріальні блага. Але, маючи комерційну жилку, йому недостатньо простого добування грошей. Йому цікавіше дізнатися подробиці зі сфери бізнесу, вникати в те, як усе влаштовано.

Статті присвячені Діві

 • Особливості Діву чоловіка ;
 • Особливості Діву жінки ;
 • Камінь Діви ;
 • Діва-дати народження ;
 • Як спокусити Діву ;
 • Подарунки для Діви чоловіка ;
 • Подарунки для Діви жінки ;
 • З ким Діва найбільш сумісна? Сумісність Діви ;
 • Яка Діва у коханні?
 • Загальні риси Діви ;
 • Чого чекати від Діва у стосунках?

Добивається свого виключно прямими діями і не йде в обхід. Однак це не означає, що його натиск знаходить себе лише в агресивності. Навпаки, у всіх своїх вчинках він керується правилом: сам живи та іншим не заважай. І це не викликає протистояння із сторонніми.

Йому подобається копатися в деталях і знати технічні новинки. Напевно, в дитинстві доводилося ховати від нього прилади, оскільки допитливий малюк розбирав їх на деталі за лічені хвилини. І це відгукнеться у дорослому житті, оскільки незалежно від обраної професії досвід з минулого допомагає полагодити будь-який механізм. Свої розумові здібності вміє застосувати практично, досягаючи фінансового благополуччя. Але це власник, який накладає друк «моє» як на предмети, так і на людей. Звичайно, така поведінка дратує та створює перешкоди у комунікації.

Необов’язково, що він буде екстравертом. Періодично вимагає, щоби від нього всі відстали, і він побув у тиші. Але це триває недовго. У ньому багато альтруїзму, тому відкрито закоханості та деякі зустрічі можуть кардинально його змінити. Важливо, щоб жорсткий контроль спрямовував бурхливий потік енергії у правильне русло. Потрібно навчитися цього ще у підлітковому віці. Наприклад, лють та бажання перемогти можна застосувати у спорті. Тяга до екстриму виробляє сильну волю та вільний дух. Дружба з подібними собі дозволить йому розслабитися і знайти своє місце в житті.

Advertisement

Відомі особи

Сьогодні вітають Ігоря Петренка (актор), Кобі Брайанта (баскетболіст) та Олену Аліну (співачка).

Що піднесе доля

Оскільки він віддається кар’єрі, то й найвизначніші події чекають на його професійному полі. Схильний переїжджати, тож до житла не прив’язується. Спроможний виявити терпіння заради мети, якщо на це не піде багато часу, тому що його ініціативність підживлює хоча б тимчасовий успіх. Слід вибирати те місце, де важливі реакція та швидкість. Сидіти за монотонними завданнями йому нестерпно. Якщо ж з’явиться справді проект, то він не знає втоми і готовий цілодобово займатися його реалізацією. У коханні не постійний, тому що тягнеться до нових відчуттів, пересичуючи постійністю. З грошима у нього завжди все добре, тому що розуміється на економіці і навіть радить іншим, куди вкладати кошти. Єдина небезпека – знайомство з небажаними персонажами, які призведуть до руйнування своїми наперед провальними ідеями.

 • Щасливі числа: 1, 5, 10, 14, 19 та 23.
 • Сумісність налаштована на 5, 14 і 23, що з’явилися.
 • Йому комфортно у будь-якій колірній гамі, але особливо потужну енергетику отримає від світлих тонів.
 • Свій амулет знайде в діаманті, перли і будь-якому блискучому камені.

Виберіть місяць, щоб завжди бути в курсі якого знака Зодіаку присвячений цей місяць

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве