Connect with us

Любов і секс

40 і неодружена? Ось 10 порад, як знайти кохання після 40

Published

on

40 і неодружена? Ось 10 порад, як знайти кохання після 40

Тепер, коли тобі 40 і ти самотній, усе виглядає зовсім інакше, ніж коли тобі було 20 і ти був неодруженим.

Вас поранили у стосунках… і, можливо, ви навіть розлучилися.

Ви можете мати маленьких дітей… або бути порожнім гніздом .

Якою б не була ваша конкретна ситуація, ви можете подумати, що в цьому віці для вас нікого немає.

Вибачте: ви неправі! Безсумнівно, є хтось, хто підходить тобі, хто навіть кращий за будь-які ваші минулі стосунки. Справа лише в тому, щоб ви були відкритими до того, як і де ви його зустрінете.

Advertisement

Поради, як знайти кохання, коли тобі 40 і ти самотній

Я знаю, що те, через що ви пройшли, зробило вас скептиком, коли справа доходить до зміни вашого статусу з 40 років і неодруженого. Але повірте мені, хлопцеві, який допоміг тисячам жінок — багатьом з яких було 40 років і старше  — знайти кохання всього свого життя.

Так, побачення після 40 виглядають інакше, ніж раніше. Але подумайте про це: ви розумніші, ніж були у свої 20, і у вас достатньо досвіду в любові та житті, щоб знати, що варто прагнути, а що ні. Щоб допомогти вам знайти кохання на цьому етапі вашого життя, у мене є кілька індивідуальних порад, які допоможуть вам перейти від 40-річної самотності до 40-річної закоханості!

1. Уникайте надто сильного; Це може відлякати деяких хлопців

Ви дивитеся на перше побачення як на співбесіду при прийомі на роботу, тільки ви проводите співбесіду.

Звідки ти?

Ви коли-небудь були одружені? Є діти?

Advertisement

Що ти шукаєш?

Я знаю, що ти втомилася від нудності, пов’язаної з побаченнями, і я знаю, що ти не хочеш витрачати час на не тих хлопців, але пам’ятай, щоб це було весело! Правда полягає в тому, що хоча ви хочете довгострокових стосунків , якщо ви усунете хлопців, які не скажуть відразу, що це те, що вони шукають, ви можете втратити кілька чудових нагод познайомитися з крутими чоловіками. І ніколи не знаєш: у тебе може виникнути божевільна хімія з хлопцем, з яким ти починаєш зустрічатися…навіть якщо немає довгострокового потенціалу. Тож ви можете вирішити невимушено.

Якщо ви з самого початку дасте зрозуміти, що шукаєте свого наступного чоловіка, ви не тільки обмежите себе, але й злякаєте його. Зрозумійте, що чоловік, швидше за все, захоче стосунків із впевненою, незалежною та смішною жінкою, ніж з тією, яка обурює його всіма аспектами його життя.

2. Не відгороджуйте своє серце стіною

Чим більше вас образили в минулих стосунках, тим важче  не робити цього, і я це розумію. Як психотерапевт і блогер Ілен С. Коен, доктор філософії. ,  каже на Psychology Today :

 « Коли ми втрачаємо здатність бути вразливими та закриваємось від любові, ми також втрачаємо здатність відчувати радість, яка приходить від стосунків».

Advertisement

Отже, хоча ви можете спробувати прийняти позицію Скарлет О’Хара, не дозволяючи чомусь вас турбувати та не дозволяючи чоловікам наближатися надто близько, насправді ви відгороджуєте себе від кохання. І правду кажучи: будівництво фортеці навколо вашого серця не забезпечує справжнього захисту від душевного болю. Це лише створює ілюзію, що так і є.

Тому будьте вразливими. Знайте, що ви постраждаєте… і що це просто частина життя та любові. З кожним серцевим болем ти стаєш на крок ближче до того, щоб знайти чоловіка, який не розіб’є твоє серце.

3. Не змушуйте його виконувати всю роботу

Я знаю деяких жінок, які не підходять у  додаток для знайомств Bumble, тому що він вимагає від жінок перших кроків. І незважаючи на те, що ми живемо в профеміністичному суспільстві, дослідження показують, що менше ніж 1 з 10 жінок насправді робить перший крок (що це, половина жінки??).

Можливо, у свої 20 вам не потрібно було докладати жодних зусиль, щоб залучати чоловіків і зустрічатися з ними. Але все інакше. Деякі з чоловіків, з якими ви зустрічаєтеся, можливо, були одружені та звикли до гендерної рівності у своїх стосунках, змінюючи підгузки та миючи підлогу, поки їхні жінки працювали.

І стать осторонь: хто хоче бути тим, хто докладе всіх зусиль? Якщо чоловік, з яким ви зустрічаєтеся, завжди ініціює смс-ки, будує з вами плани та платить за все, рано чи пізно йому це набридне. Покажіть йому, що він вам подобається, відповівши взаємністю на його зусилля. Це просто добра карма.

Advertisement

4. Знайте, що саме ви шукаєте в чоловікові

Я сумніваюся, що багато 20-річних мають серйозні списки щодо того, чого вони хочуть від партнера, окрім того, щоб бути милим і мати хорошу роботу. Сподіваюся, з тих пір ваш список став трохи більш… складнішим. Ви маєте більше досвіду у стосунках і тому краще знаєте, чого хочете (а чого ні).

Знання того, чого ви хочете від партнера, може допомогти вам це знайти.

Вам не все одно, чи є у нього діти?

Ви хочете, щоб він мав роботу білих комірців, чи все одно, чим він займається?

Що, якщо він багато подорожує на роботу? Це порушник угоди?

Advertisement

Хочете, щоб сім’я була для нього пріоритетом?

Жінки, яким я допоміг знайти кохання, часто починають свої списки з поверхневих характеристик, як-от його зріст, колір волосся, його фізична форма. Але через деякий час вони розуміють, що насправді важливо те, яка вона людина. Він добрий? Розумний? Прагнення? Пам’ятайте про такі якості, створюючи свій список. І звичайно, збожеволійте від фізичних деталей, якщо хочете. Просто будь відкритим до того, що знайдеш.

5. Не обмежуйте себе занадто вузько в тому, що ви хочете

Говорячи про відкритість… Я знаю багато жінок, які думали, що в кінцевому підсумку отримають високого, ввічливого генерального директора з пітбулем… і вони закінчили з низеньким лисим бухгалтером із котами. Розрахувались? Зовсім ні! Бо, знову ж таки, справа не в поверхневому.

Ось тут, на мою думку, програми для знайомств не справляються. Вони заохочують культуру гортання, коли користувачі майже не витрачають час на читання профілів, а натомість переглядають фотографії, перш ніж вирішити, чи вони хоч трохи зацікавлені. Дослідження, проведене вченими Мічиганського університету, показало, що і чоловіки, і жінки прагнуть шукати потенційних партнерів на 25% більш бажаних, ніж вони самі . Дослідження не виявило, яка частина з них перетворилася на любовні збіги, але ми можемо припустити, що модель/актор, на якого ви дивилися, має свій вибір!

Отже, урок тут: будьте відкритими. Можливо, ви думаєте, що вам потрібен інженер з вищою освітою, але ви знаходите водія вантажівки, який божевільно розумний і смішний. Можливо, ти думала, що не хочеш зустрічатися з чоловіком із дітьми, але тепер це так, і його діти проникають у твоє серце разом із ним.

Advertisement

6. Збільшуйте можливості для знайомства з чоловіками

Я знаю: в 10 разів важче зустрічатися з чоловіками, коли тобі 40 і ти самотня, ніж коли ти навчалася в коледжі. Це означає, що вам доведеться працювати в 10 разів більше, щоб досягти успіху!

Але відвідувати кегери на братських вечірках більше не для вас (серйозно. Навіть не розглядайте це!), тож вам потрібно знайти більш відповідні віку способи потенційного знайомства з чоловіками.

Я знаю жінок, яким пощастило приєднатися до груп Meetup, чи то для самотніх, чи то для певної діяльності, як-от походи. Існують навіть групи для людей, яким за 40 і неодружених (або старших), тож вам не доведеться турбуватися про те, що вас оточують неодружені студенти!

Я знаю, що може здатися, що всі ваші друзі в цьому віці є партнерами, але якщо ви придивитеся, ви можете виявити, що навіть у цих друзів є неодружені брати або колеги. Не соромтеся запитати, чи знають вони когось, кому б ви підійшли. Налаштування друга, якому ви довіряєте , може мати позитивні результати!

7. Будьте впевнені в собі: впевненість надзвичайно приваблива

10 порад, як знайти кохання після 40 років

10 порад, як знайти кохання після 40 років

Можливо, ви зараз не почуваєтеся впевнено, коли вам 40 років і ви неодружені. Вам може здатися, що ви пройшли через дзвінок і зустрічалися з кожним невдахою старше 40 (і навіть з деякими молодше!). Ви можете запитати себе:  «Що зі мною? Чому я не можу знайти кохання??”

Я розумію це.

Advertisement

Але ви повинні вибратися зі своєї жалюгідної калюжі не лише тому, що чоловіки люблять впевнених жінок , а й тому, що ви шкодите власному его та усвідомленню власної гідності, чим довше ви дозволяєте своєму минулому досвіду впливати на ваше бачення себе. .

Замість того, щоб зосереджуватися на тому, що у вас зараз немає чоловіка, подумайте про те, що у вашому житті відбувається чудово. Можливо, ви щойно знайшли нового клієнта на роботі. Дай п’ять. Можливо, ви успішно виховали продуктивного члена суспільства (вашого Mini-Me). Іди ти! У твоєму житті є багато речей для задоволення, тому не зосереджуйся на тому, щоб мати чоловіка, щоб відчувати себе впевнено.

8. Не судіть когось заздалегідь, перш ніж зустрітися з ним

Отже, ви спілкувалися з джентльменом у додатку для знайомств, і він просто запросив вас на каву. Раптом ти дивишся на його фотографії, думаючи, що він тебе не потягне фізично. Ви повинні сказати ні? Привид? Ти ж не хочеш образити його почуття…

Примітка редактора: готові залучити кохання перевіреною стратегією? Зареєструйтеся на цей безкоштовний тренінг, щоб дізнатися, як його знайти.

Дозвольте мені сказати, що неймовірно важко оцінити хімію, коли ви обмінюєтеся повідомленнями з людиною, яку ви ще не зустрічали. Очевидно, було щось у цій людині, яка вам сподобалася, коли ви тільки почали спілкуватися. Розмова була хорошою? Він смішить вас? Маєте цікаві речі сказати?

Advertisement

Якщо так, то виходь з ним. Він не просив вас вийти за нього заміж. Він попросив зустрічі. Він, як і ти, хоче побачити, чи є між вами іскра. І, звичайно, ви не гарантуєте, що воно буде. Ви не дізнаєтеся, поки не зустрінетеся віч-на-віч, чи є тут хімія . І ви можете бути просто здивовані: навіть якщо він не є вашим фізичним ідеалом, він просто може бути хлопцем для вас!

9. Будьте відкритими до різних сімейних способів життя та установок

У вас є 14-річний син, і ви вирішили, що не хочете зустрічатися з чоловіками, у яких діти молодші за вас. Лише кілька років, і ти закінчиш батьківство (е-е, начебто)! Отже, що відбувається, коли ти зустрічаєш неймовірного хлопця з 5-річною дочкою? Ви йдете геть, навіть не намагаючись побачити, який потенціал для стосунків?

Або ви спробуєте?

Принаймні, ви можете співчувати через проблеми спільного батьківства та графіки опіки. У найкращому випадку ви можете виявити, що побачите, що таке бути поруч з маленькою дівчинкою (щось, з чим у вас немає досвіду, виховуючи хлопчика).

Або, можливо, ваша родина живе в іншій країні, і ви бачите їх рідко. Батьки вашого нового коханого живуть тут, і він бачить їх щонеділі. Це вас лякає. Батьки повинні жити далеко-далеко! Але з іншого боку, приємно бути таким близьким і бачити його зв’язок з ними.

Advertisement

Вам 40, ви самотній, і, звичайно, ви звикли до власної сімейної динаміки. Але якщо ви відкриті до інших домовленостей і послабите свої очікування, ви можете просто знайти кохання.

10. Не зосереджуйтеся на тому, щоб якомога швидше знайти кохання

Можливо, коли вам 40 років і ви неодружені, ви відчуваєте, що найкращі роки позаду. Ви розлучилися кілька років тому і хочете зав’язати наступні великі стосунки, перш ніж відчуєте, що ваша зовнішність зникає (повірте мені: правильний хлопець не помітить гусячих лапок, якими ви одержимі). Ви так сильно шукаєте кохання, що розчарувалися. Ви зустрічаєтеся з чоловіками, яких ви  знаєте , що вам не підходять, тому що чіпляєтеся за маленьку надію, що ви неправі.

Якщо ви ходите на купу побачень, можливо, ви фактично заважаєте своїй здатності знайти кохання. Для цього навіть є термін: перестаратись .

З іншого боку, ви можете відчайдушно прагнути знайти кохання і опинитися  без перспектив побачення.

У будь-якому випадку, усвідомте, що дія з місця відчаю, коли ви бажаєте кохання, лише змушує Всесвіт зосереджуватися на відсутності у вас любові … і тому продовжує її доставляти.

Advertisement

Натомість усвідомте, що ваше життя наповнене любов’ю в багатьох інших сферах: у вашій дружбі, вашій сім’ї, ваших пристрастях, ваших хобі. Присвятіть себе тому, щоб бути щасливим в інших аспектах свого життя, і любов підкрадеться до вас, коли ви її не шукаєте.

Висновок: сприймайте побачення як марафон і насолоджуйтесь процесом

Подивіться на це так: вам не буде 40 і ви не будете вічно самотні. Або 50 і холостя. Або 60. Або якого б вам віку не було. У фільмі «  Як бути самотньою  » є прекрасне повідомлення для самотніх жінок будь-якого віку: незважаючи на розчарування від побачень, сльози та розбите серце, це ніколи не буває назавжди. Подивіться на те, що вам 40 років і ви самотні, це унікальна можливість у вашому житті справді зосередитися на собі та викроїти життя, якого ви завжди хотіли.

Ви можете не зустрітися з містером Правильним завтра. Або навіть цього року. Але побачення можуть бути веселими, якщо ви це дозволите. Знайомства після 40 дають вам можливість познайомитися з новими людьми, зрозуміти, що саме вам потрібно в житті, а потім вибрати, кого ви впустите у своє серце. Ваш 20-річний сам би позаздрив.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Любов і секс

Як пережити зраду: 9 порад, які допоможуть

Published

on

Як пережити зраду: 9 порад, які допоможуть

Звичайно, нам хочеться вірити, що це може статися з будь-ким, але тільки не з нами. Нам хочеться вірити, що якщо ми будемо добрими, нас не зрадять ніколи. Але, на жаль, це не працює. Не тому, що ми недостатньо старалися, а тому, що буває таке. Він може змінити. Це життя. (більше…)

Continue Reading

Любов і секс

Як зрозуміти, що ти йому подобаєшся: 20 ознак психологів

Published

on

Як зрозуміти, що ти йому подобаєшся: 20 ознак психологів

Найкращий спосіб дізнатися, які емоції та бажання долають чоловіка, який тобі небайдужий, – це, звичайно ж, запитати його про все безпосередньо. Але якщо спочатку ти хочеш зрозуміти, чи не помиляєшся у своїх відчуттях, зверни увагу на ознаки, що описуються у цій статті. Завдяки їм можна швидко визначити, подобаєшся ти йому чи ні. (більше…)

Continue Reading

Любов і секс

100+ смс коханому чоловікові своїми словами, які завоюють його серце

Published

on

100+ смс коханому чоловікові своїми словами, які завоюють його серце

Усі ми знаємо, що мобільні телефони стали невід’ємною частиною нашого життя. І що може бути чудовішим, ніж використовувати цю технологію для прикрашання наших відносин? Звичайно – красиві смс коханому чоловікові своїми словами. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве