Connect with us

Гороскоп

9 cepпня який знак зодіаку?

Published

on

9 серпня який знак зодіаку?

9 серпня, здебільшого, день згуртованості, що й вплинуло на думку знака зодіаку Лев. Він стає надійною підтримкою кожного, хто від нього залежить. Це чудовий колективний гравець, який моментально визначає напрямок, яким рухається його група. Безперечно, йому гарантовані лідерські позиції. Але варто віддати йому належне, адже він не буде насичувати своє его на збиток загальному благу. Це природжений воїн, який легко переходить на місце індивідуума, чиї бажання і спосіб думки йому зрозумілі.

Особливості характеру

Особа 9 серпня повністю обізнана, як живуть люди, що її оточують. Знак зодіаку витрачає багато часу на безперервне вивчення людської натури, тому не лише потрапляє в десятку при оцінюванні, а й уміє знайти правильний підхід навіть до найскладнішого темпераменту. Тим більше, що йому вдається бачити далі і давати справді цінні поради.

Статті присвячені Леву

 • Лев характеристика знаку зодіаку;
 • Особливості Лева чоловіка ;
 • Особливості Лева жінки ;
 • Камінь Лева ;
 • Лев – дати народження ;
 • Як спокусити Лева ;
 • Подарунки для Лева чоловіка ;
 • Подарунки для Лева жінки ;
 • З ким Лев найбільше сумісний? Сумісність Лева ;
 • Який Лев у коханні?
 • Загальні риси Лева ;
 • Чого чекати від Лева у стосунках?

Його мозок постійно генерує цілий потік корисних ідей, здатних суттєво спростити життя, а також досягти успіху на політичному чи соціальному полі. Часом він надто щедрий у даруванні такої інформації, але в негативному ключі це переростає у спробу домінування та тотального контролю. Він просто забуває, що інші люди цілком самостійні і мають право самі вирішувати, що робити зі своїм життям.

Його переконливість дозволяє набути великої кількості соратників. Але його рівень відповідальності настільки високий, що дбає про кожного. Таке ставлення стосується всіх життєвих сфер (бюджет, кар’єра, сімейне вогнище, навчання, виховання дітей). До речі, навчання часто стоїть у нього особливому рахунку. Навіть не будучи пов’язаним зі школою чи інститутом, він увесь час думає про те, як можна покращити методи навчання або як отримувати максимальний ефект. Але й тут йому не можна переходити межі та втручатися туди, де проповідують зовсім інші принципи. Сильна воля і рішучість завжди впливають на оточуючих, навіть якщо між ними встановлено поверхневий зв’язок.

Йому щастить, бо своє покликання знаходить зарано. Багато хто з них чудово реалізується як подружжя і батьків. Відрізняються відданістю і турботою, тому у шлюб воліють одружуватися один раз. Відсутність чуйності проявляється лише у випадках, коли перебирає право вирішувати іншого. Йому необхідно знайти друга, який став би маячком і сигналив щоразу, коли він перегинає ціпок.

Advertisement

Відомі особи

Сьогодні вітають Еріка Бана, Одрі Тоту, Джиліана Андерсона (актори), Вітні Х’юстон (співачка), Філіпа Ларкіна (поет) та Філіппо Індзагі (футболіст).

Що піднесе доля

Народжені 9 серпня переповнені енергією, яка, на жаль, часто виливається в імпульсні вчинки. Ворогів наживає легко, тому що не здатний стриматися від різкого слівця, надто прямолінійний та відвертий у своїх висловлюваннях. Хоча знак зодіаку схильний нав’язуватись, але незалежність не дозволяє іншим встановлювати над ним контроль. Важливу роль відіграє справедливість, тому стає на бік невинного. Надходить чесно і від інших чекає віддачі у відповідь.

 • Щасливі числа: 1, 9, 10, 18, 19, 27, 28.
 • Сумісність налаштована на 1, 9, 10, 18, 19 і 28, що з’явилися.
 • Сприятливо впливає червоний, рожевий, малиновий, жовтий, помаранчевий, коричневий та золотий кольори.
 • Свій амулет знайде в гранаті, рубіні, кривавику, топазі та діаманті.

Виберіть місяць, щоб завжди бути в курсі якого знака Зодіаку присвячений цей місяць

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве