Connect with us

Гороскоп

9 грудня – який знак зодіаку: Гороскоп на 9 грудня

Published

on

Ваші найяскравіші та найсильніші риси характеру – інтуїція, чутливість та прагнення до піклування про інших. Ви вмієте долати будь-які перешкоди та інтуїтивно відчуваєте, що важливо кожному, хто вас оточує.

Завжди прагнете робити добро людям, оберігати їх від несправедливості, добрі справи вселяють у вас почуття впевненості і дозволяють сповна насолодитися власною перевагою у відносинах з людьми. Ви маєте дуже широкий кругозір і інтуїтивне розуміння суті речей, тому обдурити вас дуже складно, практично неможливо, тому що ви не піддаєтеся емоціям і поривам.

Переваги

  • Розвинена інтуїція та чутливість як до подій, так і до людей;
  • Щедрість та доброзичливість;
  • Гостра потреба допомагати оточуючим;
  • Вміння прощати недоліки оточуючим, терплячість у стосунках;
  • Внутрішня сила, лідерські риси.

Недоліки

  • Високі вимоги до себе, схильність до самоїдства;
  • Зайва категоричність та уїдливість;
  • Дрібність та прискіпливість;
  • снобізм;
  • Відсутність гнучкості.

Чоловік народжений 9 грудня

У вашому характері тонкість і інтелегентність поєднуються з вимогливістю і навіть жорсткістю як до себе, так і до оточуючих. Ви ділите світ, людей та події на чорне та біле, можете всім пожертвувати заради тих, хто вам дорогий і кого ви вважаєте несправедливо скривдженим, так і критично ставитися до людей взагалі. Не завжди знаєте, чого хочете в особистому житті, але жінки вас цінують.

Жінка народжена 9 грудня

Ви рідко піддаєтеся емоціям, незважаючи на вроджене почуття естетики та краси. Пред’являєте високі вимоги до майбутнього обранця, ретельно вибираєте собі чоловіка для сімейних стосунків і цінуєте сім’ю, але в деяких випадках піддаєтеся пристрасті і не шкодуєте про це. Для вас кар’єра і самореалізація важливіші за сімейне життя.

Любовний гороскоп 9 грудня

Ви сприймаєте любов як високе та тонке почуття, яке не кожному дано відчути та випробувати. Не любите інтриги, прагнете чистих і чесних відносин, в яких є місце і пристрасті, що палає. Через високі вимоги знайти кохання вам нелегко, зате ви цінуєте і бережете кохану людину.

Гороскоп роботи та кар’єри 9 грудня

Ви допитливі, вимогливі та педантичні. Прагніть не тільки реалізувати власні здібності та таланти, а й допомагати іншим. Можете пожертвувати своїми інтересами заради талановитішого друга чи колеги, рідко переходьте комусь дорогу. Інтуїтивно відчуваєте, де можна добре заробити і користуєтеся цією можливістю, але вам важливо завжди мати достатньо часу, щоб займатися тим, що вам цікаво і приємно.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве