Connect with us

Імена

Значення імені Аліса: характер та доля його володаря

Published

on

Значення імені Аліса

Характеристики імені Аліса

Походження французьке, латинське, німецьке
Значення імені благородна
Знак зодіаку Водолій
Планета-покровитель уран
Камінь-талісман турмалін, сердолік, гірський кришталь
Колір фіолетовий
Форми імені Аліска, Аля, Ала, Айлі, Алі, Алка, Лілі, Лісетт, Алеса, Алесса, Аллісія, Аліс, Ліссі
Іменини 18 квітня

Історія походження імені Аліса

Історія походження імені Аліса почалася в Стародавній Німеччині, звідки воно згодом стало популярним у всьому світі. Воно походить від імені Аделаїда і належить до його зменшувально-пестливої ​​форми. Значення імені Аліса в цьому випадку буде благородною.

Існує друга версія, за якою ім’я Аліса має давньоєврейське коріння. Воно походить від імені Еліша, що в перекладі з івриту означає «порятунок богом».

Щаслива кількість імені 8. Воно приносить своїй володарці успіх у всіх починаннях.

Значення імені Аліса

Походження імені Аліса іноді вважають і латинською. Це переклад слова “Аліс” – крила.

Що означає ім’я Аліса? Це жіноче ім’я, яке наділяє дівчину такими якостями як: відповідальність, справедливість та щирість.

Advertisement

Аліса здатна відстояти свою точку зору і допомагає зробити це іншим, якщо відчуває, що вони мають рацію.

Вона завжди підтримає своїх друзів та близьких. Відкрита до спілкування.

Аліса має гарну інтуїцію. Іноді здається, що вона удачлива у всьому.

Доля імені Аліса складається дуже вдало, якщо вона народилася восени.

Характер та доля імені Аліса

Характер імені Аліса неприборканий. Ця дівчина здатна легко вийти з себе з незначного приводу, при цьому в неї багато друзів, які її цінують.

Advertisement

Вона оптиміст і намагається вселити свою філософію життя іншим. Готова впоратися з будь-якою складною ситуацією і не проситиме допомоги.

Ще в дитинстві дівчинка Аліса допитлива та активна. Вона легко заводить нових друзів і запам’ятовує найдрібніші деталі. Чи не відчуває дискомфорту на самоті і може знайти собі заняття і не нудьгувати.

Вона дуже ощадлива і охайна. Буде гарною помічницею матері, але якщо не давати їй можливість допомагати, то виросте лінивою та не самостійною.

Аліса дуже темпераментна. Здатна образитися і розірвати стосунки з людиною, яка зробила їй просте зауваження, якщо воно було сказано, коли вона в поганому настрої.

Любить свободу і не дає нікому користуватися її добротою та щирістю.

Advertisement

Професія імені Аліса

Свою першу професію та призначення Аліса шукатиме довго. Ще в школі вона метатиметься від одного улюбленого предмета до іншого. Вся справа в тому, що вона здатна стати хорошим керівником у будь-якій сфері завдяки своїм лідерським якостям та розуму. Їй легко дається.

Професія імені Аліса може бути успішною як у творчості, так і в інженерно-конструкторській діяльності. Вона до будь-якої справи підходитиме з погляду наукового обґрунтування.

Її завзятість допоможе досягти успіхів у складних чоловічих сферах діяльності.

Завдяки її прямолінійності та любові до справедливості відносини з колегами будуть рівними та безконфліктними.

У бізнесі на Алісу чекає успіх. Її інтуїція допоможе передбачити подальші дії конкурентів та зіграти на випередження. Вона розважлива і дбайливо ставиться до фінансів, і навіть здатна самостійно вести фінансові операції.

Advertisement

Здоров’я

Здоров’я імені Аліса міцне. З дитинства вона звикає бігати навстіж і не хворіє тоді, коли інші діти легко застуджуються. У неї вроджений добрий імунітет.

Так відбувається завдяки життєвій енергії, яку наділяє її ім’я.

Таке везіння може призвести до деяких проблем у дорослому віці. Аліса звикає, що піклуватися про себе не потрібно і іноді нехтує профілактичними оглядами чи рекомендаціями лікаря.

Можливе виникнення проблем із травленням, тому що Аліса постійно кудись поспішає і не встигає добре і правильно харчуватися.

Їй необхідно берегти свій опорно-руховий апарат, оскільки проблеми з ним можуть стати справжнім випробуванням.

Advertisement

Любовні та сімейні стосунки

Любов до незалежності часто приводить Алісу до самотності.

Шлюб для неї це поняття, яке здатне обмежити її свободу.

Погодиться створити сім’ю лише з тим, кого покохає сильно і хто зможе розгадати її таємницю. Її обранець може бути матеріально незабезпеченим або молодшим за неї.

Після народження дітей Аліса здатна відмовитися від своєї кар’єри та присвятити весь свій вільний час веденню домашнього господарства.

Сумісність імені Аліса буде гарною з Вадимом, Олексієм, Максимом та Павлом.

Advertisement

Значення літер імені Аліса

А – люди, в іменах яких є ця літера, вирізняються підвищеною активністю. Таким особам дуже важливий успіх у житті, тому складний шлях не стане для них на заваді. Яскрава зовнішність, лідерство, прагнення всього нового, цілеспрямованість, самостійність – усе це про них. Такі люди не підлаштовуються під шаблони суспільства.

Якщо з літери «А» починається ім’я, це говорить про працьовитість та завзятість. Будуючи стосунки з цією людиною, потрібно бути готовою поступатися і розділяти з нею її інтереси.

Л – особистість творча та естетична. З нею цікаво розмовляти та дружити. З такою людиною важко посваритися – вона вміє визнавати свої помилки та поступатися. У відносинах відкритий та емоційний, вміє любити, бути вірним та чесним. У ньому спостерігається велика прихильність до близьких людей.

І – носій імені з цією літерою проникливий, практичний і водночас справжній фантазер. У нього чудове почуття гумору та здатність ладнати з оточуючими. Доброта, чутливість та порядність – це все про нього. У партнері цінує чесність, відкритість та відданість. Закохаючись стає дуже романтичним.

С – людина, в імені якої є ця літера, надто розважлива і логічна у своїх діях. Він завжди в центрі уваги, прагнутиме керівник і панувати. Для нього важливо забезпечити собі матеріальний добробут. Нерідко перебуває у дратівливому стані, часто вередує. У роботі працьовитий, відповідальний, завзятий. У відносинах звик ставити високу планку по відношенню до свого партнера, тому часто буває самотній.

Advertisement

А – люди, в іменах яких є ця літера, вирізняються підвищеною активністю. Таким особам дуже важливий успіх у житті, тому складний шлях не стане для них на заваді. Яскрава зовнішність, лідерство, прагнення всього нового, цілеспрямованість, самостійність – усе це про них. Такі люди не підлаштовуються під шаблони суспільства.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Імена

Імена для котів-хлопчиків: основні принципи, традиційні та оригінальні ідеї на будь-який випадок

Published

on

Імена для котів-хлопчиків: основні принципи, традиційні та оригінальні ідеї на будь-який випадок

Знайти відповідну прізвисько для вихованця, чи то маленьке кошеня, чи вже доросла особина – непросте завдання. Читай у нашому матеріалі про традиційні та незвичайні імена для котів-хлопчиків, основні принципи при виборі прізвиська та звуки, які гарантовано привернуть увагу тварини. (більше…)

Continue Reading

Імена

Значення імені Альбіна: походження, доля та характер

Published

on

Значення імені Альбіна: походження, доля та характер

Це ім’я має давнє походження та багату історію. У цій статті ми розглянемо походження та значення імені Альбіна, його характеристики та особливості, а також його популярність у різних культурах та часах. Дізнаючись про значення цього імені, ми зможемо краще зрозуміти його символічну силу та вплив на особистість носія імені Альбіна. (більше…)

Continue Reading

Імена

Значення імені Уляна: характеристика та походження для дівчинки

Published

on

Значення імені Уляна Походження, характеристика, сумісність

Дізнайтеся все про значення імені Уляна для дівчинки: походження, характеристика, традиції, сумісність з іншими іменами та багато іншого. Вивчайте інформацію на нашому сайті та виберіть найкраще ім’я для свого малюка! (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве