Connect with us

Tech

Топ-10 додатки для вивчення англійської мови 2024

Published

on

Топ-10 додатки для вивчення англійської мови

Ми зібрали найкращі додатки для вивчення англійської мови на Андроїд та iOS. Все, що знадобиться для навчання – смартфон та навушники.

ED course

ED course додаток для вивчення англійської мови

 • Рейтинг: 4,3/5
 • Рекомендований вік: Від 3 років
 • Скачувань: 500 тис.

Якщо вибирати найкращий додаток для вивчення англійської мови, ED course – непоганий варіант. Це один з популярних додатків, орієнтованих насамперед на самостійне вивчення англійської. З його допомогою можна вивчити лексику, граматику, вимову — словом, усі аспекти мови, причому на рівнях від нульової до просунутої, що дозволяє скласти міжнародний іспит і вільно спілкуватися за кордоном. У додатку доступно 14 різних курсів: 4 базових від elementary до upper intermediate, 2 базових спеціально для студентів та школярів (elementary та pre-intermediate), а також 8 спеціалізованих (бізнес-тематика, підготовка до іспитів тощо).

У кожному з курсів кілька видів занять. Зрозуміло, є відеоуроки з теорією, словник із 4 різними видами тренувань на запам’ятовування, практичні заняття, що дозволяють закріпити теоретичні знання. Щоб було простіше сприймати мову на слух та освоїти правильну вимову, передбачені розмовні уроки та діалоги з комп’ютером. Крім того, в окремій вкладці можна записатися на участь у розмовному клубі – їх проводять віддалено (у тому числі носії мови), причому є вибір за рівнями складності. Тобто кожен курс має на увазі комплексний підхід, у якому користувач постійно отримує і теоретичні знання, і практичні навички, при цьому для кращого засвоєння частково повторюючи пройдений матеріал.

Перший урок курсу завжди безкоштовний. Він дозволяє зрозуміти, як саме організований навчальний процес та прийняти рішення про покупку. Купувати можна як курс окремо, так і пакет з 5 курсів, а також усі курси відразу – в останньому випадку ви отримуєте доступ до всього контенту в додатку, в тому числі і до того, що буде додано надалі.

Завантажити в Google Play

Завантажити в AppStore

Advertisement

Preply

Додаток для вивчення Англійської мови Preply

Зручний додаток , в якому можна вивчати не тільки англійську, але й ще більше 45 мов світу, причому займатись у тому числі з носіями. Скажімо, якщо ви збираєтеся переїхати до США, просто вибираєте викладача з цієї країни та займаєтеся саме американською англійською. Крім того, в додатку можна знайти репетитора з різних навчальних дисциплін (математика, фізика, література та інші), навчатися за IT-напрямками, бізнесом, різними видами хобі. Усі викладачі сертифіковані, пройшли конкурсний відбір у спеціалістів платформи. У будь-якому випадку, якщо щось не сподобається, можна повернути 100% вартості першого уроку.

Зручно влаштований пошук викладачів: можна встановити фільтр вартості уроку або графіку занять. Якщо вас зацікавив хтось із репетиторів, є можливість одразу ж переглянути його реальний розклад на найближчий час та забронювати вільне вікно. До речі, про вартість: якщо купувати одразу пакет годинника, кожен урок обійдеться дешевше.

Завантажити в Google Play

Завантажити в AppStore

Duolingo: Вчи мови безкоштовно

Duolingo: Вчи мови безкоштовно

 • Рейтинг: 4,8/5
 • Скачувань: 100 млн.

Є безкоштовні програми для вивчення англійської, і ось одна з них. Duolingo має більше 7 млн ​​відгуків на Play Market і високий рейтинг 4,8/5 — це дуже хороший результат, який говорить про мільйони задоволених користувачів.

Програми допоможе вивчити англійську, використовуючи практичні завдання: діалоги з розмовною лексикою, читання, аудіювання та лист. Матеріал Duolingo подається в ігровій формі, так що його максимально просто запам’ятати. У міру вашого просування складність вправ і ваш словниковий запас збільшуватимуться. Достатньо приділяти додатку близько 20 хвилин на день, щоб вивчати мову поступово.

Advertisement

Дуолінго навіть використовують у школах та університетах — викладачі радять програму своїм студентам як додаткові уроки з англійської. Особливо приємно, що додаток безкоштовний і доступний користувачам iOS та Android. Також у Duolingo можна вивчати іспанську, німецьку та французьку мови.

Завантажити в Google Play Завантажити в App Store

English Galaxy

Додаток для вивчення Англійської мови English Galaxy

Ще один гідний додаток для вивчення англійської, причому з гарною функціональністю навіть без покупки преміум-акаунту. Підійде для вивчення будь-якого рівня англійської, від А0 до С1. Причому можна вибрати як американський, і британський варіант вимови.

Завдання у додатку — різного формату, завдяки цьому навчання проходить не нудно. Наприклад, є традиційні пазли (потрібно складати речення з окремих слів), аудіювання (переклад на слух), вибір варіанта перекладу. Усі нові слова потрапляють у словник, де їх легко знайти та повторити. Також є можливість додавати слова до обраного – тоді вони будуть у словнику на окремій вкладці.

Головне – спочатку адекватно оцінити свій рівень. Якщо в преміум-плані кількість можливих помилок та підказок не обмежена, у безкоштовному вони є. Втім, будь-якої миті можна перейти на нижчий або високий рівень.

Advertisement

Навчання побудовано за лінійним принципом: щоб перейти до наступного уроку, треба добре впоратися з попереднім. Вчити можна будь-де — хоч у транспорті чи на зупинці. Вправи короткі, тому виконуються швидко.

Завантажити в Google Play

Завантажити в AppStore

Вчити англійську мову з Lingualeo

Вчити англійську мову з Lingualeo

 • Рейтинг: 4,4/5
 • Скачувань: 18 млн.

У кращі програми для вивчення англійської з нуля ми включили Lingualeo: воно входить в топ магазину Google Play. Програму вже встановили понад 18 млн. користувачів Android.

Тут на вас чекають різноманітні завдання, спрямовані на розвиток певних навичок: розширення словникового запасу, тренування правильної вимови, читання, лист та сприйняття на слух.

Програму можна налаштувати для себе, вказавши свої інтереси, вік та рівень англійської. Завдання Lingualeo схожі на ігрові — ви можете виконувати їх і спостерігати за своїм прогресом. Програма доступна для телефонів абсолютно безкоштовно, але для просунутих користувачів передбачена преміальна версія з розширеними функціями.

Advertisement

Завантажити в Google Play

Завантажити в App Store

Puzzle English

Вчити англійську мову з Lingualeo Puzzle English

 • Рейтинг: 4,2/5
 • Скачувань: 1 млн.

Який додаток для вивчення англійської краще? Можливо, Puzzle English. Як мінімум, воно не дозволяє занудьгувати: створює індивідуальні програми для кожного учня із різними блоками. Є також “Відеопазли” та “Аудіопазли”, орієнтовані на слухове сприйняття мови.

Додаток часто оновлюється – це означає, що розробники не закинули його та стежать за актуальністю. Як завжди, є два тарифні плани: безкоштовний та преміум (платний). В останньому більше можливостей.

Завантажити в Google Play

Завантажити в App Store

Advertisement

Memrise

Вчити англійську мову з Lingualeo Memrise

 • Рейтинг: 4,6/5
 • Скачувань: 10 млн.

Одна з найкращих програм для вивчення англійської на Андроїд та iOS. Як відомо з назви, спрямоване насамперед запам’ятовування слів, поповнення словникового запасу. Підійде як новачкам, так і тим, хто продовжує навчання. Але це єдина функція. У програмі також можна слухати діалоги на побутові теми, дивитися відео.

Можна скуштувати безкоштовну версію, але в ній є реклама. Якщо сподобається, теоретично можна перейти на преміум-тариф, але з картами російських банків це зробити не вийде.

Завантажити в Google Play

Завантажити в App Store

EWA

Вчити англійську мову з EWA

 • Рейтинг: 4,9/5
 • Скачувань: 10 млн.

Чому EWA? Саме стільки занять у цьому курсі. Кожне складається з кількох частин, у тому числі інтерактивних форм (наприклад, скласти речення зі слів). Поки завдання не виконане (або виконане з поганим результатом), до наступного не можна перейти.

Відгуки у програми полярні. Комусь воно подобається багаторазовими повтореннями (відмінний спосіб домогтися автоматизму), але інші критикують EWA за ті ж фрагменти, що повторюються. Наприклад, якщо в одному завданні зробив помилку, для набору балів потрібно виконати ще кілька.

Завантажити в Google Play

Advertisement

Вивчити англійську мову з Simpler

Вивчити англійську мову з Simpler

 • Рейтинг: 4,7/5
 • Скачувань: 10 млн.

Недоліки

 • Відсутня українська мова

Яскравий та наочний додаток Simpler підійде і дорослим, і школярам. Програма має дуже гарний інтерфейс — авторські ілюстрації прикрашають уроки і допомагають легше сприймати матеріал. Навчання англійської мови в додатку відбувається покроково: спочатку вам пропонують вивчити правила граматики, розкладені по поличках, а потім пройти практику у формі діалогу. Це особливо зручно, якщо ви хочете навчитися говорити англійською та сприймати слова на слух.

Також у додатку можна потренуватися у складанні фраз, перекладаючи з російської на англійську і навпаки. У кожній новій вправі та уроці вам зустрічатиметься лексика з попередніх завдань – так ви зможете нарощувати словниковий запас і швидше запам’ятовувати нові слова.

Як і в інших мовних додатках, у Simpler є ігрова складова – тут можна заробляти зірки, розблоковуючи нові уроки та виконуючи їх у певний термін. А ось чого немає в жодній іншій подібній програмі, так це детективних історій англійською, за допомогою яких ви почнете не лише говорити, а й думати іноземною мовою. Додаток також безкоштовний, але має платно-просунуту версію.

Завантажити в Google Play

Завантажити в App Store

LearnEnglish Podcasts

Додатки Англійської LearnEnglish Podcasts

 • Рейтинг: 4,9/5
 • Скачувань: 5 млн.

Недоліки

 • Відсутня українська мова

Підійде тим, хто вже досить добре знає англійську мову і хоче попрактикуватися в аудіювання. Фактично це додаток British Council — всесвоїтньовідомої організації. Тут немає карток з перекладами, диктантів та інших інтерактивних форм, натомість є понад 800 подкастів та відео, присвячених вивченню англійської мови.

Майте на увазі, що потокове відтворення вимагає хорошої швидкості інтернету, а ролики можуть швидко витратити ліміт мобільного трафіку. Але є вихід заздалегідь завантажити контент через Wi-Fi. Нові епізоди з’являються щотижня, тож надовго вистачить.

Advertisement

Завантажити в Google Play

Завантажити в App Store

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Tech

Найкращі додатки для йоги 2024

Published

on

Найкращі додатки для йоги 2023

Yoga Studio від Gaiam — наш вибір найкращого додатка для йоги завдяки тематичним заняттям, простоті використання та доступності. (більше…)

Continue Reading

Tech

Найкращий безкоштовний VPN 2024 року

Published

on

Найкращий безкоштовний VPN 2023 року

Наші експерти порівнюють найкращі безкоштовні VPN і перевіряють, чи справді вони такі хороші, як здаються. (більше…)

Continue Reading

Tech

Найкращі додатки для вивчення іноземних мов у 2024 році

Published

on

Найкращі додатки для вивчення іноземних мов у 2023 році
HOLA, BONJOUR, KONNICHIWA, assalamu alaikum, і привіт!

Яку б мову ви не намагалися вивчити, додатки для вивчення іноземних мов можуть допомогти вам збільшити словниковий запас і покращити розуміння культури та звичаїв країни. Ми протестували кілька програм і курсів, щоб вивчити іноземну мову, і хоча якість може відрізнятися залежно від вибраної мови, ці мої улюблені. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве