Connect with us

Імена

Значення імені Артур: характер та доля його володаря

Published

on

Значення імені Артур

Характеристики імені Артур

Походження кельтське
Значення імені світло істини
Знак Зодиака Водолій
Планета-покровитель Нептун
Камінь-талісман халцедон
Колір білий
Форми імені Артурка, Артя, Атя, Артюша, Арт
Іменини 1 листопада , 11 грудня

Значення та походження імені

Значення імені Артур потужне і войовниче – “сила і міць”, “меч сміливця”, “ведмідь”. Версії походження імені сягають історії кельтів і греків. Однією з перших згадок імені належить королю Артуру, який правив у VII столітті і став героєм багатьох легенд про завоювання. Кельти використовують схоже за звучанням слово, коли говорять про камінь і “людину – ведмедя”. Латинський варіант Artus перекладається як “міч”. Греки називали одну з зірок “Арктур” – “вартовий ведмедиці”.

Характер долі

Яка доля молодої людини з ім’ям Артур? Здається, що він знає, що народився під щасливою зіркою, і часто поводиться так, як хоче. Хлопець дуже розумний і в міру хитрий, може іноді не стримати емоції, але відразу вивести ситуацію в спокійне русло. В цілому, він з дитинства звик із спокійного та спокійного життя, яке забезпечували йому батьки, тому не любить змін. Ставить цілі у житті чітко та лаконічно, рухається до них успішно. Артур – дуже добрий дипломат, відповідально підходить до будь-якої справи і переживає, коли його наздоганяють невдачі.

Навіть ставши дорослим, своїм просуванням та перемогам радіє як дитина, бо попередньо серйозно готується до вирішення питань. Артур готовий до рішучих дій, йому потрібно мало часу на пошук виходу із ситуації. Молода людина товариська, але коло друзів у неї невелике, тула входять тільки найвідданіші, близькі за духом. З нього вийшов би непоганий оратор і філософ, Артур любить поговорити, а ось правильно слухати інших для нього складно. Якщо його зачепити за “живе”, він стає імпульсивним і навіть виявляє агресію. Переслідуючи особисті інтереси, хлопець може маніпулювати людьми та так уміло, що розгадати це досить складно.

Професія та кар’єра

Носії імені Артур складно назвати трудоголіком, але й рутина його не надихає. Він не любить брати на себе відповідальність, тому не претендує на посаду керівника, але й самолюбство йому не дає довго перебувати у підлеглих. Якщо хлопець візьме себе в руки і не лінуватиметься, то досягне висот у кар’єрі, яка принесе йому добрий дохід. Це питання дуже важливе для Артура. Він досягне успіху в медицині, продажах, адмініструванні, військовій справі. Він зможе успішно розпочати свій бізнес чи піти у професійний спорт. Дуже цінно, що Артур вміє налагоджувати зв’язки України з потрібними людьми, до зрілого віку він “обростає” дуже корисними знайомствами. Друзі кажуть, що він дуже щасливий, адже здатний вибратися з будь-якої заплутаної ситуації.

Здоров’я

З дитинства батьки уважно стежать за здоров’ям хлопчика, він часто застуджується, довго хворіє і страждає від наслідків захворювання. Потрібно берегти горло, бронхи та легені, це його слабке місце. Батьки вивозять хлопчика на море, так найвірніше зміцнити його імунітет. У свідомому віці, коли він виходить на роботу, перестає стежити за режимом харчування та життя загалом, проблеми можуть виникнути з органами травлення. Йому рекомендують дієти та відсутність стресу.

Advertisement

Кохання, сім’я та шлюб

Артур у стосунках – ідеальний, мрія будь-якої дівчини. Він дуже старанно вибирає супутницю життя, щирі почуття для нього у пріоритеті. Майбутня дружина має бути не тільки ефектною, а й гарною господаркою та матір’ю. Шлюб будує на взаємній довірі та щирості. Він ніколи не стане зраджувати дружині, красиво доглядає і тішить її протягом усього життя. Його друга половина – найнадійніша його опора, найближчий друг. Дітей у сім’ї планують і дуже чекають, виховують у коханні. Для Артура не важливо бути лідером у шлюбі, вона цінує рівноправність.

Значення літер імені Артур

А – люди, в іменах яких є ця літера, вирізняються підвищеною активністю. Таким особам дуже важливий успіх у житті, тому складний шлях не стане для них на заваді. Яскрава зовнішність, лідерство, прагнення всього нового, цілеспрямованість, самостійність – усе це про них. Такі люди не підлаштовуються під шаблони суспільства.

Якщо з літери «А» починається ім’я, це говорить про працьовитість та завзятість. Будуючи стосунки з цією людиною, потрібно бути готовою поступатися і розділяти з нею її інтереси.

Р – якщо в імені людини є ця літера, це говорить про її сміливість, відповідальність та надзвичайну активність. Він упевнений у собі, розумний і уважний. У ньому переважає оптимістичний настрій на життя, не любить сумувати та сумувати. Вважає за краще боротися до кінця, не визнаючи поразок. Ризикована натура, яку важко зламати. У відносинах людини, яка також сильна, смілива і вірна.

Т – любить мріяти, творити, надихаючись від навколишнього. Така людина добре розвинена інтуїція, світогляд. Однак він не вміє зіставляти бажане та можливе, тому в житті часто перебуває у скрутному фінансовому становищі. Особистість чуттєва, сексуальна та пристрасна. Водночас до себе в неї завищені вимоги, так само як і до людей, що його оточують. У ній спостерігається прагнення лідерства.

Advertisement

У – вміє фантазувати, любить розвиватися, вчитися усьому новому. Для такої людини властиве співчуття, участь та жалість. У ньому немає гордості і егоїзму, він уміє і готовий поступатися. Однак іноді він буває хитрим, якщо йому вигідно. У відносинах часто важко вгадати його поведінку і передбачити поведінку в тій чи іншій ситуації.

Р – якщо в імені людини є ця літера, це говорить про її сміливість, відповідальність та надзвичайну активність. Він упевнений у собі, розумний і уважний. У ньому переважає оптимістичний настрій на життя, не любить сумувати та сумувати. Вважає за краще боротися до кінця, не визнаючи поразок. Ризикована натура, яку важко зламати. У відносинах людини, яка також сильна, смілива і вірна.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Імена

Імена для котів-хлопчиків: основні принципи, традиційні та оригінальні ідеї на будь-який випадок

Published

on

Імена для котів-хлопчиків: основні принципи, традиційні та оригінальні ідеї на будь-який випадок

Знайти відповідну прізвисько для вихованця, чи то маленьке кошеня, чи вже доросла особина – непросте завдання. Читай у нашому матеріалі про традиційні та незвичайні імена для котів-хлопчиків, основні принципи при виборі прізвиська та звуки, які гарантовано привернуть увагу тварини. (більше…)

Continue Reading

Імена

Значення імені Альбіна: походження, доля та характер

Published

on

Значення імені Альбіна: походження, доля та характер

Це ім’я має давнє походження та багату історію. У цій статті ми розглянемо походження та значення імені Альбіна, його характеристики та особливості, а також його популярність у різних культурах та часах. Дізнаючись про значення цього імені, ми зможемо краще зрозуміти його символічну силу та вплив на особистість носія імені Альбіна. (більше…)

Continue Reading

Імена

Значення імені Уляна: характеристика та походження для дівчинки

Published

on

Значення імені Уляна Походження, характеристика, сумісність

Дізнайтеся все про значення імені Уляна для дівчинки: походження, характеристика, традиції, сумісність з іншими іменами та багато іншого. Вивчайте інформацію на нашому сайті та виберіть найкраще ім’я для свого малюка! (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве