Connect with us

Імена

Бельгійські імена

Published

on

Бельгійські імена та їх значення

Бельгійські імена умовно можна розділити на дві групи: запозичені із голландської та запозичені із французької мови. Це тим, що з моменту свого заснування Бельгія виявилася “затиснута” між Францією, Нідерландами та Німеччиною і спочатку не мала власної культури та традицій.

Особливості імен у Бельгії

У всі часи Бельгія була поділена на дві частини: фламандську, що використовує нідерландські діалекти, і валлонську, що говорить французькою. Цей поділ простежується і в ім’янареченні.
У південній частині Бельгії переважають німецькі та голландські імена, у північній – французькі. Власних імен у цій країні практично немає — усі вони були запозичені з інших мов одного з історичних періодів.

Кожне ім’я у Бельгії має три форми:

  • світську;
  • церковну;
  • скорочену.

Цікаво, що закон дозволяє називати дітей будь-якої з цих форм. Так тут цілком гармонійно є Яків, Якуб і Яп. Крім того, у Бельгії, як і в багатьох інших європейських країнах, відсутня традиція використовувати в мові зменшувально-пестливі форми. Тому навіть незважаючи на те, що Яп – це скорочена форма імені Якуб, Яп залишається Япом, а Якуб – Якубом.

Походження бельгійських імен

Незважаючи на те, що бельгійські імена були запозичені із сусідніх країн, у цій країні вони набули особливого звучання та значення. Умовно їх можна розділити на чотири групи:
що вказують на будь-які зовнішні або внутрішні ознаки: Катаріна – невинна, чиста;
релігійні: Крістен – послідовниця Христа;
професійні: Тереза ​​- жниця;
пов’язані з природою: Маргарита – дорогоцінні перли.

Значення імен бельгійців

Чоловічі імена:

  • Елбан – гора;
  • Гюнтер – військовий;
  • Піт – камінь;
  • Огюст — найшановніший.

Всі чоловічі бельгійські імена .

Жіночі імена:

  • Элиза — клятва Богу;
  • Інгрід – чудова;
  • Ангеліна – посланець гарних звісток.

Усі жіночі бельгійські імена .

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Імена

Імена для котів-хлопчиків: основні принципи, традиційні та оригінальні ідеї на будь-який випадок

Published

on

Імена для котів-хлопчиків: основні принципи, традиційні та оригінальні ідеї на будь-який випадок

Знайти відповідну прізвисько для вихованця, чи то маленьке кошеня, чи вже доросла особина – непросте завдання. Читай у нашому матеріалі про традиційні та незвичайні імена для котів-хлопчиків, основні принципи при виборі прізвиська та звуки, які гарантовано привернуть увагу тварини. (більше…)

Continue Reading

Імена

Значення імені Альбіна: походження, доля та характер

Published

on

Значення імені Альбіна: походження, доля та характер

Це ім’я має давнє походження та багату історію. У цій статті ми розглянемо походження та значення імені Альбіна, його характеристики та особливості, а також його популярність у різних культурах та часах. Дізнаючись про значення цього імені, ми зможемо краще зрозуміти його символічну силу та вплив на особистість носія імені Альбіна. (більше…)

Continue Reading

Імена

Значення імені Уляна: характеристика та походження для дівчинки

Published

on

Значення імені Уляна Походження, характеристика, сумісність

Дізнайтеся все про значення імені Уляна для дівчинки: походження, характеристика, традиції, сумісність з іншими іменами та багато іншого. Вивчайте інформацію на нашому сайті та виберіть найкраще ім’я для свого малюка! (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве