Connect with us

Tech

10 Найкращі додатки для вивчення Німецької мови 2024

Published

on

10 Найкращі додатки для вивчення Німецької мови 2023

Завдяки Інтернету та прогресу технологій ви можете знайти понад 30 додатків для вивчення німецької мови онлайн. У цій статті ми вибрали найкращі додатки для вивчення німецької мови для всіх різних стилів навчання, які виходять за межі Duolingo та Rosetta Stone.

Найкращий і найпростіший спосіб вивчити німецьку або мови загалом – це жити в країні, де цільова мова є рідною. Незалежно від того, чи буде у вас можливість переїхати до Німеччини , чи просто хочете освіжити своє резюме , початок вивчення німецької мови за допомогою програми дасть вам перевагу. Якщо ви вже живете в Німеччині , все одно має сенс використовувати мовні програми як щоденну підтримку, щоб отримати більше впевненості у німецькій мові.

Чому це хороша ідея вчити німецьку мову в кількох додатках?

Кожна людина вчиться по-різному. Деякі люди вчаться, читаючи чи пишучи, інші – слухаючи та розмовляючи. Коли справа доходить до вивчення іноземної мови, більшість людей можуть читати та розуміти набагато більше, ніж писати чи говорити. Це головна відмінність між пасивним чи активним оволодінням мовою.

Щоб повністю оволодіти мовою, потрібно вміти всі чотири. Це може бути дуже приголомшливо. У той час як деякі програми для вивчення німецької мови охоплюють усі чотири сфери вивчення мови, більшість програм зосереджуються на одній або двох основних сферах.

У нашій добірці нижче ми спеціально вибрали програми, які займаються візуальним, слуховим, вербальним або соціальним навчанням як основною сферою , щоб ви могли або розвивати свої переваги, або працювати над слабшими.

Advertisement

Які найкращі додатки для вивчення Німецької мови?

Ось наш вибір найкращих застосунків для вивчення німецької цього року для тих, хто вивчає візуальні, звукові, вербальні та соціальні знання. Усі програми доступні в магазині додатків iOS і Google Play.

1. Drops

Додаток Drops для вивчення Німецької мови

 • Рейтинг: 4,9/5
 • Завантажень: 1 млн

Джерело: Drops

Drops — це  програма для візуального навчання , яка зосереджена на  тренуванні словникового запасу . Ви повинні будете підібрати кожне слово до його зображення, щоб зробити це веселим і невимушеним способом навчання. Особливо зорові учні будуть здивовані, наскільки легко запам’ятати словниковий запас за допомогою Drops.

Щодня Drops нагадуватиме вам про необхідність перетворити 5 хвилин навчання на 5 хвилин гри за допомогою безкоштовної версії. З преміум-версією ви отримуєте необмежений час відтворення, офлайн-доступ і тести на прослуховування вимови. Drops — чудовий додаток для поповнення словникового запасу німецькою незалежно від того, початківець ви чи просунутий.

Вартість

Безкоштовна або преміум-версія від 5 євро на місяць.

Спробуйте Drops безкоштовно

Advertisement

2. Memrise

Додаток Memrise для вивчення Німецької мови

 • Рейтинг: 4,6/5
 • Завантажень: 10 млн

Джерело: Memrise

Подібно до Drops, Memrise є чудовим тренажером для словникового запасу. Однак це виходить за рамки цього. Хоча барвисті картки є основою, короткі відеокліпи також покращать ваші навички слухання. Окрім словника з одним словом, Memrise також навчить вас фраз. Ви можете вибрати із семи різних рівнів німецької мови.

Memrise використовує так звану систему інтервалів повторення, у якій слова та фрази повторюються перед тим, як ваш мозок знову забуде їх. Таким чином ваша пам’ять про німецькі слова систематично зростає з часом. Окрім курсів, підготовлених Memrise, ви також можете вибрати курси, створені користувачами, і таким чином вибрати теми, які вас цікавлять.

Вартість

Безкоштовна базова або преміум-версія від 8,99 євро на місяць.

Спробуйте Memrise безкоштовно

3. Pimsleur

Додаток Pimsleur для вивчення Німецької мови

 • Рейтинг: 3,2/5
 • Завантажень: 1 млн

Джерело: Pimsleur

Pimsleur — один із найкращих  аудіододатків  із 5 рівнями німецької мови, які складаються з 80 годин вправ на аудіювання. Pimsleur побудовано з 30-хвилинними уроками, які можна робити в дорозі. Вам не потрібно буде вводити слова або проводити пальцем по екрану; натомість ви починаєте говорити, повторюючи слова, які використовуються під час вправи на аудіювання.

Advertisement

Pimsleur чудово підходить для тих, хто хоче розуміти вимовлене слово та вдосконалювати свої навички мовлення, зосереджуючись на граматиці та словниковому запасі.

Вартість

Один безкоштовний урок, потім 21,99 євро на місяць.

Спробуйте Pimsleur безкоштовно

4. Yabla

Джерело: Yabla

Yabla — це  інтерактивний навчальний додаток на основі відео,  який зосереджується на мовному зануренні. Ви можете вибрати відео за темою чи мовним рівнем. Цікаво у відеопрогравачі те, що ви можете сповільнити його, натиснути на слово в субтитрах, щоб отримати його переклад, і додати ігри до відео, щоб перевірити ваше розуміння. Ви також можете повністю видалити англійські чи німецькі субтитри або завантажити всю розшифровку.

Advertisement

Концепція Yabla досить чудова, однак деякі відео, здається, застрягли в 90-х. Якщо вас це не турбує, спробуйте Yabla.

Вартість

15-денна безкоштовна пробна версія, потім починаючи з 11,95 євро на місяць.

Спробуйте Yabla безкоштовно

5. Lingopie

Джерело: Lingopie

Подібно до Yabla, Lingopie є навчальним додатком на основі відео. Однак замість того, щоб показувати відео, які застрягли в 90-х, Lingopie має базу даних із понад 1000 реальних телешоу та фільмів. Тож замість того, щоб дивитися Netflix, ви можете дивитися Lingopie і паралельно вивчати німецьку мову.

Advertisement

Lingopie для всіх рівнів, ви можете вибрати різні швидкості відтворення, дивитися з англійськими та/або німецькими субтитрами та позначати слова, які будуть збережені на картках, щоб ви могли продовжити вивчення після фільму.

Lingopie доступний на настільному комп’ютері та в магазині Apple і Google Play і справді є чудовою альтернативою для вивчення мови.

Вартість

7 днів безкоштовної пробної версії, тоді починаючи з 10,89 євро на місяць.

Спробуйте Lingopie безкоштовно

6. Busuu

Busuu Додаток для вивчення Німецької мови

 • Рейтинг: 4,7/5
 • Завантажень: 10 млн

Джерело: Busuu

Busuu — це  всебічний мовний додаток , який зосереджується на лексиці та граматиці за допомогою вправ з мовлення, письма та аудіювання. Busuu є найкращим безкоштовним додатком для вивчення німецької мови  завдяки своїй повноті. Перш ніж розпочати виконання вправ, ви можете оцінити свій рівень за допомогою 10-хвилинного контрольного тесту.

Advertisement

Версія Premium Plus надає вам персоналізований навчальний план для навчання 5-20 хвилин на день. 100 мільйонів учнів у всьому світі використовують Busuu, за допомогою якого ви можете миттєво перевірити свої письмові та усні вправи носієм мови.

Ви можете завантажити свої уроки німецької мови для використання в режимі офлайн і швидко розвиватися. Дослідження, проведене Міським університетом Нью-Йорка, показало, що 22 години навчання з Busuu Premium дорівнюють одному семестру вивчення мови в коледжі. Повний курс німецької може бути саме тим, що вам потрібно.

Вартість

Безкоштовна версія або Premium Plus за 6,66 євро на місяць.

Спробуйте Busuu безкоштовно

7. Babbel

Джерело: Babbel

Advertisement

Babbel — це найпрофесійніший  інтерактивний мовний додаток  із чистим дизайном і  без гейміфікації . Перед початком курсу Babbel перевіряє ваш рівень, а потім розміщує вас на правильному курсі. Ви можете практикувати всі аспекти німецької мови за допомогою тренажера для діалогів і розпізнавання мовлення та встановлювати щоденні нагадування для вивчення 5–60 хвилин. Для більш просунутих учнів Babbel пропонує повний   курс  ділової німецької мови , що робить його 
найкращим додатком для просунутого німецького.

Babbel — це одна з найбільш професійних програм, яка підходить для амбітних і щирих учнів, яким не подобаються кольори та хитрощі інших програм для вивчення мови. У листопаді 2021 року Babbel також представив живі заняття, щоб ви могли говорити швидше та впевненіше.

Відкрийте для себе Babbel Live зараз!

Вартість

Безкоштовний урок, тоді починаючи з 8,00 євро на місяць.

Спробуйте Babbel безкоштовно

Advertisement

8. Tandem

 • Рейтинг: 4,3/5
 • Завантажень: 10 млн

Джерело: Tandem

Tandem — це програма для обміну мовами, яка не пропонує курсів чи вправ, а натомість з’єднує вас з іншим користувачем Tandem, який володіє німецькою мовою та має схожі інтереси. Концепція заснована на спілкуванні в чаті, голосових повідомленнях і  відеодзвінках з носіями мови  , щоб подолати страх говорити німецькою. В обмін на це ви навчатимете рідної мови свого нового партнера по Tandem.

Ви можете створити свій профіль із зображеннями та інтересами та шукати мовного партнера за мовою, місцем розташування та інтересами. Як додаткову функцію програма також пропонує інструмент перекладу та виправлення орфографії.

Оскільки ви прагнете спілкуватися з реальними людьми на Tandem, ця програма може бути не найкращою для абсолютних початківців, а скоріше для досвідчених тих, хто вивчає німецьку, які бажають покращити своє вільне володіння за допомогою носіїв мови.

Вартість

Повністю безкоштовне, можливе платне навчання.

Спробуйте Tandem безкоштовно

Advertisement

9.Preply

Додаток для індивідуального вивчення Німецької мови Preply

Джерело: Preply

Preply — це найбільш індивідуальна платформа для вивчення мов  у нашому списку, оскільки вона об’єднує репетиторів із тими, хто вивчає мову, для уроків 1:1 у відеодзвінках . Після реєстрації ви можете вибрати репетитора на основі мови, країни походження, спеціальності (наприклад, для початківців чи професіоналів), наявності часу та ціни за годину. Кожен репетитор встановлює свою ціну. За уроки німецької з репетитором з Німеччини ціна коливається від 20 до 50 євро.

Ви можете запланувати перше пробне заняття з репетитором, а потім вирішити, скільки годин репетиторства ви бажаєте придбати (наприклад, 6, 10, 20 тощо). Ви завжди можете поміняти репетитора в проміжку або попросити повернути гроші, якщо урок не влаштував або не відбувся.

Вартість

Близько 20-50 євро за урок, в залежності від репетитора.

Спробуйте свій перший урок із Preply

Advertisement

10.Der Die Das

 • Рейтинг: 4,5/5
 • Завантажень: 1 млн

Der Die Das App

Ця програма виконує одну головну мету — вивчити три німецькі статті . Давайте подивимося правді в очі, не має значення, який у вас рівень німецької мови, три різні статті der, die і das продовжують вас спотикати.

Додаток Der Die Das має дуже простий дизайн, простий у використанні та досить ефективний. У вас також є можливість шукати певні слова, з якими ви можете мати проблеми або на які вам потрібна відповідь. Окрім вказівки на правильну статтю, ви також можете дізнатися про правила, коли які статті використовувати.

Вартість

Повністю безкоштовно.

Спробуйте додаток Der Die Das безкоштовно

Останні думки про додатки для вивчення Німецької мови

Тепер у вас є список цікавих і цілеспрямованих навчальних програм для вдосконалення ваших знань німецької мови. Це залежить від вас, щоб це було враховано. Щоб ще більше підвищити вашу радість від німецької мови, перегляньте наш список зі  111 німецьких ідіом англійською мовою . Тобі краще почати сміятися і вчитися.

Advertisement

Рекомендуємо звернути увагу:
Топ-10 кращих додатків для вивчення Англійської мови 2023

Щоб доповнити ваше онлайн-вивчення мов основами німецької мови, можливо, було б гарною ідеєю придбати традиційну граматику німецької мови та зареєструватися в мовній онлайн- школі.

Пов’язані посібники: 5 найкращих підручників з граматики німецької мови

Огляд Badabum: мій чесний досвід вивчення німецької мови

І пам’ятайте, що найкращий спосіб оволодіти німецькою – це переїхати до прекрасної Німеччини та насолодитися її культурою.

Advertisement

Щасливого навчання!

📣 Ця стаття містить партнерські посилання. Коли ви натискаєте посилання на продукти, які ми згадуємо в цій статті, і купуємо їх, ми отримуємо невелику комісію. Це не матиме жодного значення для вас у ціні, однак це дозволяє нам зберегти Просту Німеччину живою та прагнути.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Tech

Найкращі додатки для йоги 2024

Published

on

Найкращі додатки для йоги 2023

Yoga Studio від Gaiam — наш вибір найкращого додатка для йоги завдяки тематичним заняттям, простоті використання та доступності. (більше…)

Continue Reading

Tech

Найкращий безкоштовний VPN 2024 року

Published

on

Найкращий безкоштовний VPN 2023 року

Наші експерти порівнюють найкращі безкоштовні VPN і перевіряють, чи справді вони такі хороші, як здаються. (більше…)

Continue Reading

Tech

Найкращі додатки для вивчення іноземних мов у 2024 році

Published

on

Найкращі додатки для вивчення іноземних мов у 2023 році
HOLA, BONJOUR, KONNICHIWA, assalamu alaikum, і привіт!

Яку б мову ви не намагалися вивчити, додатки для вивчення іноземних мов можуть допомогти вам збільшити словниковий запас і покращити розуміння культури та звичаїв країни. Ми протестували кілька програм і курсів, щоб вивчити іноземну мову, і хоча якість може відрізнятися залежно від вибраної мови, ці мої улюблені. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве