Connect with us

Любов і секс

Чому хлопець не дарує квіти

Published

on

Чому хлопець не дарує квіти

Напевно, кожна жінка хоча б раз у житті дивувалася, чому ж її кохана людина не дарує їй квіти. Зазвичай у такій ситуації починаються пошуки причин, аналіз епізодів спільного життя, слів та поглядів. Одні дівчата знаходять причини в собі, інші ставлять відсутність квіткових презентів у провину чоловікові. Насправді, можуть мати рацію і ті, й інші. Адже причини виникнення такої ситуації можуть бути різними.

Основні причини

Розглянемо найпоширеніші і найчастіші причини, через які чоловік не хоче дарувати квіти своїй дамі.

 1. Квіти – марна трата грошей. Ця причина може бути актуальною, якщо хлопець не дарує квіти, але любить дивувати сюрпризами та радувати подарунками. Адже правда, найскромніший, але якісний букет коштує приблизно 300 гривень. Тому, цілком логічна позиція: «Навіщо витрачати 1000 гривень на квіти, які через пару-трійку днів зав’януть, якщо на ці гроші можна придбати щось потрібніше та корисніше». Багато чоловіків воліють купити коханій на ці гроші щось із якісної косметики або подарунковий сертифікат.
 2. Хлопець бентежиться у магазині квітів. Дивно, але й так буває. Деякі соромляться не тільки купити букет квітів, але й нести його вулицею. Якщо ви помітили, що причина саме в цьому, можна натякнути на те, що в багатьох квіткових магазинах є доставка. Наприклад, можна купити квіти в Україні, і їх доставлять за вказаною адресою.
 3. Період цукерок та букетів закінчився. Сумно, але це найпоширеніший привід, чому чоловіки перестають дарувати квіти. Якщо на початку стосунків хлопець часто радував букетами, а поступово це сталося все рідше, то ймовірно романтику витіснили життєві моменти та побутові проблеми. Це зовсім не означає, що в нього пройшли почуття любові. Просто тепер сімейне життя почало займати все більше простору.
  Коли зароджуються стосунки, чоловік намагається показати себе з кращого боку, щоб домогтися розташування дівчини, що сподобалася. Згодом пристрасті вщухають, і дарувати квіти вже не так актуально.
 4. Чоловіка критикували, коли він дарував квіти раніше. Це досить рідкісна причина, але вона зустрічається. Наприклад, хлопець подарував букет хризантем, а дівчина засмутилася і сказала, що більше любить троянди. Або сказала, що зовсім необов’язково було так витрачатися. Деякі можуть сприйняти такі фрази надто буквально і просто відмовитися дарувати квіти, щоб уникнути критики.
 5. Дівчина сама якось попросила подарувати замість квітів інший презент. Деякі жінки справді вважають, що букет квітів — нераціональне витрачання грошей. Часто вони прямо говорять, що краще було б подарувати щось інше. Після такого побажання не варто чекати на букет.
 6. Просто немає грошей на квіти. На перший погляд, це очевидна причина. Але не все так просто. Вона може бути актуальною лише у випадку з підлітками та студентами. Дорослий чоловік за бажанням завжди знайде, на що купити квіти коханій жінці, щоб її порадувати.
 7. Чоловік жадібний. І такі теж трапляються. Часто жадібність проявляється настільки яскраво, що навіть на самому початку залицянь хлопець намагається якнайбільше заощадити на квітах та подарунках для дівчини.
 8. Немає серйозних намірів. Більшість чоловіків вважають подарунки і квіти виявом сильних почуттів і планів, що далеко йдуть, щодо дівчини. Букет квітів, на їхню думку, рівносильний любовному визнанню чи пропозиції вийти заміж.
  Тому деякі хлопці спочатку намагаються розібратися у своїх почуттях, а вже потім надавати знаки уваги. Може виявитися так, що чоловік просто не має серйозних намірів. А стосунки з дівчиною для нього просто легкий флірт, який не потребує витрачати гроші на квіти.
 9. Хлопець не хоче виглядати підкаблучником в очах друзів та рідних. Дехто вважає, що надто романтична поведінка підірве чоловічу гідність та повагу у родичів та друзів. Ситуація може бути справді складною, якщо вони дозволяють собі глузування і не хочуть, щоб хлопець виявляв турботу та увагу до дівчини.

Чому хлопець не дарує квіти

Як правильно приймати квіткові презенти

Іноді дівчатам не дарують квіти не через одну з вищезгаданих причин, а тому, що вона неправильно їх приймає. Достатньо один раз усе зіпсувати, щоб хлопець більше ніколи не захотів порадувати квітами.

Декілька правил поведінки дівчини, коли хлопець дарує їй квіти:

 1. Щира радість на обличчі. Навіть якщо букет вам зовсім не сподобався, постарайтеся приховати розчарування та незадоволення. Не кажіть образливих фраз, дорікаючи за те, що хлопець не пам’ятає, які квіти ви любите.
 2. Обов’язково дякуйте за квіти та увагу. Не передаривайте, навіть якщо сьогодні йдете до когось на свято, а вони вам зовсім не подобаються. Постарайтеся приймати квітковий подарунок з подякою, а не як само собою зрозуміле.
 3. Не проявляйте поблажливості, гордовитості та демонстративної зневаги.

Не варто без кінця мучитися роздумами, що ж відбувається і чому хлопець перестав дарувати квіти. Просто почніть діяти:

 1. Тонко натякніть, які саме квіти ви дуже любите.
 2. Прикрасьте вашу квартиру саме улюбленими рослинами, щоб хлопець точно дізнався про ваші уподобання.
 3. Найпростіший спосіб отримати в подарунок те, що бажаєте: попросити хлопця про це. При цьому варто брати до уваги його фінансові можливості, щоб не викликати почуття незручності.

Якщо ваш хлопець не дарує не лише квіти, а й взагалі не переймається тим, як порадувати вас хоча б у свята, це привід задуматися. Особливо, якщо така ситуація виникла на самому початку зародження почуттів та стосунків. Якщо ж спад стався через десятки років сімейного життя, то швидше за все у чоловіка сформувалася погана звичка не дарувати квіти та презенти.

Наприклад, він вважає романтику нісенітницею, адже головне годувати сім’ю та бути основним здобувачем. При цьому такий чоловік сам не чекає на подарунки на свою адресу. Як правило, перед святом він намагається домовитися з дружиною про те, щоб не дарувати один одному нічого та уникнути витрат.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Любов і секс

Як пережити зраду: 9 порад, які допоможуть

Published

on

Як пережити зраду: 9 порад, які допоможуть

Звичайно, нам хочеться вірити, що це може статися з будь-ким, але тільки не з нами. Нам хочеться вірити, що якщо ми будемо добрими, нас не зрадять ніколи. Але, на жаль, це не працює. Не тому, що ми недостатньо старалися, а тому, що буває таке. Він може змінити. Це життя. (більше…)

Continue Reading

Любов і секс

Як зрозуміти, що ти йому подобаєшся: 20 ознак психологів

Published

on

Як зрозуміти, що ти йому подобаєшся: 20 ознак психологів

Найкращий спосіб дізнатися, які емоції та бажання долають чоловіка, який тобі небайдужий, – це, звичайно ж, запитати його про все безпосередньо. Але якщо спочатку ти хочеш зрозуміти, чи не помиляєшся у своїх відчуттях, зверни увагу на ознаки, що описуються у цій статті. Завдяки їм можна швидко визначити, подобаєшся ти йому чи ні. (більше…)

Continue Reading

Любов і секс

100+ смс коханому чоловікові своїми словами, які завоюють його серце

Published

on

100+ смс коханому чоловікові своїми словами, які завоюють його серце

Усі ми знаємо, що мобільні телефони стали невід’ємною частиною нашого життя. І що може бути чудовішим, ніж використовувати цю технологію для прикрашання наших відносин? Звичайно – красиві смс коханому чоловікові своїми словами. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве