Connect with us

Любов і секс

Чому хлопець не пропонує зустрічатись?

Published

on

Чому хлопець не пропонує зустрічатись?

На це може бути кілька варіантів відповіді. Все залежить від ступеня близькості ваших стосунків, віку, характеру обранця та серйозності його намірів. Проаналізуємо кілька варіантів ситуацій, коли хлопець не пропонує зустрічатися і розберемося, як діяти в кожному з випадків.

Нерішучість чи небажання?

Ви з молодим чоловіком знайомі вже досить тривалий час, постійно спілкуєтеся і проводите разом час. Ви відчуваєте до нього симпатію, а, можливо, навіть серйозніші почуття, і впевнені, що це взаємно. Ви зустрічаєтеся практично кожен день: ходите в кіно, на прогулянки, у вас є спільні інтереси, ви завжди знаходите, про що поговорити один з одним. Він проводжає додому, при нагоді як би ненароком стосується вашої руки, обличчя або волосся. Ви всі чекаєте від нього, що він запропонує зустрічатись і ваші стосунки перейдуть на новий рівень, але цього не відбувається. Чому?

Найімовірніше причина наступного:

  • Нерішучість та сором’язливість. Не лише дівчата мучать себе сумнівами та питаннями щодо відносин із партнером. Один із найпоширеніших страхів сильної половини – це зазнати поразки або отримати відмову. Якщо ви впевнені, що ваші почуття є взаємними, а хлопець не наважується зробити вам визнання, просто поговоріть з ним про це.

Іноді розмова до душі є найпростішим і найдієвішим способом вирішення проблеми

  • Серйозні наміри. Як не парадоксально, але іноді те, що хлопець не пропонує вам зустрічатися, свідчить про серйозність його намірів щодо ваших стосунків. Він поважає вас та ваші почуття, не поспішає скорочувати між вами дистанцію. Ви і так разом, ваші почуття взаємні, а для чогось більшого просто потрібен час. У такій ситуації краще не форсувати події, а просто продовжувати спілкуватися, і ви самі не встигнете озирнутися, як ваше спілкування стане інтимнішим, і він таки запропонує вам стати його дівчиною.

Підлітковий максималізм

В юності ми часто не зовсім правильно оцінюємо ситуацію. Можливо, хлопець вам подобається, ви постійно думаєте про нього, мрієте, що разом, і навіть вірите в це. А він сприймає вас просто як знайоме дівчисько, з яким час від часу перетинається в школі або в компанії друзів. Кожне сказане у ваш бік слово ви ловите на льоту, а випадково упущений погляд сприймаєте як знак уваги. Ви намагаєтеся якнайчастіше опинятися там, де ви можете зустрітися, фантазуєте про ваше спільне майбутнє.

Ви всі чекаєте, що він запропонує зустрічатися, а він, швидше за все, навіть не підозрює про ваші почуття , сприймаючи як друга чи просто знайому. Варто замислитися і адекватно оцінити ситуацію, подивитися правді в очі, або рішуче діяти і боротися за симпатію обранця, або зізнатися собі, що навряд чи ви будете разом і змиритися з цим.

Як бути в такій ситуації?

Advertisement
  1. Завоювати його серце. Часто дівчата недооцінюють силу своєї чарівності та харизми. Якщо ви все-таки хочете, щоб ваші стосунки стали ближчими, дійте! Розпитайте у спільних знайомих, чим цікавиться хлопець, щоб при можливості почати розмову на тему, що його цікавить. Попросіть його про якусь послугу чи послугу, поради у вирішенні якогось питання. Робіть це ненав’язливо, штучно не скорочуючи дистанцію між вами. Цілком можливо, дізнавшись вас ближче, він відповість взаємністю.
  2. Постаратися забути. Звичайно, сказати легше, ніж зробити, але, якщо ви розумієте, хоч і не хочете це визнавати, що навряд чи між вами можливі серйозні стосунки, або він і зовсім закоханий в іншу, не намагайтеся зблизитися, щоб потім не було ще болючіше. Можливо, вже найближчим часом на вашому горизонті з’явиться зовсім інша людина, і ви будете з нею щасливі.

В цілому все просто: для початку розберіться, чи дійсно хлопець вами захоплений, а потім дійте, виходячи із ситуації.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Любов і секс

Як пережити зраду: 9 порад, які допоможуть

Published

on

Як пережити зраду: 9 порад, які допоможуть

Звичайно, нам хочеться вірити, що це може статися з будь-ким, але тільки не з нами. Нам хочеться вірити, що якщо ми будемо добрими, нас не зрадять ніколи. Але, на жаль, це не працює. Не тому, що ми недостатньо старалися, а тому, що буває таке. Він може змінити. Це життя. (більше…)

Continue Reading

Любов і секс

Як зрозуміти, що ти йому подобаєшся: 20 ознак психологів

Published

on

Як зрозуміти, що ти йому подобаєшся: 20 ознак психологів

Найкращий спосіб дізнатися, які емоції та бажання долають чоловіка, який тобі небайдужий, – це, звичайно ж, запитати його про все безпосередньо. Але якщо спочатку ти хочеш зрозуміти, чи не помиляєшся у своїх відчуттях, зверни увагу на ознаки, що описуються у цій статті. Завдяки їм можна швидко визначити, подобаєшся ти йому чи ні. (більше…)

Continue Reading

Любов і секс

100+ смс коханому чоловікові своїми словами, які завоюють його серце

Published

on

100+ смс коханому чоловікові своїми словами, які завоюють його серце

Усі ми знаємо, що мобільні телефони стали невід’ємною частиною нашого життя. І що може бути чудовішим, ніж використовувати цю технологію для прикрашання наших відносин? Звичайно – красиві смс коханому чоловікові своїми словами. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве