Connect with us

Uncategorized

Чому не можна дарувати годинник: безглуздий забобон, який може спрацювати

Published

on

Чому не можна дарувати годинник прикмети

З тих часів, коли людина ставилася до механізмів як до чогось чаклунського, годинник обріс безліччю забобонів. І один із найпоширеніших — годинник не можна дарувати, інакше станеться катастрофа. Давай розберемося, що кажуть прикмети.

До яких висновків не привела б тебе ця інформація, перед тим як подарувати годинник, рекомендуємо насамперед з’ясувати, як одержувач подарунка відноситься до прикмет. Від цього насамперед залежать твої подальші дії!

Погані прикмети та годинник

Європейське повір’я свідчить, що даруючи годинник, ти передаєш частину часу свого життя. А в Китаї діє справжнє табу на дарування годинника. Воно дуже ускладнює бізнес їх виробників, яким доводиться йти на різні хитрощі і додавати в години функції, щоб змінити написання ієрогліфа, що позначає хронометр. Справа в тому, що в китайському ієрогліф «смерть» зовні схожий на циферблат, а значок, що означає настінний годинник, схожий зі словом «дзвін», що означає також фінал будь-якої дії.

Напевно, ти й сама не раз чула розповіді про те, що годинник людини зупинився після його смерті або навіть поломка механізму передбачила трагедію. Словом, віра в те, що життєва енергія та перебіг стрілок пов’язані, дуже сильна.

Коли і кому не можна дарувати годинник — що говорить поголос

Advertisement

Народна прикмета – годинник (наручний, підлоговий, настінний, будь-які інші) не можна дарувати на день народження. Вважається, що це призведе до завершення відносин між обдаровуваним та дарувальником.

Також не прийнято дарувати годинник коханим людям чи подружжю. Тут прикмета ще конкретніша й суворіша: роботу хронометра таке підношення безпосередньо пов’язує з життєвим циклом пристрасті. Зупиниться годинник — закінчиться кохання, і жодна швейцарська гарантія його не поверне. Про себе додамо: недовірливі люди, звичайно, схильні вірити, що такий зв’язок існує, і сприймуть дорогий подарунок як вірний знак якнайшвидшого «в’янення помідорів». І тут уже ніхто не дізнається, віра запрограмує реальність чи справді щось є у звичаї не дарувати годинника коханим.

Що робити, якщо тобі подарував годинник?

Варіантів тут два.

Перший — ти віриш у прикмети, тобі це дуже важливо, і всім відомо про таку особливість твого мислення. Тоді подарунок можна повернути. Посилання «дарувальник образиться» не зовсім вірний: якщо подарунок викликає тривогу та дискомфорт, свою функцію – порадувати – він у жодному разі не виконає.

Друга — ти в прикмети не віриш, але десь чула, хтось сказав… Тут головне – не дати паніці опанувати себе. Якщо подарунок не викликає забобонного жаху, але напружує, можна його продати або передарувати;) А якщо ніяких негативних емоцій немає, то чи не все одно, що каже «мудрість предків» у старій бабусі. Особливо якщо годинник красивий!

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Uncategorized

22 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 22 жовтня

Published

on

Ви мрійливі, наділені багатою уявою і прагнете втілити в реальність свої найзаповітніші мрії та цілі. Точно знаєте, чого хочете, але перед тим, як зробити перший крок, довго обмірковуватимете свої цілі і зважуватимете всі «за» і «проти». (більше…)

Continue Reading

Uncategorized

Психологічний тест з картинки: те, що першим впадає у вічі, розповідає про людину правду

Published

on

Психологічний тест з картинки: те, що першим впадає у вічі, розповідає про людину правду

Тест, заснований на оптичній ілюзії, поширений спосіб дізнатися трохи про себе в ігровій формі. Незважаючи на те, що можна ставитися до подібних описів упереджено, у них все одно є частка правди. Адже образи, які приходять першими, і справді підказує нам нашу підсвідомість. (більше…)

Continue Reading

Uncategorized

Що означає 1488 чи 14/88. Чому 1488 р. є екстремістським символом

Published

on

Що означає 1488 чи 14/88. Чому 1488 р. є екстремістським символом

Що означає цифри 1488? Хто використовує ці цифри? Навіщо використовують ці цифри? Чому цифри 1488 року входять до списку екстремістських матеріалів. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве