Connect with us

Імена

Значення імені Давид: характер, доля та сумісність

Published

on

Значення імені Давид

Значення імені Давид залежить від того, в якій атмосфері росте ця людина. Дізнаємося докладніше про долю, характер та сумісність цього імені

Походження: Давньоєврейське
Що означає? коханий

Доля імені Давид

Це ім’я вкрай сприйнятливе до середовища, з якого виходить його власник — він одразу вбирає усі основні тенденції. Якщо атмосфера будинку негативна, хлопчик дедалі більше озлоблюється, стає маніпулюючим, пасивно-агресивним. Якщо ж батьки самі психологічно зрілі люди, котрі щиро люблять, то розквітає весь потенціал їхнього сина. Він росте активним, допитливим. Сміється заливисто, каже голосно, буває по-дитячому безпосереднім. Але це інфантильність.

Давид – чоловік цілеспрямований, сильний, готовий до дій, зовсім не теоретик. Йому можуть заважати запальність і імпульсивність, але головне повірити в себе, тоді вдасться досягти великих висот. Цим чоловіком рухає бажання бути визнаним, хоч раз викупатися у променях слави. І тут життя Давида може піти за двома сценаріями. Задля досягнення мети він здатний вчинити або неймовірні подвиги, або гучні злочини. Що переможе — Світло чи Темрява — залежить тільки від Давида, у ньому лише порівну.

Характер імені Давид

Давиду важливо брати активну участь у житті, в усі втручатися, роздавати поради, щось змінювати — тоді цей рухливий, гучний, пристрасний чоловік-стріла себе чудово почуває. Інакше він почувається нікому непотрібним, навіть нещасним.

Такі думки треба гнати. У імені Давид спочатку закладено впевненість у собі, сильну волю, рішучість, твердість — не можна закопувати ці риси! Коли Давид ставить собі за мету, йде він до неї вперто, не шкодуючи себе. Складнощі та конкуренція його не лякають, навпаки, підігрівають внутрішній азарт, змушують продумувати різні шляхи до перемоги.

Advertisement

Якщо що й здатне зупинити Давида, так це гординя, вона сильно б’є за його власним потенціалом і перетворює чоловіка на порохову бочку, добре, що розлютившись, він швидко відходить.

А ще Давидові важливо навчитися посміятися з себе у складний момент — це ознака розуму та незалежності від думки натовпу.

Походження імені Давид

Давньоєврейське ім’я Давид, яке можна перекласти як «коханий», «коханий», «улюбленець», популярне у всьому світі. У Німеччині та Франції ім’я Давид входить до десятки та тридцятки найпопулярніших імен відповідно. У мусульманській традиції воно трансформувалося на Дауд (Давуд). У Прибалтиці та Скандинавських країнах це ім’я звучить схоже – Таавет, Тааветті. Зустріти Давидів (Дейвідо) можна й у Східній Азії. Російська ж форма Давид, що збереглася білоруською мовою, дала початок поширеному прізвищу Давидів.

Сумісність імені Давид

Будувати стосунки із Давидом складно. Він привабливий і притягує багатьох жінок, але сам за ними бігати не стане. Щоправда, здатний втратити голову, побачивши тонку шию і витончену зону ключиць — на витончену жіночу красу цей чоловік ласий.

Під час спілкування з Давидом з’ясовується, що зважає він лише на власну точку зору і в своїй необ’єктивності може доходити до несправедливості. Якщо жінці вдасться знайти підхід до свого чоловіка, продемонструвати любов і відданість, вона здобуде справжнє особисте щастя. Адже Давид — однолюб, а сім’я у його ієрархії цінностей посідає чільне місце. Заради близьких він зробить усе. Його основна мета в житті – стати гідною людиною, чоловіком та батьком. Він завжди в курсі справ та переживань своїх дітей, а якщо й проводить з ними мало часу, то тільки тому, що працює у цей момент над матеріальною забезпеченістю сім’ї.

Advertisement

Як же завоювати серце Давида?

Умінням слухати і бездоганною репутацією. Занадто доступна та ініціативна жінка ніколи не зацікавить Давида. Він — чоловік у традиційних сенсах. Не потрібно дзвонити першою, у жодному разі не потрібно першою кликати на побачення, не потрібно відразу все про себе розповідати – дайте його фантазії розбушуватися, не позбавляйте його можливості досягти вашого розташування.

Боїтеся здатися надто холодною? Спробуйте підібрати до Давида інший ключик – продемонструйте свою слабкість, дайте йому відчути себе справжнім рятівником.

Серед тих, хто зможе витримати Давида – Агата, Анастасія, Анна, Варвара, Віра, Галина, Діна, Зінаїда, Лада, Лариса, Лідія, Людмила, Марія, Ніна, Рената, Тетяна та Емма.

Цікаво, що за всієї складності характеру Давида, зовсім мало жіночих імен вважаються відверто невдалими з погляду сумісності. Це Антоніна, Олена, Ліна, Луїза, Нінель та Таїсія.

Коментар експерта

Андреас Нірковус, практикуючий таролог та іменолог:

Advertisement

Усіх Давидів поєднує одна цікава риса. Вони люблять багато та смачно поїсти, залишаючись при цьому стрункими – організму потрібно багато енергії для великих звершень. Своєю працьовитістю чоловік здатний гори згорнути. Ризику надірватися немає – здоров’я хороше, ім’я не дає негативного навантаження на нього. Збоку взагалі здається, що Давид працює задерикувато і без видимих ​​зусиль.

Найфінансовіша сфера для власника цього імені — юридичні послуги. Йому під силу керувати великим колективом та стати власником власної компанії, не менше!

Але є одна небезпека. У Давида дуже розвинена інтуїція навіть надмірно. Навіть за свого найвищого рівня інтелекту та потужного розуму дослідника, він ризикує відірватися від реальності, азартно намагаючись розшифрувати численні знаки Долі.

Щоб захиститися від життєвих негараздів, Давиду як талісман варто придбати брелок (керамічний, скляний, ликовий) у вигляді черевика.

Православні іменини:

 • 5 січня – праведний Давид Двінський.
 • 27 січня – преподобний Давид.
 • 14 лютого – праведний Давид Сповідник Мітіленський.
 • 18 березня – благовірний князь Давид Смоленський, Ярославський.
 • 25 квітня – преподобномученик Давид.
 • 15 травня – благовірний князь Гліб (і благовірний князь Борис ), у святому хрещенні Давид (і Роман перенесення мощей).
 • 31 травня – мученик Давид.
 • 5 червня – благовірний князь Давид Смоленський, Ярославський.
 • 8 липня – благовірний князь Петро , ​​в чернецтві Давид, Муромський.
 • 9 липня – преподобний Давид Солунський.
 • 6 серпня – благовірний князь Гліб (і благовірний князь Борис), у святому хрещенні Давид (і Роман).
 • 18 вересня – благовірний князь Гліб, у святому хрещенні Давид (вбивство).
 • 19 вересня – преподобний Давид.
 • 2 жовтня – благовірний князь Давид Смоленський, Ярославський.
 • 7 жовтня – преподобний Давид, у світі Дмитро (святий) .
 • 31 жовтня – преподобний Давид Серпуховській.
 • 14 листопада – преподобний Давид.
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Імена

Імена для котів-хлопчиків: основні принципи, традиційні та оригінальні ідеї на будь-який випадок

Published

on

Імена для котів-хлопчиків: основні принципи, традиційні та оригінальні ідеї на будь-який випадок

Знайти відповідну прізвисько для вихованця, чи то маленьке кошеня, чи вже доросла особина – непросте завдання. Читай у нашому матеріалі про традиційні та незвичайні імена для котів-хлопчиків, основні принципи при виборі прізвиська та звуки, які гарантовано привернуть увагу тварини. (більше…)

Continue Reading

Імена

Значення імені Альбіна: походження, доля та характер

Published

on

Значення імені Альбіна: походження, доля та характер

Це ім’я має давнє походження та багату історію. У цій статті ми розглянемо походження та значення імені Альбіна, його характеристики та особливості, а також його популярність у різних культурах та часах. Дізнаючись про значення цього імені, ми зможемо краще зрозуміти його символічну силу та вплив на особистість носія імені Альбіна. (більше…)

Continue Reading

Імена

Значення імені Уляна: характеристика та походження для дівчинки

Published

on

Значення імені Уляна Походження, характеристика, сумісність

Дізнайтеся все про значення імені Уляна для дівчинки: походження, характеристика, традиції, сумісність з іншими іменами та багато іншого. Вивчайте інформацію на нашому сайті та виберіть найкраще ім’я для свого малюка! (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве