Connect with us

Любов і секс

Де і як можна познайомитися із чоловіком після сорока? Як знайти собі хорошого чоловіка у 40 років?

Published

on

Де і як можна познайомитися із чоловіком після сорока

Зміст

  1. Ви не бажаєте ходити на побачення. Але це треба робити!
  2. Чоловіки в 40 частіше воліють зустрічатися з жінками молодшими за себе
  3. У пошуках чоловіка після 40 часто доведеться чути відмови

Імовірність познайомитися з чоловіком після 40 років у сучасної жінки набагато вища, ніж було у їхніх однолітків, які жили пару століть тому. Відбувається це завдяки тому, що жінки, які стежать за собою в 40 років, як і раніше добре виглядають, багато з них успішні у професійній сфері, дуже діяльні і нерідко сповнені рішучості знайти свою другу половинку і, нарешті, знайти сімейне щастя .

Проблема може полягати тільки в тому, як би її правильно сформулювати… Вони вже не в тому віці, щоб ходити на побачення, бігати кафе, кінотеатрами та іншими місцями зустрічей, обов’язкове відвідування яких входить у цукерково-букетний період. Вони просто хочуть без зайвих дій здобути це щастя. Звичайно, багато, навіть молоді люди не люблять таких заходів у великих кількостях, але також вірно й те, що не можна завести роман, не обтяжуючи себе зустрічатися, оцінювати, відсівати, обирати серед кандидатів. Але, щоб перейти безпосередньо до реалізації завдання пошуку чоловіка жінці у 40 років, необхідно зрозуміти, від яких чинників залежатиме успіх цього заходу. І про це ми поговоримо далі та розглянемо ці фактори докладніше.

Ви не бажаєте ходити на побачення. Але це треба робити!

Жінки до 40 років звикають, здебільшого, до того способу життя, який у них уже устоявся. Щоб змінити його, необхідно змінювати купу своїх звичок, а це дуже непросто. У статті «Проблеми в перші роки шлюбу» ми вже торкалися теми великої сили звички для нашого мозку. Тому, жінкам за 40 вже важко упорядковувати себе, постійно тримати себе у формі і мати квітучий зовнішній вигляд, адже для цього доведеться вийти зі звичної зони комфорту, а саме, знаходження будинку в халаті, тапочках, і сидячи в соцмережах. Якщо вам 40 років, ви хочете познайомитися з чоловіком і знайти собі чоловіка, то доведеться чимось жертвувати. Або усталеними звичками, або тапочками, халатом та соцмережами.

Отже, необхідно діяти інакше результату не буде. Як і у будь-якій іншій сфері. Не треба думати, що знайомства та романи можуть виникнути самі собою, на порожньому місці. Так, можливо, і бувають подібні речі, але трапляються вони досить рідко, як і в будь-якій іншій сфері. Наприклад, успішний бізнесмен ніколи не просто сидітиме і чекатиме, коли клієнти самі прийдуть до нього. Він активно залучатиме їх до себе різними способами. Те саме стосується і міжособистісних відносин. Чоловіки самі не полюватимуть на вас, адже вони вас навіть не знають.

Пасивна позиція дівчат може бути виправдана в молодості, коли дівчину в школі, в інституті, в компаніях, на вечірках та святах оточують молоді люди близького до неї віку, вільні від шлюбу та стосунків. У цьому випадку вона неминуче знайомитиметься з багатьма з них, і ці знайомства можуть перерости в щось більше. Якщо ж ви живете за принципом: з дому на роботу, з роботи в будинок, то самі подумайте, як і з яким чоловіком вам пощастить познайомитися після сорока років? Особливо якщо і на роботі немає кандидатур. Або всі одружені, або не підходять за іншими критеріями.

Після 40 і побачення, і романтика у відносинах не такі, як у молодості

Більшість людей у ​​сорокарічному віці вже відбулися як фахівці та вже встигли завести дітей. І ці обставини впливають і на їхнє життя, поведінку та можливості. І познайомитися з чоловіком і закрутити пристрасний роман у сорок років набагато важче, ніж у двадцять.

Advertisement

Часто буває і так, що навіть якщо жінці вдається познайомитися з чоловіком, який, як їй здається, має всі якості доброго чоловіка , але через деякий час вона розлучається з ним. Це відбувається, по-перше, через те, що нам так і не вдається позбутися звичок, пов’язаних з нашим усталеним життям і вони, згодом, беруть над нами гору, а по-друге, через жінку, що обмежують і та чоловіка факторів, зумовлених їх «життєвим багажем». Часто можна почути фрази на кшталт: «От якби в нього було (не було) того і того…» або «От якби я змогла зробити те й те…». Зрозуміло, що подібних стримувальних чинників молоді не мають, вони просто ще не встигли виникнути.

Чоловіки в 40 частіше воліють зустрічатися з жінками молодшими за себе

Існує чимало випадків, коли чоловік зустрічається з жінкою років на 10-15 молодший за нього. Напевно, багато хто з читачів знає не один такий приклад у реальному житті, коли полягає нерівний шлюб за віком , в якому чоловік старший за дружину. Ситуації зворотні, коли дружина старша за чоловіка на 10-15 років теж, звичайно, бувають. Але погодьтеся, що вони трапляються набагато рідше.

Більшість чоловіків люблять «красунь» і, в більшості випадків, такими виявляються жінки, молодші за них. Зрозуміло, у сорок років жінка цілком може мати чудову фігуру та чудовий зовнішній вигляд. Але, звичайно, не всі і багато хто поступається жінкам, які молодші за їхні роки на 7-10. Це є і від цього не втекти, це важливо знати. Але також, знати потрібно і те, що багато жінок справляються з подібними труднощами і знаходять своїх половин. Крім того, багато літніх чоловіків цілком чудово виглядають, добре почуваються, ведуть активний спосіб життя, успішні у справах і кар’єрі. Тому звертати увагу потрібно не тільки на ровесників.

Якщо ж чоловік, який вас зацікавив, не відповів вам взаємністю, а вибрав замість вас молоду жінку, ні в якому разі не треба кидати все через цю невдачу і припиняти подальші спроби. Просто він не хоче (або не може) спілкуватися на рівних з вами, тому і вибрав молодшу та менш досвідчену жінку.

знайти чоловіка у 40 років

У пошуках чоловіка після 40 часто доведеться чути відмови

На жаль, невдалі спроби, провали, в тому числі й гучні, чекають будь-якої людини в будь-якій сфері, хоч би чим вона зайнялася в даний момент. Це стосується не лише відносин між людьми, а й будь-якої сфери діяльності. Адже погодьтеся, дуже рідко буває, щоб людині в його першому починанні відразу ж супроводжував приголомшливий успіх, він завжди з самого початку пішов у гору, ніде не впав і ні на чому не спіткнувся. Але, незважаючи на це, ми, в більшості випадків, здатні подолати труднощі і досягти успіху в тому, що хочемо.

Advertisement

Так, з ймовірністю, близькою до 100% у вас будуть невдалі спроби знайомства з різними чоловіками після 40 років. Та й у 20 теж, будемо відвертими. Але це не привід кидати все на півдорозі у цій сфері. З будь-якої, навіть невдалої спроби можна отримати користь і набути досвіду. Адже, як відомо, негативний результат – теж результат і він кращий, ніж відсутність будь-якого результату взагалі.

Так, цілком можливо, що вам відмовить відразу ж, навіть не спробувавши дізнатися, хто ви, що ви і чим живете. Багатьом властиво судити про людей лише поверхово, не заглядаючи в суть, багато хто зустрічає по одязі, а ось до головних якостей дістатись у них розуму не вистачає. З іншого боку, чоловіки, які поверхово оцінюють жінок, і самі, здебільшого, поверхневі, і навряд чи можна сумувати через їхню відмову. Як то кажуть, невелика втрата. Можливо, йому просто не сподобалося те, що курите. Або не сподобалося ваше довге розпущене волосся, тому, він не звернув на вас уваги. Ну що ж, Бог йому суддя, а нам треба йти далі, адже нічого не закінчилося, все тільки починається, згодні?

Адже нам цілком може бути неприємним будь-який типаж людей. Ми навіть не знаємо, чому. Ось не подобаються такі й усі. Тому цілком імовірно, що і ми входить у такий типаж, який комусь не подобається. Не варто зациклюватися на цьому, просто потрібно обійти цю ситуацію та рухатися далі. Важливо зрозуміти один принцип: відносини між чоловіком і жінкою в чомусь схожі на верхову їзду. Якщо вилетів із сідла, головне, якнайшвидше знову опинитися верхи.

Не завжди миріться з відмовою

Може статися і так, що вас відкине, по-справжньому гідний чоловік, який вам дуже симпатичний, і ви в жодному разі не хочете упускати можливість познайомитися з ним і розвинути стосунки. У цьому випадку варто спробувати переконати його, давши йому зрозуміти, що ви – це відмінний варіант для нього. Але для цього потрібно пам’ятати, що якщо ви просто його проситимете і розстелятимете всіляко перед ним, то від цього лише сильно впадете в його очах.

Натомість знайдіть час для розмови з ним і прямо скажіть, що, можливо, він робить помилку, адже ви з ним так мало знайомі. Цілком можливо, якщо він дізнається про вас краще, проведе з вами більше часу, то він може змінити своє рішення. Ваш впевнений тон та конструктивні думки мають справити враження на чоловіка, адже всі поважають впевнених людей, які знають, чого хочуть і вміють цього досягти. Таких людей і справді, хочеться дізнатися краще. Тому не виключено, що чоловік перегляне своє початкове ставлення до вас.

Advertisement

Не варто заперечувати, мовляв, він уже відмовив, і нові спроби нічого не дадуть. Ось це якраз підхід зовсім не конструктивний до вирішення завдання про пошук чоловіка в 40 років. Якщо ви відчуваєте, що це ваша людина, якщо ви впевнені, що вона підходить вам як супутник життя, то дійте сміливо та рішуче. Адже ви вже нічого не втрачаєте, тому що він вас уже відкинув своєю відмовою, отже, гірше вже не буде. А ось змінити ситуацію на краще цілком можливо впевненими та грамотними діями.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Любов і секс

Як пережити зраду: 9 порад, які допоможуть

Published

on

Як пережити зраду: 9 порад, які допоможуть

Звичайно, нам хочеться вірити, що це може статися з будь-ким, але тільки не з нами. Нам хочеться вірити, що якщо ми будемо добрими, нас не зрадять ніколи. Але, на жаль, це не працює. Не тому, що ми недостатньо старалися, а тому, що буває таке. Він може змінити. Це життя. (більше…)

Continue Reading

Любов і секс

Як зрозуміти, що ти йому подобаєшся: 20 ознак психологів

Published

on

Як зрозуміти, що ти йому подобаєшся: 20 ознак психологів

Найкращий спосіб дізнатися, які емоції та бажання долають чоловіка, який тобі небайдужий, – це, звичайно ж, запитати його про все безпосередньо. Але якщо спочатку ти хочеш зрозуміти, чи не помиляєшся у своїх відчуттях, зверни увагу на ознаки, що описуються у цій статті. Завдяки їм можна швидко визначити, подобаєшся ти йому чи ні. (більше…)

Continue Reading

Любов і секс

100+ смс коханому чоловікові своїми словами, які завоюють його серце

Published

on

100+ смс коханому чоловікові своїми словами, які завоюють його серце

Усі ми знаємо, що мобільні телефони стали невід’ємною частиною нашого життя. І що може бути чудовішим, ніж використовувати цю технологію для прикрашання наших відносин? Звичайно – красиві смс коханому чоловікові своїми словами. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве