Badabum не бере на себе:

  1. жодну відповідальність або відповідальність за будь-які помилки чи неточності,
  2. тілесні ушкодження чи будь-які пошкодження майна в результаті доступу користувача до веб-сайту та використання ним,
  3. будь-які переривання або припинення передачі у зв’язку з на нашому веб-сайті,
  4. будь-які помилки, троянські програми або віруси, які можуть передаватися через веб-сайт або будь-якою третьою стороною
  5. будь-які упущення або помилки у вмісті через вміст, опублікований, переданий або надісланий електронною поштою.

Бадабум.com.ua не гарантує, не схвалює та не бере на себе відповідальність за будь-який продукт чи послугу, запропоновану третьою стороною через веб-сайт Badabum або будь-який веб-сайт із гіперпосиланням чи іншу рекламу, і Badabum.com.ua жодним чином не несе відповідальності за моніторинг будь-якої транзакції між користувачем і сторонніми постачальниками послуг або продуктів. Користувач повинен використовувати найкращий розсуд і бути обережним, де це необхідно. Веб-сайт Badabum може містити гіперпосилання на інші веб-сайти, якими володіють або керують інші сторони, крім нас. Badabum.com.ua не несе відповідальності за точність або доступність таких інших веб-сайтів. Будь-яке включення гіперпосилання не означає схвалення чи рекомендації вмісту на таких веб-сайтах третіх сторін.

Знову наголошується, що не всі методи лікування, які з’являються тут, на веб-сайті Badabum, були доведені на науковій основі. Інформація, доступна на цьому сайті, жодним чином не повинна замінювати пораду лікаря. Badabum.com.ua не несе відповідальності за достовірність наданої тут інформації. Будь ласка, проконсультуйтеся з професіоналом або лікарем перед використанням будь-якої із згаданих пропозицій. Badabum.com.ua поважає інтелектуальну власність інших, і ми просимо наших користувачів робити те саме. Badabum не несе відповідальності за вміст на інших веб-сайтах, який користувач може знайти під час використання продуктів або послуг Badabum.com.ua.