Connect with us

Гороскоп

Знак зодіаку Діви – Повна характеристика, опис

Published

on

Діва знак зодіаку

Зі статті ви дізнаєтеся, як виглядає символ знака зодіаку Діва, які характерні риси є у жінок, чоловіків і дітей, народжених у різні дні серпня та вересня. Ми розповімо цікаві факти про Діви, як вони виявляють себе в коханні, стосунках та дружбі, чим захоплюються і які професії їм підходять.

Період знаку: 22 серпня – 23 вересня
Планета: Меркурій
Колір: зелений, жовтий, коричневий, синій
Камінь: нефрит, яшма, топаз, кіаніт, агат
Дерево/квітка: сосна, яблуня, мати-й-мачуха, лілія, айстра, троянда
Стихія: земля
Модальність: рухомий
Ключова фраза: я аналізую
Талісман/оберіг: коник, айстра
Вдалі дні та числа: середа, 4, 5, 6.
Властивість знака: мінливий, непостійний

Знак Діва і дати народження символ.

Діва — шостий знак зодіаку. Сонце в ньому приблизно один місяць. У різних астрологічних школах період починається у різне число останнього літнього місяця – 22, 23 чи 24 серпня. А закінчується 23 вересня – це дата, коли Сонце переходить у наступний знак.

Діва – земний рухомий знак. Народжені під цим знаком збирають та співвідносять факти, вони здатні вбирати велику кількість інформації. Діва – знак аналізу, роботи та служіння.

Загальноприйнятий в астрології символ Діви пишеться у вигляді літери m із хвостиком-завитком на останній ніжці. Зображення символізує здатність знака зодіаку утримувати енергію, а також означає практичність, обережність та аналітичне мислення народжених під знаком Діви.

На картинках у мережі Діва часто виглядає як молода жінка з колоссями у руках. Згідно з інформацією з давніх книг з астрології, раніше знак зодіаку мав іншу назву – “Колос” або “Борозда”. Найяскравіша зірка сузір’я Діви зветься Спіка, що перекладається з латинського як «колос».

Advertisement

Люди за знаком зодіаку Діва – які вони?

Діва характеристика знакаГоловні відмінності Діви — дисциплінованість, пунктуальність, заповзятливість і схильність критикувати оточуючих. Більшість типових Дів не виносять хаосу. Ці люди не приймають імпульсних рішень. Кожен крок довго й ретельно обмірковують. Тільки переконавшись, що вчинок буде вірним, і вони нічим не ризикують, Діви починають діяти.

Аналітичний склад розуму змушує їх шукати раціональність у справах, а й у особистих взаєминах. Це означає, що вони довго і ретельно вивчають людину, перш ніж перейдуть до ближчого спілкування або наважаться укласти шлюб.

До позитивних якостей Діви відносяться:

 • вміння тверезо оцінити ситуацію та прийняти вірне рішення;
 • готовність взяти він відповідальність;
 • потяг до порядку;
 • працьовитість;
 • гострий розум;
 • товариськість.

Діви піклуються про своїх близьких і будь-якої миті готові прийти на виручку. Але зайвий раз подумають — чи варто витрачати сили та час заради чужої для них людини.

Негативні риси характеру:

 • зайвий педантизм;
 • люблять критикувати оточуючих;
 • категоричність та небажання прощати чужі помилки.

Представники знака бувають вимогливі до оточуючих і до себе, мають вольовий характер. Організованість і бажання всіх контролювати дозволяють Дівам обіймати керівні посади і багато чого добиватися в житті.

Що Діва вміє робити краще за інших?

Діва може впоратися практично з будь-якою дорученою справою. У цьому допомагають властиві їй пунктуальність, здатність планувати, послідовність та відповідальність. Навіть якщо Діва не має потрібних знань і навичок, вона в короткі терміни навчиться всього необхідного. Вона може приділяти вирішення поставленого завдання весь свій час, повністю занурюючись у процес.

Представники знаку вміють краще за інших вести домашнє господарство. Вони економні, майстерно поводяться з грошима і не допускають зайвих витрат. Часом ця економія межує зі скупістю, але члени сім’ї Діви можуть бути спокійні — їм не доведеться мерзнути в злиднях.

Advertisement

Це один із найвідданіших і найпостійніших знаків зодіаку. Діва краще за інших може зберігати вірність партнеру.

Опис жінки-Діви

Жінка-Діва постає романтичною, витонченою натурою. У неї добре розвинене відчуття стилю. Не сприймає вульгарності, неохайності. Часто буває гидлива. Манери відрізняються аристократизмом та витонченістю.

Має швидкий розум і гостру мову. Помічає найменші недоліки і часом не може стримати невдоволення. Надмірна вимогливість до оточуючих може спричинити конфлікти.

Діва являє собою суворого критика і довго вивчає сильні та слабкі сторони обранця. Здатна на глибокі почуття, але, погоджуючись одружитися, враховує матеріальну сторону. Любить жити в достатку і бажає, щоб її діти нічого не потребували.

Опис представниці знаку зодіаку Діва неможливе без згадки про її крайню практичність. Вона знає, як керувати особистим та сімейним бюджетом. Це добрі господині, які вміють створити затишок.

Advertisement

Опис чоловіка-Діви

Чоловік-Діва відрізняється серйозністю та надійністю. Його загальна характеристика включає такі якості, як відповідальність, дисциплінованість, вимогливість, практичність та турботливість. Приділяє багато часу роботі. Любить усе розкласти по поличках та запланувати далеко наперед свої справи. Типова риса характеру – бажання все контролювати.

Діви-чоловіки стримані, не люблять демонструвати емоції. Їх складно вивести з рівноваги, змусити нервувати та панікувати.

У оточуючих часом складається думка про чоловіка-Діву, як про те, хто не проґавить можливості когось покритикувати. Діва має гострий розум і схильність до чорного гумору. Однак стосовно друзів і близьких проявляє себе як людина, на яку можна покластися. Готовий будь-якої миті кинутися на допомогу, він дбайливий чоловік і ніжний батько.

До вибору дружини підходить серйозно, влаштовуючи справжнє випробування претендентці. Практичність представників знаку іноді межує зі скнарістю, але з коханими вони щедрі.

Східний знак – Діва

Висхідний знак настільки ж важливий, наскільки і сонячний, адже він описує особистість, фізичні характеристики та поведінку. Це зовнішня оболонка та перше враження, яке виробляється на оточуючих. Асцендент (куспід Першого Дому) визначається за годиною народження.

Advertisement

Асцендент у Діві дає допитливий розум та моложаву зовнішність. Ці люди практичні та готові доводити розпочате до кінця. Дева, що сходить, дивиться на світ ніби через мікроскоп, помічаючи кожну деталь.

Діву на скупіді першого Будинку характеризує бажання приносити користь людям. Вони будуть найбільш успішними в професіях, де потрібна посидючість, терпіння, скрупульозність.

Характер у дітей-Дів

Дитина-Діва рідко завдає проблем батькам. Буває примхливий у виборі їжі та гардеробу. З ранніх років вимагає у батьків гарні речі та не любить неохайності в одязі. Як правило, акуратний і ощадливий.

Малята погано реагують на зміни у розпорядку дня. Вони можуть зіпсуватися апетит, сон чи настрій. Допитливі, ставлять багато запитань. Люблять розгадувати головоломки, часто з ранніх років уміють грати у шахи та шашки. Можуть займатися рукоділлям. При цьому старанні і приділяють увагу дрібницям.

У школі виявляють старанність. Їм цікаво здобувати нові знання та розширювати кругозір. Але іноді складно складаються відносини з однолітками, т.к. Діви мають закритий та стриманий характер. Але якщо дитина з кимось потоваришує, то буде відданим товаришем.

Advertisement

Діва у дружбі

Люди, народжені під знаком Діви, вибіркові. Не кожного готові назвати своїм другом. Придивляються до оточуючих та намагаються зрозуміти, чого варто очікувати від людини. Віддають перевагу старим дружнім зв’язкам, що виникли в дитинстві або юності.

Діва завжди готова допомогти. Але перед цим критикує будь-яку помилку приятеля, не особливо зважаючи на його почуття. Тільки зусилля волі може змусити її не чіплятися до свого ближнього. Але всі друзі знають – Діва їх не підведе, і на неї можна покластися.

Діва у коханні та стосунках

Про Діву треба знати, що представники цього знаку зодіаку не поспішають зав’язувати серйозні любовні стосунки, доки не перевірять обранця на відповідність своєму ідеалу. І чоловіки, і жінки можуть здатися холодними, відстороненими та незацікавленими у продовженні спілкування. Однак зовнішня байдужість пояснюється обережністю Діви та її розбірливістю.

Для того, хто пройде перевірку, Діва розкриється як ніжний, дбайливий та люблячий партнер. Вона намагатиметься організувати дозвілля, не дасть нудьгувати. Щодо коханої людини виявляє щедрість та обсипає подарунками.

Сім’я та шлюб для Діви

До створення сім’ї Діва підходить ретельно. Її відмінні риси — вірність і відданість. Це один із найбільш орієнтованих на сім’ю знаків. Дім для Діви – місце сили. Тут вона черпає енергію, відпочиває та проводить вільний час.

Advertisement

Стосунки з чоловіком може зіпсувати нездатність Діви виявляти поблажливість. Не кожен чоловік чи дружина витримає часту критику та бажання Діви їх перевиховати.

Крім того, другій половинці може не вистачати романтики та веселощів. Діви мало надають цьому значення, спираючись на матеріальний бік життя. Зате вони чудово справляються із забезпеченням сім’ї всім необхідним. Домочадці можуть не турбуватися про завтрашній день, повністю довірившись Діві.

Якими батьками будуть Діви

Діви – одні з найкращих батьків серед знаків зодіаку. Материнство та батьківство для них є джерелом радості.

Характерні риси Дів-батьків:

 • прищеплюють дисципліну та любов до порядку;
 • виявляють чуйність та поблажливість;
 • не нав’язують свою думку та волю;
 • прагнуть стати другом для дитини.

Намагаються матеріально забезпечити спадкоємця та полегшити йому життя. Коли дитина підростає і намагається жити самостійно, у Діви може виявитися потяг до контролю.

Захоплення Дів

Діви цікавляться різними речами. З дитинства люблять малювати, конструювати, вивчати природу, їх приваблює читання. Більшість намагається займатися фізкультурою та спортом, щоб тримати себе у формі.

Advertisement

Представники знаку зодіаку до всього ставляться розважливо та прагматично, що стосується і дозвілля. Діви, зазвичай, не витрачають час на марні заняття. Це означає, що хобі, на їхню думку, має приносити не лише задоволення, а й матеріальну користь.

Вони люблять подорожувати та відкривати нові місця. При прагненні комфорту здатні деякий час жити навіть у наметі.

Кар’єра, професія та заробіток Діви

Незважаючи на захоплення своєю справою, не всі представники знаку є трудоголіками. Діва намагається впорядкувати свій робочий день, скласти чіткий план і зробити працю ефективнішою.

Значення знака зодіаку часто проявляється під час виборів професії. Діви найкраще зможуть реалізуватися у таких областях:

 • психологія;
 • педагогіка;
 • медицина;
 • лінгвістика;
 • журналістика;
 • економіка;
 • бухгалтерський облік.

Дисциплінованість, відповідальність та вміння швидко освоїти нове говорять про те, що Діви здатні досягти висот у багатьох професіях. Як правило, вони не стоять на місці, а роблять кар’єру.

Вміють та люблять заробляти гроші. Завжди можна знайти додаткове джерело доходів. Бережливість та раціоналізм допомагають їм сколотити капітал.

Advertisement

Здоров’я Дів

Повна характеристика знака неможлива без опису його ставлення до власного здоров’я.

Діви поділяються на дві категорії. Одні стежать за самопочуттям та неухильно виконують рекомендації лікарів. Інші не приділяють здоров’ю належної уваги, пускаючи все на самоплив. Можуть страждати на нервові розлади та хвороби травної системи. А також уваги вимагають суглоби та легені.

Порушення в організмі відбуваються через занадто велику захопленість роботою, нервового перенапруги та недостатнього відпочинку. Діва зможе зміцнити здоров’я, якщо частіше відпочиватиме, гулятиме на свіжому повітрі і навчиться розслаблятися.

Характеристики знаку зодіаку за східним календарем

Найбільш повну характеристику знака можна отримати зіставивши зодіакальний гороскоп зі східним. Діви, що народилися в певний рік китайського календаря, мають такі риси:

Пацюк Відрізняються витонченістю манер та стильним одягом. Мають репутацію надійної людини, мають пошану.
Бик Наділені міцним здоров’ям. Люблять подорожувати, але на перше місце ставлять дім та родину. Готові затято захищати рідних та близьких.
Тигр Вирізняються сильною енергетикою. Ідуть життям легко. Гостро відчувають чужий біль і не проходять повз. Серйозно ставляться до вибору партнера.
Кролик Ерудити, які з дитинства прагнуть знань. Багато часу приділяють кар’єрному зростанню. Цінують затишок та спокій.
Дракон Мають сильний характер і вміють у потрібний момент сконцентруватися. Вірять у себе та неохоче приймають допомогу.
Змія Творчі особи. Гнучкий характер дозволяє пристосуватися до будь-яких умов. Довіряють інтуїції та не дають себе обдурити.
Кінь Гармонійна особистість, оптиміст. Розвинуто відповідальність та почуття обов’язку. Люблять свободу, тому можуть довго не одружуватися.
Коза Естети, вимогливі до себе та оточуючих. Вважають найважливішим особистий розвиток. Романтичні. Це добрі порадники.
Мавпа Люблять життя, у будь-якій ситуації знайдуть добрий бік. Наділені глибоким розумом та аналітичними здібностями.
Півень Багато знають і можуть поринути у саму суть речей. Не люблять спонтанності. Часто критикують оточуючих.
Собака Практичні. Не витрачатимуть час і сили на заняття, що не приносять користі. Цінують кохання та дружбу.
Свиня Вміють співчувати. Це гуманісти, які постійно допомагають комусь. У відносинах цінують відкритість та сталість.

Сильні та слабкі сторони Діви за датами народження

Плюси та мінуси характеру знака зодіаку можуть виявлятися залежно від дати народження людини. У таблиці ми зібрали сильні та слабкі сторони Дів.

Advertisement
дата народження Сильні сторони Слабкі сторони
22 серпня Прагнення мети, вміння зосередитися, дипломатичність Відсутність самокритики, недовірливість
23 серпня Завзятість, сила волі, щедрість, уважність до оточуючих. Закритість, чутливість до зауважень, невміння дати відсіч
24 серпня Високий інтелект та швидкий розум, віра у свої здібності. Відчуженість, прохолодне ставлення до близьких
25 серпня Підприємливість, економність, чуйність. Завищена зарозумілість, надмірна довірливість
26 серпня Терпимість, прагнення саморозвитку, завзятість Владолюбство, емоційна нестабільність, безтурботність
27 серпня Розвинена інтуїція, комунікабельність, самовпевненість. Схильність до зневіри, дратівливість, користолюбство
28 серпня Розсудливість, винахідливість, потяг до знань Надлишковий альтруїзм
29 серпня Стійкість, цілісність натури, дружелюбність Пристрасть до критики, вразливість
30 серпня Підприємливість, розвинене логічне мислення Властолюбство, надмірна увага до дрібниць
31 серпня Впевненість у своїх силах, наполегливість, товариськість Часта зміна настрою
1 вересня Чесність, прагматичність, прагнення мети Підвищена нервозність, невміння розслабитись
2 вересня Прагнення до розвитку, дипломатичність, доброта Неувага до здоров’я, заміна особистого життя роботою
3 вересня Промовистість, організаторські здібності, високий інтелект Непослідовність, неувага до здоров’я
4 вересня Висока працездатність, доброзичливість Трудоголізм, заперечення власних потреб
5 вересня Вміння концентруватися, щедрість, увага до людей Схильність до авантюр, відсутність чітких принципів
6 вересня Оптимізм, комунікабельність, тактовність Тривожність і нездатність упоратися з емоціями
7 вересня Стратегічні здібності, рішучість Завищені вимоги, скритність
8 вересня Вміння взяти на себе відповідальність, відданість Небажання показувати свої почуття, розважливість
9 вересня Амбітність, прагнення до результату, милосердя Закритість, потяг до необґрунтованого ризику
10 вересня Непорушність, творчі таланти, цілеспрямованість Відгородження від інших, надмірні вимоги до людей
11 вересня Сміливість, вміння привернути до себе, активність Непостійність, схильність до екстриму, наївність
12 вересня Відповідальність, дисципліна, наполегливість, доброта Запальність, вразливість, свавілля
13 вересня Оптимізм, уміння співчувати, цілеспрямованість Спалахи агресії, підвищена емоційність
14 вересня Планомірність, любов до порядку, стриманість Неприйняття критики на свою адресу, замкнутість
15 вересня Чуйність, комунікабельність, доброта Меркантильність, сприйнятливість до негативу на свою адресу
16 вересня Глибокодумство, внутрішній стрижень, наполегливість Зайва стриманість
17 вересня Врівноваженість, прозорливість, прагнення результату Нерішучість, недовірливість, непоміркованість у їжі
18 вересня Розвинена інтуїція, самодостатність, наявність талантів Прихованість, неконтрольовані емоції
19 вересня Милосердя, добродушність, поблажливість Гостра реакція на критику, залежність від інших
20 вересня Амбітність, чуйність, щедрість, наявність видатних здібностей Невміння оцінити та розподілити свої сили
21 вересня Якості лідера, інтуїція, здатність до аналізу Схильність до флірту, легковажність
22 вересня Ретельність, заповзятливість, енергійність Саркастичність, гординя, нестриманість
23 вересня Чесність, щирість, товариськість, доброта Владолюбство, підвищена вразливість, лінь

Цікаві факти про Діви

Ми зібрали для вас 3 цікаві факти про Діви:

 1. Діви прискіпливі до зовнішнього вигляду оточуючих. Вони обов’язково звернуть увагу на нечищені черевики або застарілі цятки на одязі. Один найменший недолік у зовнішності може перекреслити гарне враження.
 2. У Дів добре розвинена інтуїція. Вони можуть розпізнати будь-яку брехню, навіть добре замасковану. Маючи увагу до дрібниць і спостережливості, Діва побачить нещирість по інтонації, що змінилася, по очах або повороту голови. Співрозмовникам не варто намагатися ошукати представника цього знака.
 3. Тяга до економії та підприємливість Діви може призвести до захаращення житла. Думаючи, що виявляє господарність, Діва приносить додому масу непотрібних речей, які ніколи не використовуватиме.

Знаменитості-Діви, народжені з 22 серпня по 23 вересня

Серед відомих жінок, які народилися під знаком Діви:

 • Єлизавета I;
 • Софі Лорен;
 • Агата Крісті;
 • Клаудія Шифер;
 • Бейонсе;
 • Грета Гарбо.

Добірка з 7 чоловіків-Дів:

 • Іван Грозний;
 • Лев Толстой;
 • Ціолковський;
 • Майкл Джексон;
 • Фредді Меркюрі;
 • Кіану Рівз;
 • принц Гаррі.
 • Кіану Рівз (Keanu Reeves)
 • Вольф Мессінг (Wolf Messing)
 • Уоррен Баффетт (Warren Buffett)
 • Майкл Джексон (Michael Jackson)
 • Шон Коннері (Sean Connery)
 • Ліндон Джонсон (Lyndon Johnson)
 • Кемерон Діас (Cameron Diaz)
 • Томмі Лі Джонс (Tommy Lee Jones)
 • Енн Арчер (Anne Archer)

Сексуальна сумісність знака Діва

До 30 років прекрасні стосунки можуть скластися у Діви з Тельцем або Козерогом. Телець завдяки м’якому характеру компенсує деяку нервозність партнера, а Козерогу імпонує цілеспрямованість та практичність Діви.

У більш зрілі роки Діва становитиме хорошу партію Леву або Скорпіону, збагачуючись їхньою потужною енергетикою.

Після сорока років Діву залучатиме інтелектуальний початок Стрільця: ці двоє знайдуть багато спільного.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве