Connect with us

Uncategorized

Дівчинка чи хлопчик — народні прикмети

Published

on

Дівчинка чи хлопчик-народні прикмети

Народні прикмети – це більшість слов’янської культури, якою користувалося не одне покоління людей, що живуть у східній частині Європи. Прикмети для будь-якої сфери нашого життя. Сьогодні пропонуємо вам розглянути прикмети, які допоможуть вам визначити які іграшки та вбрання купувати. Тому, якщо вам належить роль батька, сідайте зручніше і з’ясовуйте, яке ім’я слід підбирати своєму майбутньому малюкові – чоловіче чи жіноче!

Гострий чи розпливчастий

Почнемо з найпростішого способу. Подивіться на свій живіт. Якщо боки вашого живота розпливчасті, ви можете почати купувати рожеві пінетки. Якщо живіт гострий – купуємо синенький костюм.

Вслухайтеся в биття серця

Під час візиту до лікаря попросіть його виміряти пульс дитини. Якщо пульс виявиться вищим за 140 ударів на хвилину, значить, у вас народиться дівчинка. Якщо пульс нижче 140 – хлопчик.

Advertisement

Солодке чи солоне

Щодня хочеться морозива? Існує думка, що попит на цукор у жінок під час вагітності означає народження дівчинки. Якщо ви постійно хочете солоних страв чи м’яса, то у вас буде хлопчик.

Відкрийте таємницю

Це спосіб, який можна випробувати на вагітній подружці. Покладіть перед нею ключ і попросіть, щоб вона взяла його до рук. Якщо вона підніме ключ за тонку частину, то буде дівчинка, якщо за круглу — хлопчик.

Повернутись у минуле

Advertisement

Якщо, дивлячись у дзеркало, тобі здається, що ти знову підліток через прищі покривають твоє обличчя, знай, що в тебе буде дочка. Існує прикмета, що під час вагітності дівчатка крадуть красу матері, звідси і прикрі прищі.

Випробуйте чудеса

Зніми своє обручку (якщо ще вийде) і прив’яжи до нього нитку. Після підвісь кільце над своїм животом. Якщо воно почне обертатися по колу, готуйтеся до хлопчика. Якщо воно гойдається з боку в бік, чекайте на дівчинку.

Калькулятор

Спробуйте прорахувати приблизну дату народження дитини. Якщо випаде парне число, швидше за все народиться хлопчик.

Advertisement

Сонник

Цей метод не такий популярний у народі як інші, але по ньому теж можна передбачити стать майбутньої дитини. Зверніть увагу на свої сни.

  • Якщо вам сняться предмети чоловічого гардеробу: сигари, тростини та трубки, то з ймовірністю у вас буде хлопчик.
  • Якщо вам сниться риба, мигдаль, домівка — народиться дівчинка.

Спосіб визначення дитини за групою крові батьків

Якщо мати та батько мають першу чи другу групу крові, то дитина буде народжена з першою чи другою групою. Найчастіше це буде дівчинка. У батьків із третьою групою крові частіше народжується хлопчик. Як у батьків із четвертою групою крові. При змішуванні груп крові можна розрахувати стать дитини відповідно до цієї таблиці.

Група крові Тато
Мами 1 2 3 4
1 Дівчина Хлопчик Дівчина Хлопчик
2 Хлопчик Дівчина Хлопчик Дівчина
3 Дівчина Хлопчик Хлопчик Хлопчик
4 Хлопчик Дівчина Хлопчик Хлопчик

На жаль, жоден з перерахованих вище методів не може дати 100% результату. Навіть фахівці УЗД часом помиляються: наприклад, плід може обернутися так, що визначити стать дитини буде дуже складно.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Uncategorized

22 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 22 жовтня

Published

on

Ви мрійливі, наділені багатою уявою і прагнете втілити в реальність свої найзаповітніші мрії та цілі. Точно знаєте, чого хочете, але перед тим, як зробити перший крок, довго обмірковуватимете свої цілі і зважуватимете всі «за» і «проти». (більше…)

Continue Reading

Uncategorized

Психологічний тест з картинки: те, що першим впадає у вічі, розповідає про людину правду

Published

on

Психологічний тест з картинки: те, що першим впадає у вічі, розповідає про людину правду

Тест, заснований на оптичній ілюзії, поширений спосіб дізнатися трохи про себе в ігровій формі. Незважаючи на те, що можна ставитися до подібних описів упереджено, у них все одно є частка правди. Адже образи, які приходять першими, і справді підказує нам нашу підсвідомість. (більше…)

Continue Reading

Uncategorized

Що означає 1488 чи 14/88. Чому 1488 р. є екстремістським символом

Published

on

Що означає 1488 чи 14/88. Чому 1488 р. є екстремістським символом

Що означає цифри 1488? Хто використовує ці цифри? Навіщо використовують ці цифри? Чому цифри 1488 року входять до списку екстремістських матеріалів. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве