Connect with us

Імена

Дмитро: значення імені, походження та характер

Published

on

Дмитро: значення імені, походження та характер

Дмитро – популярне ім’я у країнах Східної Європи. Це ім’я наділяє власників особливою енергетикою та характером. Що означає ім’я Дмитро, які риси характеру притаманні таким чоловікам, як знаходити з ними спільну мову.

Походження імені Дмитро, покровитель та талісмани

Ім’я людини – найсолодший і найважливіший для нього звук будь-якою мовою, писав у книзі “Як завоювати друзів і надати увагу на людей” Дейл Карнегі. Ім’я впливає характер і поведінка людини, з його долю і соціалізацію. Набір звуків, який є в кожному імені, має певну енергетику.

Витоки імені Дмитра, хто із знаменитостей його носить

Дімусік, Митя, Дімка, Дімуля — так ласкаво називаємо володарів гарного імені з грецьким корінням.

Що означає ім’я Дмитро? Ім’я Дмитро походить від часів античності і походить від слова «Деметріос» — ‘належить Деметрі’. Деметра – давньогрецька богиня родючості та землеробства. Тому ще одне значення імені Дмитро – “землероб”. Також можемо зустріти таке трактування імені як “посвячений”.

У книзі «Таємниця імені» Дмитро та Надія Зима описують астрологічну характеристику імені. Заступає ім’я Плутон – планета, що символізує міць природи та потенціал. Скорпіон, знак зодіаку, властивий імені, говорить, що володарі імені наділені величезною енергією.

Advertisement

Чимало відомих особистостей названо ім’ям Дмитро. Серед них:

 • Дмитро Менделєєв – хімік, всесвітньо відомий вчений-енциклопедист;
 • Український телеведучий Дмитро Комаров;
 • Телеведучі Дмитро Карпачов та Дмитро Гордон;
 • Дмитро Шостакович – піаніст, композитор;
 • москальські виконавці Дмитро Маліков та Діма Білан, оперний співак Дмитро Хворостовський;

Талісмани імені та покровителі

Талісмани імені посилюють конструктивну енергетику імені та нейтралізують негативні прояви його впливу. Якими талісманами слід мати Дмитра, щоб успіх був на їхньому боці? Зверніть увагу на такі обереги:

 1. Камені. Найкращим варіантом для Діми стане лазурит, аметист та опал. Лазуріт принесе власнику успіх як на особистому фронті, так і у професійній сфері. Камінь допоможе впоратися з негативом та поганим настроєм. Найкращим варіантом лазурит буде для Дім — представників знаку зодіаку Стрілець та Терези, його не варто обирати народженим під знаком Рака чи Козерога. Опал стане чудовим помічником у справах для Дмитрієв, які пов’язали своє життя із творчою професією. Аметист допоможе зміцнити ауру та сприяє умиротворенню.
 2. Квітка. Хризантема – рослина, яка приносить Дмитру успіх. У східній традиції хризантема символізує щастя та довголіття.
 3. Метал. Талісман Дмитрієв – срібло. Воно допомагає позбутися негативної енергії.
 4. Дерева. В’яз та горобина — дерева-обереги для Дмитра. В’яз символізує стриманість і силу, а горобина захищає від пристріту та сварок.
 5. Число. У нумерології імені Дмитра відповідає сімка. Вона наділяє мудрістю у поглядах життя і судженнях.

Який святий покровитель у Дмитра? У церковній традиції використається ім’я Димитрій. Покровителями імені вважаються Дмитро Донський — захисник сім’ї та будинку, а також великомученики Дмитро Солунський та Димитрій Прилуцький.

Коли Дмитро має день ангела? Свій день ангела Дмитро відзначає 24 лютого, 28 травня, 1 червня та 8 листопада.

Лінгвіст Френк Нюссел у роботі “The study of names: guide to the principles and topics” зазначає, що оголошення імені дитини членами сім’ї – це процес індивідуації, в якому людина стає окремою істотою. У результаті стає унікальною особистістю. Дослідники імен стверджують, що ім’я, дане людині при народженні, впливає як на характер, а й у долю людини.

Характер та доля Дмитра

Значення імені Дмитро що означаєХарактер у Дім непростий. Як стверджує автор книги «Таємниця імені» Борис Хігір , володарі імені Дмитра люблять філософствувати. У суперечці вони не вміють слухати інших і не поступаються, завжди стоять на своєму. Однак у спілкуванні людина з ім’ям Дмитро неважка. Він любить компанії.

Дмитро у дитинстві та юнацтві

Який характер у хлопчика з ім’ям Дмитро? У дитячому віці хлопчик більше схожий характером на маму. Маленькі Діми активні, компанійські та комунікабельні. Мають аналітичний склад розуму і мають схильність до технічних наук.

Вони бувають примхливими, проте швидко заспокоюються, відчувши турботу близьких. Щоб впоратися з характером хлопчика, його батькам знадобиться чимало терпіння, але якщо вони зможуть спрямувати бурхливу енергію та ентузіазм дитини у потрібне русло, вона виросте успішною.

Advertisement

Подорослішавши, Діма стає більш стриманим та самостійним. Він активний у навчанні, але в той же час не виключені проблеми з дисципліною. Дмитрам подобається бути причетним до всього: вони допомагають батькам, виконують домашню роботу і хочуть мати власні обов’язки в сім’ї. У підлітковому віці хлопці копіюють батька, беруть із нього приклад. Бажання бути відповідальним і самостійним обов’язково треба заохочувати.

Дорослий Дмитро

Дорослий Діма значно відрізняється від себе маленького. Незважаючи на непростий характер, Дмитро має добре серце. Вони вміють бути душею компанії, і з віком їх позитивні риси тільки посилюються. У близьких людях та друзях володарі ім’я Діма цінують високі моральні орієнтири. Дмитру легко та цікаво з тими людьми, хто поділяє його погляди та інтереси.

Він працьовитий і розумний, йому важливо самореалізуватися і домогтися в житті чогось значного, щоб зробити свій внесок у суспільство. Дмитро – людина неконфліктна. Він не йтиме по головах, щоб піднятися кар’єрними сходами. У роботі представників цього імені можна охарактеризувати як пунктуальних та акуратних. Він уміє встановлювати контакти та знаходити корисні зв’язки, виконує свою роботу відповідально.

У справах любовних Дмитро демонструє серйозність та свої почуття доводить вчинками. У відносинах він чуйний партнер. Цінує другу половинку і приділяє їй достатньо уваги. Він ретельно обирає супутницю життя, у шлюбі стане вірним та надійним чоловіком.

Характер по порі року та сумісність імені

Пора року, коли народжується Дмитро, істотно впливає на його поведінку та ставлення до життя та оточуючих:

Advertisement
 1. Дмитра, народжені взимку, дуже амбітні. Вони прагнуть до лідерства в роботі та вдома.
 2. Весняні представники імені приділяють багато часу саморозвитку. Вони люблять вчитися і відкривати для себе щось нове та незвідане.
 3. Дмитро, народжений влітку, характером дуже емоційний. Іноді ця емоційність йому заважає, оскільки негативно позначається на особистому житті.
 4. Раціональний та практичний – так можна охарактеризувати представників імені, народжених восени. Осінні Дмитрі — добрі сім’янини.

Найкраща сумісність імені Дмитра із такими жіночими іменами: Олена, Ганна, Наталя, Яна, Лілія, Людмила. А ось із іменами Анжела, Марина, Ніна, Вікторія, Юлія, Софія, Римма стосунки можуть і не скластися.

Кожна людина індивідуальна і передбачити, якою за характером буде дитина, яка з’явилася на світ, неможливо. Однак батьки можуть вплинути на долю малюка, подарувавши йому гарне ім’я, наділене змістом, любов’ю та турботою.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Імена

Імена для котів-хлопчиків: основні принципи, традиційні та оригінальні ідеї на будь-який випадок

Published

on

Імена для котів-хлопчиків: основні принципи, традиційні та оригінальні ідеї на будь-який випадок

Знайти відповідну прізвисько для вихованця, чи то маленьке кошеня, чи вже доросла особина – непросте завдання. Читай у нашому матеріалі про традиційні та незвичайні імена для котів-хлопчиків, основні принципи при виборі прізвиська та звуки, які гарантовано привернуть увагу тварини. (більше…)

Continue Reading

Імена

Значення імені Альбіна: походження, доля та характер

Published

on

Значення імені Альбіна: походження, доля та характер

Це ім’я має давнє походження та багату історію. У цій статті ми розглянемо походження та значення імені Альбіна, його характеристики та особливості, а також його популярність у різних культурах та часах. Дізнаючись про значення цього імені, ми зможемо краще зрозуміти його символічну силу та вплив на особистість носія імені Альбіна. (більше…)

Continue Reading

Імена

Значення імені Уляна: характеристика та походження для дівчинки

Published

on

Значення імені Уляна Походження, характеристика, сумісність

Дізнайтеся все про значення імені Уляна для дівчинки: походження, характеристика, традиції, сумісність з іншими іменами та багато іншого. Вивчайте інформацію на нашому сайті та виберіть найкраще ім’я для свого малюка! (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве