Connect with us

Сонник

Сонник Змія – До чого сниться змія: що кажуть сонники та психологи

Published

on

До чого сняться змії

Наснилася змія – це до чого? Чи станеться щось погане? А якщо уві сні було багато змій? Розшифрувати послання допоможуть популярні сонники та психолог

Чи варто переживати, якщо у твій сон «заповзла» змія? Любителі змійок напевно до таких сновидінь ставляться набагато спокійніше, ніж ті, хто їх боїться насправді. Але хто з них має рацію? І про що кажуть такі сни?

Що каже «Сонник Міллера»

За Міллером, сни про зміїв — завжди попередження, тому що повідомляють про різні види і форми зла, що наближається.Сонник Змія Наприклад, якщо тобі снилися змій, що звиваються і падають на когось (не обов’язково на тебе саму) — значить, наяву доведеться буквально боротися на існування і мучитися докорами совісті. А якщо змії ще й жалили тебе — хтось із знайомих (колег чи однокласників) у чомусь нашкодить тобі. А якщо змія вжалить не тебе, а друга — у житті ти сама дуже образиш близьку людину. Бачити уві сні маленьких змійок — до того, що пригрієш якихось лицемірних людей, які за твоєю спиною розпускають про тебе плітки і можуть навіть зіпсувати твої плани. А от якщо уві сні твій друг (або подруга) проходить серед змій, які за його спиною грізно піднімають голови, — насправді тобі вдасться вчасно розкрити змову проти тебе чи друга (не обов’язково наснився). Гарний сон той, у якому ти вбиваєш змію. Він означає, що ти ніяким ворогам не здасись і підеш на все, щоб їх подолати. І в результаті виявишся переможницею. Але якщо вже дохла змія уві сні тебе вкусить — доведеться страждати через лицемірного друга.

Що каже «Тафсир снів ібн Сиріна»

Знаменитий мусульманський сонник, який трактує сни Кораном, попереджає: змія — це ворог. По тому, як поводиться змія уві сні, можна передбачити, чого чекати від недоброзичливців у реальному житті. Дуже важливо згадати, чи ти чула уві сні шипіння. Якщо так — це добрий знак: наяву ворог дасть тобі спокій. Але надто розслаблятися не варто, якщо уві сні тобі не вдалося вбити змію – доки ворог не переможений, його варто побоюватися.

Що каже «Сонник Ванги»

У «Соннику Ванги» змії теж, як правило, нічого доброго не віщують.

Навіть змії, що мирно згорнулися кільцем, — попередження: насправді твої вороги вичікують, коли підвернеться зручний момент, щоб тобі нашкодити.

Advertisement

Якщо уві сні тебе вкусила змія — наяву ти дуже розчаруєшся у близькій людині.

Один із найнесприятливіших сюжетів — коли тобі сниться, як величезна змія здавлює шию людини. Він означає, що ти однією з перших дізнаєшся про смертельну хворобу близької людини.

Змія, що повзе по землі, попереджає про ворога, що наближається. Якщо вона отруйна — жодні твої дії не дадуть результатів, бо ворог виявиться хитрішим і сильнішим за тебе.

А от якщо змія неотруйна — наяву тобі вдасться впоратися з усіма підступами та вийти переможцем.

Що каже «Сонник Нострадамуса»

Тут у змії, що повзе по землі, інший сенс: у Рік Змії тебе чекають серйозні проблеми — є ризик опинитися без житла і грошей, і звернутися за допомогою, швидше за все, буде нема до кого. (До речі, найближчий Рік Змії – 2025).Що означає коли сниться змія

Змія, що згорнулася кільцем, — до таємного недоброзичливця.

Advertisement

Змія, яка нападає на тебе, застерігає про серйозні проблеми і, можливо, навіть біди, які трапляться з тобою.

А от якщо змія тебе вкусила — ти мимоволі станеш причиною якогось великого скандалу.

Якщо величезна змія стискає шию людини — цій людині загрожує реальна небезпека.

Змія з кількома головами попереджає про те, що ти станеш жертвою жахливого обману.

Якщо уві сні ти просто відчуваєш на собі погляд змії — до тебе придивляються дуже впливові, але ж жорстокі люди.

Advertisement

Єдиний благополучний сценарій – убити уві сні змію. Такий сон означає, що ти зможеш перемогти своїх ворогів.

Що кажуть інші сонники

Не всі у всіх сонниках змії неодмінно означають ворога чи небезпеку.

Наприклад,«Ассірійський сонник»вважає змію гарною ознакою. Якщо у сні ти впіймала змію, значить насправді в тебе ось-ось з’явиться впливовий покровитель і захисник.

«Сонник Лоффе»пропонує кілька трактувань. Посилаючись на азіатські та північноамериканські культури, він каже, що змія може бути символом мудрості та віщувати вирішення проблем та позитивне оновлення в житті. У цьому ж соннику нагадують і пропонують згадати, як трактують образ змії фрейдисти.

За Фрейдом, змія – символ фалоса і уві сні може говорити про страх перед статевим актом або навіть про відразу до нього.

Advertisement

Що каже психолог

Змія як символ має низку трактувань. По-перше, це внутрішня мудрість, яка приходить на допомогу і підказує. По-друге, змія може символізувати адаптивність, гнучкість та креативність. Вказувати на те, що ти маєш ці чудові ресурси. Змія – один із символів сексуальності, що говорить про пробудження бажань та енергії. По-четверте, за цим чином уві сні може ховатися внутрішня пригнічена агресія, образа та утруднення висловити їх відкрито, безпосередньо. Але також важливо пам’ятати, що крім універсальної для всіх архетипічної символіки є індивідуальні асоціації. Аналізуючи сон, можна подумати: що це символ означає особисто тобі?

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Сонник

Сонник Вікно – Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Published

on

Сонник Вікно - Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Вікно уві сні – позитивний знак. Такий сон говорить про швидке вирішення проблем за допомогою впливової людини, про нові перспективні можливості та цілеспрямованість. Розглянемо докладніше, до чого наснилося вікно та які є тлумачення. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Місяць – До чого сниться місяць уві сні?

Published

on

Сонник Місяць - До чого сниться місяць уві сні?

Сон, у якому ви побачили місяць, дивує та інтригує. Що він може означати? Все залежить від того, якою вона була. Розповідаємо, провісником чого може стати приснився місяць. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Published

on

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Сновидіння відбивають зміни, які у нашому несвідомому. Коли в них з’являються потойбічні сили, ми дивуємось і боїмося. Розповідаємо, до чого сниться чорт і як трактують цей образ сонники (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве