Connect with us

Uncategorized

До чого свербить ліве око

Published

on

До чого свербить ліве око

Існує безліч прикмет і забобонів. Багато з них пов’язані з природою, тваринами чи неживими предметами, а ось деякі з них пов’язані з нашим тілом. Чому свербить ліве око і що означає, якщо свербить ліве око, ви дізнаєтеся нижче.

До чого свербить ліве око, народні прикмети у кожної нації сильно відрізняються. Наприклад, у російськомовних країнах це обіцяє неприємності та сльози. В англійців навпаки — до сміху та веселощів. Однак погане значення не завжди переслідує цю прикмету. Кажуть, якщо повільно і довго чухати ліве око, що свербить, можна очікувати грошову винагороду, причому в чималих кількостях. Якщо ще стикаються кілька факторів — сміливо чекайте на запрошення на романтичну зустріч або знайомство з людиною, з якою у вас можуть почати стосунки.

Свербить ліве око — прикмета по днях тижня:

 1. Понеділок – віщує сльози. Це буде недовго продовжуватися, проте важливо чітко опанувати ситуацію і не дозволити їй посилитись.
 2. Вівторок – чекайте новин. А якщо ще засвербіло і праве — новини будуть позитивні.
 3. Свербить ліве око в середу – прикмета вказує на нові знайомства. Якщо свербить довго – дружнє знайомство, а якщо нетривалий або швидкоплинний свербіж – романтичне знайомство;
 4. Четвер — на велике лихо. Уникнути біди вдасться, якщо негайно вжити заходів та не пускати ситуацію на самоплив;
 5. Свербить ліве око в п’ятницю — чекайте на приємну зустріч. Можливо, батьки чи близькі люди потішать своїм візитом. Однак зустріч буде приємною і продуктивною, на ній повідомлять про важливу подію;
 6. Свербить ліве око в суботу — фінансовий додаток; свербить ліве око в суботу ввечері? Готуйтеся до веселих пригод. Свербить ліве око в суботу ввечері, прикмета говорить про те, що незабаром настане цікавий захід, який запам’ятається надовго.
 7. Свербить ліве око в неділю — чекайте сюрприз. Або довгоочікуване підвищення на робочому місці, у будь-якому випадку подарунок буде дуже приємним.

Відмінності у значенні прикмети у дівчат та чоловіків

Наприклад, до чого свербить ліве око у дівчини? До хороших новин, щасливої ​​звістки, іноді буває, свербить до знайомства з майбутнім кавалером.

 • До чого свербить ліве око у чоловіків? У них не все так благополучно, зазвичай це є провісником сліз та несподіваних неприємностей.
 • До чого свербить ліве око у жінок — до клопотів по будинку чи складній справі на роботі. Жінок зрілого віку чекають важкі робочі дні, на відпочинок часу зовсім не буде, тому що вдома також чекають рутинні турботи. Однак це ненадовго, невдовзі чорну смугу змінить біла.

Що означає прикмета в різні часові рамки?

Наприклад, до чого свербить ліве око вночі, прикмета позначає нелегкі дні, важкі і важкі будні. Також до чого свербить ліве око вночі за прикметою – це може стати провісником приїзду родичів, як близьких так і далеких. Їхня несподівана поява зруйнує намічені плани, проте все налагодиться і повернеться на свої місця.

До чого свербить ліве око ввечері? Будьте готові до важливої ​​зустрічі, швидше за все, робочої. Від неї залежатиме дуже багато, тому потрібно ретельно підготуватися до неї. Зустріч може відбутися як у той день, коли засвербіло око, так і після. Однак вона точно не забариться.

 • Якщо потурбував свербіж у ранковий час — сімейні проблеми, довгі розмови. Доведеться вирішити велике питання щодо рідних.
 • Якщо подія сталася вдень, це втома від рутинних турбот. Однак успіх уже чекає, варто лише трохи почекати та постаратися.
 • До чого свербить куточок лівого ока прикмета говорить, що потрібно бути обережним – насувається серйозна проблема.
 • До чого свербить під лівим оком — до можливих проблем на роботі. Однак їх можна уникнути за грамотного вирішення поточних справ.
 • Якщо свербить під бровою — до хвороби, але не серйозної, недуга швидко пройде без ускладнень.
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Uncategorized

22 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 22 жовтня

Published

on

Ви мрійливі, наділені багатою уявою і прагнете втілити в реальність свої найзаповітніші мрії та цілі. Точно знаєте, чого хочете, але перед тим, як зробити перший крок, довго обмірковуватимете свої цілі і зважуватимете всі «за» і «проти». (більше…)

Continue Reading

Uncategorized

Психологічний тест з картинки: те, що першим впадає у вічі, розповідає про людину правду

Published

on

Психологічний тест з картинки: те, що першим впадає у вічі, розповідає про людину правду

Тест, заснований на оптичній ілюзії, поширений спосіб дізнатися трохи про себе в ігровій формі. Незважаючи на те, що можна ставитися до подібних описів упереджено, у них все одно є частка правди. Адже образи, які приходять першими, і справді підказує нам нашу підсвідомість. (більше…)

Continue Reading

Uncategorized

Що означає 1488 чи 14/88. Чому 1488 р. є екстремістським символом

Published

on

Що означає 1488 чи 14/88. Чому 1488 р. є екстремістським символом

Що означає цифри 1488? Хто використовує ці цифри? Навіщо використовують ці цифри? Чому цифри 1488 року входять до списку екстремістських матеріалів. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве