Connect with us

Tech

Найкращі додатки для вивчення іноземних мов у 2024 році

Published

on

Найкращі додатки для вивчення іноземних мов у 2023 році
HOLA, BONJOUR, KONNICHIWA, assalamu alaikum, і привіт!

Яку б мову ви не намагалися вивчити, додатки для вивчення іноземних мов можуть допомогти вам збільшити словниковий запас і покращити розуміння культури та звичаїв країни. Ми протестували кілька програм і курсів, щоб вивчити іноземну мову, і хоча якість може відрізнятися залежно від вибраної мови, ці мої улюблені.

Duolingo app logo Duolingo

Найкраще підходить для вивчення кількох мов

Перегляньте Duolingo
Babbel app logo Babbel

Найкраще для онлайн-школи

Дивіться на Babbel
Drops logo Drops

Найкраще для тих, хто навчається візуально

Дивіться на Drops
Mondly logo Mondly

Найкраще допомагає запам’ятати конкретні фрази

Дивіться на Mondly
Memrise logo Memrise

Найкраще підходить для навчання невимушеного спілкування новою мовою

Дивіться на Memrise
Busuu logo Busuu

Найкраще для цілеспрямованих користувачів

Дивіться в Busuu
Lirica logo Lirica

Найкраще підходить для музичного вивчення мови

Дивіться на Lirica
Learn language with netflix Вивчення мови з Netflix

Найкраще для того, щоб зрозуміти, як працює мова

Дивіться на Netflix
Pimsleur logo Pimsleur

Найкраще для навчання в дорозі

Дивіться на Pimsleur
Rosetta Stone logo Rosetta Stone

Найкраще для слухачів

Подивіться на Rosetta Stone

Вивчення нової мови має багато переваг. Але іноді цей процес може здатися непосильним, особливо якщо ви живете десь, де немає багатьох носіїв мови. На щастя, ті, хто вивчає мову, мають доступ до більшої кількості ресурсів, ніж будь-коли раніше, включно з безліччю мовних додатків і програмного забезпечення для навчання, які дозволяють навчатися у власному темпі та в комфорті власного дому. Зараз існує чимало різних варіантів, і найкращі додатки для вивчення іноземних мов мови допоможуть окремим учням попрацювати над словниковим запасом, вимовою та розумінням, щоб ви миттєво володіли вільною мовою.

З такою кількістю різноманітних мовних додатків, ймовірно, є програма, яка найкраще відповідає вашому стилю навчання та розкладу. Найкращі додатки для вивчення іноземних мов також є економічними, особливо в порівнянні з формальним навчанням у школі чи репетиторством з експертом з мови. Багато з них мають функцію розпізнавання мовлення , яка є ключовою для забезпечення правильної вимови. Інші пропонують кілька мовних варіантів, що ідеально підходить, коли ви хочете вибрати кілька мов.

Кращі додатки для вивчення іноземних мов 2023

Нижче ми зібрали деякі з наших найулюбленіших застосунків для вивчення мови, щоб ви могли знайти той, який найкраще відповідає вашим потребам.

Duolingo: Вчи мови безкоштовно

Duolingo

Найкраще підходить для вивчення кількох мов

Перегляньте Duolingo

Як звичайний користувач Duolingo , мені подобається барвистий інтерфейс програми та короткі вправи, схожі на гру . Додаток не обмежує кількість мов, які ви можете спробувати вивчити одночасно (особисто я вважаю, що дві – це хороший максимум, якщо ви хочете щось зберегти). Я використовую Duolingo для практики іспанської та німецької.

Advertisement
Babbel app

Babbel

Найкраще для онлайн-школи

Дивіться на Babbel

 

Я вважаю, що Babbel найбільше схожий на курс іноземної мови, який можна побачити в онлайн-шкільній програмі. Мінімалістичний макет додатка Babbel допомагає запобігти тому, щоб нова мова (французька для мене) здавалась непосильною, але не робила її нудною. Кожен урок проводить вас через переклади та включає варіації слова чи фрази, малюнки та формальний чи неформальний характер. Якщо вам буде запропоновано написати фразу, літери будуть включені.

Drops app

Drops

Найкраще для тих, хто навчається візуально

Дивіться на Drops

 

Я спробував свої сили в грецькій мові в додатку Drops. Веселий, барвистий макет програми безперечно зробив мову (яка має власний алфавіт) менш лякаючою. Додаток показує користувачам кожне слово в грецькому та англійському алфавітах, а також вимовляє слово та показує його зображення. Drops постійно додає нові мови. Останнім часом у додатку з’явилася мова айну, корінної японської мови.

Mondly app

Mondly

Найкраще допомагає запам’ятати конкретні фрази

Дивіться на Mondly

Подібно до Drops, Mondly — це весела, барвиста програма, яка має безліч функцій, якими можна скористатися, навіть якщо ви не підписалися на преміум. Я спробував угорську мову для початківців у цьому додатку, і мені сподобалося, як він показував вам різні відмінювання, якщо ви натискали дієслова. Додаток містить зображення, переклади та слухові посібники, щоб допомогти вашому конкретному стилю навчання.

Вчити англійську мову з Lingualeo Memrise

Memrise

Найкраще підходить для навчання невимушеного спілкування новою мовою

Дивіться на Memrise

Однією з моїх улюблених частин Memrise є використання в додатку коротких відео, щоб показати, як справжні місцеві жителі висловлюють різні фрази в розмові. Я пробував курс французької мови, і лише на першому уроці я послухав тон голосу та невимушену вимову, а також показав дослівний переклад фрази та пояснив її гендерне використання. Додаток також допоможе вам виявити закономірності в мові, щоб вам було легше вдосконалювати свої навички. Якщо ви освоюєте знайому мову, у вас є можливість пропускати фрази, які ви вже знаєте.

Busuu Додаток для вивчення Німецької мови

Busuu

Найкраще для цілеспрямованих користувачів

Дивіться в Busuu

Коли ви реєструєтеся в Busuu, ви обираєте мову, яку хочете вивчити, і програма допоможе вам визначити, наскільки ви просунуті з нею, чому ви хочете її вивчити та до якого рівня. Звідти ви встановлюєте щоденну ціль навчання, і якщо ви підписалися на преміум-план, він створює план навчання, щоб ви досягли своєї мети до встановленої дати. Наприклад, Бусуу каже, що якщо я буду займатися тричі на тиждень по 10 хвилин на день, то приблизно через вісім місяців я буду досить вільно володіти обраною мовою.

Lirica app

Lirica

Найкраще підходить для музичного вивчення мови

Дивіться на Lirica

Якщо ви достатньо прослухаєте будь-яку пісню, ви вивчите всі слова шляхом повторення, навіть якщо вони іншою мовою. Але як зрозуміти, що вони означають? Тут на допомогу приходить додаток Lirica. Цей додаток унікальний у підході до викладання іспанської та німецької мов. Замість традиційних методів навчання для вивчення мови Lirica використовує популярну музику латиноамериканських виконавців і виконавців реггетону, щоб допомогти вам вивчити мову та граматику. Окрім вивчення мови, ви також занурюєтеся в культуру, що стоїть за нею. Додаток також містить факти про художника під час навчання.

learn with english

Вивчення мови з Netflix

Найкраще для того, щоб зрозуміти, як працює мова

Дивіться на Netflix

Хоча технічно це не програма, безкоштовне розширення Language Learning with Netflix для Chrome може бути корисним на вашому шляху до вивчення багатьох мов. Установіть розширення та натисніть значок, щоб запустити каталог варіантів фільмів і телешоу. Однак вам потрібна підписка на Netflix.

Додаток Pimsleur для вивчення Німецької мови

Pimsleur

Найкраще для навчання в дорозі

Дивіться на Pimsleur

Pimsleur – це програма, яка пропонує 51 мову для вивчення, але надає інформацію у формі подкасту. По суті, ви виберете мову, яку хочете вивчити, і почнете 30-хвилинний аудиторний урок (який можна завантажити та сумісний з Alexa). Додаток також має режим водіння, тож ви можете вдосконалювати свої мовні навички під час довгих поїздок, не дивлячись на екран.

Rosetta Stone app

Rosetta Stone

Найкраще для слухачів

Подивіться на Rosetta Stone

Можливо, найвідоміша служба вивчення мов, Rosetta Stone, пройшла довгий шлях з моменту свого створення в 90-х. У моїх батьків десь вдома є коробка з дисками для вивчення іспанської. Тепер це набагато простіше з додатком Rosetta Stone, але вам все одно потрібно принаймні 30 хвилин, щоб пройти основний урок.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Tech

Найкращі додатки для йоги 2024

Published

on

Найкращі додатки для йоги 2023

Yoga Studio від Gaiam — наш вибір найкращого додатка для йоги завдяки тематичним заняттям, простоті використання та доступності. (більше…)

Continue Reading

Tech

Найкращий безкоштовний VPN 2024 року

Published

on

Найкращий безкоштовний VPN 2023 року

Наші експерти порівнюють найкращі безкоштовні VPN і перевіряють, чи справді вони такі хороші, як здаються. (більше…)

Continue Reading

Tech

10 Найкращі додатки для вивчення Німецької мови 2024

Published

on

10 Найкращі додатки для вивчення Німецької мови 2023

Завдяки Інтернету та прогресу технологій ви можете знайти понад 30 додатків для вивчення німецької мови онлайн. У цій статті ми вибрали найкращі додатки для вивчення німецької мови для всіх різних стилів навчання, які виходять за межі Duolingo та Rosetta Stone.
(більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве