Здоров'я
Турбує геморой – до якого лікаря звертатись за лікуванням?

Незважаючи на те, що геморой – мабуть, одна з найпоширеніших хвороб прямої кишки, говорити про нього вголос не прийнято. Хибна сором’язливість і делікатність змушує людину не лише приховувати власні стражданя, а й соромитись навіть просто з’ясувати: який лікар лікує геморой? Але соромитися тут немає сенсу. Адже чим швидше ви звернетеся до потрібного Вам лікаря, тим швидше і вірніше отримаєте задовільне вирішення проблеми.
До речі, у більшості лікувальних закладів це захворювання лікує колопроктолог (або, як правило, більш звично, – проктолог) . Саме до цього лікаря треба йти із гемороєм.
КОЛИ Ж ЗВЕРНУТИСЯ ДО ЛІКАРЯ?
Звичайно ж, будь-який медик скаже вам, що хворобу легше вилікувати на ранніх стадіях. Тому, як тільки ви почали помічати у себе симптоми геморою, вам негайно потрібно пройти обстеження. І найкраще відразу звертатиметься до лікаря, який спеціалізується на лікуванні геморою та інших захворювань прямої кишки.
Цілком можливо, до речі, що обстеження у проктолога порадує вас і лікар скаже, що у вас немає геморою. А є, наприклад, просте запалення, яке можна вилікувати буквально за пару тижнів.
Але якщо все ж таки у вас діагностують цю неприємну у всіх сенсах хворобу, то і тут важливо не запускати проблему, розпочавши кваліфіковане лікування якомога раніше. Не варто доводити захворювання до хронічної стадії!
Гостра чи хронічна стадія захворювання
І гостра та хронічна стадії захворювання мають досить схожу клінічну картину. Відмінність полягає тільки в тому, що хронічна форма включає періоди рецидиву і тривалої ремісії, до того ж пацієнт, давно страждає від геморою, не з чуток знає, до якого лікаря звертатися. Починаючись стрімко, гостре прояв захворювання має такі симптоми:
- Рясне виділення крові після випорожнення.
- Тягне відчуття в задньому проході, що супроводжується іноді ілюзією перебування там стороннього тіла.
- Дискомфорт та болючі відчуття при спробі здійснити акт дефекації, сидінні або тривалій ходьбі.
- Печіння в області анального отвору.
- Набряк слизових тканин заднього проходу.
Будь-яка з перелічених вище ознак – серйозна нагода звернутися за лікарською допомогою для встановлення діагнозу.
ЩО НА ВАС ЧЕКАЄ НА ПРИЙОМІ У ПРОКТОЛОГА?
Діагностичні заходи, які чекають на вас у кабінеті лікаря, складно назвати приємними. Проте визначаючи геморой, який лікар зможе обійтись без пальпації заднього проходу, що допомагає намацати запалені вузли?
Отримати видиму картину хвороби фахівець зможе за допомогою аноскопії – процедури обстеження прямої кишки за допомогою спеціального дзеркального інструменту.
Найбільш повним та інформативним способом діагностики геморою для лікаря була і залишається ректороманоскопія. Спеціальна трубка з освітлювальним елементом шляхом подачі повітря розширює отвір прямої кишки, потім за допомогою збільшувальної оптики дозволяє оглянути слизову оболонку прямої кишки.
Тільки після збору первинного анамнезу та отримання результатів перерахованих вище досліджень лікар призначає лікування геморою , зважаючи на індивідуальні особливості організму пацієнта.
ЛИШЕ ЛІКАР ВИЛІКУЄ ГЕМОРОЙ!
Шанувальникам самолікування, а також тим, хто сподівається, що гемороїдальні вузли розсмоктуються самостійно, слід пам’ятати, що без кваліфікованої терапії хвороба продовжить прогресувати і швидше за все перейде в хронічну форму.
Деякі хворі на геморой, вирішуючи до якого лікаря звертатися, вибирають усіляких народних цілителів, здатних зняти хворобливі відчуття, не усуваючи причину проблеми. За час, витрачений на псевдолікування, хвороба досягає останньої, четвертої стадії, при якій випадання вузлів відбувається при будь-якій, навіть найслабшій, фізичній напрузі, а різкий нестерпний біль стає постійним супутником пацієнта.
Для того, щоб цього не сталося, лікуйтеся лише у висококласних клініках у дипломованих проктологів , за спиною яких класична медична освіта, величезний досвід та колосальні можливості сучасної медицини.
А щоб вибрати кращу клініку і знайти, який лікар найкраще впорається з вашим гемороєм – звичайно ж, варто прислухатися до відгуків інших пацієнтів і довірити своє здоров’я лікувальним закладам, що добре зарекомендували себе.
Здоров'я
Як позбутися чорних крапок на носі: способи, які можна застосувати вдома

Проблема появи відкритих комедонів у так званій Т-зоні може почати турбувати ще у підлітковому віці, коли багато залежить від гормонів. Але якщо вона супроводжує тебе і в зрілості, варто подумати про її рішення. Для цього є багато дієвих способів, і ми підкажемо, як позбутися чорних крапок, щоб твоє обличчя завжди виглядало чистим і сяючим. (більше…)
Здоров'я
Гречана дієта: меню на 14 днів

Гречана дієта на 14 днів – ефективний і здоровий спосіб схуднути. У цій статті ви знайдете готове меню на два тижні, яке допоможе вам скинути зайву вагу та покращити загальний стан організму. Спробуйте гречку в різних комбінаціях та насолоджуйтеся результатом! (більше…)
-
Смачно2 місяці ago
Меню на Новий рік 2024 – рік Дракона: варіанти страв, оригінальні рецепти
-
Любов і секс2 місяці ago
100+ смс коханому чоловікові своїми словами, які завоюють його серце
-
Дім2 місяці ago
Топ-15: Рейтинг найкращих пральних машин 2023 року
-
Мода3 місяці ago
Найкращі бритви для жінок 2023
-
Імена2 місяці ago
Імена для котів-хлопчиків: основні принципи, традиційні та оригінальні ідеї на будь-який випадок
-
Гороскоп2 місяці ago
23 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 23 жовтня
-
Новий рік 20243 місяці ago
Що подарувати на Новий рік? 250 ідей подарунків на Новий рік 2024
-
Здоров'я2 місяці ago
Як горіх: Як накачати попу вдома – безкоштовно, ефективно та швидко!