Connect with us

Гороскоп

Гороскоп на 2023 рік: Близнюки

Published

on

Гороскоп на 2023 рік: Близнюки

Чи стане 2023 рік вдалим та успішним для людей, народжених наприкінці весни – на початку літа? Прогноз від відомих астрологів – читайте у нашому гороскопі

2023 для Близнюків пройде під девізом: «Живи активно!». Але наслідки у цієї активності можуть бути різні. Наш точний гороскоп для чоловіків і жінок підкаже, в які періоди бути особливо пильними, а коли можна довіритися зіркам.

За словами астролога Олексія , з кінця 2022-го і до 13 січня 2023-го ретроградний Марс рухатиметься якраз за знаком Близнюків. У представників знака у цей період підвищиться ризик отримати травму або потрапити до епіцентру сильного конфлікту. Близнюкам особливо важливо у цей час не ризикувати: як здоров’ям, так і фінансами.

З січня по квітень Близнюкам благоволитиме Юпітер. Ці місяці варто зайнятися зміцненням авторитету, особистісним зростанням. Добре продумати і сформулювати стратегію розвитку бізнесу, якщо він є. Надалі протягом року Близнюки зможуть збирати щедрі плоди того, що посіють саме у ці знакові місяці.

Особливо уважними варто бути під час коридору затемнення: з 14 до 28 жовтня. Не варто у цей період на емоціях розривати зв’язки – ні ділові, ні особисті. А ось до нових знайомств, як підказали, потрібно поставитися уважно. Серед «новачків» можуть опинитися кармічні партнери. Ті, хто викладе важливий урок і відкриє нові можливості.

Advertisement

Загалом рік для Близнюків обіцяє бути відносно спокійним та продуктивним — особливо для тих, хто знає, чого хоче від цього життя. І навпаки, рік вироблятиме характер і внутрішній стрижень у тих, хто звик плисти за течією і не братиме відповідальності за своє життя.

Якщо у Близнюків на наступний рік є амбітні плани щодо кар’єрного зростання, їм рекомендується не шукати «халяви», а засукати рукави: плекати свій професіоналізм, займатися самодисципліною, чітко дотримуватися домовленостей і дедлайнів.

Гороскоп для чоловіків-Близнюків на 2023 рік

Вже на початку 2023 року чоловіки-Близнюки відчують себе на підйомі. Невдачі залишаться у минулому. Корисно буде запам’ятати це відчуття. Сильній підлозі треба дати собі можливість повірити у свої сили. Всі справи будуть сперечатися, але тільки в тому випадку, якщо наполегливо йти до своєї мети. Для чоловіків-Близнюків важлива концентрація. Наступного року їм потрібно перестати братися за мільйон справ одночасно та почати обирати найпростіші шляхи для досягнення мети. Тоді успіх неминучий.

За прогнозом астролога , перша половина року зробить для чоловіків-Близнюків акцент на грошах і змусить вчитися їх накопичувати. Починаючи з липня, підвищується ймовірність несподіваного успіху, різкого підйому в кар’єрі та бізнесі. Щоб цей прогноз спрацював напевно, рекомендується поводитися сміливо, відкрито, прямолінійно, і не боятися ризикувати.

Гороскоп для жінок-близнюків на 2023 рік

Для жінки-Близнюків 2023-го настане щаслива смуга. Варто зосередитися на собі, справжніх бажаннях і перестаньте відігравати звичну роль. Символ майбутнього року Чорний Водяний Кролик закликає жінок, народжених під знаком Близнюків, бути самими собою. Не треба боятися змінюватись і змінювати своє життя.

Advertisement

Можливі найнесподіваніші новини: переїзд до іншої країни, зміна переконань чи професії. У 2023 році вони краще познайомиться із собою та відкриють нові грані свого таланту.

Жінка-Близнюк, каже гороскоп на 2023 рік, може створювати шедеври, розширювати коло своїх знайомих, часто змінювати обстановку, подорожувати — це все піде на благо.

Перша половина року буде сприятливою для нових особистих і ділових контактів. Варто проявляти себе у професійній сфері. Пам’ятайте: усі події у житті не випадкові. Ви приймаєте зважене рішення, і успіх буде з вами.

Згідно з прогнозом Андрія Ніркова , у першій половині року буде корисно зайнятися затишком у будинку.

Любовний гороскоп для Близнюків на 2023 рік

Хоча рік пройде під керуванням Венери, на Близнюків вона практично не вплине. Палких романтичних відносин, як у представників інших знаків, у них може не статися. На «любовному фронті» у Близнюків буде досить тихо.

Advertisement

Проте одиноким представникам знака 2023 обіцяє кілька вдалих періодів, під час яких навіть можна буде зустріти свою половинку. Зірки натякають, що Близнюки ризикують пропустити таку можливість, присвячуючи себе роботі або обмежуючись легким фліртом, що ні до чого не зобов’язує.

Шанс зустріти кохання всього свого життя випадає Близнюкам у лютому, серпні та листопаді. Якщо роман відбудеться у червні-липні, то, за прогнозами астролога Мазур, яскраві враження можуть змінитись розчаруванням.

У вересні Близнюки можуть зустріти своє кохання з минулого, і почуття можуть розгорітися знову.

Тим, у кого є пара, швидше за все, не вистачатиме емоцій. А це може спричинити конфлікти. Тому Близнюкам 2023-го добре б подорожувати разом зі своїми коханими, проводити більше часу разом, створюючи спільний простір, більше розмовляти. Для Близнюків це дуже важливо. Інтелектуальне спілкування надихає їх не менше сексу.

Гороскоп здоров’я для Близнюків на 2023 рік

Для Близнюків найголовніше наступного року залишатися у стані емоційної задоволеності. Тоді імунітет буде досить міцним та стійким до атак ззовні.

Advertisement

Початок року Кролика буде дуже активним, тому варто бути особливо уважним до свого здоров’я. Дотримуватись балансу між роботою та відпочинком: це допоможе підтримувати імунітет на гідному рівні.

Непростим часом для Близнюків може стати лютий та початок травня. У цей період потрібно дозволити собі добре відпочити. Тоді весь рік здоров’ю нічого не загрожуватиме.

Як вважає Андрій Нірков , найнесприятливіші періоди, які можуть змусити Близнюків переживати за власне здоров’я, — це серпень, жовтень, листопад та грудень. Саме в цей час можуть виникати ситуації, через які доведеться звертатися до лікаря.

Фінансовий гороскоп для Близнюків на 2023 рік

Благополуччя міцно увійде життя Близнюків вже в лютому 2023-го, і весь рік провидіння відкриватиме нові джерела доходів. Прекрасний період для представників повітряної стихії. На них чекає успіх у будь-якій справі.

Рік буде багатий на фінансові сюрпризи. Гроші сипатимуться на Близнюків як із рогу достатку. Може, вони навіть просто знайдуть велику суму грошей.

Advertisement

З лютого до жовтня очікуються регулярні премії або бонуси за роботу: трудові досягнення Близнюків будуть щедро винагороджені. Але з середини осені фінансовий потік раптово почне висихати. Тому краще відкласти якийсь капітал, щоб він зміг залучити гроші. Не забувайте: «Гроші до грошей»

За прогнозами астролога Андрія Ніркова, з початку року до липня у Близнюків велика ймовірність заробітку за кордоном, а також отримання грошей через міжнародні організації.

Загальні рекомендації для Близнюків на 2023 рік

Астролог Нірков радить Близнюкам наступного року не базікати зайвого, не давати порожніх обіцянок, бути уважними за кермом, особливо у квітні, червні, вересні, жовтні. Починаючи з липня представникам цього знаку зодіаку варто зайнятися чимось у команді, розвивати соцмережі, вступати до спільноти тощо. Це може принести дивіденди.

Коментар експерта

Олексій Самковець – астролог, психолог, нумеролог :

Близнюки легкі на підйом, доброзичливі та інтелектуальні, мають гарний самоаналіз. Їм буде корисно приборкати бажання сперечатися та доводити світові свою правду. Тоді можна буде зберегти більше енергії.

Advertisement

Близнюки мають дитячу безпосередність: це зачаровує. 2023 для Близнюків буде досить сприятливим. На них чекає успіх у всіх сферах. Рік приготував багато несподіваних сюрпризів. Успіх буде слідувати, але заздрісники і недоброзичливці теж не відстануть. Потрібно навчитися захищатися, закриватися від зовнішнього впливу та всупереч усьому крокувати вперед, долаючи випробування.

Популярні запитання та відповіді

На найпоширеніші питання щодо прогнозу на 2023 рік відповідає астролог, психолог, нумеролог Аскольд Німчук :

Яке найбільше випробування чекає на Близнюків у 2023 році?

Це однозначно рік Близнюків. Їм потрібно приготуватися підкорювати нові вершини та виблискувати. Якщо зараз багато представників цього знаку зодіаку відчувають занепад сил та невпевненість у своїй компетенції, рік Кролика поставить усе на свої місця. Підсумком будь-якого випробування стануть дивіденди та бонуси.
У березні неприємності можуть торкнутися соціального статусу (як особистого, і ділового). А у квітні-травні ймовірні сварки з партнерами, які мають з Близнюками фінансові відносини.

Чи досягнуто у 2023 році Близнюки рівноваги?

Найдивовижніше, що для Близнюків рівновага полягає у русі та змінах. Чим більше цікавих та захоплюючих подій у житті, тим більше люди цього знака стабільні та впевнені. Одноманітність — найстрашніше для Близнюків, як і нудьга. Вони можуть навіть захворіти на відсутність вражень.

Яка головна небезпека 2023 року для Близнюків?

Головна небезпека — даремно витратити гроші. Близнюкам треба навчитися тримати себе в руках. І тоді до кінця 2023 року будуть мати пристойну суму. Якщо, якщо не збирати, можна втратити і зароблені гроші, і ті, що «упали з неба».
Можливі втрати, пов’язані із нерухомістю. Особливо великий такий ризик у червні, жовтні.
Варто звертати увагу на знаки, які подаватиме організм. Пестити себе — одне з головних завдань майбутнього року.
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве