Connect with us

Гороскоп

Гороскоп на 2023 рік: Лев

Published

on

Гороскоп на 2023 рік: Лев

Символом 2023 буде Кіт, далека рідня Леву. Значить рік стане вдалим для цього знака зодіаку? Розповідає професійний астролог.

Котячі всього світу, об’єднуйтесь! Це справді ваш рік. Настав час змін, вам час діяти. Гороскоп на 2023 рік для Левів запевняє: нудьгувати не доведеться.

На роботі та в бізнесі від вас чекатимуть серйозних кроків, ухвалення відповідальності. Місцями має бути трохи зухвалішим — тут, головне, не переборщити.

Гороскоп для чоловіків-Левів на 2023 рік

Чоловікам-Левам варто попрацювати над своєю репутацією. Буде чимало ситуацій, коли потрібно зберігати самовладання та тримати марку. Вже хто-хто, а ви вмієте зберігати обличчя у будь-якій ситуації.

Це буде чудовий рік для зміцнення ділового та бізнес-співробітництва. Але спочатку потрібно, як то кажуть, провести чистку рядів. Вирішіть питання з тими партнерами, які вже не дають результату і зжили себе як компаньйони. Неефективне співробітництво потрібно закінчувати, нема чого тягнути далі цей вантаж. І вже з квітня ви можете зробити це елегантно і без зайвих скандалів.

Advertisement

Згідно з гороскопом на 2023 рік, Левам-чоловікам варто направити свої зусилля на стабілізацію бізнесу. Дружте із законом – це запорука успішного руху вгору.

Гороскоп для жінок-Левів на 2023 рік

У 2023 році ви будете особливо привабливі для протилежної статі, ваш природний магнетизм прокинеться і розправить плечі – перед ним ніхто не зможе встояти. Пік жіночого впливу та чарівності припаде на серпень. Правда, разом з тим, ваше чесне ім’я може стати об’єктом пересудів і пліток. На жаль, це зворотний бік популярності. Не варто звертати уваги на заздрісників, ви ж вище дрібних чвар.

Для Левів-жінок гороскоп на 2023 рік обіцяє змін уже у квітні: ви відчуєте, що у відносинах із партнером почалися зміни. Швидше за все, вони давно назрівали, а зараз починають втілюватись у життя. Якими будуть ці трансформації? Хтось зрозуміє, що більше не готовий залишатися в парі, хтось почне працювати над відносинами разом із партнером, щоб вивести їх на новий рівень, долаючи всі кризи. Пристебніть ремені: ці зміни не відбуватимуться легко, з’явиться відчуття, що все ламається і летить у тартарари. Повірте, у результаті ви зрозумієте, що зміни лише на краще.

Вільні Леви можуть зустріти чоловіка мрії і навіть отримати пропозицію руки та серця.

Любовний гороскоп для Лева на 2023 рік

Період застою у стосунках закінчується. На вас чекають бурхливі зміни на особистому фронті. І так, без бойових дій та втрат не обійдеться.

Advertisement

Вас перестануть влаштовувати ваші стосунки у тому вигляді, в якому вони існують зараз. Як раніше вже не хочеться. Набридло. Ви зрозуміли, що це не ваша людина. Що ж робити? Приготуйтеся виходити на новий рівень, працювати та трансформувати свої взаємини із партнером. Причому ця копітка і місцями не найприємніша робота має бути спільною. Поодинці відновлювати світ, романтику та взаємний інтерес у парі не вийде. Якщо ви хочете якісних змін, а вашого партнера влаштовує старий формат і змінювати він/вона нічого не бажає – така ситуація, швидше за все, призведе до розриву.

Крім того, руйнівно на відносини може діяти ревнощі, підозрілість, спроби контролю та маніпуляцій. Залишіть ці інструменти «препарації кохання» – вони вже давно довели свою неефективність!

Якщо ви давно й стабільно самотні, то гороскоп на рік Левам обіцяє удачу: з’явиться шанс набути кохання та зв’язати себе узами шлюбу.

Гороскоп здоров’я для Лева на 2023 рік

У 2023 році Левам рекомендується приділити особливу увагу опорно-руховому апарату, здоров’ю кісткової системи. Вам на користь піде йога. Якщо ходити до зали ніколи, просту розтяжку можна робити і вдома. Дуже доречним буде курс оздоровчого масажу. Якщо ця тема давно вас турбує: тут хрумтить, а там не гнеться, — саме час вирушити до фахівця. Не варто зневажливо ставитись до свого здоров’я.

Перевантаження на роботі можуть негативно позначатися на самопочутті, якості сну та травленні. Крім того, бажано обмежити екстремальні захоплення.

Advertisement

Березень, квітень, червень, листопад — найнапруженіші місяці, коли варто поберегти себе, уважніше поставитися до свого здоров’я.

Фінансовий гороскоп для Лева на 2023 рік

Постарайтеся не пов’язувати себе боргами та новими кредитами – це може спричинити грошові труднощі, напругу. Якщо у вас вже є кредити, позики, то у 2023 році докладіть зусиль, щоб закрити їх, розрахуватись за всіма зобов’язаннями.

Максимально відповідально підходите до теми заробітку та витрат, не зайвим буде провести аналіз власного та сімейного бюджету, завести, нарешті, щоденник доходів та витрат. Серйозно варто задуматися над інвестуванням, можливо, корисно буде пройти навчання з цієї теми. Вигідними будуть інвестиції не тільки у класичному розумінні: вкладення у свій поступ, підвищення кваліфікації теж принесуть користь, окуплять себе. Згідно з гороскопом на 2023 рік, для Лева вдалі місяці у фінансових справах: квітень, травень, вересень, жовтень.

Рекомендації для Лева на 2023 рік

Приготуйтеся закатати рукави і трохи піднапружитися. Зібравши довкола себе хорошу команду, не намагаючись грати в салки із законом та податковими органами, ви можете досягти великих успіхів у професії, у бізнесі. Для закріплення результату виділіть час для навчання та «прокачування» своїх умінь. Але перетравлюватися не варто: важливо дотримуватися балансу робота-відпочинок.

У амурних справах теж треба буде попрацювати. Як то кажуть, любиш кататися, люби та саночки возити. Якщо ви будете налаштовані на якісне покращення любовної сфери – все вийде. Але триматися за партнера, якщо ваші почуття охолонули і шляхи вочевидь розходяться, категорично не варто.

Advertisement

З грошима потрібно обережніше: без грамотного підходу до фінансів вони з великою ймовірністю «заспівають романси».

Популярні запитання та відповіді

Залишились питання? Наш експерт,  професійний астролог Андрій Нірков,  відповідає на найцікавіші.

Чи вдалий 2023 рік для Лева загалом?

—  Рік вдалий у плані кар’єри та соціального зростання. Можна знайти заступництво вищих, які допоможуть у просуванні чи вирішенні якихось проблем. Наступного року Левам важливо «дружити» із законом, державою в особі його органів (особливо це стосується людей бізнесу та тих, хто часто взаємодіє з державними структурами з важливих питань), не будує бунтувати з начальством. Такий підхід допоможе уникнути неприємних казусів і непотрібних турбот.

Наскільки точний загальний гороскоп на 2023 рік для Лева щодо кожного конкретного Лева?

—  Такий прогноз відображає узагальнені тенденції цього знаку зодіаку. Звичайно, персональний прогноз, складений за датою народження конкретної людини, буде набагато точнішим і місцями відрізнятиметься від загальної перспективи. Скласти такий прогноз може професійний астролог — довіряти автоматичним програмам, які рясніє інтернетом, не варто.

Наскільки Леви будуть схильні до загальних тенденцій Року Кота (Кролика)?

— Загальні тенденції 2023 року впливають на всіх, просто по-різному позначаються на тих чи інших сферах, відносинах. Левів у 2023 році особливо яскраво проявить трансформації у кар’єрі та у справах амурних.
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве