Connect with us

Гороскоп

Гороскоп на 2023 рік: Риби

Published

on

Гороскоп на 2023 рік: Риби
Зірки кажуть, що у 2023 році чоловікам потрібно буде знатно попрацювати та навчитися керувати своїм часом щоб усе встигнути! А ось жінкам навпаки — сповільнитись та зайнятися творчістю. Що ж ще обіцяє гороскоп для представників знаку зодіаку Риби? Усі відповіді — у нашому прогнозі від професійного астролога.

2023 рік, Рік Кролика, обіцяє бути добрим та позитивним. Для багатьох знаків зодіаку цей рік стане роком трансформації чи відправною точкою до успіху. Хтось здобуде щастя на любовному фронті, хтось — фінансову свободу, треті знайдуть себе. Риби – не виняток. Якщо знати свої сильні сторони, вони можуть багато чого досягти. Як каже професійний астролог Андрій Нірков , для Риб цей рік стане сприятливим. Тільки є одна умова – не треба сподіватися лише на зірки. Потрібно повірити в себе та почати діяти, а там успіх забезпечений. Чоловікам доведеться досягати висот, працюючи, не покладаючи рук, а жінкам виконувати свої бажання жіночніше — через творчість. Ну, про все в нашому гороскопі на 2023 рік для Риб.

Гороскоп для чоловіків-Риб на 2023 рік

Андрій Нірков коментує, що у Риб цього року стоять два чіткі завдання.

— Перша — працювати. Забути про лінощі, про порожню філософію, просто брати і працювати! А друга — навчитися керувати своїм часом. Ви не встигатимете скрізь і все, а це пов’язано з тим, що ви не вмієте розставляти пріоритети. У роботі дуже важливо все робити швидко та до кінця. Але через старанну роботу ви можете втрачати контакт із близькими, і знову постає питання управління особистим часом, — каже астролог.

Щоб не закопатися у справах, краще не відкладайте справи на завтра і не збирайте їх, виконуйте завдання відразу, як тільки вони до вас надійдуть. На жаль, багато чоловіків-рибів беруться за складні завдання, а потім кидають почате через брак терпіння. Ось цієї шкідливої ​​звички вам доведеться позбутися в 2023 році, якщо хочете стати успішними.

Як зазначила астролог, через велику кількість робочих справ може виникнути розлад у сім’ї. Щоб цього не допустити, намагайтеся приділяти їй час. Заведіть щоденник або планер, придбайте книгу з тайм-менеджменту і буде вам щастя.

Advertisement

Гороскоп для жінок-Риб на 2023 рік

Зате жінки-Риби в жодній гонці не братимуть участі, у них все простіше. Астрологи радять зайнятися творчістю, налагодити зв’язки з оточуючими та облаштувати бути.

— Важливо цього року звернути увагу на свій творчий бік та активно застосовувати його вдома. Наприклад, ремонт, перестановка, прибирання будинку та інше! Давно хотіли зайнятися? Відмінно, займайтеся, 2023 року натхнення на це буде багато! Але це зовсім не означає, що треба закритися вдома та весь рік перефарбовувати стіни та переставляти з місця на місце тумби! Ні! Не забувайте виходити з дому та дивитися на світ і нових людей, адже нові знайомства для вас є вкрай важливими! Змістіть фокус на свій саморозвиток, настав час трохи побути егоїстом, – зазначає Андрій Нірков.

До речі, особливо багато натхнення у жінок-рибів буде з квітня по жовтень. Розвивайте свій творчий потенціал облаштуванням житла саме у ці шість місяців.

Забудьте у 2023 році про гонку за грошима або відкладіть самореалізацію, просто сповільніться та послухайте своє внутрішнє я.

Любовний гороскоп для риб на 2023 рік

Чоловіки-Риби – романтики та дуже чуттєві. Але справи на любовному фронті можуть шкутильгати через високу завантаженість на роботі. Може бути таке, що на стосунки не залишатиметься ні часу, ні сили. І ввечері замість того, щоб сходити кудись зі своєю другою половинкою, чоловіки-риби хотітимуть лише завалитися на диван і заснути. Цього всього можна уникнути лише за грамотного планування часу.

Advertisement

Якщо ви у шлюбі давно, можливий розлад у стосунках. Тільки не треба рубати з плеча, коли виникнуть думки та розставання. Дайте спілкі другий шанс! Поговоріть, забудьте про побутові проблеми хоча б на якийсь час, згадайте, хто яким був, коли ви тільки познайомилися, вибирайтеся на побачення. Так вдасться воскресити стосунки, а любов і пристрасть повернуться.

Якщо представники знаку другої половинки немає, вони можуть її зустріти. Наприклад, сприятливими періодами астрологи називають три проміжки часу: 20 квітня-10 травня, 25 липня-15 серпня, 15 жовтня-30 листопада. Але це можливо тільки за умови, якщо ви самі вибиратиметеся по закладах свого міста, на прогулянки до парків та екскурсій. Цілком можливо, що ви зустрінете людину, з якою побудуєте романтичні стосунки.

Гороскоп здоров’я для риб на 2023 рік

Втома, апатія та почуття, ніби немає сил уже з самого ранку — те, з чим натрапив Риба. А надто чоловіки. Все це пов’язано із великою кількістю роботи. Щоб ваші ресурси не вичерпалися, потрібно якісно та корисно відпочивати. Згадайте, що саме вас наповнює та надає сили? Хтось вибере заняття спортом або йогою, комусь достатньо придбати абонемент на масаж і знайти там сили. Кожному своє.

Також зірки обіцяють, що під загрозу потрапляє імунітет. Краще заздалегідь вжити профілактичних заходів. Заняття спортом, прогулянки на свіжому повітрі, повноцінний сон, багатий на корисні елементи раціон, вітаміни зміцнять ваш імунітет і ваше тіло скаже вам спасибі.

Фінансовий гороскоп для риб на 2023 рік

Завантаження на роботі не пройде безвісти, у Риб очікується збільшення доходу, їх праці будуть оцінені. Чекайте на прибавки до зарплати навесні, а великі премії восени. У вересні та жовтні успіх буде на вашому боці, цілком можливо, що ви виграєте в лотерею або отримаєте велику суму грошей.

Advertisement

До речі, зірки кажуть, що у багатьох випадках набути фінансової свободи і збільшити дохід Рибам допоможуть їхні ж близькі — порадою чи підтримкою. Тож, не відкидайте своїх рідних та друзів, вони підштовхнуть вас до реалізації планів, які, у свою чергу, принесуть збільшення доходу.

Деякі Риби зможуть наважитися на відкриття сімейного бізнесу. Воно й чудово! Бізнес із другою половинкою, відкритий у 2023 році, обіцяє принести гарний прибуток!

Рекомендації для риб на 2023 рік

  • Не збирайте справи. «Снігова куля» буде дуже важко розгрібати. Це позначиться на вашому здоров’ї та стосунках з близькими;
  • Плануйте свій час. Для цього чудово підійде планер. Записуйте в ньому навіть ті справи, які видаються вам незначними;
  • Не йдіть з головою лише в одну сферу. Особливо це стосується жінок. Творчість творчістю, а про спілкування з людьми та вилазки «в люди» забувати не потрібно, тим більше якщо хочете знайти любов;
  • Будьте терплячими та доводьте справи до кінця. Усі ваші старання недаремні.

Коментар експерта

Коментує професійний астролог Андрій Нірков:

«Рік Кролика-2023 для Риб буде дуже благополучним. Щоправда, не варто чекати міцних відносин, реалізації планів та грошей лише від зірок. Доводьте свої справи до кінця, користуйтеся можливостями, які вам дає життя, і тоді плани здійснюватимуться легко та насолоду. Не ігноруйте допомогу та підтримку від другої половинки».

Популярні запитання та відповіді

На найпопулярніші питання про майбутнє від наших читачів відповідає  професійний астролог Андрій Нірков:

Чи сприятливий для Риб Рік Кролика (Кота), і що робити, щоб рік пройшов вдало?

Загалом Рік Кролика-2023 для Риб – це рік, щоб вони почали діяти, показали, на що здатні, та доводили всі свої справи до кінця! Потрібно звернути увагу на себе, а не на всіх! Рік безумовно сприятливий, якщо позбутися сумнівів у собі та ліні! Рибам будуть відкриватися нові можливості і важливо їх брати, а не сумніватися у власних силах.

Наскільки точним є такий загальний прогноз щодо кожної конкретної Риби?

Звичайно, це загальний прогноз, і він визначає лише один вектор руху, хоча для кожної рибки відкрито щонайменше 3-4 сфери, в яких варто попрацювати. Для більш точного прогнозу краще звернутися до астролога та скласти його індивідуально, щоб знати, в якій сфері вам варто розвиватись у 2023 році.

Якою мірою Риби будуть підтверджені загальним тенденціям 2023 року?

Загальні тенденції року – розвиток та вихід на новий рівень! Те саме треба робити і Рибам — розвиватись і йти далі. Тим більше в них будуть інструменти та сили на щось більше, ніж є в їхньому житті зараз.
Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве