Connect with us

Гороскоп

Гороскоп на 2024 рік за знаками зодіаку

Published

on

Гороскоп на 2024 рік

Найточніший гороскоп 2024 для кожного знаку зодіаку.

Що рік прийдешній нам готує… Риторичне питання? Зовсім немає. Достатньо просто звернутися за допомогою до зірок. Гороскоп на 2024 рік за знаками зодіаку допоможе використати всі можливості нового року.

Гороскоп на 2024 рік: Овен

Поділимося з вами, чого варто очікувати та побоюватися Овнам у 2024 році. Що запас для них Зелений Дракон, запитаємо в експерта

Андреас Нірковус

Гороскоп на 2024 рік: Телець

Дізнаємося, в яких сферах очікує успіх Тельців. Які поради можуть дати зірки і чого побоюватися у 2024 році

Advertisement

Андреас Нірковус

Гороскоп на 2024 рік: Близнюки

Розкажемо, чого очікувати Близнюкам у 2024 році. І які поради є у астрологів для цього знаку

Андреас Нірковус

Гороскоп на 2024 рік: Рак

Зірки будуть на боці Раків у 2024 році, але й лінуватися не варто. Склали гороскоп разом із експертом та розповіли, чого чекати від Зеленого Дракона.

Андреас Нірковус

Advertisement

Гороскоп на 2024 рік: Лев

Лева очікує неспокійний, хоча загалом благополучний рік. Що приготував для них Зелений Дракон, запитаємо експерта

Андреас Нірковус

Гороскоп на 2024 рік: Діва

Рік Зеленого Дракона принесе багато змін у життя Дів. Що він обіцяє, чим допоможе, а в чому нашкодить. Дізнаємося разом з експертом і дамо поради як поводитися в цей період

Андреас Нірковус

Гороскоп на 2024 рік: Терези

Що саме чекає на цей знак зодіаку — читайте у нашому гороскопі для Терезів на 2024 рік.

Advertisement

Андреас Нірковус

Гороскоп на 2024 рік: Скорпіон

Разом з астрологом розповімо, що подарує Дракон Скорпіону свого року і яких змін чекати в житті

Андреас Нірковус

Гороскоп на 2024 рік: Стрілець

Час глобальних змін, які торкнуться кожного. Дізнаємось, що підготував 2024 рік для Стрільців

Андреас Нірковус

Advertisement

Гороскоп на 2024 рік: Козеріг

Разом із астрологом розповімо, чи стане рік Дракона сприятливим для нових починань Козерога.

Андреас Нірковус

Гороскоп на 2024 рік: Водолій

Щороку несе у собі зміни. Дізнаємось, що підготував Зелений Дракон Водоліям у 2024 році та дамо рекомендації

Андреас Нірковус

Гороскоп на 2024 рік: Риби

Дізнаємося, що робити Рибам у 2024 році, щоб життя було сповнене щастя та успіху. Дізналися рекомендації експерта

Advertisement

Андреас Нірковус

Гороскоп роботи та кар’єри на 2024 рік

Один із аспектів щасливого та повного життя кожної людини — робота. Але не варто забувати і про відпочинок. На що звернути увагу, а що варто відпустити знакам у 2024 році, розповімо разом з астрологом.

Любовний гороскоп на 2024 рік

Дракон — пристрасна істота, а тому й любовний гороскоп у його рік обіцяє всім знакам безліч емоцій та пристрастей. Дізнаємося, що він готує у 2024 році всім нам

Детальніше

Гороскоп здоров’я на 2024 рік

До свого здоров’я завжди потрібно ставитися дбайливо. Але яким знакам варто бути більш уважними до себе, свого тіла та психіки. Розкажемо разом з експертом, що принесе з собою рік Зеленого Дракона.

Фінансовий гороскоп на 2024 рік

Що обіцяє нам рік Зеленого Дерев’яного Дракона і які знаки можуть виправити своє матеріальне становище. Розібрали разом із експертом та дали поради

 

Астрологія – це один із найдавніших способів вивчення впливу небесних тіл на земний світ і людину. Зоряні тіла на небі – це набагато більше, ніж просто сяючі вогники. Завдяки ним, а також складним обчисленням за роками, датами і годинами астрологи можуть розповісти про характер людини, обчислити її життєве призначення, попередити про неприємності і навіть зазирнути в майбутнє.

Advertisement

Зміст статті

Саме цим ми спробуємо зайнятися з експертом Андреасом Нірковусом. Астролог-прогнозист прорахувала те, яким стане 2024 для всіх знаків зодіаку. Як то кажуть, хто попереджений… До того ж, багато з цих попереджень викликають лише радість та передчуття!

Овен (21.03 –19.04)

2024 пройде для Овнів у гонці за досягненнями, але бажання досягти всього і відразу може зіграти з ними злий жарт. У спробах осягнути неосяжне дуже легко розпочати паралельно кілька процесів і не довести до результату жодного. Вже на старті нових справ варто заручитися підтримкою соратників та однодумців, які допоможуть довести всі ініціативи та починання до результату.

Уроки та випробування очікують Овнів у сфері взаємин із друзями та старшими родичами. Тут, залежно від індивідуальних вказівок у карті народження, хтось може втратити давнього друга, а хтось, навпаки, придбати нових товаришів та знайти підтримку у людей, наділених владою.

Протягом усього року Овнам важливо тримати фокус на стані свого здоров’я, утриматися від екстремальних видів спорту та інших ризикованих заходів. А ось дотримання балансу між роботою та відпочинком, а також настільки ненависного режиму Овнам дня підуть їм тільки на користь.

Для Овнів, хто зацікавлений у поповненні сім’ї: до 1 травня 2024 року високі шанси на зачаття дитини. Якщо ви давно мріяли про поповнення сім’ї, то не гайте часу, а якщо це поки не входить у ваші плани, то будьте обачнішими.

Advertisement

Доходи вашого партнера можуть зрости після 1 травня 2024 року. Також після 1 травня 2024 року можливе отримання грошей від інвестицій, страховки, спадщини чи податкової. Якщо ви шукаєте інвестора для свого бізнесу, то краще починати пошуки після цієї дати. Тоді ж варто подавати документи на всілякі податкові відрахування.

Овнам слід бути уважнішими:

 • з 2 по 25 квітня 2024 року – як ви позиціонуєте себе в суспільстві.
 • з 5 по 29 серпня 2024 року — все може стати з ніг на голову в любовних питаннях.
 • з 26 листопада 2024 року по 15 грудня 2024 року — можуть спливти якісь невирішені питання, пов’язані з фінансами.

Детальніше

Телець (20.04 – 20.05)

Тільці у 2024 році будуть зосереджені на питаннях кар’єри, але справи будуть не так швидко, як хотілося б. У жодному разі не впадайте у відчай і не опускайте руки, ваші зусилля обов’язково принесуть результат, якщо ви продовжуватимете сумлінно працювати над досягненням своїх цілей. У вас зараз дуже хороші шанси закласти надійну базу, на яку ви зможете спертися в майбутньому і багато чого досягти.

Затримки та складності у робочих питаннях будуть головним випробуванням для Тельців у 2024 році. Вони допоможуть зрозуміти, чи у вірному напрямку ви рухаєтеся, чи справді ви слідуєте своїм цілям чи цей шлях кимось нав’язаний. А може з’ясуватись, що ваша діяльність вже не приносить вам ні задоволення, ні достатньої кількості грошей. Або ви досягли стелі в цій компанії і настав час рухатися далі.

Якщо ви мріяли про переїзд, купівлю нерухомості або ремонт у квартирі, то до 1 травня 2024 року вам може надатись можливість реалізувати всі плани, пов’язані з цим.

Advertisement

Після 1 травня 2024 року на Тельців чекають зміни в особистому житті. Залежно від вказівок вашої карти народження та стану стосунків на поточний момент, результати будуть різними, але у будь-якому випадку порядок у цій сфері життя ви наведете. Неодружені Тельці можуть зустріти свою другу половинку, тому їм варто активно знайомитися та ходити на побачення. Ті, хто визначився з вибором супутника життя і давно перебувають у стосунках, можуть укласти шлюб або почати жити разом. Сімейні пари можуть вийти новий рівень відносин. А ті, хто перебуває у складних взаєминах, можуть нарешті прийняти важливе рішення про можливість та необхідність зберігати їх.

Тільцям слід бути уважнішими:

 • з 2 по 25 квітня 2024 року – до свого емоційного стану.
 • з 5 по 29 серпня 2024 року – у питаннях угод з нерухомістю.
 • з 26 листопада 2024 року по 15 грудня 2024 року – до своїх партнерів, як любовних, так і ділових.

Детальніше

Близнюки (21.05 – 21.06)

Близнюки – головні везунчики 2024 року. Це прекрасний рік для втілення своїх найсміливіших бажань. Але пам’ятайте, який успіх не обіцяли б зірки, а під лежачий камінь вода не тече. Тому зберіть усю свою креативність і дійте, не втрачаючи жодного дня цього року. Ваші ідеї будуть прийняті у суспільстві та знайдуть підтримку. Є тенденції до зміни кола спілкування. Також ви можете розраховувати на прихильність керівництва та підтримку людей, які мають владу. Можна очікувати на успішне вирішення будь-яких юридичних питань.

Уроки та випробування цього року до Близнюків прийдуть через близьких родичів. Батькам, братам чи сестрам може знадобитися ваша допомога у вирішенні якихось проблем.

Найкращий час у році для реалізації будь-яких планів — до 1 травня 2024 року. У цей час вам легше буде знайти підтримку потрібних людей, і обставини будуть складатися вдалим чином.

Advertisement

Після 1 травня 2024 року можуть виникати ситуації, в яких вам доведеться якось відстоювати себе і щось долати. Але загалом це непогані тенденції, бо вони дають серйозну конкурентну перевагу перед суперниками.

Близнюки-спортсмени в цей період можуть відчути більше сил для перемоги. І це чудовий період для Близнюків, які займаються бізнесом, — вони зможуть здолати конкурентів.

Після 1 травня 2024 року здоров’я Близнюків може вимагати уваги. У такий період краще не спускати на гальмах жодного нездужання, а відразу ж приступати до лікування.

Близнюкам слід бути уважнішими:

 • з 2 по 25 квітня 2024 року – у спілкуванні з друзями.
 • з 5 по 29 серпня 2024 року – до того, що ви говорите.
 • з 26 листопада 2024 року по 15 грудня 2024 року – до свого здоров’я.

Детальніше

Рак (22.06 – 22.07)

2024 рік для Раків складатиметься з суцільних уроків та випробувань. На них чекає досить турбулентний період, який вимагатиме швидких рішень і блискавичних дій. У їхні плани постійно втручаються інші люди та обставини, які неможливо було заздалегідь передбачати.

Advertisement

Раки, які знайдуть спосіб упоратися з емоціями, швидко підлаштовуватимуться під мінливі обставини і знаходитимуть можливості для дій, зможуть непогано заробити, зробити серйозний ривок у своїй кар’єрі, домогтися підвищення на посаді або змінити поточне місце роботи на краще до 1 травня 2024 року.

Після 1 травня 2024 року у Раків підвищуються шанси на зачаття. Особливо успішним цей час буде для Раків, зайнятих у творчій діяльності та працюючих у сфері освіти. Це чудовий час, щоб пройти будь-яке навчання. Це можуть бути курси підвищення кваліфікації чи освоєння нового хобі.

Ракам слід бути уважнішими:

 • з 2 по 25 квітня 2024 року – в роботі.
 • з 5 по 29 серпня 2024 року – у витратах.
 • з 26 листопада 2024 року по 15 грудня 2024 року – з дітьми та любовними партнерами.

Детальніше

Лев (23.07 – 23.08)

Леви у 2024 році будуть повністю сконцентровані на питаннях взаємин. Вони стануть дорослішими і усвідомленішими у побудові відносин. Це дуже сприятливий рік для розширення свого кола спілкування та пошуку нових ділових партнерів. Є тенденції до спілкування з іноземцями, появі друзів та партнерів за кордоном.

Загалом 2024 сприятливий для Львів. За допомогою своєї завзятості та дисципліни вони зможуть досягти тих цілей, які їм раніше не давалися.

Advertisement

Уроки та випробування чекають на Львів у сфері взаємин. Усі стосунки, які у вас є, проходитимуть перевірку на міцність. Усі відносини, в яких немає подальшої перспективи, припиняться, а ті, хто має великий потенціал, зміцняться і вийдуть на новий рівень.

Успіх супроводжуватиме Лев у закордонних поїздках і при вирішенні будь-яких юридичних питань до 1 травня 2024 року. Також у цей період у вас високі шанси на зачаття.

Після 1 травня 2024 року у Львова відкриваються всі можливості для переїзду та вирішення інших питань, пов’язаних з нерухомістю.

Левам слід бути уважнішими:

 • з 2 по 25 квітня 2024 року – у закордонних поїздках.
 • з 5 по 29 серпня 2024 року – до свого іміджу.
 • з 26 листопада 2024 року по 15 грудня 2024 року — до питань, пов’язаних з нерухомістю.

Детальніше

Діва (24.08 – 23.09)

Дівам у 2024 році буде потрібна вся їхня працьовитість. Справи, турботи та нові робочі обов’язки зростатимуть як снігова куля, вимагатимуть багато сил та часу для їх вирішення. Дівам доведеться стати трохи спритнішим, щоб усе встигати і нарешті навчитися делегувати частину справ. Повірте, не станеться нічого страшного, якщо ви перерозподілите свої обов’язки. Навпаки, у вас звільниться час для нових та цікавіших справ.

Advertisement

Уроки та випробування чекають Дів у питаннях здоров’я. Їм доведеться навчитися уважніше ставитися до свого стану, своєчасно звертатися за медичною допомогою та не перетравлюватися. Діви в 2024 році ризикують бути втягнутими в різноманітні конфлікти і розгляди, а конфлікти, що раніше були в цьому році, можуть посилитися і досягти свого піку. Але ви матимете достатньо сил, щоб гідно вийти з будь-якої конфліктної ситуації. Дівам, чия діяльність пов’язана із боротьбою, змаганнями та іншими протистояннями, цього року дуже пощастило. Вони зможуть подолати та переперечити будь-якого суперника.

2024 для Дів не про досягнення. Їм важливо в цей період приділити більше уваги собі і вирішенню завдань, що накопичилися.

Дівам слід бути уважнішими:

 • з 2 по 25 квітня 2024 – із секретами.
 • з 5 по 29 серпня 2024 року – до витрат.
 • з 26 листопада 2024 року по 15 грудня 2024 року – у комунікаціях та в роботі з документами.

Детальніше

Терези (24.09 – 23.10)

Терези мають чудовий рік, який відкриє перед ними багато фінансових перспектив. А особливо підприємливі Терези зможуть знайти джерела додаткового заробітку. Це чудовий рік для вирішення будь-яких питань, пов’язаних із фінансами.

Уроки та випробування чекають на терези, які є батьками школярів та підлітків. Знаходити спільну мову з дітьми може бути складніше, ніж зазвичай. Дітям може знадобитися більше вашої участі в їхньому житті, допомога з навчанням, а підлітки можуть влаштувати справжній бунт.

Advertisement

Неодружені Терези до 1 травня 2024 р. вирішать, що їм час обзавестися сім’єю і вирушать на пошук своєї другої половинки. Ті, хто давно у відносинах, можуть наважитися перейти на наступний рівень та укласти шлюб. Вичерпані себе відносини в цей період можуть завершитися і відкрити можливість спробувати своє щастя з новою людиною.

Після 1 травня 2024 року Терези можуть розраховувати на фінансову підтримку з боку партнерів. Це благодатний час для Терезів, які хотіли б залучити інвестиції у свій бізнес.

Терезам слід бути уважнішими:

 • з 2 по 25 квітня 2024 року – у спілкуванні зі своєю другою половинкою та з діловими партнерами.
 • з 5 по 29 серпня 2024 року – у спілкуванні з друзями.
 • з 26 листопада 2024 року по 15 грудня 2024 року – до фінансів.

Детальніше

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Скорпіони 2024 року переглядатимуть свій підхід до життя. Вони переоцінять усі речі та заняття, які раніше приносили їм задоволення. Також вони будуть спантеличені питаннями самопозиціонування, стануть трохи дорослішими у своєму образі, змінять стиль.

Уроки та випробування у 2024 році Скорпіони відбуватимуться через трансформацію їхнього внутрішнього світу. Їм доведеться усвідомити та визнати недоліки свого характеру. Зрозуміти які саме їхні особисті риси заважають їм рухатися вперед і попрацювати над ними.

Advertisement

До 1 травня 2024 року Скорпіони можуть зважитися на зміни в роботі. Залежно від вказівок у карті народження, хтось змінить роботу, хтось пройде курси підвищення кваліфікації та переатестацію або зможе успішно запустити новий проект. У цей період є більші шанси закрити якісь боргові зобов’язання. Тоді ж будуть успішними Скорпіони, діяльність яких пов’язана з боротьбою, конфліктами та іншим протистоянням.

Після 1 травня 2024 року на Скорпіонів чекає успіх у суспільстві. Тут будуть можливості і для проведення презентацій, і зростання соціального статусу. Розкривайте, змінюйте та демонструйте себе суспільству. У вас все вийде у 2024 році.

Скорпіонам слід бути уважнішими:

 • з 2 по 25 квітня 2024 року – у спілкуванні з колегами.
 • з 5 по 29 серпня 2024 року – до своїх робочих обов’язків та у спілкуванні з керівництвом.
 • з 26 листопада 2024 року по 15 грудня 2024 року – з різкими змінами в іміджі.

Детальніше

Стрілець (23.11 – 21.12)

Стрільці у 2024 році будуть дуже активні, заповзятливі та рішуче налаштовані на зміни. Вони почуватимуться здатними перевернути гори і досягти своїх цілей будь-що-будь.

До 1 травня 2024 у Стрільців високі шанси на зачаття. У цей час можна реалізовувати будь-які ваші творчі задуми та вирушати у подорожі. Вдало вирішаться у період юридичні справи, і навіть є шанси знайти потрібних громадян на вирішення будь-яких завдань.

Advertisement

З 1 травня 2024 року здоров’я може вимагати вашої уваги. Можливі нездужання на тлі перевтоми та переробок. Тому дотримання балансу між роботою та відпочинком у цей період для вас вийде на перший план. Буде дуже добре, якщо в цей час ви знайдете можливість поїхати до санаторію або відвідати оздоровчий курорт.

Слід бути уважнішим:

 • з 2 по 25 квітня 2024 року – у відносинах з коханою людиною та з дітьми.
 • з 5 по 29 серпня 2024 року – у спілкуванні з людьми на теми культурних чи релігійних розбіжностей.
 • з 26 листопада 2024 року по 15 грудня 2024 року – у грошових шахрайствах під егідою благих справ.

Детальніше

Козеріг (22.12 – 20.01)

Козероги у 2024 році будуть повністю зосереджені на фінансах. Вони активно шукатимуть будь-які можливості заробити та примножити наявні накопичення.

Уроки та випробування у 2024 році для Козерогів будуть у тому, що їм доведеться швидше реагувати на події, що відбуваються, і швидше приймати рішення. Домогтися своїх цілей їм допоможуть нові якості та навички.

До 1 травня 2024 року у Козерогів є шанси переїхати або вирішити інші питання, пов’язані з нерухомістю. Обережніше варто бути з інвестиціями, зірки попереджають про ризики. А ось пошуки інвесторів для бізнесу приступати можна без побоювань. Деякі Козерога можуть отримати спадщину, виплати за страховим полісом або з податкової.

Advertisement

Після 1 травня 2024 року для Козерогів відкриються нові перспективи для заробітку та реалізації задуманих цілей. Вони зможуть знайти людину чи навіть групу людей, яким подобаються їхні ідеї, і вони будуть готові підтримати їхні починання. У цей період у Козерогів можуть з’явитися нові друзі.

Козерогам слід бути уважнішими:

 • з 2 по 25 квітня 2024 року – у питаннях з нерухомістю.
 • з 5 по 29 серпня 2024 року – у фінансових питаннях.
 • з 26 листопада 2024 року по 15 грудня 2024 року – у спілкуванні з друзями.

Детальніше

Водолій (21.01 – 19.02)

Водоліям у 2024 році чекає активна робота над собою. Вони стануть серйознішими у всьому, що стосується їхнього тіла та здоров’я. Хтось захопиться ЗОЖ або хоча б трохи перегляне свій підхід до харчування та спорту. Якщо ви давно мріяли скинути вагу, то у вас вистачить для цього витримки і залишитеся задоволені результатами.

А ось у справах у Водоліїв буде безліч випробувань та затримок. Все може вдаватися не з першого разу або зовсім не вдаватися. У робочих справах процеси можуть просуватися дуже повільно. Тут дуже важливо не перекладати провину на обставини, а перевірити, чи правильно ви самі розпоряджаєтеся своїм часом, чи не вибираєте собі потенційно провальні проекти. Якщо у вашому оточенні є близька людина, яка може разом з вами все це проаналізувати і дати вам слушну пораду, то ви щасливчик. З його допомогою ви зможете досягти великих успіхів.

До 1 травня 2024 року у Водоліїв буде можливість навести порядок у поточних справах та продумати подальший план дій. Також це сприятливий період, щоб вирішити всі питання в особистому житті. Якщо ви ще не у стосунках, то сміливо знайомтеся та ходите на побачення. Якщо ви давно у стосунках, то може пора вже одружитися? А, можливо, ваші стосунки вже вичерпали себе і варто відпустити один одного, щоб кожен зміг знайти щастя в нових відносинах? Кожен ухвалить своє рішення залежно від вказівок конкретної карти народження.

Advertisement

Після 1 травня 2024 року будуть можливості вирішення проблем, пов’язаних з роботою. Можна розраховувати на допомогу та схвалення керівництва. Якщо ви давно хотіли змінити роботу, то це чудовий час, щоб знайти нові варіанти.

Водоліям слід бути уважнішими:

 • з 2 по 25 квітня 2024 року – у спілкуванні з оточуючими, у роботі з документами та у поїздках.
 • з 5 по 29 серпня 2024 року – у відносинах зі своєю другою половинкою та партнерами з бізнесу.
 • з 26 листопада 2024 року по 15 грудня 2024 року – у роботі.

Детальніше

Риби (20.02 – 20.03)

Життя Риб у 2024 році активно очищатиметься від усього зайвого, від того що віджило своє і більше не сприяє їх розвитку та прогресу. Хтось сам вирішить кардинально змінити своє життя, а когось змусять обставини. У цьому й будуть головні випробування для риб у 2024 році. Що б не сталося, період послужить переходом на новий виток життя та нової його якості. І будь-які зміни слід приймати із задоволенням. Для когось рік стане благословенням і з його життя піде токсична людина чи навіть група людей. Якщо вас щось у вашому житті не влаштовує, саме час сміливо це змінювати.

До 1 травня 2024 року у Риб є можливість навести лад у фінансах, непогано заробити та погасити фінансові зобов’язання.

Після 1 травня 2024 року дуже сприятливо складатимуться обставини для вирішення юридичних питань. Якщо ви нещодавно переїхали в іншу країну, то можете отримати дозвіл на проживання або інші документи, що дозволяють вам здійснювати трудову діяльність.

Advertisement

Рибам слід бути уважнішими:

 • з 2 по 25 квітня 2024 року – під час проведення фінансових операцій та здійснення покупок.
 • з 5 по 29 серпня 2024 року – до здоров’я.
 • з 26 листопада 2024 року по 15 грудня 2024 року – до закордонних поїздок та при поданні документів до державних інстанцій.

Детальніше

Коментар експерта

Гороскоп на рік – це корисний інструмент, завдяки якому можна зробити період насиченим та ефективним. Про те, як правильно використовувати гороскоп на 2024 рік, розповідає автор прогнозів, астролог Андреас Нірковус: «У загальних гороскопах необхідно наголошувати на тому, які можливості принесе 2024 рік. Це дасть розуміння, на що можна натиснути, щоб досягти успіху. Також слід звернути особливу увагу на те, в яких сферах життя можуть бути труднощі та затримки, щоб безглуздо не битися головою об стіну, а вибрати більш продуктивні шляхи. Чудово для загальних прогнозів працюють періоди ретро Меркурія. У цей час слід бути уважнішими, адже саме звідти можуть зафарбуватися помилки або відбуватися інші прикро непорозуміння.»

Популярні запитання та відповіді

Розглянувши детально точний гороскоп на 2024 рік для всіх знаків Зодіаку, розглянемо також загальніші, але не менш важливі та корисні питання.

Що зробити, щоб упіймати удачу за хвіст у рік Дракона?

— Все дуже індивідуально не лише у кожного знака, а й навіть у людей, які народилися одного дня, але різної години. Потрібно дотримуватися вказівок конкретної карти народження, використовувати правильно сильні періоди і намагатися, наскільки це можливо, нівелювати негативні тенденції. Тоді ваш рік пройде максимально вдало.

Чому іноді загальні прогнози для знаку зодіаку не здійснюються у конкретної людини?

— Для того, щоб відповісти на це питання, необхідно трохи пояснити, що являють собою загальні прогнози.

Advertisement

Такі прогнози будуються на астрологічній техніці, яка є свого роду прапорцями, які говорять астрологу: «зверни увагу на цю зону гороскопа, тут може статися подія». А ось чи станеться подія і яка саме, може уточнити лише особистий гороскоп людини. Роблячи загальний прогноз, астролог визначає лише можливі варіанти подій, і очікувати від них стовідсоткового влучення спочатку не варто. Загальні прогнози допомагають зрозуміти основні тенденції у різних сферах життя та грамотно розподілити свої зусилля. Більш рішуче діяти у тих сферах життя, де є потенціал успіху, приймати більш обдумані рішення там, де ризики. І не хвилюватися через ті сфери, в яких на даний момент не буде позитивних результатів.

Як правильно уточнювати рекомендації щодо свого знаку Зодіаку?

— Зазвичай усі дивляться прогнози саме за своїм Сонячним знаком. І це неправильно. Сонячний знак дає хороше розуміння характеру людини, її потреб та напрямок її амбіцій, але до подій у житті має опосередковане відношення. Головна точка гороскопу, від якої всі астрологи роблять індивідуальні прогнози, – це асцендент натальної карти.

Іншими словами, знак зодіаку, який був на сході в момент вашого народження. Саме він у поєднанні з положеннями інших небесних тіл формує вашу неповторну карту народження та особливу долю.

Тому, якщо ви хочете точніших прогнозів, необхідно дізнатися знак зодіаку свого асцендента та читати прогнози саме для цього знака зодіаку. Визначити його дуже просто. Це можна зробити можна в будь-якій астрологічній програмі чи онлайн-сервісі.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве