Connect with us

Гороскоп

Сумісність знаків зодіаку (Гороскоп сумісності Таблиця)

Published

on

Гороскоп сумісності. Сумісність знаків зодіаку

У деяких Східних країнах, а також в Індії існує давня традиція: подружжя перед тим, як офіційно оформити шлюб, становитиме гороскоп сумісності у місцевого астролога. І якщо сумісність знаків зодіаку є низькою, може офіційно заборонити такій парі реєструвати шлюб. Таким чином, такі традиції сприяють створенню тільки міцних та надійних шлюбів.

На жаль, в Україні статистика розлучень дуже сумна, і досвід Східних традицій нам придатний. Тому дивіться гороскоп сумісності і робіть висновки, чи підходить вам ваш партнер. Таблиця сумісності знаків зодіаку представлена ​​нижче, допоможе краще розібратися у всьому.

Таблиця сумісності знаків зодіаку

Чоловік➠

Жінка↓↓↓

Овен
Телець
Близнюки
Рак
Лев
Діва
Терези
Скорпіон
Стрілець
Козеріг
Водолій
Риби
Овен
55% 85% 75% 40% 100% 25% 55% 65% 100% 10% 80% 70%
Телець
85% 50% 20% 70% 35% 85% 50% 90% 10% 100% 55% 75%
Близнюки
75% 20% 70% 60% 100% 15% 100% 55% 45% 30% 90% 20%
Рак
40% 70% 60% 100% 90% 45% 25% 75% 30% 50% 20% 100%
Лев
100% 35% 100% 90% 10% 85% 100% 40% 95% 20% 85% 50%
Діва
25% 85% 15% 45% 85% 100% 55% 60% 45% 80% 50% 40%
Терези
55% 50% 100% 25% 100% 55% 30% 65% 75% 25% 100% 30%
Скорпіон
65% 90% 55% 75% 40% 60% 65% 50% 25% 95% 35% 85%
Стрілець
100% 10% 45% 30% 95% 45% 75% 25% 100% 30% 30% 40%
Козеріг
10% 100% 30% 50% 20% 80% 25% 95% 30% 60% 85% 95%
Водолій
80% 55% 90% 20% 85% 50% 100% 35% 75% 85% 40% 75%
Риби
70% 75% 20% 100% 50% 40% 30% 85% 40% 95% 75% 100%

Існує приказка: Скільки людей стільки і думок – ця фраза добре дає зрозуміти, що всі ми різні. І як тільки нам вдається знаходити спільну мову та співпрацювати між собою, любити, дружити, разом ростити дітей. Сумісність знаків зодіаку дає можливість краще розібратися, в типах характеру майбутнього партнера. Таким чином, використовуючи гороскоп сумісності та знайшовши сумісного партнера по знаку зодіаку, ви можете убезпечити свій майбутній шлюб, спільну співпрацю, взаємини.

Будь-яка людина з моменту дорослішання мріє зустріти свою другу половинку, другого «я», супутника життя з яким можна було разом іти життям і долати різні труднощі та негаразди. Зв’язати себе узами шлюбу та разом створити міцну та надійну сім’ю. Але всі ми різні і це дає зрозуміти гороскоп сумісності, в якому чітко простежується три етапи сумісності знаків зодіаку: сумісні знаки, нейтральні та несумісні знаки зодіаку.

Advertisement
Гороскоп сумісності. Сумісність знаків зодіаку

Гороскоп сумісності. Сумісність знаків зодіаку

Дані гороскопу сумісності

Спираючись на дані гороскопу сумісності, ви можете дізнатися, наскільки підходить Вам майбутній партнер, і убезпечте собі від непотрібних розчарувань у майбутньому. Звичайно бувають і винятки, наприклад, абсолютно не сумісні знаки зодіаку, разом живуть довго і щасливо, гармонійно доповнюючи один одного. Адже крім сумісності знаків зодіаку, ще існує безліч різноманітних факторів, що впливають на союз двох людей — це виховання, попередній досвід партнера, національний менталітет та інше, і нарешті справжнє кохання, яке творить чудеса та змінює людей.

Групи сумісності знаків зодіаку за стихіями

Кожен знак зодіаку відноситься до однієї із чотирьох стихій: Вогонь, Земля, Повітря, Вода. Вони впливають на темперамент та сумісність людей. Пропонуємо подивитися, як взаємодіють один з одним представники тих чи інших стихій.

Вогонь – Вогонь

Стихія вогню: Овен, Лев, Стрілець

Це спілка рівних партнерів. Вони емоційні, запальні та активні, тому відносини між ними зазвичай яскраві, пристрасні та зовсім не нудні. Проблемою може стати прагнення обох знаків до лідерства.

Земля – ​​Земля

Стихія землі: Телець, Діва, Козеріг

Рівнозначні особи, які чудово розуміють одна одну. Таким відносинам властиві стабільність, глибокі почуття та взаємна турбота.

Advertisement

Повітря – Повітря

Стихія повітря: Близнюки, Ваги, Водолій

Союз легень на підйом та творчих натур. Ця пара із задоволенням спілкується та бере участь у суспільному житті. Однак партнерам може бракувати стабільності та побутової підкованості.

Вода – Вода

Стихія води: Рак, Скорпіон, Риби

Це поєднання стихій має відмінну сумісність. Партнери відчувають один одного, мають схожі цінності та погляди на світ. Проблема може виникнути через схильність обох зациклюватися на своїх негативних емоціях та образах.

Вогонь – Земля

Стихія вогню: Овен, Лев, Стрілець

Advertisement

Стихія землі: Телець, Діва, Козеріг

У плюсі ​​– партнери взаємодоповнюють один одного, у мінусі – у парі відсутня гармонія та взаєморозуміння через різні характери. Тобто, щоб побудувати успішний союз, обом знакам доведеться витратити чимало сил та часу.

Земля – ​​Повітря

Стихія землі: Телець, Діва, Козеріг

Стихія повітря: Близнюки, Ваги, Водолій

Відносини між цими стихіями є досить непростими. Земний знак вважає повітряний недостатньо глибоким та практичним. Крім того, обидва партнери не люблять відкрито говорити про свої почуття, що ще більше ускладнює ситуацію.

Advertisement

Повітря – Вода

Стихія повітря: Близнюки, Ваги, Водолій

Стихія води: Рак, Скорпіон, Риби

Таке поєднання стихій не найпростіше — дуже вже несхожі один на одного партнери. Представник водяного знаку живе почуттями, а повітряного – ні. Зазвичай партнери притягуються один до одного через відмінності, але в результаті їм стає важко бути разом.

Вода – Вогонь

Стихія вогню: Овен, Лев, Стрілець

Стихія води: Рак, Скорпіон, Риби

Advertisement

Складне поєднання протилежних стихій. Водний знак може «гасити» вогненний, що негативно позначатиметься на стосунках. Але якщо партнери постараються, вони можуть багато дати одне одному.

Вогонь – Повітря

Стихія вогню: Овен, Лев, Стрілець

Стихія повітря: Близнюки, Ваги, Водолій

Представники цих стихій добре підходять один до одного. Це активні, легкі на підйом та допитливі знаки, які не сидять на одному місці. Однак через якийсь час партнери можуть усвідомити, що у стосунках їм не вистачає глибини.

Земля – ​​Вода

Стихія землі: Телець, Діва, Козеріг

Advertisement

Стихія води: Рак, Скорпіон, Риби

У відносинах між представниками цих стихій все неоднозначно. З одного боку, вони можуть доповнювати один одного – земний знак відповідає за стабільність, а водний – за чуттєвість. З іншого боку, партнери схильні йти в себе та зациклюватися на особистих проблемах.

Типи сумісності знаків зодіаку

Тепер проаналізуємо сумісність знаків зодіаку з погляду розташування на зодіакальному колі.

Модель відносин «Я і моє дзеркало»

Розташування : один і той же знак зодіаку

Приклад : Овен + Овен

Advertisement

З одного боку, представникам одного знаку зодіаку легко зрозуміти одне одного. Вони мають спільні цінності та інтереси, а характери дуже схожі в емоційному плані. З іншого боку, такі стосунки можуть бути надто нудними та передбачуваними.

Модель відносин «Кращий друг і найкращий ворог»

Розташування : сусідні знаки зодіаку

Приклади : Телець + Близнюки, Близнюки + Рак

Відносинам між представниками сусідніх знаків зодіаку може перешкодити конфлікт стихій. У партнерів мало спільного і немає бажання підлаштовуватись під індивідуальні особливості один одного. Найчастішими проблемами таких спілок є: суперництво, заздрість та конфлікти.

Модель відносин «Старший брат та молодший брат»

Розташування : другий знак від вашого (через один)

Advertisement

Приклади : Лев + Терези, Рак + Діва

Кожен із партнерів має свою роль: один є сильним лідером, а другий — більш гнучкою та м’якою натурою. Думка у символів зазвичай схоже, що допомагає їм розуміти і приймати одне одного.

Модель відносин «Покровитель та радник»

Розташування : третій знак від вашого (через два)

Приклади : Телець + Лев, Терези + Козеріг

Це союз між представниками різних стихій, які у конфлікті. Над стосунками треба багато працювати.

Advertisement

Модель відносин «Учень та вчитель»

Розташування : четвертий знак від вашого (через три)

Приклади : Рак + Скорпіон, Близнюки + Ваги

Це спілка представників однієї стихії. Знаки зодіаку мають багато спільного з погляду характеру та поглядів на життя. Один із партнерів зазвичай мудріший і терплячий, а другий — інфантильний та легкий.

Модель відносин «Удав та кролик»

Розташування : п’ятий знак від вашого (через чотири)

Приклади : Рак + Стрілець, Діва + Водолій

Advertisement

Пара, відносини якої починаються з бурі почуттів, а закінчуються розбитим серцем та драмою. З погляду емоцій це справжні «американські гірки».

Модель відносин «Протилежності притягуються»

Розташування : шостий знак від вашого (через п’ять)

Приклади : Рак + Козеріг, Діва + Риби

При правильному підході партнери ідеально доповнюють один одного як пазли.

Коментар астролога про сумісність знаків зодіаку

Професійний астролог Андреас Нірковус: «Насамперед важливо розуміти, що цей «свій» знак Зодіаку, який знають усі — це лише положення Сонця в натальній карті. А професійні астрологи дивляться на всі 10 планет, у тому числі, коли розглядають сумісність між людьми. Саме тому поєднання знаків, які житимуть довго та щасливо, може бути абсолютно різним. То чи є ця горезвісна сумісність?

Advertisement

Насправді вона є. В астрології є таке поняття, як ті, що приймають і віддають планети. Саме їхнє поєднання і говоритиме про те, чи зможе одна людина довгий час бути з іншою чи ні. При цьому така сумісність може бути не взаємною, коли в однієї людини планети реагують на іншу, а в іншої — ні.

Також важливо розуміти, що поєднання планет може бути різним і даватиме сумісність на побутовому, сексуальному чи інтелектуальному рівнях.

Для тривалого сімейного життя важливо, щоб були всі три чи хоча б будь-які дві. І проведені мною дослідження 50 пар, які у шлюбі прожили понад 8 років, показало, що у 48 випадків сумісність дійсно за двома чи трьома параметрами була. При цьому в тих випадках, коли сумісності не було, пари зазначали, що разом їм дуже складно, але саме розуміння різниці один одного та прийняття другої сторони дає змогу зберегти союз.

Таким чином дійсно важливо, щоб у вас були загальні зав’язки. При цьому орієнтуватися тільки на свій знак зодіаку не варто, набагато глибше. Коли ви живете у злагоді з собою, ви притягуєте людину, з якою у вас буде співзвуччя. Але навіть якщо сумісності немає, то це абсолютно не вирок. Важливо пам’ятати, що ми є особистостями, і лише прийняття іншої людини та робота над собою дає можливість зробити спілку тривалою та щасливою».

Популярні запитання та відповіді

На запитання редакції щодо сумісності різних знаків зодіаку відповіла астролог Андреас Нірковус.

Advertisement

Які знаки зодіаку є найсуміснішими?

— Найсумісніші знаки зодіаку — ті, що належать до однієї стихії. Наприклад, Вогонь: Овен, Лев, Стрілець; Земля: Телець, Діва, Козеріг; Вода: Рак, Скорпіон, Риби; Повітря: Близнюки, Терези, Водолій. Люди однієї стихії дуже схожі на темперамент, їм легко зрозуміти один одного. Саме у таких пар є почуття, ніби вони знайомі 100 років, хоча насправді можуть знати один одного лише кілька годин.

Вогняні знаки зодіаку швидко приймають рішення, досить імпульсні, можуть бути різкими у висловлюваннях. Вони точно знають, чого хочуть, і, найголовніше, щось роблять задля досягнення своїх цілей.

Земні знаки досить розважливі, вони не бездумно витрачатимуть гроші праворуч і ліворуч заради свого задоволення. Вони краще відкладуть свої накопичення у далеку скриньку, щоб у майбутньому купити хороше житло.

Водні знаки можуть бути надмірно емоційні та вразливі. Проте вони дуже тонко відчувають інших людей, можуть легко зрозуміти вас без зайвих слів.

Повітряні знаки досить легкі на підйом, але можуть витати десь у хмарах і не слухати те, про що ви їм говорите.

Advertisement

Які знаки зодіаку є найбільш несумісними?

— До несумісних знаків зодіаку можна віднести ті, що належать до протилежних стихій. Наприклад, Овну (вогню) та Терезам (повітря) буде непросто ужитися разом. Палкий і пристрасний Овен постійно розгойдуватиме спокій і врівноваженість Терезів, вони просто можуть не витримати такого натиску. А Терези, у свою чергу, будуть надто нудними для Овна.

Чи є на 100% сумісні знаки зодіаку?

— На жаль чи на щастя, не існує на 100% сумісних знаків зодіаку. Завжди можуть бути моменти, які не влаштовуватимуть одного з партнерів. Тішить те, що їх можна звести до мінімуму за рахунок компенсаторики (в астрології цей розділ присвячений тому, як мінус вивести в плюс, тобто на благо для себе). Максимальну сумісність, яка наближається до позначки 100%, все ж таки можуть дати тільки ті знаки зодіаку, які відносяться до тієї ж стихії, що і ви самі.</з>

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве