Connect with us

Uncategorized

Горять обидві щоки – прикмета

Published

on

Горять обидві щоки - прикмета

Народні прикмети, пов’язані з частиною особи, здавна є одними з найпоширеніших і найдієвіших, включаючи явище, коли горять обидві щоки . Це пов’язано з тим, що наше тіло найчастіше говорить саме за себе, а щоки палають, оскільки найчастіше відгукуються на емоції і почуття, що збуджуються нами, — прикмета наочна і очевидна. Тож давайте розберемося, чому горять щоки у людини, і які прикмети існують із цього приводу. За повір’ям, якщо горять щоки — ця прикмета говорить про те, що про вас думають, до того ж дуже ретельно. Це означає, що люди зараз говорять і обговорюють вас, як у приємному, так і неприємному ключі. Коли у дівчини горять щоки, вважається, що прикмета пов’язана із серцевими справами: про неї згадує та нудьгує молодик. Прикмета, коли горять обидві щоки, має на увазі особливу увагу з боку протилежної статі: людина комусь далеко не байдужа, хтось частіше, ніж належить, думає про вас і хоче бути поруч. Крім того, народні прикмети з’ясовують, до чого горять щоки стосовно ділової сфери, прибутку та успіху.

Значення прикмети «горять щоки» днями тижня

Народні прикмети класифікують по днях тижня, оскільки, виявляється, щоки не завжди горять з однієї причини. З’ясуємо, через що горять щоки, про що говорять народні прикмети?

  1. Якщо в понеділок хтось відчуває, що в нього горять щоки, ця прикмета означає, що на людину очікують деякі ускладнення в майбутньому дні.
  2. У вівторок почервоніння щік обіцяє мало чого доброго. Остерігайтеся поганих людей, не сваріться, намагайтеся тримати себе в руках.
  3. У середу щоки горять, відчуваючи радість у майбутньому – це дуже позитивна прикмета. На роботі супроводжуватиме успіх, можуть з’явитися зайві гроші, приємні придбання, познайомитеся з новими особами, проведете дозвілля з користю та задоволенням.
  4. Коли щоки горять у четвер, то прикмета також обіцяє щасливі моменти у житті. Варто відзначити, що рум’янець з ранку є провісником того, що наявні проблеми вирішаться і зникнуть за горизонтом. Увечері в четвер щоки горять — прикмета, якою можна радіти. На вас чекає відпочинок та подяка: може бути, вечірка у колі друзів, або підвищення на роботі.
  5. У п’ятницю щоки горять до успіху на особистому фронті — старовинна та надійна прикмета. У найближчому майбутньому дівчина може здобути освідчення в коханні. Якщо були в сварці, помиріться. Чоловік може надати особливу увагу своїй прекрасній половині, і піднести їй справді розкішний подарунок, чи влаштувати романтичний вечір. Народні прикмети щодо цього дня тижня дуже прихильні: тріумфуйте, якщо горять щоки!
  6. Коли щоки горять у суботу, прикмета означає активність у суспільстві: поїздки, нові знайомства, галасливі компанії, суєту, багато спілкування, руху та веселощів. Сумувати буде ніколи.
  7. У неділю почервоніння тлумачиться по-різному. Остерігайтеся розлуки з близькою людиною. Проте, інакше повір, навпаки, очікується велика святкова подія, побачення з коханою людиною, або звістка, яка наповнить вас радістю та щастям.

Таким чином, якщо раптом, ні з того ні з сього, щоки стали червоні та горять, викликаючи здивування та занепокоєння з приводу здоров’я, і ​​чому це відбувається – не варто хвилюватися, а прислухатися до себе, адже ці прикмети можуть розповісти про найближче майбутнє та про те, як до вас ставляться оточуючі.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Uncategorized

22 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 22 жовтня

Published

on

Ви мрійливі, наділені багатою уявою і прагнете втілити в реальність свої найзаповітніші мрії та цілі. Точно знаєте, чого хочете, але перед тим, як зробити перший крок, довго обмірковуватимете свої цілі і зважуватимете всі «за» і «проти». (більше…)

Continue Reading

Uncategorized

Психологічний тест з картинки: те, що першим впадає у вічі, розповідає про людину правду

Published

on

Психологічний тест з картинки: те, що першим впадає у вічі, розповідає про людину правду

Тест, заснований на оптичній ілюзії, поширений спосіб дізнатися трохи про себе в ігровій формі. Незважаючи на те, що можна ставитися до подібних описів упереджено, у них все одно є частка правди. Адже образи, які приходять першими, і справді підказує нам нашу підсвідомість. (більше…)

Continue Reading

Uncategorized

Що означає 1488 чи 14/88. Чому 1488 р. є екстремістським символом

Published

on

Що означає 1488 чи 14/88. Чому 1488 р. є екстремістським символом

Що означає цифри 1488? Хто використовує ці цифри? Навіщо використовують ці цифри? Чому цифри 1488 року входять до списку екстремістських матеріалів. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве