Connect with us

Сім'я

Хаггі Ваггі, Кіссі Міссі: чи варто бити на сполох, якщо дитина захопилася страшними друзями

Published

on

Хаггі Ваггі, Кіссі Міссі: чи варто бити на сполох, якщо дитина

Минулого року на маркетплейсах і на прилавках магазинів стали з’являтися іграшки, що лякають, і ти напевно чула про Хаггі Ваггі і Кіссі Міссі. Звичайно, багато батьків переживають і відчувають тривогу, мами сумніваються і не розуміють, чи варто погоджуватися на покупку таких іграшок.

Яку роль у розвитку можуть грати подібні іграшки і чи можуть вони бути небезпечними? Багато батьків відмовляють дітям купувати монстрів, останнім часом я отримувала багато запитів від стривожених батьків. Пропоную розібратися разом, який вплив мають ці іграшки на дітей, і обговорити докладніше цю тему.

Чому дітям так подобаються монстри та страшилки

З 4-5 років дитина намагається долучатися до світу дорослих та усвідомлює різні почуття, такі як негатив та страх. І саме страх  — одна із найсильніших емоцій. Адже він допомагає виживанню в навколишньому світі, який сповнений тривог та небезпеки. При цьому в цьому віці твоя дитина вже здатна відрізняти реальність і вигадку.

Згадай себе у дитинстві: звичайно, ти теж цікавилася страшилками. Труна на коліщатках, Пікова дама, чорна кімната — можна нескінченно продовжувати цей список. Час не стоїть на місці, і у сучасних дітей з’являються нові кумири, що лякають. Найчастіше ними виявляються герої комп’ютерних ігор, такі як Хаггі Ваггі, Кіссі Міссі.

Хаггі Ваггі за сюжетом був добрим, позитивним персонажем, але в результаті різних дослідів, які проводилися на фабриці, перетворився на монстра з великими зубами та довгими кінцівками. Разом із зовнішніми параметрами змінився і його характер, він став агресивним, нападає на гравців та обіймає їх дуже міцно (до смерті).

Advertisement

Хаггі Ваггі, Кіссі Міссі ІНШІ ДИТЯЧІ ЛЯЛЬКИ 2022

Виглядає він одночасно і кумедно, і лякаюче – мабуть, саме в цьому частково криється секрет популярності цього персонажа. Кісі Міссі – подруга Ваггі. Вона трохи миліша, але теж небезпечна і страшна, як і її друг.

Коли страшні іграшки можуть бути корисні

Переживання страхів – це один з необхідних інструментів для набуття контролю над своїми емоціями. Діти поступово розуміють, що страх можна перебороти, можна знайти вихід із ситуації. І для перемоги над злом необхідно проаналізувати ситуацію, заспокоїтися, виявити відвагу, навички, сміливість, талант та просити про підтримку друзів.

Коли дитина переживає страх, вона вчиться не боятися. Страшні іграшки допомагають у розвитку емпатії ; поговори з дитиною, обговоріть, що зовнішність – це не найголовніше в характері персонажа, вона може бути й оманливою. Згадай, що Хаґґі був добрим, а став злим від того, що з ним проводили досліди та його ображали. Можна скористатися цими іграшками як можливістю продемонструвати, що всі різні, і на вигляд не варто судити. Також розкажи про те, що герої можуть змінюватися як на кращий, так і на гірший бік.

Коли варто бити на сполох батькам

Поспостерігай за своєю дитиною: якщо вона вибирає виключно страшні іграшки, представляє себе в ролі злісних персонажів, любить ігри та мультфільми з елементами агресії — це може бути дзвінком для того, щоб замислитись та приділити особливу увагу вибору твого чада.

Придивися, в які ігри він грає, які вибирає мультиплікаційні фільми. Перемикай його на спокійний, доброзичливий контент. Але якщо дитина тягнеться тільки до жахів і такого виду іграшок, і ти бачиш явно підвищений інтерес, рекомендую звернутися за допомогою до дитячого психолога.

Advertisement

Трансформація зла на добро

Завдання батьків – уважно спостерігати за своєю дитиною. Звичайно, найпростіше заборонити і не купувати дитині цю іграшку, але вона все одно залишатиметься у полі зору: у магазинах, у друзів, на екрані. Спробуй замість різкого та категоричного «ні» підключити творчість, креатив і кохання: поясни, як краще взаємодіяти з цими іграшками, придумайте різні ігри, де добро перемагає зло, де герої стають добрими.

Не обмежуй фантазію, грай разом з дитиною – так ви стаєте емоційно ближчим.Спільний перегляд різного контенту зблизить вас і дасть можливість спрямувати дитину у бік добра і любові, адже зараз їй поки що складно орієнтуватися в полі величезного незнайомого контенту. Допоможи йому не переплутати чорне та біле.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Сім'я

Що має вміти дитина в 4 місяці

Published

on

Що має вміти дитина в 4 місяці

Батьки уважно спостерігають за улюбленим немовлям та цікавляться всіма змінами, які відбуваються у його фізичному та інтелектуальному розвитку. Дізнаємося в експертів, що має вміти дитина в 4 місяці. (більше…)

Continue Reading

Сім'я

Що подарувати на річницю весілля

Published

on

Що подарувати на річницю весілля

Який вибрати подарунок на річницю весілля, які річниці весілля бувають і що подарувати чоловікові, дружині чи друзям. (більше…)

Continue Reading

Сім'я

Річниця весілля 5 років – яке весілля, як відзначити

Published

on

Річниця весілля 5 років - яке весілля, як відзначити

Що подарувати на річницю весілля 5 років? Ідеї, як відзначити перший ювілей сім’ї. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве