Connect with us

Любов і секс

Хлопець не пише: цілих 13 причин, чому таке трапляється

Published

on

Хлопець не пише: цілих 13 причин, чому

Чому чоловік не пише першим чи раптом перестав відгукуватися? – Подробиці в нашому матеріалі.

Дуже часто трапляється так, що ви зустрічаєте чудового хлопця, ваші побачення проходять яскраво, але під час листування щось йде не так: ви постійно пишете перша, довго чекаєте на відповідь на його повідомлення або ваше спілкування зовсім не будується.

В даному випадку не варто відразу звинувачувати свою молоду людину. Про те, чому хлопці не відповідають під час листування. Ми навели цілих 13 причин, чому таке трапляється.

1. Ви не єдина

Якщо при зустрічі він приділяє вам достатньо уваги, але під час листування мчить своїм мовчанням, то, можливо, ви не єдиний його любовний інтерес. Часто такі хлопці захоплені іншими дівчатами, а з вами у нього відбувається банальний флірт або спілкування. Якщо часто йому писати, то він приділятиме вам менше часу, тому що буде впевнений, що ви завжди залишитеся на зв’язку.

2. У нього справи

Часто перше пояснення — найвірніше. Можливо, він справді зайнятий, працює цілими днями, а коли повертається додому, то вимикає телефон чи відкидає його подалі. Однак, варто задуматися, якщо він не може приділити час на просте листування з вами, чи зможе він повноцінно вести стосунки.

Advertisement

3. Він не листується

Ще одне кліше, яке зустрічається досить часто. Багато чоловіків не люблять листування, зате їм набагато комфортніше виявляти свій інтерес та чуттєвість при особистих зустрічах.

4. Він не впевнений у почуттях до вас

Якщо ви завжди стаєте ініціатором розмови, то це може означати, що молода людина не хоче бути надто захопленою вами, ніж насправді. Так, він просто боїться ввести вас в оману і подарувати хибну надію. Вашу цінність для нього можна визначити наступним чином: припиніть спілкування і, якщо ви займаєте важливе місце в його серці, він скучить і напише.

5. Він маніпулятор

Є такий тип хлопців, котрі люблять водити дівчат за ніс. Вони насолоджуються думкою, що ви чекаєте від них відповіді та хочете з ним спілкуватися. Але за жодних обставин не напишуть першими, адже ви це зробите за них. Найкраще рішення – «відпустіть» його. В іншому випадку, якщо у вас вдасться зблизитися, то маніпуляції стануть масштабнішими.

6. Він не хоче здаватися надміру захопленим

Ця причина схожа на одну з попередніх, але з однією вагомою відмінністю – тут хлопець точно знає, що ви йому подобається. Однак, як це буває після успішного побачення, вам хочеться написати цілу тонну повідомлень. Ви цього не робите, тому що не хочете здатися зацікавленою в цих відносинах більше, ніж він. Такі думки відвідують не лише дівчат, а й хлопців.

7. Він сором’язливий

Багато чоловіків дуже впевнені в собі або тільки вдають, що є такими. Адже треба дати відчути своїй дівчині, що за ним вона як за кам’яною стіною. Ось вони і «грають» свою роль. Ви можете допомогти йому, поговоривши про це.

Advertisement

8. Це звичайна ввічливість

У цьому випадку ви просто йому не подобаєтеся, і він відповідає вам, щоб не образити. Однак він навіть не розуміє, що такими діями робить лише гірше. Адже, чим раніше розкриється правда, тим менше часу ви літатимете в хмарах і присвятите свій час та емоції тому, хто також хоче з вами спілкуватися.

9. Він нещодавно розлучився

Можливо, хлопець нещодавно пережив дуже болюче розставання, тож він зараз не готовий до стосунків, хоче від них відпочити. Це зовсім не означає, що у вас немає жодних шансів, просто дайте йому трохи часу. Розбите серце вилікує час і тоді настане час діяти.

10. Він думає, що вам не подобається

Можливо, під час зустрічі ви були зі своїм хлопцем надмірно холодні. Він це помітив і навіть обмінявшись контактами, ваш чоловік не поспішає виходити на зв’язок, боячись бути відкинутим. А це ніхто не любить. Проявіть до нього більше уваги у наступну зустріч.

11. Він боїться

Страхи – головний елемент у відносинах, що гальмує. Він може боятися відповідальності, у нього можуть бути проблеми з довірою, або просто через низьку самооцінку він вважає, що ви надто хороші для нього.

12. Він не знає, що написати

Багато хлопців не дуже досвідчені у стосунках та часто не знають, що написати. Вони перебирають десятки варіантів у голові, але нічого саме вам не підходить. Краще дати йому більше часу, щоб дізнатися вас краще, і тоді теми для розмови з’являться самі собою.

Advertisement

13. Він не хоче набридати

Ймовірно, він той самий «добрий хлопець», який не хоче бути грубим і настирливим. Він поважає ваш особистий час і не набридає своєю присутністю. Саме тому він чекає, що ви напишете першим.

Раніше badbum.com.ua розповідав, як розпізнати аб’юзера та вчасно втекти від нього живою.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Любов і секс

Як пережити зраду: 9 порад, які допоможуть

Published

on

Як пережити зраду: 9 порад, які допоможуть

Звичайно, нам хочеться вірити, що це може статися з будь-ким, але тільки не з нами. Нам хочеться вірити, що якщо ми будемо добрими, нас не зрадять ніколи. Але, на жаль, це не працює. Не тому, що ми недостатньо старалися, а тому, що буває таке. Він може змінити. Це життя. (більше…)

Continue Reading

Любов і секс

Як зрозуміти, що ти йому подобаєшся: 20 ознак психологів

Published

on

Як зрозуміти, що ти йому подобаєшся: 20 ознак психологів

Найкращий спосіб дізнатися, які емоції та бажання долають чоловіка, який тобі небайдужий, – це, звичайно ж, запитати його про все безпосередньо. Але якщо спочатку ти хочеш зрозуміти, чи не помиляєшся у своїх відчуттях, зверни увагу на ознаки, що описуються у цій статті. Завдяки їм можна швидко визначити, подобаєшся ти йому чи ні. (більше…)

Continue Reading

Любов і секс

100+ смс коханому чоловікові своїми словами, які завоюють його серце

Published

on

100+ смс коханому чоловікові своїми словами, які завоюють його серце

Усі ми знаємо, що мобільні телефони стали невід’ємною частиною нашого життя. І що може бути чудовішим, ніж використовувати цю технологію для прикрашання наших відносин? Звичайно – красиві смс коханому чоловікові своїми словами. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве