Connect with us

Сім'я

Хто такий Хаггі Ваггі, звідки він узявся і чому його так люблять діти

Published

on

Хаггі Ваггі хто це

Ви напевно чули про Хаггі Ваггі, якщо ваша дитина ходить до дитячого садка або навчається у початковій школі. А може, синя хутряна істота з акулою посмішкою вже навіть живе у вас вдома. Але хто він узагалі такий і звідки взявся? Розповідаємо історію синього Хаґґі.

Хто такий Хаггі Ваггі

Хаггі Ваггі, або Хагі Вагі (англ. Huggy Wuggy) — персонаж комп’ютерної гри Poppy Playtime, перший епізод якої компанія MOB Games випустила 12 жовтня 2021 року. Наразі десятки молодших школярів по всьому світу грають у Poppy Playtime у новому режимі «Роблокса».

За сюжетом гри Хаггі Ваггі — антагоніст, який полює на гравця, колишнього співробітника фабрики іграшок Playtime Co. Найкраще величезна антропоморфна істота із синім хутром вміє обійматися (звідси й назва Huggy — від англ. to hug, тобто «обіймати»). Причому спочатку він був добродушний, але через катастрофу на фабриці став монстром.

Хто такий Хаггі Ваггі, звідки він узявся і чому його так люблять діти

Гра, як і багато інших інді-хорори (низькобюджетні ігри в жанрі жахів. — Прим. ред. ), швидко стала популярною у летсплеєрів та стримерів. Аудиторії особливо сподобався не сюжет хорору, а сам монстр Хаґґі Вагґі. У мережі почали з’являтися арти та кліпи з персонажем. Іноді у роботах фанатів з’являється жіноча версія Хаггі Ваггі з рожевим хутром – Кіссі Міссі. Хоча її зображення зустрічається в оригінальній грі, її самої там немає. Втім, це не заважає шанувальникам Poppy Playtime фантазувати на тему взаємин Хаггі Ваггі та Кіссі Міссі: у співтоваристві прийнято вважати, що ці персонажі перебувають у романтичних відносинах.

“У нас зник синій Хаггі Ваггі”

Хаггі Ваггі став героєм не лише зображень та відео всередині спільноти, але й десятків мемів, включаючи один, який став найпопулярнішим. В його основу лягла фраза «У нас зник синій Хаґґі Вагґі. О ні, Хаггі Ваггі, ні, брате, ні. Він згорів, почорнів».

Advertisement

Мем з’явився завдяки ютуберу Скорті, який опублікував відео “Хаггі Ваггі помер і став примарою”. Блогер грав у мод, що дозволяє завантажити в гру GTA V модель Хаггі Ваггі, до того ж різних кольорів. Один із персонажів — класичний синій Хаггі Ваггі — загинув на багатті. Фраза, яка згодом перетворилася на мем, була реакцією на цю смерть.

Невідомий тиктокер обрізав оригінальне відео Скорті та спотворив голос ютубера. У результаті звук набув популярності у відриві від фендома (фанатського співтовариства.  — Прим. ред. ) Poppy Playtime — він висловлює розпач і крайній ступінь прикрості.

Чому Хаггі Ваггі подобається дітям

Хаггі Ваггі настільки популярний, що у всіх світових маркетплейсах тут же з’явилися лінійки іграшок різної якості, часто в комплекті з ними йдуть поп-іти, що втрачають популярність. Середня ціна на іграшку на Ozon зараз близько 500 рублів (але є Хаггі і по чотири тисячі!), а разом з ними на ринок «полетіли» чашки, рюкзаки з принтами, антистрес-сквіші та все інше, що можуть попросити школярі у батьків, коли вони з’являється «герой сезону».

Пошук за релевантним запитом забитий результатами формату «як зробити Хаггі Ваггі зі шкарпетки», «як зробити Хаггі Ваггі з паперу», «як зробити Хаггі Ваггі, що рухається» і так далі (запити видають вже 5 мільйонів результатів і більше). Причому, якщо судити з «Гугл.Трендам», Україна йде не в ногу зі світовим пошуком: там інтерес до Хаггі вже згасає, а в нас, навпаки, поки що постійно зростає.

Подібна ситуація вже відбувалася з монстрами з іншого хорору, Five Nights at Freddy’s, де головними антагоністами були моторошні рухомі ляльки, схожі на тварин. Популярність у дітей стала причиною виходу численних продовжень серії, що супроводжуються появою нових іграшок.

Advertisement

Звідки взявся Хагі Вагі

Чи варто відмовляти дитині у купівлі Хаггі Ваггі чи іншого подібного монстра? З погляду психологів, у дитячому інтересі до «страшних» іграшок немає нічого поганого.

Ігровий терапевт і дитячий психолог Олександр Покришкін зауважує : «Для дітей будь-яка обрана іграшка – це форма вираження якихось почуттів. Наприклад, батьки запитують: чи потрібно мати в дитячому наборі такий предмет, як іграшковий унітаз? Я гадаю, нічого поганого в цьому немає. За допомогою цієї іграшки діти освоюють питання, пов’язані з гігієною. Трирічній дитині, яка ще недавно користувалася горщиком, важко знайти слова і висловити, припустимо, свій страх провалитися в унітаз. І гра з ляльковою сантехнікою — це можливість відрефлексувати свою тривогу. Так само і з негативними персонажами: дитина таким чином мешкає певні почуття».

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Сім'я

Що має вміти дитина в 4 місяці

Published

on

Що має вміти дитина в 4 місяці

Батьки уважно спостерігають за улюбленим немовлям та цікавляться всіма змінами, які відбуваються у його фізичному та інтелектуальному розвитку. Дізнаємося в експертів, що має вміти дитина в 4 місяці. (більше…)

Continue Reading

Сім'я

Що подарувати на річницю весілля

Published

on

Що подарувати на річницю весілля

Який вибрати подарунок на річницю весілля, які річниці весілля бувають і що подарувати чоловікові, дружині чи друзям. (більше…)

Continue Reading

Сім'я

Річниця весілля 5 років – яке весілля, як відзначити

Published

on

Річниця весілля 5 років - яке весілля, як відзначити

Що подарувати на річницю весілля 5 років? Ідеї, як відзначити перший ювілей сім’ї. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве