Connect with us

Сім'я

12 найцікавіших іграшок для розвитку 2-місячної дитини

Published

on

дитячі іграшки 2 місяців

2-місячні діти досить розумні і розуміють набагато краще, ніж новонароджені та 1-місячні діти. Один із найкращих способів запустити розумову активність вашої двомісячної дитини — це дати їй трохи складних іграшок, які переконають дитину використовувати розум, що в подальшому сприятиме психологічному розвитку.

У двомісячних немовлят починають розвиватися органи чуття, а іграшки допомагають у сенсорному розвитку та соціальних навичках. На цьому етапі вони люблять штовхати руками та ногами, демонструючи хвилювання, посміхаючись і воркуючи. Вони також розуміють, що одна подія тягне за собою іншу. Дитина також починає розуміти, що вона може зробити кілька речей.

12 найкращих іграшок для 2-місячних хлопчиків і дівчаток:

Ось список з 12 кращих іграшок для двомісячних дітей.

1.   Іграшки для прорізування зубів:

Іграгшки для прорізування зубів в 2 місяці

Іграгшки для прорізування зубів в 2 місяці

Двомісячні діти люблять все тримати в роті. І в ці місяці у малюків починають різатися зубки, через що запалюються ясна. Так що для 2-місячної дитини краще купити іграшку для прорізування зубів. Оскільки ці іграшки виготовлені з м’якого та гнучкого матеріалу, він не шкодить опухлим яснам малюків і полегшує період прорізування зубів.

2. Набір кілець Sassy:

 

Набір кілець Sassy для 2 місячної дитини

Набір кілець Sassy для 2 місячної дитини

Це чудова іграшка для дітей. Він поставляється з красивими предметами на каблучці. Іграшка має гарні кольори, і вона сподобається майже кожній дитині. Чорно-білий колір кільця робить його ще більш привабливим. 2-місячним дітям це подобається, і вони будуть проводити більшу частину свого дня, граючи з цією іграшкою.

3. Навчальний набір мультфільмів:

3. Навчальний набір мультфільмів

Цей мультиплікаційний навчальний посібник дуже дивовижний і підходить для дітей будь-якого віку. Це навчить дітей і дозволить їм трохи повеселитися. Це ефективний вбивця часу, і діти в усьому світі це люблять. Вважається ідеальною іграшкою для 2-місячної дитини. Це, безумовно, одна з найкращих розвиваючих іграшок для 2-місячних малюків.

Advertisement

 

4. Стільчик для годування Bug:

4. Стільчик для годування Bug:

Стільчик для годування жучок є одним з найпопулярніших серед дітей цього віку. Ця іграшка має привабливі кольори, а візерунок у цій іграшці також надзвичайно дивовижний. Різні предмети овальної форми, прикріплені до голови жука (нижче голови), також радують очі. Дітям сподобається грати з ним, особливо 2-місячним (для яких це призначено). Тепер вибрати іграшки для дитини 2 місяців не так вже й складно.

5. Навчальні блоки:

Дитячі Навчальні блоки

Коли вашій дитині виповниться два місяці, ви повинні забезпечити іграшками, які їй будуть цікаві і в той же час весело гратимуться. Навчальні блоки містять цифри, зображення овочів, автомобілів тощо. Діти знайдуть навчальні факти цікавими та гратимуть з ними досить довго протягом дня.

6. Іграшка-ліжко корабель-раковина:

6. Іграшка-ліжко корабель-раковина

Це скоріше розслаблююча іграшка. Якщо дитина не знає про небезпечну рибу Акулу, то для неї це буде добре. Але якщо ця іграшка якось його налякає, то для бідолашної дитини це буде лише поганим спогадом. Тому слід як слід подбати і подумати про те, чи будете ви знайомити дитину з цим чи ні.

7. Дерев’яна іграшка для 2-місячних дітей:

7. Дерев'яна іграшка для 2-місячних дітей

Це найдешевша і, мабуть, найменш шкідлива іграшка для вашої 2-місячної дитини. Такі дитячі іграшки виробляються в Японії та експортуються по всьому світу. Відомо, що дерев’яні іграшки викликають 5 почуттів – дотик, бачення, нюх, смак і слухання, а завдяки цьому космічному кільцю всі ці органи чуття розвиваються. Це однозначно одна з найкращих іграшок для 2-місячних хлопчиків і дівчаток.

Advertisement

8. Навчання Walker:

Ходунки-каталка для 2 місячної дитини

Це одна з багатьох чудових навчальних іграшок для 2-місячних дітей. Якщо ви шукаєте дитячі іграшки для 2 місяців, то це ідеальний варіант прямо зараз. Дайте своїй дитині простір, щоб вона сама чогось навчилася, перш ніж технології її зруйнують. Це одна з найкращих іграшок для 2-місячних дітей.

9. Набір підвісних іграшок-літак:

 

Іграшка підвісна для коляски і автокрісла

Якщо вам потрібні дитячі іграшки для 2 місяців, то це щось особливе. Це набір літаків, які ви можете повісити на ліжко дитини, на які вона може дивитися і дивуватися, що вона пілот.

10. Bright Starts Cradling Bouncer – Toucan Tango:

igrashky-dlya-dytyny-2-misiaci-10

Коли справа доходить до розваг, ця вишибала захоплює вашу дитину та забезпечує комфорт разом із задоволенням! Ваше маленьке диво буде гудіти від сміху, коли побачить яскраві кольори та послухає заспокійливі мелодії разом із вібрацією. Бережіть своїх малюків, поки вона підстрибує та грається з іграшками. Ця вишибала дає вашій дитині багато часу на приготування їжі.

11. Пустушка Baby Einstein Sea Dreams:

Пустушка Baby Einstein Sea Dreams

Baby Einstein спеціалізується на розвиваючих і розважальних продуктах для немовлят і малюків. Baby Neptune відправляється під океан, щоб навчити ваших малюків про підводних створінь, граючи мелодійні симфонії. Це цікавий спосіб для вашої дитини відкривати для себе тварин і предмети під час прослуховування класичних мелодій.

Advertisement

12. Плюшеве брязкальце Bearington Baby Lil’ Lamb Lamb:

Плюшеве брязкальце Bearington Baby Lil' Lamb Lamb

Це маленьке ягня таке м’яке, а брязкальце забезпечує комфорт для малюків і також служить іграшкою для активного відпочинку. Цей баранчик обов’язково сподобається вашому малюкові, і він стане його улюбленою іграшкою. Розмір ідеальний, і цей бренд пишається найвищою якістю тонких тканин. Це гарантує, що він безпечний для вашої дитини, і робить його скарбом.

Окрім іграшок для вашої 2-місячної дитини, ось кілька розваг, якими ви можете зайнятися зі своїми малюками.

1) Куди воно поділося?

Ваша дитина звикає до нового середовища, і ви можете допомогти, навчивши речі навколо неї.

 1. Зберіть усі іграшки, які подобаються вашій дитині, разом із ковдрою чи рушником.
 2. Помістіть дитину в зручне положення на сидінні або ліжку.
 3. Винесіть іграшки одну за одною, покладіть їх перед своїм обличчям і вдайте, ніби говорите голосом іграшки.
 4. Коли ваша дитина зафіксована, сховайте іграшку ковдрою або рушником і скажіть: «Куди вона поділася?»
 5. А потім розкрийте його улюблену іграшку і весело скажіть: «Ось вона».
 6. Повторіть з іншими іграшками.

2) Хлоп, хлоп, хлоп в долоні:

Обережно покладіть дитину на ковдру або сидіння у вертикальному положенні, щоб дитина могла бачити вас. Співайте пісеньки або віршики та грайте ручками та пальчиками вашої дитини. Спробуйте одну з цих популярних рим:

 • Пат-а-кейк, пат-а-кейк, пекаре,
 • Спечи мені торт якомога швидше;
 • Погладьте його та поколіть (погладьте руки вашої дитини та обережно ткніть його)
 • Позначте це літерою B. (намалюйте букву B на долоні вашої дитини)
 • Покладіть це в духовку для дитини та мене.

Коли вашій дитині виповнюється 2 місяці, її розпорядок дня майже встановлений, і вона любить спілкуватися. Вони шукають способів спілкування з вами, їм подобається торкатися, відчувати та хапати все, до чого потрапляє. Малюки можуть хапати іграшку з вашою допомогою, розпізнавати обличчя та любити спостерігати, як рухаються їхні ручки. Тепер діти можуть торкатися іграшок, але не можуть їх хапати. Шукайте іграшки, які сприяють цьому розвитку, і шукайте іграшки, які сприяють розвитку їхніх рухових і соціальних навичок. Завжди дотримуйтесь вікових рекомендацій виробників на етикетці. Ось 3 найновіших іграшки для 2-місячних дітей:

Як використовувати дитячі іграшки 2 місяців:

Це хвилина, на яку ви сиділи напружено, відколи ви зустрічали свою маленьку дитину кожен із тих тижнів до цього. Приблизно зараз ви повинні отримати свою першу непропорційну посмішку, а радше бездоганну маленьку посмішку. В ідеалі, це зробить кожен із цих неспокійних вечорів вигідним, або, якщо нічого іншого, терплячим для трохи більше. Можливо, ваше немовля посміхалося, коли йому було півтора місяці, або, можливо, вам доведеться потримати ще один місяць, це зовсім не вірна наука, тому не переживайте. Читайте нижче, щоб дізнатися більше про покращення, які ви можете сподіватися побачити від свого 2-місячного немовляти.

Розвиток вашої дитини стає менш ривчастим і більш скоординованим. Їм починає подобатися бити ногами під час відпочинку, що є надзвичайною вправою та зміцнює їхні ноги. Вони також можуть енергійно помахати своїми маленькими стиснутими руками. У всякому разі, ми довіряємо його запалу.

Advertisement

Вище були одні з кращих іграшок для дітей, яким не більше 2 місяців. Ці іграшки абсолютно нешкідливі і виготовлені з натуральних матеріалів. Ви можете скористатися більшістю цих іграшок онлайн, і якщо вони недоступні у вашій країні, ви завжди можете імпортувати їх.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Сім'я

Що має вміти дитина в 4 місяці

Published

on

Що має вміти дитина в 4 місяці

Батьки уважно спостерігають за улюбленим немовлям та цікавляться всіма змінами, які відбуваються у його фізичному та інтелектуальному розвитку. Дізнаємося в експертів, що має вміти дитина в 4 місяці. (більше…)

Continue Reading

Сім'я

Що подарувати на річницю весілля

Published

on

Що подарувати на річницю весілля

Який вибрати подарунок на річницю весілля, які річниці весілля бувають і що подарувати чоловікові, дружині чи друзям. (більше…)

Continue Reading

Сім'я

Річниця весілля 5 років – яке весілля, як відзначити

Published

on

Річниця весілля 5 років - яке весілля, як відзначити

Що подарувати на річницю весілля 5 років? Ідеї, як відзначити перший ювілей сім’ї. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве