Connect with us

Імена

Імена для котів-хлопчиків: основні принципи, традиційні та оригінальні ідеї на будь-який випадок

Published

on

Імена для котів-хлопчиків: основні принципи, традиційні та оригінальні ідеї на будь-який випадок

Знайти відповідну прізвисько для вихованця, чи то маленьке кошеня, чи вже доросла особина – непросте завдання. Читай у нашому матеріалі про традиційні та незвичайні імена для котів-хлопчиків, основні принципи при виборі прізвиська та звуки, які гарантовано привернуть увагу тварини.

Дати ім’я коту-хлопчику означає визнати його індивідуальність, включити його в коло. Кличка може підкреслити унікальні особливості вихованця, вказати на вашу взаємну прихильність та особливе ставлення до звірка. Не дивно, що до вибору імені котика багато хто ставиться з неменшим трепетом, ніж до вибору імені для дитини!

Котячі імена для котів-хлопчиків: основні принципи

Незалежно від того, шукаєш ти прикольні імена для котів-хлопчиків або маєш намір слідувати традиціям, вибирай не надто довгі прізвиська. Вважають, що в імені має бути не більше двох-трьох складів, щоб вихованець легко зміг його запам’ятати. Звичайно, тут ніхто не завадить трохи злукавити – дати коту довге повне ім’я, а звати його скороченим.

Краще, щоб імена для котів-хлопчиків, українські чи іноземні, містили свистячі звуки “с”, “ц” або “з”, які кішки особливо добре сприймають через схожість на писк гризунів. Також котячі прихильно ставляться до імен, де присутні звуки з їхньої “рідної мови” – муркочуть “м” і “р”, шиплячі “ш”, “ж” і “щ”. Щоправда, з шиплячими краще бути обережнішими – деякі котики сприймають їх як агресію, так що краще ними не зловживати або хоча б врівноважувати іншими, приємнішими звуками.

Вибираючи, як можна назвати кота-хлопчика, намагайся, щоб ім’я подобалося не тільки йому, а й тобі. Все-таки вимовлятиме його саме ти. Так що називати котика на честь свого колишнього – не найкраща ідея, а ось імена типу Лакі, Бакс, Шанс і навіть Амур вимовляти приємно. До речі, езотерики рекомендують називати тварин іменами, які символізують те, про що ти мрієш – і тоді щоразу, коли ти кличеш вихованця до повної миски, ти заодно закликатимеш свою мрію.

Advertisement

Якщо у тебе кілька тварин, намагайся давати їм максимально несхожі прізвиська, щоб звірята не плуталися. Це необов’язково мають бути рідкісні імена для котів-хлопчиків, достатньо щоб вони звучали по-різному. Скажімо, Чижик і Пижик або Марсік і Барсік – погані варіанти, а Чіп і Дейл або Бос і Вася – добрі.

Мабуть, це все правила. Ти можеш назвати свого улюбленця будь-яким ім’ям, яке тобі подобається – хоч звичним Ваською та Мурзиком, хоч якось оригінальніше – Цукатом чи Ігреком. Головне, вигадуючи, як назвати кота-хлопчика цікавим ім’ям, намагайся, щоб кличка підходила вихованцю.

Імена для котів-хлопчиків за кольорами

Прізвиська для котів-хлопчиків повинні підходити до їх зовнішності. Звичайно, ніхто не заборонить тобі назвати білого кошеня Найтом, а рудого Сніжком, але такі імена сприйматимуться як невідповідні.

Імена для чорних котів-хлопчиків

Імена для котів-хлопчиків чорного кольору зазвичай якось відображають цю особливість. Наприклад, чорному коту підійдуть прізвиська Найт, Уголек, Морок, Блеки, Черниш, Нуар, Агат, Багір, Перець, Отелло, Шварц, Неро, Дарк, Дарт Вейдер, Онікс, Африк. Крупному звірові підійде ім’я Бегемот, хоча скорочено ти його все одно, швидше за все, зватимеш Мотей.

Якщо кіт не чисто чорний, а з білими вкрапленнями, варіантів імен ще більше. Франтік, Бантік, Чарлі та будь-які інші прізвиська, які асоціюються у тебе з елегантними особинами, підійдуть якнайкраще. Рідкісні та красиві імена для котів-хлопчиків у цьому випадку будуть дуже доречними та підкреслять ефектний зовнішній вигляд вихованця.

Advertisement

Відповідні імена для котів-хлопчиків сірого кольору

Прізвисько для котів-хлопчиків сірого кольору теж можуть (а на думку багатьох навіть повинні) відбивати відтінок їхньої вовни. Наприклад, Смокі, Димок, Фог, Смерч, Попіл, Грей, Роки, Сільвер, Мишкін, і навіть просто Сірий. Якщо котик має плями іншого кольору, можна орієнтуватися на їх форму, тут уже все залежить від твоєї фантазії. Смугастий кіт може стати Шпротом, Тигром, Матроскіним, Піратом, Міксом, Таббі і навіть Макрелью, хоча це ім’я більше підійде кішці.

Прізвисько для різнокольорових котів-хлопчиків

Як правило, три кольори вовни – прерогатива кішок, проте зрідка трапляються й такі коти. Незвичайному котику – незвичайне ім’я, так що тут твоя фантазія взагалі нічим не обмежена, можеш називати вихованця як завгодно. Можна, наприклад, орієнтуватися на характер – Локі, Трікстер, Буян, Шкода, Тиша, Малюк, Дарсі, Мотя. Спокійному важкому котику підійде ім’я Кабачок, а для маленького та юркого кота-хлопчика годиться прізвисько Шибздик. Оскільки багатобарвні котячі, вважається, приносять щастя та гроші, можна назвати вихованця Хеппі, Лакі, Баксик, Річ чи Страйк.

Імена для рудих котів-хлопчиків – традиційні та оригінальні

Найтрадиційніші імена для котів-хлопчиків рудого кольору – це:

  • Рижик, Лис, Персик та Фокс. Але є й інші варіанти, наприклад Ізюм, Джинджер, Леон, Флейм, Ред, Шафран, Гарфілд, Руфус, Фенікс, Фенек, Чеддер, Оранж, Санні.

Імена для білого кота-хлопчика

Імена для котів-хлопчиків білого кольору не обмежуються традиційним Сніжком. Можна назвати звірятка будь-яким «білим» ім’ям:

  • Альбус, Альберт, Сноу, Шугар, Солт, Зефір, Белек, Мун, Мілк, Кефір, Пломбір, Вінтер, Вайт, Лайт, Білок, Айс, Флейк, Ваніш, Каспер.

Красиві імена для котів-хлопчиків по породі

Господарям породистих кішок доводиться дбати про те, щоб називати кошенят у посліді за певними правилами – наприклад, усіх мають кликати на одну букву, причому імена мають бути однаково милозвучні українською та англійською мовами. Але хоч би які були обрані офіційні імена для кошенят-хлопчиків, будинки улюбленців можна кликати як завгодно.

Імена для котів-хлопчиків шотландців

Перш ніж перераховувати імена для шотландських котів-хлопчиків, розглянемо ключові особливості цієї породи. Чарівні мордочки з зворушливими вушками зробили шотландських кішок дуже популярними. Для породи характерні великі виразні очі, м’язисте тіло та широко розставлені вушка. Вони, до речі, можу бути не тільки піжати до голови, а й прямими – у різновидів скоттиш-страут і хайленд-страйт. Характер м’який, інтелігентний, але досить незалежний.

Як підібрати ім’я вислоухому коту-хлопчику? Власники таких кошенят зазвичай орієнтуються або на зовнішність вихованця або його породу. У першому випадку кошеняті підійдуть імена:

Advertisement
  • Плюш, Вельвет, Оксамит, Ушастик, Ельф.

Імена для шотландських висловухих котів-хлопчиків можуть вказувати і їх походження. Так, можна назвати кота:

  • Віскі, Кілт, Скотч, Скотт, Макклауд, Хайлендер, Стюарт, Дункан.

Звичайно, висловухі шотландські коти-хлопчики можуть носити і англійські імена, але це буде вже не зовсім правильно з історичного погляду, враховуючи традиційне суперництво цих народів.

Вибираємо ім’я для кота британця (хлопчика)

Британська короткошерста – велика порода кішок. Це масивні тварини з широкою грудною клітиною, коротким хвостом і міцною статурою. Імена для кошенят-хлопчиків цієї породи підібрати нескладно. Грайливі британці незалежні, добре ладнають з людьми та іншими тваринами, не надто балакучі, але незмінно дружелюбні.

Імена для британських котів-хлопчиків, як і у випадку з шотландцями, можуть вказувати як на особливості породи, так і її походження. До твоїх послуг усі англійські імена та прізвища, як поширені, на зразок Джека чи Тома, так і рідкісні, на зразок Шерлока. Можеш назвати котика на честь будь-якої персони, реальної чи міфічної, хоч Гаррі, хоч Візлі, хоч Віндзором, хоч Байроном, хоч Мерліном чи Артуром. Можна орієнтуватися і на зовнішність тварини: підкреслити м’якість його вовни ім’ям Оксамит або солідні розміри – ім’ям Геґрід.

Ім’я для кота-хлопчика мейн куна

Представники цієї американської породи – найбільші серед домашніх кішок, і цей факт варто враховувати при виборі імені кошеня-хлопчика. Пензлики на вухах, яскраві очі, серйозний вираз обличчя, почуття власної гідності, видатний інтелект і комунікабельність принесли породі всесвітню славу.

Замислюючись, як назвати кота-хлопчика красивим ім’ям, врахуй, що чарівне кошеня з часом виросте у сповненого почуття своєї значущості велетня, якому навряд чи підійде легковажна кличка Пушок чи Малюк. Великому серйозному коту потрібне відповідне ім’я. Як щодо Гулівера, Велетня, Біг-Мака, Боса, Лева чи хоча б Головкота? Якщо тобі хочеться наголосити на американському корінні улюбленця, то до твоїх послуг назви міст і штатів, а також імена історичних діячів. Лінкольн, Байден, Джобс, Гарфілд, Рузвельт, Трумен, Орегон, Вегас, Даллас, Річмонд, Портленд, Канзас – варіантів море.

Відповідне ім’я для кота-сфінкса, хлопчика

Канадська порода відрізняється повною відсутністю вовни та вельми своєрідною зовнішністю. У сфінксів є віддані шанувальники та відчайдушні ненависники, але байдужим ці котики нікого не залишають. Вони дуже комунікабельні та за характером більше схожі на собак, ніж на кішок. Тож підбирати прізвиська для котів-хлопчиків цієї породи можна не лише серед котячих, а й серед собачих імен.

Advertisement

Хоча породу виведено в Канаді, її назва відсилає до культури Стародавнього Єгипту, і це можна обіграти, вигадуючи, як назвати кота-хлопчика.

  • Фараон, Осіріс, Ра, Амон, Герех, Мін, Ніл, Міср, Каїр, Луксор

– лише деякі з можливих імен для вухатого кота з зворушливими зморшками на лобі. Можна, звичайно, орієнтуватися при виборі імені та на зовнішність, у такому разі підійдуть імена Ушастік, Скін, Голиш, Сілк.

Прізвиська для сіамських котів-хлопчиків

Ця порода з’явилася в Таїланді, що, безумовно, варто врахувати при виборі імені кошеня-хлопчика. Сіамці винятково граціозні, у них чудові блакитні очі та оригінальне забарвлення колор-пойнту. Активні, товариські і часом навіть галасливі кішки люблять гуляти і не терплять самотності. А ще вони чудово пам’ятають про те, що колись люди поклонялися котячим, і не проти повернути цей звичай.

Імена для сіамських котів-хлопчиків можуть нагадувати про південно-східне походження цих витончених красенів з витонченими манерами.

  • Тай, Рама, Чабанг, Пхукет, Бангкок, Сунтон, Бун, Кай, Най

– цілком підходящі імена для сіамців. Оригінальна зовнішність тварин теж дозволяє вигадати безліч імен, від Смоки і Димка до Лотоса, Сапфіра і Топаза.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Імена

Значення імені Альбіна: походження, доля та характер

Published

on

Значення імені Альбіна: походження, доля та характер

Це ім’я має давнє походження та багату історію. У цій статті ми розглянемо походження та значення імені Альбіна, його характеристики та особливості, а також його популярність у різних культурах та часах. Дізнаючись про значення цього імені, ми зможемо краще зрозуміти його символічну силу та вплив на особистість носія імені Альбіна. (більше…)

Continue Reading

Імена

Значення імені Уляна: характеристика та походження для дівчинки

Published

on

Значення імені Уляна Походження, характеристика, сумісність

Дізнайтеся все про значення імені Уляна для дівчинки: походження, характеристика, традиції, сумісність з іншими іменами та багато іншого. Вивчайте інформацію на нашому сайті та виберіть найкраще ім’я для свого малюка! (більше…)

Continue Reading

Імена

Значення імені Дарина для дівчинки – походження, характеристики та символіка

Published

on

Значення імені Дарина для дівчинки – походження, характеристики та символіка

Дізнайтеся значення імені Дарина для дівчинки: походження, характеристика, доля та сумісність з іншими іменами. Історія та особливості імені Дарина. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве