Connect with us

Любов і секс

Коли настав кращий час сказати «Я люблю тебе» у нових стосунках?

Published

on

Коли настав кращий час сказати «Я люблю тебе

Немає жорстких правил, коли говорити «Я люблю тебе» вперше в нових стосунках. Але якщо вам цікаво, як приблизно має виглядати ваш графік, ось кілька міркувань.

Скільки часу ви повинні чекати, перш ніж сказати «Я люблю вас», залежить від того, що, на вашу думку, означає це твердження. Деяким людям потрібні місяці або навіть роки, щоб зізнатися в коханні, тому що вони вірять, що «Я люблю тебе» має величезне значення, і хочуть почекати, поки вони абсолютно впевнені в своїх почуттях, каже клінічний психолог Карла Марі Менлі, доктор філософії. «Деякі люди, однак, використовують термін «кохання» досить вільно; у цьому випадку сказати «Я люблю тебе» може бути доречним у перші кілька тижнів або місяців».

Згідно з даними OKCupid 2020 року про 6000 людей, якими поділилися з mindbodygreen, 62% людей вважають, що ви повинні сказати «Я люблю вас» «як тільки ви це відчуєте», тоді як 22% вважають, що вам слід почекати «кілька місяців», а 3% вважають слід почекати «не менше року». Дослідження показали, що чоловікам потрібно близько трьох місяців, щоб сказати «Я тебе люблю», а жінкам – близько п’яти місяців . (Ось більше про те, скільки часу потрібно, щоб закохатися взагалі.)

Як скоро занадто рано говорити «Я люблю тебе»?

Швидше за все, рано говорити «Я тебе люблю», якщо ви насправді не так добре знаєте цю людину, що є ознакою того, що ви можете плутати любов і закоханість . Закоханість – це сильне почуття потягу та прихильності до когось, тоді як любов передбачає відчуття тісного зв’язку та близькості з кимось. Почуття «кохання», які відчуваються в перші дні або тижні відносин, часто насправді є почуттям закоханості, пояснює Менлі.

«По-справжньому любити когось означає, що ви бачите їх такими, якими вони є, і готові прийняти їх як з їхніми сильними, так і з слабкими сторонами; такий тип любові не може виникнути через серію коротких побачень або казкових сексуальних зустрічей», — каже Менлі.

Advertisement

Тим не менш, за словами Менлі і ліцензованого терапевта для пар Лексса Браун-Джеймса, доктора філософії, LMFT , почуття кохання можуть виникнути всього за кілька тижнів після знайомства з кимось . «Залежно від кількості часу, проведеного разом, і глибини взаємодій, справжнє кохання, безумовно, можна випробувати — і висловити — протягом кількох тижнів глибоких навмисних взаємодій», — каже Менлі.

Браун-Джеймс стверджує , що це більше про природу часу, проведеного разом, ніж про кількість часу, проведеного разом. «Коли відбуваються травматичні події, і людина відчуває підтримку та турботу з боку іншого, мозок справді виділяє окситоцин і вазопресин, які є гормонами «приємного самопочуття» і «відносин», які змушують людей займатися тривалим… термінові стосунки”, – каже вона. Якщо це станеться протягом місяця після того, як ви з кимось знайомі, це нормально.

Ви повинні сказати це першим?

Взагалі, якщо двоє людей люблять один одного, не важливо, хто перший скаже «Я тебе люблю». Якщо ви не впевнені, чи ваш партнер почувається так само, як і ви, ви все одно можете розповісти йому, що відчуваєте — просто пам’ятайте, чому ви це робите. Якщо ви просто хочете дати їм зрозуміти, де ваше серце, і не заважає, чи відповідають ваші почуття взаємністю, скористайтеся цим.

«Є так багато табу навколо того, що означає «Я люблю тебе» і кому ми це говоримо», — каже Браун-Джеймс. «Я пропоную витратити трохи часу на інвентаризацію своїх почуттів. Шанувати почуття вразливості ризиковано і може бути страшно. Однак це спосіб побудувати близькість».

Тим не менш, Менлі зазначає, що ці три маленькі слова можуть мати велику вагу для деяких людей, тому варто подумати, як ваше визнання може вплинути на них і на ваші стосунки. «Проголошення кохання може зблизити «не дуже готову» людину, але також може відлякати когось», — каже вона.

Advertisement

Якщо для вас важливо, щоб інша людина полюбила вас у відповідь, Менлі рекомендує звертати увагу на сигнали мови тіла , а також на інші типи мови, які вони використовують, щоб описати свої почуття до вас. «Пари часто випробовують один одного, звертаючи увагу на ключові фрази, такі як «Я ловлю почуття до тебе», «Ти мені  дуже  подобаєшся» або «Я відчуваю себе так близько до тебе», — каже вона. «Зверніть увагу, чи діють ці попередники «I love you». Якщо вони є, можливо, настав правильний час озвучити свої почуття».

Ознаки, що настав правильний час сказати «Я тебе люблю»:

 • Ви відчуваєте, що воно виривається з вас.
 • Ви продовжуєте майже говорити це або знаходите це на кінчику свого язика.
 • Ви дуже добре знаєте свого партнера.
 • Ви визнаєте недоліки свого партнера, але все одно відчуваєте, що любите його.
 • У вас був значний або значущий досвід разом.
 • Таких заяв на кшталт «ти мені дуже подобаєшся» здається, що їх уже недостатньо.
 • Ви говорили щось на кшталт «ти мені дуже подобаєшся» або «я відчуваю себе таким близьким» і отримували позитивну відповідь від свого партнера.
 • Ваш партнер теж говорив подібні заяви.
 • Ви говорили один з одним про свої стосунки так, ніби вони триватимуть.

Коли не варто говорити це вперше.

 • Під час сексу
 • Коли п’яний
 • Над текстом
 • Коли відчуваєш тиск
 • Коли ти чогось хочеш від них і думаєш, що це допоможе

А якщо вам не скажуть у відповідь?

Ваші стосунки не закінчилися лише тому, що ваш партнер не сказав вам «Я люблю вас» у відповідь, коли ви це сказали, каже Браун-Джеймс. “Якщо є відмова, це може зашкодити. Це також не означає, що стосунки повинні закінчитися тут же“, – каже вона. «Натомість може знадобитися час, щоб розвинути це почуття до коханого».

Немає способу змусити когось закохатися в вас, і Браун-Джеймс рекомендує не намагатися прискорити цей процес, оскільки це може викликати незручність у іншій людині, якщо вона відчуває тиск. Тим не менш, є способи розвинути емоційний зв’язок з кимось, що може допомогти розвинути почуття близькості.

Однак важливо звернути увагу, якщо взаємна любов врешті-решт не виявлена. «Якщо пара зустрічається серйозно, а перше «Я тебе люблю» ще не поділили обидва партнери через вісім місяців або рік, це є ознакою того, що щось не так у стосунках або в емоційному плані. наявність одного або обох партнерів», – каже Менлі.

Суть.

Коли вперше сказати «Я люблю тебе», залежить від обставин у стосунках, від того, що ви сподіваєтеся, що станеться, коли ви зізнаєтеся, і від того, чи щиро ви відчуваєте любов .

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Любов і секс

Як пережити зраду: 9 порад, які допоможуть

Published

on

Як пережити зраду: 9 порад, які допоможуть

Звичайно, нам хочеться вірити, що це може статися з будь-ким, але тільки не з нами. Нам хочеться вірити, що якщо ми будемо добрими, нас не зрадять ніколи. Але, на жаль, це не працює. Не тому, що ми недостатньо старалися, а тому, що буває таке. Він може змінити. Це життя. (більше…)

Continue Reading

Любов і секс

Як зрозуміти, що ти йому подобаєшся: 20 ознак психологів

Published

on

Як зрозуміти, що ти йому подобаєшся: 20 ознак психологів

Найкращий спосіб дізнатися, які емоції та бажання долають чоловіка, який тобі небайдужий, – це, звичайно ж, запитати його про все безпосередньо. Але якщо спочатку ти хочеш зрозуміти, чи не помиляєшся у своїх відчуттях, зверни увагу на ознаки, що описуються у цій статті. Завдяки їм можна швидко визначити, подобаєшся ти йому чи ні. (більше…)

Continue Reading

Любов і секс

100+ смс коханому чоловікові своїми словами, які завоюють його серце

Published

on

100+ смс коханому чоловікові своїми словами, які завоюють його серце

Усі ми знаємо, що мобільні телефони стали невід’ємною частиною нашого життя. І що може бути чудовішим, ніж використовувати цю технологію для прикрашання наших відносин? Звичайно – красиві смс коханому чоловікові своїми словами. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве