Connect with us

Новий рік 2024

Конкурси на Новий рік Дракона 2024

Published

on

Конкурси на Новий рік кролика 2023

Новий 2024 рік Дракона потрібно зустрічати з веселими конкурсами, які зроблять свято цікавим та оригінальним для всіх гостей. Щоб задобрити символ року, необхідно провести вечірку, включаючи до програми прикольні конкурси у стилі енімал чи сафарі. У цьому випадку торжество перетвориться на чарівну казку із подивом, сміхом та подарунками.

😼Ричи, як Дракон

Ведучий вибирає одного з гостей та зав’язує йому шарфом ока. Гравця ставлять у центр кімнати. До нього по черзі підходять гості і видають величний рик, вживаючись у ролі Символу Року. Будь-які інші слова або звуки вимовляти заборонено. Якщо гравець дізнається джерело рику, то отримує символічний приз і поступається своїм місцем іншому учаснику. Гра може тривати в 4-5 раундів, щоб усі гості могли проявити себе.

🙄Мій Дракон найкращий

Ведучий запрошує до участі 3 пари. Кожній парі видають набір аксесуарів: шарф у смужку, обідок для волосся з вушками, хвостик-мотузку з прищіпкою, олівці для макіяжу. Одному з членів пари зав’язують очі. За сигналом гравець із зав’язаними очима має нарядити партнера у кролячий «костюм», намалювати носик, вуса та інші елементи за бажанням. Перемагає найкреативніша пара.

😻Драконячі компліменти

Дракон – дуже милий та чарівний господар року. Він любить компліменти. Гості стають у велике коло. Починаючи з господаря чи будь-якої іншої людини, всі по черзі роблять компліменти символу року в алфавітному порядку. Починати слід з літери “а”, наприклад, активний, далі “б” – бадьорий і таке інше. Той, хто не зміг вигадати комплімент на певну букву, вибуває з гри. Перемагає найвибагливіший учасник.

🙌Драконячі лапи

На окремий стіл ставлять спеціально підготовлені та запаковані у яскраву багатошарову обгортку подарунки. Ведучий видає охочим взяти участь по парі товстих рукавичок. Кількість гравців має відповідати кількості подарунків. За сигналом ведучого гравці намагаються якнайшвидше розпакувати подарунок. Переможцю вручається приз як володарю найчіпкіших лап.

Advertisement

🙀Стрибок Дракона

Кролики – відмінні стрибуни в природі, за кенгуру. Довжина стрибка кролика складає 3 метри. Ведучий розкладає по кімнаті зображення будь-якої тварини та запрошує до участі найвідчайдушніших і найвлучніших стрибунів. Кожен учасник обирає мету та визначає точку, на якій він буде приземлятися. Переможе той, хто зробить найдовший стрибок і приземлиться точно на позначену точку.

💌Розпакування подарунка

Ще один веселий та цікавий новорічний конкурс із подарунками. На прохання ведучого до столу виходять 6 гравців. На стіл ставлять один подарунок у коробці та численних обгортках. Гостям присвоюються порядкові номери від 1 до 6 та видаються рукавиці. Ведучий кидає кубик і першим шаром знімає той учасник, чек номер випав. Кидки кубика повторюються, поки подарунок не виявиться розпакованим. Переможець отримує вміст коробки, а решта учасників може отримати втішні призи.

💠Збери сніжинки

Ведучий запрошує до участі 2 гравці. Кожному видають рукавички, на яких нашиті чи наклеєні пазурі. На ялинці, на підлозі та поверхнях розвішані сніжинки, у центрі яких зроблено отвір. Кожен гравець одягає на себе маску кролика та рукавички з пазурами. За командою ведучого гравці починають розколювати кігтями сніжинки на пазурі. Кролик, який збере більше сніжинок, переможе у змаганні.Кращі конкурси на Новий рік

💆Дань господареві року

Для конкурсу ведучий купує або робить сам пазли із зображенням кролика за кількістю команд. До участі запрошують команди по 3-4 особи. Частини пазлів наперед розвішуються на новорічній ялинці. Гравці команд стають рядами один за одним. За сигналом перші учасники біжать до ялинки, знаходять деталь пазла та повертаються назад. Естафета переходить до наступного члена команди, який приносить другу частину картинки. Важливо, щоб шматочки не повторювалися, інакше доведеться повертатися знову і міняти частину пазла. Перемагає та команда, яка першою збере картинку цілком.

🍧Пухнасті тости

Цікава застільна розвага дозволить об’єднати всіх гостей. Ведучий пропонує по черзі говорити побажання на Новий рік у 2-3 словах. Наступний гість має сказати таке побажання, щоб у ньому містився антонім до будь-якого слова із попереднього висловлювання. Наприклад, якщо перший гість скаже: «Бажаю міцної дружби та кохання», то другий має сказати щось на кшталт «Слабких суперників у великих справах». Наприкінці гри визначають найкмітливішого і промовистого оратора.

💨Випусти зайву пару

У Новий рік прийнято позбавлятися всього поганого, тобто випускати пару. Ведучий викликає участь 3-4 гостей, яким пропонує побути кроликами. На підлогу кімнати кидають безліч надутих повітряних кульок. Кролики стають рачки. Їм зав’язують очі, після чого гравці за сигналом лопають кульки, щоб виходила зайва пара. Гості тим часом вважають, хто скільки лопнув. Приз отримує найактивніший гість, на рахунку якого найбільша кількість куль.

Advertisement

🌀Стрибок в палаюче кільце

Ведучий поєднує гостей у команди з рівною кількістю гравців. Учасники команд стають потилицю один до одного окремим рядом. Команди стають на рівній відстані від ялинки. Посередині дистанції розташовують обруч. Насправді це буде обруч, закручений гірляндою, дощем або мішурою. Його тримає хтось із гостей. Кільце, що горить, розташовують на однаковій відстані від підлоги. За сигналом перші гравці біжать, стрибаючи в обруч, далі біжать до ялинки, кричать кодове слово. Далі через кільце біжать другі учасники, долаючи такі самі перешкоди. Команда, яка швидше впорається із завданням, оголошується переможцем.

🐕Посидь на кролику

Веселий конкурс зі стилю дикого заходу, який чудово підійде в новому 2024 році Дракона. До участі запрошують найсильніших та найміцніших гравців-кроликів. На кожного сідає другий учасник. Руками за свого кролика триматись не можна. Під веселу Новорічну пісню кролики активно рухаються та брикаються. Завдання других гравців утриматися до закінчення музики. Той, хто залишився «верхом» найдовше, отримує символічний приз.

🐌Кролик

Ведучий запрошує до участі 4 команди з однаковою кількістю осіб. Для кожної команди на стіні на рівній відстані прикріплений до стіни аркуш білого паперу з літерою. Для першої команди літера “К”, для другої – “Р”, для третьої “О”, для четвертої “Л”, для п’ятої “І”, для шостої “К”. За командою “старт” перші гравці біжать до аркушів і пишуть за одним побажанням на відповідну букву. Наприклад:

  • Фортеці, Краси;
  • Жвавості розуму, розкутості, жвавості, радості;
  • Обійм, відносин, відмінного настрою;
  • Кохання, ласощів, ласки;
  • Інтелекту, винахідливості, іскристого шампанського.

Переможцем оголошується команда, яка першою впорається із завданням. Окремо можна заохотити найоригінальнішого учасника.

💋Розтопи серце Снігової королеви

Для цього конкурсу необхідно заздалегідь заморозити лід у гарних оригінальних формах-сердечках. Перед початком ведучий викликає 4-5 гравців і дає кожному по крижаному серцю на блюдце. За командою гравці намагаються будь-що розтомити крижинки теплом свого тіла. Лід можна брати і терти руками, дихати на нього і йти на інші хитрощі. Та людина, чия крижинка розтане найшвидше, буде оголошена переможцем. Призом можна зробити будь-яку скляну фігурку чи інший цікавий сувенір.

🙏Повелитель вилки

До участі запрошують 5-6 осіб. Першого гравця садять на стілець, зав’язують очі та дають у руки вилку. На тарілку кладуть якийсь невеликий предмет. Учасник намагається лише дотиком вилки визначити, що знаходиться перед ним. Допомагати собі руками чи будь-яким іншим способом не можна. Також допускається ставити питання, на які відповіддю може бути тільки «так» або «ні». Наприклад «це щось скляне?», «Воно велике?», «Це з дерева?». Переможцем оголошується та людина, яка найшвидше відгадає предмет, що лежить перед ним.

Advertisement

Добре підібрані розваги напередодні нового 2024 дозволять чудово провести і зустріти рік Кролика, святкування якого запам’ятаються на багато десятиліть, адже найголовніше в нашому житті спогади, і чим більше яскравих подій відбувається в житті, тим щасливішим ми стаємо.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новий рік 2024

Що подарувати на Новий рік? 250 ідей подарунків на Новий рік 2024

Published

on

Що подарувати на Новий рік? 250 ідей подарунків на Новий рік 2024

У нашій статті ми приготували кращі 250 ідей подарунків на Новий рік 2024 року, щоб кожен міг знайти сюрприз для близьких людей. (більше…)

Continue Reading

Новий рік 2024

Салати на Новий рік 2024: смачні та прості рецепти

Published

on

Салати на Новий рік 2024: смачні та прості рецепти

10 найкращих рецептів новорічних салатів, які можна швидко приготувати напередодні свята: ідеї від шеф-кухарів та редакції Badabum. (більше…)

Continue Reading

Новий рік 2024

Яблучний спас 2024 року: традиції та дата святкування

Published

on

Яблучний спас 2024 року: традиції та дата святкування

Яблучний Спас щороку відзначають 19 серпня, і збігається він із православним святом Преображення Господнього, так само буде і у 2024 році (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве