Connect with us

Мода

Корейська косметика: найкращі бренди, асортимент та вибір

Published

on

Корейська косметика: найкращі бренди, асортимент та вибір

Все більшу популярність серед дівчат та жінок починає набирати корейська косметика. Вона характеризується дуже високою якістю і водночас досить демократичними цінами.

Особливості, переваги та недоліки

У виготовленні косметичної продукції корейські виробники беруть за основу свої жіночі ідеали краси та орієнтуються головним чином них. Тому косметика з Кореї має досить щільну фактуру, яка створює вигляд гладкої шкіри, що майже світиться. Такі засоби добре приховують недоліки на обличчі, найчастіше підкреслюють світлий тон шкіри. Корейці розробляють косметичні засоби за найновішими технологіями, що робить їх майже невідчутними на обличчі.

Асортимент корейської косметики досить широкий, крім цього, вона має безліч переваг.

Складники

Багато косметологів вважають, що унікальність корейської косметики полягає саме у її складі. Розробники обирають найякісніші компоненти: витяжку з водоростей, трав та ягід, равликовий муцин, олії, колаген, гіалуронову кислоту. У комплексній дії складові ефективно діють на загальний стан шкіри, боротьбу з вуграми та акне, вирівнюють неглибокі зморшки.

Демократична ціна

Внаслідок постійної конкуренції та появи нових брендів корейські виробники тримають ціни на рівні, не сильно їх завищуючи. Навіть продукція класу люкс відрізняється цілком доступною вартістю, на відміну від європейських марок.

Така властивість робить корейську косметику доступною навіть бюджетному покупцю, причому це не позначається на зменшенні її функціональності.

Безпека

Корейські бренди приділяють велику увагу нешкідливості своєї продукції, яка проходить дуже жорсткий контроль на кожному етапі. Крім того, звертають увагу на гігієнічність, тому в комплекті більшості засобів є спеціальні лопатки для нанесення продукції, а екстракти та сироватки укомплектовані піпетками.

Advertisement

Ефективність

Корейські косметичні бренди цінують свою репутацію і місце на світовому ринку, тому велике значення приділяють ефективності своїх коштів. Більшість коштів при регулярному використанні вже за 2 тижні дають помітні результати.

Широкий асортимент та унікальні технології

Широкий асортимент та унікальні технології Корейської косметики

Корейська косметика відрізняється численністю та різноманітністю засобів для будь-якої шкіри. Крім того, всі новітні розробки в цій сфері належать саме корейським виробникам (ВВ крем, косметика з равликовим муцином, кушони, сплеш-маски). Розробники з Кореї задають напрямок та виготовляють косметичну продукцію, яка стає популярною у всіх країнах .

Тестові набори

Більшість корейських виробників найбільш популярні засоби випускають у мініатюрних наборах або бьюті-боксах, що дає можливість перед покупкою протестувати продукцію та вибрати найбільш підходящу.

З недоліків корейської продукції можна назвати такі:

 • придбати можна лише в інтернет-магазинах або безпосередньо у Кореї;
 • склад продукції розміщується корейською мовою, оскільки офіційно така косметика не присутня поки що на європейському ринку;
 • проблематично підібрати відповідний відтінок пудри або крему, у зв’язку з неможливістю протестувати, багато засобів до того ж відбілюють шкіру;
 • через різного типу старіння шкіри корейських і європейських жінок антивікові засоби не завжди мають очікуваний результат.

З особливостей корейських косметичних засобів можна назвати кілька найефективніших.

 • Кошти з Кореї, як правило, мають відбілюючі характеристики. Такі властивості пов’язані насамперед із вимогами самих кореянок до зовнішнього вигляду своєї шкіри. Разом з тим вся декоративна косметика має високі сонцезахисні показники, які уповільнюють в’янення шкіри.
 • Всі засоби відрізняються гарним зволожуючим ефектом. Це сприяє продовженню молодості шкіри. Причому вся продукція – декоративна та доглядова – має таку дію.
 • Подвійне очищення є ще одним секретом корейських марок. Глибоке очищення дуже сприятливо діє на шкіру, адже пори добре відкриваються, зменшується кількість запалень, шкіра набуває пружності та здорового вигляду. Таке стає можливим завдяки багатоступінчастому очищенню, як правило, шкіру спочатку обробляють пінкою, після чого гідрофільним маслом. Спосіб такого очищення дуже актуальний у мегаполісах, де повітря сильно забруднене, і все осідає на обличчі.

Види косметики: на що звернути увагу?

Асортимент корейських косметичних засобів представлений у різних напрямках та для будь-якого типу шкіри. Також така продукція підходить і під різні споживчі категорії: мас-маркет, середній рівень та люксова (преміум-класу). Поділяють її і за типом дії.

Очищаюча

Косметичні бренди пропонують різноманітні засоби догляду, головне завдання яких – глибоке очищення шкіри. Такі продукти відрізняються хорошим проникненням у пори, видаленням зайвого жиру, а також бактерій, що є в ньому, які служать осередком подразнень. Виробники пропонують різноманітні продукти, які мають відмінні очищаючі властивості: пінки, масла, мило, сироватки.

Advertisement

Живлення

Багато косметичних продуктів відрізняються відмінним підживленням шкіри. Вона стає пружною, розгладжуються зморшки. До таких засобів можна віднести маски, креми, олії.

Зволожуюча

Більшість продукції має дуже гарний зволожуючий ефект. При регулярному застосуванні шкіра набуває видимої гладкості, пружності та здорового кольору.

Антивікова

В основному для вікової шкіри корейські виробники використовують натуральні компоненти, які добре живлять шкіру. Хороший антивіковий ефект має продукція на основі ферментів. З брендів для вікової шкіри досить широкий асортимент продукції надають The History Of Whoo та OHUI. Останній розробив косметику для жінок після 50 років на основі стовбурових клітин.

Дуже ефективна для старіючої шкіри карбокситерапія, яка насичує шкіру киснем.

Від акне

Серед продукції корейських брендів досить багато засобів для проблемної шкіри, оскільки вона у кореянок схильна до частих проявів подразнень, у тому числі акне та висипу вугрів. Для вирішення цієї проблеми корейськими косметологами був спеціально розроблений крем BB, який відрізняється дуже ефективною дією. На основі таких розробок багато марок випустили свої лінії товарів, які дуже ефективно працюють проти прищів.

Декоративна

Декоративні корейські засоби також представлені у широкому асортименті. Крім знайомої всім продукції для макіяжу, виробники з Кореї не перестають дивувати жінок і розробляють все нові засоби. Одним із таких нововведень можна назвати особливу базу під макіяж . Вона зменшує агресивну дію декоративних засобів на шкіру, а також підвищує її еластичність.

Advertisement

Такі властивості перешкоджають появі зморшок та зберігають молодість дерми.

Популярні бренди та їх продукти

Ті, хто знайомий з косметикою з Кореї, знають, що в цій сфері панують 2 мегакорпорації: AmorePacific та LG. Таке визнання та популярність цілком заслужені.

AmorePacific – провідний виробник косметичних засобів. Бренди, представлені нижче, входять до рейтингу найпопулярніших.

 • Sulwhasoo – бренд, який з невеликої домашньої фірми став одним із найпопулярніших у Кореї. Відрізняється косметикою преміум-класу з елементами орієнтальної медицини.
 • HERA також належить до брендів серії люкс. Характерною рисою є орієнтація на захід.
  Корейська косметика Hera
 • Lirikos – забезпечує шкірі догляд на основі морських компонентів.
 • Hannule випускає продукцію середньої цінової категорії.
 • HYOSIAH – один із нових брендів. Спеціалізується на косметиці, що базується на ферментах.
 • MIREPA – випускає чоловічу лінію косметики.
 • ODYSSEY – також виготовляє косметичні засоби для чоловіків.

  Корейська косметика ODYSSEY

  Корейська косметика ODYSSEY

 • LANEIGE – найвідоміша марка косметики на південному сході Азії.
 • Ryeol – створює доглядові товари для волосся, але з орієнтацією на східну медицину. Продукція переважно ґрунтується на трав’яних компонентах.
 • Innisfree – бренд з екологічною спрямованістю пропонує косметику із винятково натуральними продуктами.
 • Etude House – марка для молоді, яка характеризується доглядом та продукцією make up.
 • Happy Bath – виробляє товари для піклування про тіло.
 • Mamonde – ще одна марка косметики для юнацької шкіри.
 • Aritaum – бренд, який розробляє аптечні косметичні засоби.

Найближчим конкурентом AmorePacific на території Кореї є корпорація LG. Але внаслідок того, що сайт холдингу старого зразка і давно не оновлювався, LG значно поступається AmorePacific. До найпопулярніших брендів компанії можна віднести:

 • The History Of Whoo – спеціалізується на доглядовій косметиці із ухилом на традиційну медицину Сходу;
 • Su: m37 – косметична продукція, розроблена на базі ферментів, бренд має особливий успіх;
 • OHUI – відрізняється використанням високотехнологічних компонентів у виробництві товарів для догляду за шкірою;

  Корейська косметика OHUI

  Корейська косметика OHUI

 • Belif – бренд характеризується випуском бюджетної натуральної косметики;
 • Beyond – особливістю марки є натуральні косметичні засоби;
 • Mirepa та Vonin – чоловічі доглядові косметичні серії;
 • Carezone – виготовляє різноманітну продукцію для догляду за молодою шкірою;

  Корейська косметика Carezone

  Корейська косметика Carezone

 • Carezone – молодіжний бренд, що спеціалізується на догляді шкіри проблемного типу;
 • Cathycat та VoV – виробники make up продукції;
 • Re-en – створює товари догляду за волоссям із застосуванням традиційної медицини;
 • Isa Knox – аналог бренду Hera.

Однією з найелітніших косметичних компаній Кореї є також Coreana. Під її керівництвом зібрано кілька брендів, які мають різні напрямки:

 • Zain Premium – люксовий бренд, що випускає доглядову продукцію з нахилом на медицину Сходу;
 • Zain – бюджетніший варіант попередньої марки;
 • Lavida – нова марка, основу продуктів якої ферменти.
 • Biodefense – спеціалізується на доглядових засобах у західному стилі;
 • Bi Hui Ga In – бренд із орієнтальними медичними практиками;
 • Ten Seconds – це марка декоративних косметичних засобів для молоді.

Ще однією всесвітньо відомою косметичною маркою є Missha, створена на базі корпорації Able Cosmetic Co. Відрізняється бренд випуском професійної косметики як доглядової, так і декоративної.

Holika Holika – також значиться у списку найпопулярніших брендів корейської косметики у нашій країні. Продукція постійно оновлюється, багато засобів містять екстракти алое та інші рослинні компоненти.

Серед популярних корейських брендів можна відзначити також Ekel, 3W Clinic, The Skin Housa, Coxir, Petitfee, Clio, Lebelage, Rubelli, Benton, Pro You, Eclado, Lunaris, IsNtree, Ciracle, K-Beauty.

Описані бренди характеризуються популярністю у Кореї, а й у світі. Більшість з них відрізняються доступною ціною та ефективними складами. Корейська косметика мас-маркет представлена ​​досить широким асортиментом (багато марок відрізняються повністю натуральним складом). Серед бюджетних косметичних коштів є свої хіти та бестселери.

Advertisement

Саме завдяки таким засобам південнокорейська косметика завойовує нових шанувальників у всьому світі та в нашій країні в тому числі.

Серед найбільш популярної корейської продукції, про яку позитивно відгукуються як косметологи, так і жінки, можна виділити:

 • гідрофільна олія як засіб для очищення та демакіяжу (популярні марки Holika Holika, Etude Hous);
 • пінки, лосьйони, гелі для вмивання використовують головним чином після очищення шкіри за допомогою попереднього продукту (відомі бренди Holika Holika, A» Pieu);
 • тонік добре зволожує та підбадьорює шкіру (від Shara Shara, Secret Key);
 • косметичні продукти від вугрів та акне, які ефективно справляються з цією проблемою (від брендів Tony Moly, Skinfood);
 • маски корейських виробників творять дива (серед хітів продукція Holika Holika, Tony Moly, Missha);
 • патчі під очі чудово впливають на ніжну шкіру навколо очей (Secret Key, Tony Moly);
 • креми для обличчя мають омолоджуючу дію (TonyMoly, Holika Holika, Elizavecca);
 • креми для шкіри навколо очей відмінно підживлюють періорбітальну зону (найпопулярніші виробники The History of Whoo, Sulwhasoo, Missha, Erborian, Mizon);
 • BB-крем та кушони – найвідоміша корейська тональна продукція (найвідоміші марки Missha, Holika Holika, Erborien);
 • засоби для волосся від Nature Republic, KeraSys, Tony Moly, Holika Holika;
 • декоративна косметика високої якості та з досить демократичними цінами є у Tony Moly, Holika Holika, Missha, Erborien;
 • Тінти є одними з нових продуктів корейської косметології, це стійкі пігменти в декоративній косметиці.Тінти Серед найбільш популярної корейської продукції

Поради щодо вибору корейської косметики

Вибираючи кошти корейської косметики, варто враховувати деякі нюанси.

Склад

Саме складові продукції визначають її відповідність типу шкіри, тому їм варто приділити особливу увагу. Косметологи відзначають сприятливий вплив на шкіру деяких компонентів, що входять до складу корейської косметики.

 • Пептид Syn Ake має незамінний вплив на шкіру, що почала в’янути, за результативністю дії він схожий з ботоксом: добре розгладжує зморшки.
 • Равликовий муцин , застосування якого в корейській косметиці стало проривом і принесло надзвичайну популярність. Кошти на основі цього компонента відрізняються прекрасною антивіковою дією. Вони добре підживлюють та зволожують епідерміс, до того ж добре згладжують зморшки та нерівності шкіри. Має муцин ефективну протизапальну дію. Як складові вважаються також алантоїн і еластин, які благотворно впливають на стан шкіри.
 • Екстракт гнізда ластівки – компонент, що містить багато корисних макро- та мікроелементів, сприяє продовженню здорового вигляду шкіри, регенерації, зменшує набряклість.
 • Вулканічна зола є особливою натуральною складовою багатьох корейських косметичних продуктів, цей компонент оптимально підходить для догляду за проблемною шкірою. Засоби, у складі яких є вулканічний попіл, відрізняються чудовим матуючим ефектом, а також регулюють роботу сальних залоз, зменшуючи таким чином кількість подразнень і прищів. Виробники використовують лише білу золу з вулкана Чеджу, збагачену такими мікроелементами, як йод, бор, бром, селен, рубідій та безліччю інших мінералів.

Попіл повністю безпечний, оскільки піддається жорсткому контролю якості.

 • Кислоти AHA і BHA також незамінні як складові для проблемної шкіри. М’яка дія кислот, за умови регулярного використання, дуже ефективно бореться з такими проблемами, як вугри, чорні цятки, різноманітні запалення. Тандем кислот має подвійний вплив: зсередини сприяє швидким процесам, що регенерують, і зовні перешкоджає появі дефектів. Завдяки такій роботі епідерміс набуває більш рівної структури та здорового вигляду, стає свіжішою.

Ефективність

Корейські бренди вирізняються високою ефективністю своєї продукції. При регулярному застосуванні приблизно за два тижні проявляється результат використання. Якщо цього не сталося, очевидно, засіб підроблений або непридатний для шкіри.

Безпека

Корейська косметика проходить дуже жорсткий контроль на виробництві, тому є цілком безпечною.

Термін придатності необхідно обов’язково перевіряти при покупці, щоб не зашкодити шкірі.

Вартість

Корейська косметика ціна

Косметичні засоби мають різну вартість, залежно від бренду. Існують люксові або продукти преміум-класу, які відрізняють високою ціною та високоякісним складом, продукція для середнього класу більш бюджетна, а засоби мас-маркету – недорогі та дуже поширені продукти.

Корейська косметика: Як відрізнити оригінал від підробки?

Популярність корейської косметики спровокувала появу величезної кількості підробок. Щоб відрізнити якісний товар від підробленого, потрібно звернути увагу на деякі нюанси.

Advertisement
 • Дизайн упаковки оригінального засобу є досить складним, кожен ієрогліф виконаний чітко.
 • Фарба на баночках повинна бути якісною, не змиватися і не здиратися.
 • Штрих-код повинен бути корейською мовою і мати чіткий вигляд. Починається корейський штрих-код із цифр 880.
 • Офіційний веб-сайт марки має бути на упаковці. При його наборі відкриється головна сторінка компанії.

Купувати товар варто тільки через перевірених продавців.

Огляд відгуків

Фахівці в галузі косметології в цілому непогано відгукуються про засоби корейської косметики, особливо про натуральні складові. Косметологи виділяють сприятливий вплив на шкіру рослинних екстрактів, пептидів, кислот та інших складових. Покупці відзначають значне покращення шкіри після регулярного використання засобів доглядової косметики, а також гідну якість декоративної продукції.

Про те, чи підходить корейська косметика для європейського типу шкіри обличчя, дивіться наступне відео.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Модний одяг

У чому зустрічати Новий рік 2024: ідеальне поєднання сукні та зачіски від Періс Хілтон

Published

on

У чому зустрічати Новий рік 2024: ідеальне поєднання сукні та зачіски від Періс Хілтон 3

Світська левиця поділилася ідеєю образу з блискучою сукнею та модним укладанням. (більше…)

Continue Reading

Мода

Жіночі стрижки, які молодять в будь якому віці

Published

on

Жіночі стрижки, які молодять в будь якому віці

Омолоджуючі маски, креми, підтяжки обличчя, пластичні операції – і це далеко не весь список того, на що вирішується прекрасна половина людства заради краси та молодості. Але не варто діяти так радикально, адже є стрижки, які молодять жінку.
(більше…)

Continue Reading

Мода

Модні стрижки боб 2024-2025 року: тренди та тенденції

Published

on

Сама Коко Шанель носила боб, а для Анни Вінтур — це фірмова стрижка вже не перше десятиліття. Розповідаємо в деталях, що потрібно знати про цю зачіску, перш ніж ви поїдете в салон краси (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве