Connect with us

Гороскоп

Знак зодіаку Козеріг – повна характеристика та особливості знака

Published

on

Козеріг характеристика знаку

Зі статті ви дізнаєтеся, як виглядає символ знака зодіаку Козеріг, які характерні риси є у жінок, чоловіків та дітей, народжених у різні дні грудня та січня. Ми розповімо цікаві факти про Козерога, як вони виявляють себе в коханні, стосунках та дружбі, чим захоплюються та які професії їм підходять.

Період знака: 22 грудня – 20 січня
Планета: Сатурн
Властивість знака: авторитарний, цілеспрямований
Колір: вишневий, коричневий, синій, фіолетовий, сірий, чорний
Камінь: малахіт, онікс
Дерево/квітка: гвоздики, хризантеми, жасмин, бузок, в’яз, яблуня, бук
Ключова фраза: я використовую
Талісман/оберіг: гірський козел, чорний кіт, черепаха, сова
Модальність: кардинальний
Вдалі дні та числа: 3, 5, 7, 8, 14 та дні тижня – вівторок, субота

Знак Козеріг і дати народження символ.

Козеріг (латиною пишеться Capricorn) – це десятий за рахунком знак гороскопа, який символізує витримку, спокій та цілеспрямованість. Його символ позначається як буква “n” з петлею на кінці, на малюнках він зазвичай виглядає як козел з риб’ячим хвостом.

Народжені у грудні

1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Народжені у січні

1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Козеріг – земний кардинальний знак. Це знак організації, структури та планування. Ключова фраза Козерога – “Я використовую”. Вони завзяті, терплячі і знають, як вичавити максимум із ситуації та звернути її на свою користь.

Період Козерога починається 23 грудня та закінчується 20 січня. В астрології прийнято поділяти місяць на три декади, тому на характер людини впливає не лише зодіакальний знак, а й дата народження. Наприклад, у грудневих Козерогів виражені такі якості, як наполегливість та працьовитість. Люди, які народилися на початку січня, мають сильне аналітичне мислення і легко запам’ятовують великий обсяг інформації. Решта представників знака є прагматичними та вимогливими.

Люди за знаком зодіаку Козеріг – які вони?

Козеріг знак зодіакуКозероги – це працьовиті, стримані та розсудливі люди. Вони мають такі якості, як мудрість, чесність, порядність і дотримуються моральних принципів. Їх можна назвати доброзичливими, чуйними та милосердними. Це означає, що вони не відмовляють нужденним та безкорисливо допомагають. Для них також характерні обачність, практичність та акуратність. Вони люблять чистоту та порядок у всьому, не роблять поспішних рішень, а ретельно аналізують ситуацію.

Негативними рисами характеру Козерогів є замкнутість, недовірливість, підозрілість і прискіпливість. Вони бувають дріб’язковими, прискіпливими, через що оточуючим складно з ними спілкуватися. Представники цього астрологічного знака схильні до песимізму. Вони не вміють повністю отримувати задоволення і часто знецінюють позитивні події. Ще одним їх недоліком є ​​егоїзм. Трапляється, що вони настільки прагнуть отримати владу, що ігнорують думку близьких, поводяться деспотично та жорстко.

Advertisement

Що Козеріг вміє робити краще за інших?

Представники цього знака мають унікальну здатність долати будь-які перешкоди. Більше того, без труднощів та випробувань Козеріг може впасти в апатію та зневіру. Тільки у стресових умовах він мобілізує сили – у нього з’являється бажання працювати, будувати плани та розпочинати нові проекти. Він вміє знаходити вихід із скрутних ситуацій.

Досягши своєї мети, насолодившись успіхом, Козеріг може знову стати пасивним. Вивести зі стану лінощів його може лише черговий стрес.

Опис жінки-Козерога

Опис  дівчини зі знаком зодіаку Козеріг  можна почати з таких якостей, як жіночність, стриманість, впевненість у собі та почуття власної гідності. Ця жінка має потенціал, щоб відбутися у всіх сферах – стати дбайливою дружиною та матір’ю, професіоналом у своїй справі, гарною господаркою та навіть успішною бізнес-леді. Незважаючи на серйозну зайнятість, їй вистачає часу, щоб стежити за собою та бути привабливою. Їй часто надають знаки уваги та роблять компліменти.

Вона являє собою той тип жінок, яких називають кар’єристками. Незважаючи на зовнішній спокій і крихкість, вона є сильною, цілеспрямованою та витривалою особистістю. Козеріг ставить амбітні цілі та послідовно рухається до них, наполегливо долаючи перешкоди. Але при цьому дівчина не привертає до себе загальну увагу, не робить своїх досягнень і поразок надбанням громадськості. Тому оточуючі дивуються, коли ця тиха і скромна особа раптом досягає успіху.

Жінка-Козеріг не поспішає одружитися і серйозно підходить до вибору супутника життя. Вона рано стає матеріально незалежною, тому не потребує фінансової допомоги. Її обранцем може стати дорослий, самодостатній, надійний, багатий чоловік, з яким у неї збігається система цінностей. Ця дівчина цінує сімейні стосунки і не заводить романів на стороні. Але якщо її почуття до чоловіка зникають, вона не зберігає видимість шлюбу, наприклад, заради дітей.

Advertisement

Опис чоловіка-Козерога

Якщо давати загальну характеристику всім чоловікам-Козерогам , то насамперед слід згадати такі якості, як силу волі, сміливість, принциповість та завзятість. Найважливіше місце у житті представника цього знака займає робота. Він готовий долати будь-які перешкоди, відмовляти собі у відпочинку та задоволеннях, щоб високо просунутися кар’єрними сходами, стати забезпеченим, шановним, авторитетним. Варто зазначити, що ця людина досягає цілей своєю працею, а не інтригами.

Оскільки на перше місце він ставить роботу, то про одруження замислюється у дорослому віці, вже маючи високий статус та матеріальну стабільність. Тому серед Козерогів часто зустрічаються холостяки. Чоловік цього знака не витрачатиме час на спокусу жінок та швидкоплинні романи. Його цікавлять лише серйозні стосунки, тому він обере ту дівчину, яка зможе стати для нього відданою дружиною та дбайливою матір’ю його дітей.

Козеріг веде себе стримано у спілкуванні з протилежною статтю. Його не можна назвати ловеласом, але він вміє доглядати дівчину, яка сподобалася, не скупиться на подарунки і продовжує надавати знаки уваги навіть після весілля. Він хоче побачити поруч із собою добру, вірну, надійну жінку. Йому важливо, щоб його обраниця була самодостатньою особистістю, не просто займалася домашніми справами, а розвивалася в професії.

Східний знак – Козеріг

Висхідний знак настільки ж важливий, наскільки і сонячний, адже він описує особистість, фізичні характеристики та поведінку. Це зовнішня оболонка та перше враження, яке виробляється на оточуючих. Асцендент (куспід Першого Дому) визначається за годиною народження.

Асцендент у Козерога показує серйозну, зрілу особистість; часто в юності така людина стикається з труднощами. Східний Козеріг більш чутливий, ніж дає зрозуміти іншим. Стриманий і недовірливий, може розслабитися лише серед близьких людей.

Advertisement

Є природженим лідером, йому першорядно високе становище у суспільстві, навіщо невпинно працює, відмовляючи собі у розвагах. Власнику Асцендента в Козерозі найпростіше реалізувати свої лідерські якості у політиці, фінансах, науці, архітектурі.

Характер у дітей-Козерогів

Маленький Козеріг  – це спокійна, розважлива, серйозна і трохи замкнута дитина. Через свою емоційну стриманість йому складно першим розпочинати розмову з іншими дітьми та пропонувати дружбу. З цієї причини йому більше подобається проводити час із дорослими, наприклад, з бабусями та дідусями. Цей малюк не буде наполегливо вимагати уваги, наприклад, коли мама зайнята, але щиро переживає, якщо відчуває нестачу кохання.

Він не доставляє проблем батькам через пустощі і витівки, але часто ставить їх у глухий кут своєю впертістю і незговірливістю. Дитина-Козеріг має твердий характер і власну думку, тому переконати її непросто. Він не відступить, доки не доб’ється бажаного. На нього не можна тиснути, змушувати, але можна терпляче пояснювати. Ця дитина вміє слухати та домовлятися, якщо розуміє вигоду та користь для себе.

Працьовита, акуратна, педантична дитина-Козеріг добре вчиться і навіть може стати відмінником. Йому подобається дотримуватися дисципліни, порядку, тримати в чистоті свої речі. Батькам потрібно уважно стежити, які здібності проявляються у їхнього сина чи дочки, і всіляко їх підтримувати, записувати у всілякі гуртки та секції. Їм варто пам’ятати, що маленький Козеріг намагається лише тоді, коли чує похвалу.

Козеріг у дружбі

Поруч із людиною, народженою під знаком Козеріг, можуть бути лише ті люди, яким вона довіряє. Його друзі – це чесні, порядні та самодостатні особи, які поділяють його інтереси, цінності та погляди. У його оточенні ніколи не опиняться лицеміри та обманщики. Він і сам ніколи не піде на обман чи підлість, не діятиме на шкоду через заздрість чи жадібність.

Advertisement

Козеріг дорожить дружніми стосунками, тому не відмовляє у підтримці чи допомозі та не чекає подяки у відповідь. Він щиро радіє здобуткам близької людини і прямо говорить про свої почуття. Представник цього знака гостро реагує на критику та може довго пам’ятати образу. Але якщо у нього відбулися розбіжності з другом, він першим зробить крок до перемир’я.

Козеріг у коханні та стосунках

Головне, що потрібно знати про представника знаку зодіаку Козеріг – це його вразливість. Він боїться відмови, тому рідко робить перший крок і чекає ініціативи з боку людини, яка сподобалася. Але якщо бачить явні ознаки взаємності, стає більш впевненим, надає знаки уваги, дарує приємні подарунки. Не варто розраховувати, що чоловік-Козеріг влаштовуватиме запаморочливі романтичні побачення. Але в його обличчі можна знайти відданого, дбайливого та щедрого партнера.

Жінка-Козеріг також не показує своїх емоцій, навіть якщо відчуває сильну закоханість. Її обранцеві може бракувати ніжності та ласки, але він отримає від неї турботу, моральну підтримку, розуміння, домашній комфорт та затишок. Козерогам хочеться домогтися порозуміння та довіри в парі, тому вони ніколи не дають підстав для сумнівів у своїй вірності, хоча самі можуть бути ревнивими. Але вони зроблять все, щоб їхні стосунки були стабільними, спокійними та тривалими.

Сім’я та шлюб для Козерога

Козеріг відноситься до тієї категорії людей, які укладають шлюб один раз і назавжди. Він дотримується традиційних поглядів на сім’ю, коли чоловік бере на себе вирішення матеріальних питань, а жінка займається побутом та дітьми. Як справжній трудоголік, чоловік-Козеріг проводить більшу частину часу на роботі, але свою відсутність компенсує фінансами. Він намагається досягти такого рівня доходів, щоб його близькі жили комфортно. Не шкодує коштів на подарунки для дружини та дітей, спільні поїздки та відпочинок. Чоловікові важливо зберігати свій статус глави, тож він залишає останнє слово за собою.

Відмінна риса дружини-Козерога – її вміння поєднувати роботу з будинком. Ця жінка не стане присвячувати весь свій час побутовим клопотам. Але при цьому вона не перекладатиме домашні обов’язки на чоловіка, а постарається з усіма справами впоратися самостійно. Шлюб з Козерогом – це стабільне, розмірене життя в достатку без яскравих емоцій. У парі з представником цього знака не буде багато романтики та пристрасті, тому для створення сім’ї йому підійде такий самий стриманий та невибагливий партнер.

Advertisement

Якими батьками будуть Козероги

Характерною рисою Козерога є відповідальне ставлення до своїх батьківських обов’язків. Він бере активну участь у житті дитини, займається її вихованням самостійно, а не розраховує на допомогу бабусь чи няньки. Йому хочеться, щоб діти мали щасливе дитинство: гарні речі, іграшки, свята, спільні поїздки.

Батько-Козеріг буває суворим, вимогливим, якщо дитина бавиться, не дотримується порядку, шумить, але ніколи не нав’язує йому свою думку і поважає її вибір. Тому у сім’ї Козерога діти ростуть вільними, творчими та ініціативними.

Захоплення Козерогів

Представник знака Козерога є інтелектуалом, а це означає, що він має широке коло інтересів: від наукової літератури, історичних та документальних фільмів до езотерики та містики. Йому подобаються шахи, кросворди, загадки та ігри на ерудицію.

З усіх видів спорту віддає перевагу заняттям, де немає місця агресії, наприклад, плавання, теніс, кросфіт та ін. До командного спорту, наприклад, до футболу чи хокею, він найчастіше байдужий.

Серед Козерогів зустрічається чимало колекціонерів, а також мандрівників. У деяких випадках вони навіть поєднують ці два хобі, тобто збирають сувеніри з різних країн.

Advertisement

Кар’єра, професія та заробіток Козерога

Власник цього знака зодіаку надає великої ваги своїй кар’єрі, оскільки для нього робота – це не тільки спосіб заробітку, але й можливість реалізувати свої здібності або домогтися поваги. Козеріг є відповідальним, уважним, надійним працівником, який не боїться братися за складні завдання та завжди доводить розпочате до кінця. Він завзято і наполегливо просувається кар’єрними сходами, тому до 35-40 років займає керівний пост і має стабільний дохід.

Керівник-Козеріг не любить ледарів. До своїх підлеглих буває надмірно суворий і вимогливий, чекає від них самовіддачі, може чіплятися до дрібниць, але щиро вважає, що робить це з найкращих спонукань. Він бачить потенціал і слабкості своїх співробітників, тому не допускає кадрових помилок. Завдяки своїй розважливості, далекоглядності та обачності може успішно вести бізнес. Він не любить ризикувати, що говорить про його обережне поводження з грошима.

Козеріг може професійно реалізуватися в різних сферах, але найбільш підходящими для нього є такі напрямки:

 • нерухомість, будівництво, археологія;
 • сільське господарство;
 • металургія;
 • політика;
 • великий спорт;
 • технічні спеціальності, наприклад інженер або архітектор.

Здоров’я Козерогів

Типовий Козеріг відноситься до тієї категорії людей, у яких через тривогу та перевтому можуть виникати психосоматичні хвороби, наприклад, безсоння, головний біль, невроз, проблеми зі шлунком і навіть висипання на шкірі. Він також схильний до простудних захворювань.

Щоб зберегти своє здоров’я, потрібно частіше відпочивати і менше хвилюватися, уникати фізичних та емоційних навантажень, стежити за своїм харчуванням. Нерідко причиною ШКТ та дерматологічних проблем стає не лише нервова напруга, а й надмірне вживання шкідливої ​​їжі.

Характеристики знаку зодіаку за східним календарем

Щоб характеристика Козерога була повнішою і точнішою, ми зробили опис знака зодіаку по Східному гороскопу. У таблиці вказані провідні риси характеру у Козерогів, народжених у різні роки.

Advertisement
Козеріг-Щур Наполегливість, тонка інтуїція
Козеріг-Бик Справедливість, чесність
Козеріг-Тигр Гнучкість, лідерський потенціал
Козеріг-Кролик Комунікабельність, турбота про близьких
Козеріг-Дракон Вольовий характер, оптимістичність
Козеріг-Змія Мудрість, раціональність
Козеріг-Кінь Витривалість, тактовність
Козеріг-Вівця Цілеспрямованість, доброта
Козеріг-Мавпа Енергійність, щедрість
Козеріг-Півень Сила духу, сміливість
Козеріг-Собака Відповідальність, чуйність
Козеріг-Свиня Спокій, надійність

Сильні та слабкі сторони Козерога за датами народження

Характер людини залежить тільки від знака зодіаку, а й від дня народження. У таблиці вказані плюси і мінуси Козерогів, що часто зустрічаються, які народилися в різні дні даного астрологічного періоду.

Дата Переваги Недоліки
23 грудня Активний, промовистий Нетерпимий до чужої думки
24 грудня Обдарований, витривалий Занадто прямолінійний
25 грудня Безстрашний, творчий Непрактичний, мовчазний
26 грудня Розважливий, стриманий Владний, авторитарний
27 грудня Шляхетний, самодостатній Безвідмовний, простодушний
28 грудня Сильний, проникливий Марнославний, зарозумілий
29 грудня Ініціативний, заповзятливий Неуважний, різкий
30 грудня Впевнений у собі, енергійний Категоричний, деспотичний
31 грудня Відповідальний, працьовитий Замкнений, упертий
1 січня Надійний, наполегливий Консервативний, твердий
2 січня Цілеспрямований, розумний Підозрливий, вразливий
3 січня Амбіційний, товариський Безтурботний, настирливий
4 січня Щирий, відданий Песимістичний, похмурий
5 січня Чесний, відповідальний Егоїстичний, пихатий
6 січня Добрий, дипломатичний Довірливий, який сумнівається
7 січня Проникливий, незалежний Вразливий, злопам’ятний
8 січня Раціональний, дотепний Самозакоханий, впертий
9 січня Чуйний, допитливий Дратівливий, запальний
10 січня Рішучий, добродушний Ревнивий, імпульсивний
11 січня Оптимістичний, сміливий Вибагливий, прискіпливий
12 січня Харизматичний, яскравий Зарозумілий, гордовитий
13 січня Добросовісний, акуратний Недовірливий, скептичний
14 січня Креативний, волелюбний Критичний, примхливий
15 січня Ерудований, прозорливий Несмугий, слабохарактерний
16 січня Працьовитий, наполегливий Імпульсивний, нервозний
17 січня Милосердний, щедрий Пасивний, незговірливий
18 січня Винахідливий, кмітливий Наївний, надмірно довірливий
19 січня Комунікабельний, відкритий Дрібний, скрупульозний
20 січня Енергійний, працездатний Тривожний, корисливий

Цікаві факти про Козерога

Ми підготували 3 цікаві факти про Козерога:

 • Вони мають унікальне чуття, завдяки якому вони відчувають брехню, фальш і двуличие. Цих людей практично неможливо обдурити або ввести в оману.
 • Незважаючи на зовнішній спокій і незворушність, вони є недовірливими і чутливими. Навіть незначна фраза, кинута кимось із близьких, може кілька місяців викликати у них неприємні спогади та образу.
 • Багато представників цього знаку мають кулінарний талант, люблять експериментувати та готувати вишукані чи екзотичні страви.

Знаменитості-Козероги, народжені з 22 грудня по 20 січня

Серед тих, хто народився під цим знаком зодіаку, є чимало видатних особистостей. Наприклад, у списку відомих чоловіків-козерогів можна знайти такі гучні імена, як:

 • вчений-фізик Ісаак Ньютон;
 • боксер Мухаммед Алі;
 • актор Ентоні Хопкінс;
 • Джаред Лето (Jared Leto)
 • Джуд Лоу (Jude Law)
 • Девід Боуї (David Bowie)
 • Джим Керрі (Jim Carrey)
 • Орландо Блум (Orlando Bloom)
 • Лін-Мануель Міранда (Lin-Manuel Miranda)
 • Джон Войт (Jon Voight)
 • Вудро Вільсон (Woodrow Wilson)
 • Елвіс Преслі (Elvis Presley)

До цього астрологічного знаку також належать такі знамениті та талановиті жінки:

 • актриса Марлен Дітріх;

Сексуальна сумісність знаку Козеріг

У молоді роки найкращу пару з Козерогом складуть представники його рідної, земної стихії – Телець і Діва . Тут усі три знаки можуть набути такої необхідної їм стабільності. Після 30 років найкращий партнер для Козерога – Скорпіон , оскільки він має ділову хватку, розум і хитрість, які так захоплюють земний знак. Після 40 років Козероги стають духовнішими і починають схилятися у бік гуманістичних прагнень. Тут відмінним компаньйоном для них стануть Риби , від природи схильні до самопожертви.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве