Connect with us

Гороскоп

Знак зодіаку Лев – Повна характеристика, опис

Published

on

Знак зодіаку Лев - повна характеристика

Зі статті ви дізнаєтеся, як виглядає символ знака зодіаку Лев, які характерні риси є у жінок, чоловіків і дітей, народжених у різні дні липня та серпня. Ми розповімо цікаві факти про Левів, як вони виявляють себе у коханні, стосунках та дружбі, чим захоплюються та які професії їм підходять.

Період знаку: 24 липня – 23 серпня
Властивість знака: стабільний, постійний
Планета: Сонце
Колір: жовтий, бежевий, золотистий, оранжевий, червоний, червоний, пурпуровий
Камінь: рубін, змійовик, алмаз, бурштин, хризоліт, топаз, смарагд
Дерево/квітка: троянда, півонія, шипшина, кипарис, кедр, тополя
Стихія: Вогонь
Модальність: фіксований
Ключова фраза: Я
Талісман/оберіг: прикраси, аксесуари чи предмети декору із зображенням лева, орла, сонця, вироби із золота
Вдалі дні та числа: 1, 4, 10, 13, 22, 31, 40, день тижня – неділя

Лев і дати народження значок «підпис»

Період Лева починається 23 липня та закінчується 21 серпня. Лев – фіксований вогняний знак. Леви добросерді і люблять бути в центрі уваги. Як і всім фіксованим знакам, Левам подобається мати матеріальні блага, і їм потрібно тільки найкраще. Його символ позначається як коло з хвилястою лінією, тобто виглядає як голова, грива та хвіст лева.

У людей, які народилися в зазначені дати, провідною планетою-покровителем є Сонце, але в різні декади спостерігається вплив інших планет. Останні числа липня перебувають під впливом Сатурна, який робить людину емоційною та незалежною. Початок наступного місяця підпадає під дію Юпітера, через який проявляються такі якості, як розважливість та обачність. У середині серпня активним стає Марс – символ влади та войовничості. Далі ми дамо ще більше інформації про характер та поведінку представників знаку Лев.

Люди за знаком зодіаку Лев – які вони?

Лев знак зодіакуЛеви – це яскраві, оптимістичні, цілеспрямовані люди, наділені неймовірним запасом енергії та творчим потенціалом. Вони мають високу зарозумілість, тому не сумніваються у власних силах і здібностях. З одного боку, це означає, що вони не сумують, не бояться невдач, не кидають почате, з іншого – бувають упертими, зарозумілими та безкомпромісними.

Вони не люблять, коли оточуючі не приймають їхню точку зору, а тим більше сперечаються з ними. Незважаючи на складний характер, Леви мають безліч позитивних якостей: доброту, щедрість, чуйність, сміливість та дотепність. Серед негативних рис характеру Левів можна відзначити егоїзм, пихатість, невміння вислуховувати критику, імпульсивність, емоційну нестійкість та бажання нав’язувати іншим свою думку.

Що Лев вміє робити краще за інших?

Головна особливість цього знака – організаторські здібності. Лев може бути видатним керівником, тому що вміє зібрати навколо себе людей, розподілити завдання та організувати робочий процес.

Advertisement

Він здатний бути тією людиною, яка відповідає за загальний результат і представляє інтереси всієї команди. Неважливо, що стосується питання – проведення дружньої вечірки чи просування бізнес-проекту. Лев у будь-якій ситуації намагатиметься проявити свої лідерські якості.

Опис жінки-Лева

Опис  дівчини зі знаком зодіаку Лев  можна розпочати з таких якостей, як граціозність, вишуканість та харизматичність. Вона являє собою той тип жінок, які завжди оточені прихильниками. Їй подобається бути в центрі уваги, тому вона витрачає багато часу на догляд за собою: стежить за обличчям та фігурою, купує красиві та стильні речі, активно користується послугами фахівців із краси. Представниця цього знака гороскопа може по праву мати титул королеви.

Жінка-Лев має високу самооцінку, не допускає до себе негідного, неповажного ставлення та може постояти за себе. Для неї не існує перешкод, тому вона ставить амбітні цілі і не здається, доки не досягає бажаного. Її можна назвати гордою, незалежною, але не пихатою чи пихатою. Ця комунікабельна та доброзичлива дівчина легко знаходить спільну мову з людьми і швидко стає душею компанії, але не залежить від чужої думки. Її не цікавлять плітки та чвари.

Вона може створити пару з сильною, рішучою та успішною людиною. Їй хочеться, щоб чоловік визнавав її унікальність, захоплювався її красою та розумом. Вона не терпить конкуренції і лютує, коли її порівнюють з іншими жінками. Разом з тим вона може кокетувати і фліртувати, навіть перебуваючи у стосунках, але все ж таки зберігає вірність своєму обранцю. Їй важливо бути найкращою для свого чоловіка, відчувати його любов та підтримку.

Опис чоловіка-Лева

Якщо давати загальну характеристику всім чоловікам-Левам , то їх можна назвати сміливими, рішучими та енергійними. Типовий власник даного вогняного знаку – людина, яка прагне бути головним у професійному середовищі та в особистих стосунках. Йому важливо бути визнаним лідером, великодушним захисником та покровителем для всіх нужденних. Він любить давати поради, допомагати оточуючим, брати на себе відповідальність. Але сам ніколи не звернеться по допомогу навіть до друзів.

Advertisement

Амбітний, гордий, самовпевнений чоловік досягає великих успіхів у кар’єрі і зазвичай займає керівну посаду. Він уміє працювати у режимі багатозадачності. Представник цього знака пихатий і небайдужий до компліментів, тому причиною його щедрості та широких жестів може бути бажання здобути похвалу і справити враження на оточуючих. Але його не можна назвати двоособовим. Шляхетність, великодушність та доброта є його вродженими якостями.

Чоловік-Лев болісно ставиться до критики на свою адресу, тому не зможе створити пару з вимогливою, уїдливою та пихатою жінкою. У відносинах він може бути наполегливим та безкомпромісним. Але якщо дівчина дивитиметься на нього із захопленням і визнаватиме верховенство, то він стане дбайливим, уважним, ніжним чоловіком, який не скупиться на подарунки і зберігає вірність своїй коханій.

Східний знак – Лев

Висхідний знак настільки ж важливий, наскільки і сонячний, адже він описує особистість, фізичні характеристики та поведінку. Це зовнішня оболонка та перше враження, яке виробляється на оточуючих. Асцендент (куспід Першого Дому) визначається за годиною народження.

Лев характеристика знаку

Асцендент у Леві показує привітну та самовпевнену людину. Висхідні Леви завзяті, мужні і не бояться ризикувати. Їхня життєлюбність і віра в краще забезпечує можливість досягти успіху в зрілі роки. Неймовірно харизматичні, володіючи вогненною енергетикою, такі люди подібно до Сонця (планета-управитель Лева) діляться своїм теплом з кожним.

Східному Леву необхідне суспільство, щоб сяяти і панувати, тому він легко знайде себе в театрі, кіно, естраді, також буде успішним у військовій справі та державних структурах найвищого рівня.

Advertisement

Характер у дітей-Левів

Маленький Лев – це енергійна, допитлива, товариська і весела дитина. Він легко знаходить спільну мову не лише з однолітками, а й із дорослими. Дитина-Лев швидко стає лідером серед інших дітей, наприклад, у дитячому садку чи школі. Найцікавіші та сміливіші ідеї, у тому числі для витівок, зазвичай виходять від нього. Він не терпить конкуренції, тому переживає, якщо батьки приділяють більше часу братові чи сестрі.

Невгамовну енергію Лева краще змалку направляти в мирне русло, тобто записувати в спортивні секції або творчі студії. Власник цього астрологічного знака має великий потенціал, тому може відвідувати кілька гуртків одночасно. Єдине, що заважає йому досягти успіху – це лінь. На нього не діє командний тон, погрози чи вмовляння. Дитину з таким стійким характером необхідно мотивувати особливим способом – викликати в нього інтерес до справи.

Дитину-Леву треба хвалити навіть за найменші здобутки. Він намагатиметься лише в тому випадку, якщо отримає увагу та визнання. Мамі та татові слід уникати відвертої критики. Наприклад, щоб школяр старанно вчився, треба не дорікати чи лаяти його, а, навпаки, відзначити його заслуги і ненав’язливо сказати, що за бажання він здатний досягти кращого результату. Його необхідно заохочувати за старання, наприклад, купувати улюблені іграшки чи гарний одяг.

Лев у дружбі

Типовий Лев – це вірний, надійний, чесний та самовідданий друг. Заради своїх друзів він готовий багато на що: терпляче вислуховувати їхні проблеми, давати поради зі свого досвіду, надавати емоційну підтримку та допомагати справою, наприклад, грошима або робити щедрі подарунки. Йому важливо, щоб близькі визнавали його авторитет, тому він не приймає відмов і важко йде на компроміс.

Оточення людини, народженої під знаком Лев – це люди, які відповідають її високим вимогам: щирі, самодостатні та успішні. Незважаючи на те, що він любить похвалу та компліменти, спілкуватися з лицемірами та підлабузниками не стане. Йому також не подобається, коли друзі починають з ним конкурувати, тому щоб зберегти теплі дружні стосунки з Левом, не потрібно його провокувати і хвалитися своїми успіхами.

Advertisement

Лев у коханні та стосунках

Перше, що потрібно знати про знак зодіаку Лев – це його потреба у коханні. Представник цього знака хоч і оточений увагою протилежної статі, але хоче мати постійні, міцні стосунки. У своїх фантазіях він бачить поруч із собою таку ж красиву, освічену і порядну людину. Але через свою влюбливу та пристрасну натуру не завжди робить вірний вибір і може переоцінювати переваги партнера, що згодом веде до розчарування.

Для Лева важлива романтика у стосунках. Жінка чекає від свого обранця щедрих компліментів, розкішних букетів та подарунків. Чоловік-Лев довго і романтично доглядає свою кохану і не скупиться при організації побачень. Незважаючи на свою пристрасть і запал, Леви не схильні до швидкоплинних романів і безладних зв’язків. Вони зберігають вірність своїй половинці. Можуть бути запальними, ображатися своїми партнерами, але рідко доводять ситуацію до розриву.

Сім’я та шлюб для Лева

Лев відповідально підходить до питання сім’ї, тому не поспішає одружуватися. Йому важливо, щоб обранець мав ті самі цілі, інтереси, систему цінностей та погляди на виховання дітей. Життя з представником цього знаку ніколи не буває нудним і одноманітним. Йому не хочеться витрачати час на рутину, побут та домашній клопіт, тому після весілля він продовжує вести активний спосіб життя, відвідувати світські заходи та подорожувати.

Відмінна риса Лева – це ревнощі. Він може підозрювати свого партнера в невірності без особливих приводів та влаштовувати гучні скандали з не менш бурхливим примиренням. Людині, народженій під цим знаком, потрібно постійно відчувати свою значущість, тому вона прагне більше отримувати, ніж вкладати у відносини. Йому важливо, щоб вся увага, турбота та любов були сконцентровані лише навколо його персони.

Якими батьками будуть Леви

Представник цього знака – добрий, дбайливий та люблячий батько. Його характерною рисою є відповідальність, яка проявляється у бажанні дати дітям найкраще: іграшки, одяг, навчання тощо. Батько-Лев не шкодує сил, часу та засобів, щоб у його дитини було щасливе дитинство. Він із задоволенням проводить час разом, допомагає з навчанням, балує солодощами та подарунками.

Advertisement

Батько зі знаком зодіаку Лев буває вимогливим, суворим, але не карає за пустощі або погані оцінки. Він приділяє велику увагу освіті, тому діти в сім’ї Лева зазвичай з ранніх років починають відвідувати всілякі гуртки, що розвивають. Власник цього вогняного знака схильний нав’язувати свою думку дитині, але щиро вважає, що робить це з кращих спонукань. Наприклад, щоб уберегти підлітка від поганої компанії чи від невірного (на його думку) вибору вишу.

Захоплення Лева

Більшість власників цього астрологічного знака наділені якимось талантом. Це означає, що людина зі знаком Лева може мати вокальні, музичні, художні чи акторські здібності. Але навіть якщо в нього немає яскраво виражених нахилів, він може мати хобі, пов’язане із творчістю.

Сильний та витривалий Лев також захоплюється спортом, наприклад, дівчина може займатися танцями, фітнесом, гімнастикою, а чоловік – велоспортом. Він любить жити в задоволення, тому не відмовляє собі у покупці стильного одягу від відомих брендів чи від походу до модного ресторану.

Кар’єра, професія та заробіток Лева

Людина зі знаком зодіаку Лев надає великої ваги своїй кар’єрі. Цілеспрямованість, сміливість, працьовитість, амбіції та бажання жити в достатку допомагають йому долати перешкоди та вперто підніматися кар’єрними сходами. Він також хоче досягти авторитету та поваги у професійному середовищі, тому береться за будь-які сміливі проекти, навіть за ті, від яких відмовляються колеги чи конкуренти. Перелічені якості свідчать про здатність успішно вести власний бізнес.

Працівник-Лев не зупиниться на посаді виконавця, оскільки він не любить перебувати в чиємусь підпорядкуванні та у своїх мріях бачить себе начальником. Представник вогненної стихії – це суворий, справедливий, мудрий, терплячий керівник. Він уміє стримувати свій запал, тому не приймає необдуманих, поспішних рішень. Але нерідко недооцінює своїх підлеглих і ризикує делегувати їм складні завдання. Через це може зіткнутися із професійним вигорянням.

Advertisement

Завдяки своїм ораторським та організаторським здібностям Леви можуть досягти успіху в різних професіях:

 • управління різними напрямками бізнесу чи продажу;
 • викладання, коучинг;
 • реклама, маркетинг, зв’язки із громадськістю, журналістика;
 • юриспруденція, наприклад, посаду судді чи адвоката;
 • творчі професії – дизайнер, стиліст, музикант.

Незважаючи на вміння заробляти, стосунки з грошима у Лева складні. Він не любить себе обмежувати, тому часто робить спонтанні покупки. Представник цього знака не заощаджуватиме або досконало вестиме сімейний бюджет, але він знайде спосіб, як вигідно інвестувати та примножити свої кошти.

Здоров’я Лева

Типовий представник цього знака не схильний до серйозних захворювань. Але він часто переоцінює свої можливості, крім того, не любить лікуватися. Зазвичай Лев ігнорує перші ознаки ГРВІ, доки не піднімається температура. Він намагається якнайшвидше позбутися симптомів, щоб повернутися до активної діяльності.

Через недбале ставлення до здоров’я у нього з’являється ризик хронічних хвороб. І у чоловіків, і у жінок-Левів нерідко виникають проблеми на нервовому ґрунті, наприклад, безсоння, головний біль, невроз і навіть депресія.

Леву слід бережніше ставитись до свого організму, дотримуватися правильного способу життя і робити вибір на користь здорового харчування. Власник цього астрологічного знака схильний “заїдати” проблеми, через що у нього можуть з’явитися болі в ШКТ або зайва вага. Помірний, але регулярний спорт, повноцінний відпочинок та профілактика – ось що допоможе людині-Леві зберегти своє міцне здоров’я.

Характеристики знаку зодіаку за східним календарем

Щоб характеристика Лева була більш повною та точною, ми зробили розшифровку комбінацій двох знаків – за гороскопом та східним календарем. У таблиці зазначено, які якості є провідними у людей, народжених у різні роки.

Advertisement
Лев-Щур Щедрість, товариськість
Лев-Бик Стриманість, наполегливість
Лев-Тигр Амбітність, працьовитість
Лев-Кролик Хитрість, сміливість
Лев-Дракон Акуратність, запальність
Лев-Змія Розважливість, замкнутість
Лев-Кінь Самовпевненість, вірність
Лев-Вівця Чутливість, творчий потенціал
Лев-Мавпа Доброта, справедливість
Лев-Півень Чуйність, почуття гумору
Лев-Собака Цілеспрямованість, егоїзм
Лев-Свиня Енергійність, сила волі

Сильні та слабкі сторони Левів за датами народження

На характер людини впливає як знак зодіаку, а й конкретна дата народження. У таблиці ми вказали головні плюси та мінуси Левів, які народилися у різні дні цього астрологічного періоду.

Дата Переваги Недоліки
23 липня Наполегливий, рішучий Занудний, скептичний
24 липня Сміливий, доброзичливий Нетерплячий, імпульсивний
25 липня Амбіційний, надійний Наївний, марнотратний
26 липня Витривалий, добродушний Прискіпливий, недовірливий
27 липня Чуйний, позитивний Нетактовний, легковажний
28 липня Енергійний, підприємливий Довірливий, слабохарактерний
29 липня Винахідливий, проникливий Жорсткий, запальний
30 липня Кмітливий, освічений Склочний, нервозний
31 липня Працьовитий, добрий Песимістичний, залежний
1 серпня Життєрадісний, чесний Безкомпромісний, ревнивий
2 серпня Щира, комунікабельна Квапливий, вимогливий
3 серпня Дотепний, прагматичний Впертий, уразливий
4 серпня Активний, ерудований Непоступливий, гнівливий
 серпня Незалежний, винахідливий Уїдливий, нервовий
6 серпня Прозорий, цілеспрямований Настирний, деспотичний
7 серпня Великодушний, відповідальний Недовірливий, замкнутий
8 серпня Впевнений у собі, відважний Вразливий, злопам’ятний
9 серпня Щедрий, дбайливий Вразливий, боязкий
10 серпня Розумний, товариський Лінивий, зарозумілий
11 серпня Рішучий, старанний Нестриманий, норовливий
12 серпня Оптимістичний, допитливий Надмірно емоційний
13 серпня Самостійний, наполегливий Жадібний, незговірливий
14 серпня Справедливий, сильний духом Суєтливий, нетерплячий
15 серпня Комунікабельний, добродушний Самозакоханий, впертий
16 серпня Доброзичливий, чесний Несамовитий, імпульсивний
17 серпня Розважливий, розважливий Той, хто сумнівається, неспокійний
18 серпня Витривалий, енергійний Безкомпромісний, агресивний
19 серпня Винахідливий, життєрадісний Нав’язливий, гіперемоційний
20 серпня Цілеспрямований, активний Жорсткий, недовірливий
21 серпня Наполегливий, самовідданий Емоційно нестійкий

Цікаві факти про знак зодіаку Лев

Ми зібрали кілька цікавих фактів про людей зі знаком Лева:

 • Вони люблять розкіш – брендовий одяг, прикраси, автомобілі преміум-класу, дорогі ресторани, готелі, курорти. Їм не шкода грошей на гарне життя.
 • Самостійний і незалежний Лев ніколи не визнається у власній безпорадності чи розгубленості. Тому навіть у скрутній ситуації відмовиться від допомоги близьких, щоб не виглядати слабким.
 • Леви не вміють програвати, тому якщо не досягають успіху у справі, то маніпулюють фактами і намагаються подати інформацію у вигідному для себе світлі.

Знаменитості-Леви, народжені з 23 липня по 21 серпня

Серед Левів зустрічається чимало яскравих, талановитих та видатних особистостей. Наприклад, під цим астрологічним знаком народилися такі відомі жінки, як:

 • Коко Шанель
 • Вітні Х’юстон
 • Дженніфер Лопес
 • Селена Гомес
 • Джоан Роулінг (Joanne Rowling)
 • Демі Ловато (Demi Lovato)
 • Мадонна (Madonna Louise Ciccone)
 • Шарліз Терон (Charlize Theron)

У списку чоловіків-Левів також можна знайти безліч гучних імен:

 • Наполеон
 • Арнольд Шварценеггер (Arnold Schwarzenegger)
 • Едвард Нортон (Edward Norton)
 • Альфред Хічкок
 • Енді Уорхол
 • Ів Сен-Лоран
 • Деніел Редкліфф.
 • Білл Клінтон (Bill Clinton)
 • Герберт Гувер (Herbert Hoover)
 • Барак Обама (Barack Obama)

Сексуальна сумісність Лев

У молоді роки Лев особливо енергійний і знайде своє щастя в обіймах Овна чи Стрільця.

Трохи згодом хорошу партію йому складе Рак, який зможе дати Леву постійне підтвердження власної винятковості. Необхідно уникати союзів із повітряними знаками, оскільки розуміння в таких відносинах не досягнуте.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве