Connect with us

Імена

Значення імені Лілія: характер та доля його володаря

Published

on

Значення імені Лілія

Характеристика імені Лілія

Походження латинське
Значення імені лілія
Знак Зодиака Діва
Планета-покровитель Меркурій
Камінь-талісман молодий
Колір коричневий
Форми імені Лиля, Лила, Лилюня, Лилюся, Лилюха, Лилюша, Лия, Ляля, Лилочка, Лилечка, Лиленька
Іменини 19 червня , 24 серпня

Значення та походження імені

Значення імені Лілія походить від назви прекрасної квітки – лілії. Досі точно невідомо, яка версія є більш вірною. Раннехристиянське походження імені найближче до нас. Вважається, що до Єви дружиною Адама була Ліліт, ім’я якого перекладається з івриту “нічна”.

У релігійних текстах Діва Марія часто згадується як Сусанна. І це унікальне ім’я у латинському розумінні – “біла лілія”. Прекрасна квітка лілії – це символ заступництва Господа та його милості для всіх людей.

Характер долі

Яка доля дівчини з ім’ям Лілія? З дитинства вона дуже любить батьків, що нерідко виховує в ній егоїзм і примхливість. Дорослішою, Лілія вміє приховувати свої негативні риси характеру дуже вміло. На людях виглядає впевнено і водночас витончено. Навколишні вважають її завзятою та цілеспрямованою. Дівчина емоційна і є творчою натурою. Вона хоче й уміє вдосконалювати себе, робить це все життя. Якщо стикається з труднощами, не сумує і проходить через усе з гідністю. З близькими їй людьми Лілія спілкується тепло і мило, з малознайомими – стримано та дипломатично, не дозволяє собі говорити нічого зайвого та, що гірше ображати словами. Вона вміє правильно викладати свої думки, партнери прислухаються до її думки та поважають її. Носителька імені працює над собою протягом усього життя, наповнює розум новими ідеями,

Професія та кар’єра

Дівчина Лілія чітко ставить перед собою цілі та йде до їх досягнення. Не можна сказати, що вона зло обходить своїх конкурентів, але зробить багато, щоб вони не заважали її успіху – виявить кмітливість і дипломатичність. Хоч би яку сферу діяльності вона вибрала, стає професіоналом своєї справи. Вона здатна всього досягти сама, але з повагою ставиться до підтримки старших товаришів, наставника. На неї можна покластися як на надійного виконавця, який якісно й у термін виконує роботу. Її люблять і цінують у колективі, Лілія здатна стати начальником сама і ставитись до підлеглих м’яко та дипломатично. Дівчина процвітає у вивченні гуманітарних наук, користуючись своєю багатою фантазією, з неї може вийти успішний художник, дизайнер, письменник. Вона дуже різнобічна людина, яка вміє спілкуватися з будь-якою аудиторією, з дітьми в тому числі. Їй дуже важливо знайти і реалізувати себе в професії, піднятися кар’єрними сходами. Почати свій бізнес дівчина теж може, у неї це вийде, особливо якщо близькі підтримають і надихнуть.

Здоров’я

Здоров’я Лілії є міцним із самого дитинства, дівчинка дуже енергійна та підтягнута, навіть не займаючись спортом професійно. Іноді вона може симулювати нездужання, але це лише її “гра” з близькими. Лілія емоційна, навіть невеликі стреси здатна заїдати, тому потрібно стежити за харчуванням та набором ваги. У свідомому віці проблеми можуть виникнути із сечостатевою системою, із нирками зокрема.

Advertisement

Кохання, сім’я та шлюб

Лілія вміє правильно спілкуватися з чоловіками та знає, як мати у них успіх. Вона дуже приваблива та влюблива. Дівчина може рано вийти заміж і бути дуже щасливою у шлюбі. Вміє маніпулювати чоловіками, вередувати, і чоловік часто має підлаштовуватися під її настрій. У сім’ї Лілія готова утихомирювати всі свої негативні риси, повністю поринути в інтереси чоловіка, бути вірною дружиною та другом. Часто чоловік бере на себе побутові справи, бо Лілія не дуже пристосована до них. Якщо з’являються діти, то так само всі турботи про них діляться між подружжям порівну, Лілію не можна назвати природженою матір’ю, що самовіддано віддає всю себе дітям.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Імена

Імена для котів-хлопчиків: основні принципи, традиційні та оригінальні ідеї на будь-який випадок

Published

on

Імена для котів-хлопчиків: основні принципи, традиційні та оригінальні ідеї на будь-який випадок

Знайти відповідну прізвисько для вихованця, чи то маленьке кошеня, чи вже доросла особина – непросте завдання. Читай у нашому матеріалі про традиційні та незвичайні імена для котів-хлопчиків, основні принципи при виборі прізвиська та звуки, які гарантовано привернуть увагу тварини. (більше…)

Continue Reading

Імена

Значення імені Альбіна: походження, доля та характер

Published

on

Значення імені Альбіна: походження, доля та характер

Це ім’я має давнє походження та багату історію. У цій статті ми розглянемо походження та значення імені Альбіна, його характеристики та особливості, а також його популярність у різних культурах та часах. Дізнаючись про значення цього імені, ми зможемо краще зрозуміти його символічну силу та вплив на особистість носія імені Альбіна. (більше…)

Continue Reading

Імена

Значення імені Уляна: характеристика та походження для дівчинки

Published

on

Значення імені Уляна Походження, характеристика, сумісність

Дізнайтеся все про значення імені Уляна для дівчинки: походження, характеристика, традиції, сумісність з іншими іменами та багато іншого. Вивчайте інформацію на нашому сайті та виберіть найкраще ім’я для свого малюка! (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве