Connect with us

Імена

Значення імені Максим: походження, характер та доля

Published

on

Значення імені Максим: походження, характер та доля

Чоловіче ім’я Максим поширене, тому сприймається як звичайне, хоча ним називали римських імператорів. Хто із відомих Максимів залишив слід в історії? Походження, характер та доля чоловіків з ім’ям Максим сповнені загадок та таємниць, як і саме ім’я.

Походження: латинське
Що означає: Найбільший, максимальний
Число імені: 7
Камінь імені: аметист
Тотем імені: Ясен, норка

Максим значення імені та Походження

Це ім’я швидко поширилося у країнах Європи. Воно видозмінювалося з часом, але суть залишилася незмінною. Доля прихильна до Максима, а його характер, неймовірна чарівність і добре серце приваблюють добрих людей.

Історія імені, його форми

Максим значенні іменіЯке походження імені Максима? Воно має латинське походження. Це римське родове ім’я, яке мали представники вищих станів. У ХІХ столітті воно дійшло України. Спочатку стало популярним серед простих людей, як стверджує знаменитий ономаст Олександра Суперанська в книзі «Як вас звуть і де ви живете?». Вона вказує на те, що на деякий час актуальність імені Максима істотно знизилася.

Новий виток моди на красиве та сильне ім’я припав на ХХ століття. У різних країнах воно має звучання, близьке до оригіналу:

 • Массімо (Італія).
 • Максиміліан (Німеччина).
 • Максимо (Португалия).
 • Макісіму (Японія).
 • Максат, Махсат, Махсум – у країнах середньої Азії.

Також поширені українські прізвища, утворені від імені, наприклад, Максимчук, Максименко, Максимець.

Розмовна форма імені – Макс, Максимка, Максік, Максюша. У православних святцях та католицькому місяцеслові для Максима представлено кілька іменинних днів.

Значення імені, астрологічний аспект та сумісність

Що означає Максим? У словнику-довіднику особистих імен Іллі Мельникова сказано, що ім’я Максим походить від латинського maximus і означає найбільший. ‘Максимальний‘ – це теж про Максима. Такий чоловік у всьому буде плідним, переконливим і впевненим. Аналогічне значення мають похідні від нього Максимус, Максиміан та Максиміліан.

Advertisement

Ім’я відносять до водної стихії, йому опікується планета Плутон, символ трансформацій, відродження, достатку та процвітання. Тотеми Максима – ясен та норка, а камінь-талісман – аметист. Це ім’я підходить хлопчикам, народженим узимку.

У нумерології Максиму відповідає сім. Сімка — це про людину, яка мимохідь може створити світовий шедевр, легко виконує циклічні та повторювані дії. Такі люди не прагнуть публічності, можуть надовго усамітнюватися, щоб зайнятися внутрішнім пошуком, філософствувати та вивчати нове.

Незважаючи на глибину душі, Максимові не чужі пристрасті. У відносинах йому буде найбільш комфортно з Агатою, Адою, Анастасією, Варварою, Вірою, Євдокією, Марією, Розою, Фаїною та Еммою.

Відомі люди

Багато відомих особистостей прославили найпопулярніше ім’я Максим. Серед них композитор Максим Дунаєвський — позашлюбний син композитора Ісака Дунаєвського та талановитої балерини Зої Пашкової.

Його старший брат по батькові був художником, тому творчість у всіх членів сім’ї в крові. Він став композитором, диригентом та автором музики до кількох десятків популярних радянських фільмів, серед яких «Д’Артаньян і три мушкетери», «Карнавал», «Мері Поппінс, до побачення!». Максим Дунаєвський був одружений сім разів, мав трьох дітей.

Advertisement

Відомий шоумен, артист та пародист Максим Галкін, чоловік співачки Алли Пугачової – яскравий представник імені. У 2000-х був популярним співак Максим Леонідов, який заспівав пісню «Дівчинка-бачення».

Серед відомих чоловіків із цим ім’ям є й Максим Віторган — актор, режисер та телеведучий, колишній чоловік Ксенії Собчак та син народного артиста Еммануїла Віторгана.

Доля та характер чоловіків з ім’ям Максим

Ім’я Максим наділяє свого володаря тонкою душевною організацією, неповторним характером, харизмою та чарівністю. Які негативні риси характеру мають такий чоловік і як складається його життя?

Який характер у чоловіків з ім’ям Максим?

Віра Куликова , автор книги «Таємниця імені – ключ до долі людини. Чоловічі імена», пише, що такий чоловік має безліч позитивних якостей, серед них:

Advertisement
 • обов’язковість, серйозність, мужність;
 • щедрість та дотепність;
 • доброта та мудрість;
 • шляхетність, відданість;
 • надійність та працьовитість.

Максим має блискучі здібності до аналізу, у зв’язку з чим усі свої кроки прораховує наперед. Складний характер має і деякі особливості, з якими доведеться миритися чи боротися, а саме:

 • нестриманість та дратівливість;
 • недовірливість та зайва вимогливість;
 • імпульсивність, ревнощі, агресія.

Щоб впоратися із цим внутрішнім вогнем, Максиму необхідно простіше дивитися на життя. Вроджене почуття гумору допоможе зняти напругу у складних ситуаціях, а дружелюбність та м’якість дозволять зібрати довкола справжніх друзів. Максим не любить лінивих, непунктуальних і безвідповідальних людей, тож поряд з ним будуть лише ті, хто чистий душею.

Щоб заслужити довіру Максима, йому не можна брехати, а спритність та маніпуляції він бачить за версту. У відносинах із протилежною статтю цінує чесність і простоту, тому в дружини собі вибере ту, яка беззастережно йому підкорятиметься. У юності характер Максима змусить його заводити швидкоплинні романи та розбивати жіночі серця, але чоловіком стане вірним та надійним.

Яка доля у чоловіків з ім’ям Максим?

У Максима складна та цікава доля, вважає Борис Хігір , автор книги «Таємниця чоловічого імені». В усьому виною — характер і невгамовна енергія хлопця. Хоча в дитинстві вона буде слухняною дитиною, посидючою і допитливою, батькам не варто розслаблятися. Максим вимагатиме уваги до своєї персони, постійно вимагатиме проявів любові та турботи. Йому потрібно більше уваги та любові, щоб розкритися.

Підлітком Максим стає вільнішим. На передній план виступає його харизма, за допомогою якої юнак підкорює серця однолітків, завойовує авторитет у підлітків та дорослих. Якщо всі їм задоволені, такий син демонструє успіхи у навчанні. Якщо ж батьки починають тиснути чи критикувати Максима, він замкнеться у собі і скотиться у двієчники.

Дорослий чоловік на ім’я Максим досягає висот у кар’єрі та в житті. Головне його завдання — навчитися розподіляти час та сили між цілями, відкидати непотрібне та не брати на себе зайве. Зумівши приборкати характер, Максим створить міцний фундамент для себе та нащадків.

Сфери діяльності, в якій досягають успіху чоловіки з таким ім’ям:

Advertisement
 • Професійний спорт.
 • Творчі професії – театр, кіно, естрада.
 • Точні науки (яскравий приклад — Макс Планк, основоположник квантової фізики, лауреат Нобелівської премії).
 • Література та журналістика.

Вольовий і дещо егоїстичний Максим, зустрівши кохану жінку, яка підходить для шлюбу, забуде про пригоди і створить міцну родину. Жінці необхідно бути мудрою, поступливою та гнучкою, щоб її популярний чоловік не дивився на інших дам. Проте він ніколи не кине близьких у скрутній ситуації, вирішить будь-які проблеми, виконає забаганки дорогих серцю людей.

Він буде строгим, але люблячим батьком своїм дітям. Виникне майже містичний, невидимий зв’язок між ними. Максим завалюватиме дітей подарунками, не забуваючи виховувати їх. У всіх важливих питаннях виховання, здоров’я та освіти дітей останнє слово буде за батьком. При цьому Максим не змінюватиме підгузки, залишивши це матері чад, хоча легко може впоратися і з таким завданням.

Максим — людина з незвичайним характером, у ній завжди кипітимуть пристрасті. Реалізувавши себе у вибраній справі, він поставить нові завдання і йтиме далі. Такий яскравий та невгамовний характер робить цього чоловіка привабливим, глибоким та цікавим для всіх. Бути поряд з ним — удача та благословення, бо на Максима та його близьких чекає щаслива доля.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Імена

Імена для котів-хлопчиків: основні принципи, традиційні та оригінальні ідеї на будь-який випадок

Published

on

Імена для котів-хлопчиків: основні принципи, традиційні та оригінальні ідеї на будь-який випадок

Знайти відповідну прізвисько для вихованця, чи то маленьке кошеня, чи вже доросла особина – непросте завдання. Читай у нашому матеріалі про традиційні та незвичайні імена для котів-хлопчиків, основні принципи при виборі прізвиська та звуки, які гарантовано привернуть увагу тварини. (більше…)

Continue Reading

Імена

Значення імені Альбіна: походження, доля та характер

Published

on

Значення імені Альбіна: походження, доля та характер

Це ім’я має давнє походження та багату історію. У цій статті ми розглянемо походження та значення імені Альбіна, його характеристики та особливості, а також його популярність у різних культурах та часах. Дізнаючись про значення цього імені, ми зможемо краще зрозуміти його символічну силу та вплив на особистість носія імені Альбіна. (більше…)

Continue Reading

Імена

Значення імені Уляна: характеристика та походження для дівчинки

Published

on

Значення імені Уляна Походження, характеристика, сумісність

Дізнайтеся все про значення імені Уляна для дівчинки: походження, характеристика, традиції, сумісність з іншими іменами та багато іншого. Вивчайте інформацію на нашому сайті та виберіть найкраще ім’я для свого малюка! (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве