Connect with us

Імена

Марина: значення імені, характер, доля та сумісність

Published

on

Марина: значення імені, характер, доля та сумісність

У Марині відчувається сила морських глибин. Що означає ім’я та яку долю воно готує своїй володарці? Розібратися в теперішньому та майбутньому Марини допоможе таємниця імені.

З цього матеріалу ви дізнаєтесь:

 1. Яке походження та значення імені Марина.
 2. Доля імені та відомі люди з таким ім’ям.
 3. Характеристика та характер імені.
 4. Сумісність із іншими іменами.

Походження та значення імені Марина

Проект для батьків The Bump не відносить його до популярних імен, але відзначає красу та мелодійність звучання. Проект для мам Mom Loves Best повідомляє, що воно посідає 718-е місце серед популярних імен дівчаток у Сполучених Штатах Америки у 2021 році. Автор спеціалізованих книг Олександра Суперанська та ономаст Володимир Ніконов розкривають історію походження та особливості імені Марина.

Що означає ім’я Марина? Марина означає морська, і це значення нерозривно пов’язує ім’я з морською стихією. Існує кілька версій його походження:

 • Від римського “marina”, що означає “морська”.
 • Жіноча форма давньоримського чоловічого імені Марін (Марінус).
 • Від епітету Venus Marina, яким називали богиню Венеру.

Ономаст Володимир Ніконов вважає, що до України воно принесене християнством із Візантії. Ім’я стало популярним, але у містах зустрічалося частіше, ніж у сільській місцевості.

Походження імені Марина, характер, доля та сумісність

Походження імені Марина, характер, доля та сумісність

Як ще можна назвати Марину? Олександра Суперанська, автор «Словника особистих імен. Більше 300 одиниць» пропонує зменшувально-пестливі варіанти Мара, Іна, Маріша. Ще використовують Марішка, Маринка, Маруся та Муся.

Марина святкує свої іменини 13 березня, 17 та 30 липня, а також 28 лютого. Її святими покровителями стали преподобна Марина Берійська та великомучениця Марина Антіохійська .

Доля Марини, відомі люди з таким ім’ям

Горда, знаюча собі ціну Марина — відповідальна і цілеспрямована людина. Інтуїція допомагає їй бачити людей наскрізь та вміло маніпулювати ними. Це дозволяє жінці проживати таке життя, про яке вона мріє. Серед зірок мистецтва, спорту та суспільного життя багато людей із цим ім’ям:

Advertisement
 • Марина Бех-Романчук — чемпіонка Європи, призер чемпіонату світу та багаторазовий призер України, яка виступає у стрибках у довжину та в потрійному стрибку.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Marina Ruy Barbosa (@marinaruybarbosa)

Марина – щасливе ім’я? Воно має позитивну енергетику, дарує володарці заступництво вищих сил та любов людей. Щоб стати щасливою, Марині потрібно йти на компроміс, не вирощувати в собі гординю та не втрачати шансів, наданих долею.

Характеристика імені та характер Марини

Які за характером Марини? Видання Astrologyk називає Марину волелюбною та норовливою, таємничою, чарівною та логічною. Вона здатна бути чуйною і доброзичливою, але досить пихатою і егоїстичною. Це допомагає їй розважливо планувати та втілювати у життя кар’єрні амбіції. Розкрити суть імені допомагають його езотеричні характеристики:

Advertisement
 • Число імені – 5. Журнал Marie Clair називає його числом любові, виховання дітей та творчої самореалізації.
 • Планета-покровитель – Місяць та Венера.
 • Тотеми – лілія, форель і морський коник.
 • Камінь-талісман – чорний опал , перламутр.

Юна Марина рухлива, жива, слухняна, з глибоким та вдумливим поглядом. У підлітковому віці імпульсивна, її настрій різко змінюється від радості до песимізму. Їй потрібна спокійна обстановка та всебічна підтримка батьків, щоб пливти в потоці життя. Марина багато фантазує. Прагнення жити в ілюзіях негативно позначається на особистості. Їй потрібно чітко прописати цілі, грамотно обравши професію та сферу реалізації. У роботі вона працьовита і прискіплива, тому любить доводити справи до логічного завершення. Найбільш вдало таланти розкриються, якщо Марина буде інженером, будівельником, бухгалтером, юристом, лікарем. Досягне успіху, ставши перукарем та художником, актрисою, письменником.

Марина Абрамович

Марина Абрамович

Сумісність Марини імені з іншими

Марину не можна назвати класичною красунею, але її чарівність привертає увагу однолітків. Вона закохана, вміє спокушати, залишаючись загадковою, манливою. Зазнає гострої потреби в любові та ніжності. Для стосунків вибирає гарних, статних та сильних чоловіків. Шукає в них незгасну пристрасть та стабільний інтерес, масу уваги та обожнювання. Не отримуючи їх, готова змінювати партнерів. Смілива і розкута жінка знаходить чоловіка, з яким знаходить спокійне, врівноважене, матеріально стабільне сімейне життя. До зрад не схильна і не готова прощати пригоди блудного чоловіка. Дуже хороша господиня та відповідальна мати, яка самовіддано занурюється у роль хранительки сімейного вогнища.

 • Найбільш гармонійні спілки у неї складаються з Борисом, Глібом, Єгором, Миколою та Макаром.
 • Спокійні та довірчі стосунки ймовірні з Анатолієм, Олексієм, Богданом, Віктором, Давидом та Євгеном.
 • Міцний шлюб із Максимом , Михайлом, Мойсеєм, Марком , Павлом, Сергієм, Семеном та Тимофієм.
 • Не варто розраховувати на взаємність та міцний шлюб із чоловіками на ім’я Артур , Антон, Владислав, Георгій, Олег, Станіслав, Платон та Ярослав .

Настрій Марини мінливий, як море. Розуміння особливостей імені допомагає прийняти та полюбити цю глибоку та цікаву особистість. Щоб вирішити, чи підходить ім’я Марина новонародженій дівчинці, дізнайтеся про всі його таємниці і прийміть мудре рішення.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Імена

Імена для котів-хлопчиків: основні принципи, традиційні та оригінальні ідеї на будь-який випадок

Published

on

Імена для котів-хлопчиків: основні принципи, традиційні та оригінальні ідеї на будь-який випадок

Знайти відповідну прізвисько для вихованця, чи то маленьке кошеня, чи вже доросла особина – непросте завдання. Читай у нашому матеріалі про традиційні та незвичайні імена для котів-хлопчиків, основні принципи при виборі прізвиська та звуки, які гарантовано привернуть увагу тварини. (більше…)

Continue Reading

Імена

Значення імені Альбіна: походження, доля та характер

Published

on

Значення імені Альбіна: походження, доля та характер

Це ім’я має давнє походження та багату історію. У цій статті ми розглянемо походження та значення імені Альбіна, його характеристики та особливості, а також його популярність у різних культурах та часах. Дізнаючись про значення цього імені, ми зможемо краще зрозуміти його символічну силу та вплив на особистість носія імені Альбіна. (більше…)

Continue Reading

Імена

Значення імені Уляна: характеристика та походження для дівчинки

Published

on

Значення імені Уляна Походження, характеристика, сумісність

Дізнайтеся все про значення імені Уляна для дівчинки: походження, характеристика, традиції, сумісність з іншими іменами та багато іншого. Вивчайте інформацію на нашому сайті та виберіть найкраще ім’я для свого малюка! (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве