Connect with us

Імена

Значення імені Наталія

Published

on

Значення імені Наталія походження та доля

Зрозуміти значення імені Наталія не завжди просто. Усередині цієї жінки багато особистостей і яку вона явить залежить від обставин. Цікавий факт – одна з радянських атомних бомб називалася “Наташа”. І у власниць цього імені справді вибухонебезпечний характер

Доля імені Наталія

Ім’я не вистачає рівноваги і збалансованості, дівчина не може всидіти на місці, їй потрібен рух, якщо його немає у справах – вона танцюватиме і співатиме, аби не діяти.

Наталя сама страждає від нерозуміння власних почуттів – може вибухнути на порожньому місці, може виявити радість у недоречній ситуації. Тому їй з ранніх років потрібно привчатися аналізувати відчуття і так бурхливо не виявляти емоцій. Довівши себе до психічного виснаження, Наталя ризикує впасти в депресію від сильних душевних мук.

Взагалі від дитинства залежить майбутнє. Батьки повинні підготувати доньку до життя, не приймати рішення за неї, а давати можливість думати та самостійно робити свій вибір – від одягу до серйозніших питань. Можна рано почати залучати до готування та інших домашніх справ, їй подобається допомагати.

Якщо ж на дівчинку тиснули, вона швидко втрачає ініціативність та віру у свої сили, яких у неї насправді величезна кількість! Ставши старшим, Наталя не може розбудити внутрішні ресурси, вона шукає кумирів у своєму оточенні (особливо чоловіків). Бачачи таланти інших, свої розпізнати їй не виходить.

Advertisement
Наталі Портман представниця імені Наталія

Наталі Портман представниця імені Наталія

І це дуже прикро, адже у Наталії – чудова образна пам’ять і синтетичний склад розуму, який дозволяє проявити себе в різних сферах і справлятися з різноплановими завданнями. Вона бачить проблему загалом і знаходить нестандартні способи вирішення завдяки тому, що вона розвинена і логіка, і уяву, і інтуїція. Ще в Наталії є вроджена здатність подобатися, вміння привернути до себе негативно налаштовану людину і розтопити навіть крижане серце. Тож вона добре виявить себе у сферах, пов’язаних із спілкуванням (ресторанний бізнес, торгівля, освіта, медицина, журналістика). З такою жінкою приємно вести справи, вона однаково вміє радіти і своїм, і чужим успіхам.

Але найкомфортніше Наталя почуватиметься, облаштовуючи домівку – внутрішній світ все ж більше цікавить її, ніж робота.

За великим рахунком, нервова система – єдина слабка ланка у здоров’ї Наталії. Ім’я дає схильність до повноти, але цей фактор може компенсуватись знаком зодіаку або східним покровителем року народження.

Характер імені Наталія

Як уже було сказано на самому початку, ніколи не знаєш, чого чекати від Наталії – вибухне вона чи заспіває. Сильна воля, що часом доходить до впертості і деспотизму, співіснує з невпевненістю, ніжністю і вразливістю. Які риси виявляться сильнішими, залежить від імені, яке ближче до жінки – повне Наталя (Наталія – рівнозначний варіант, церковний, дається при хрещенні) або скорочене Наталя. До речі, в інших країнах можна зустріти жіночі форми імені Нателла (Нателла, Нателла), Наталіна та чоловічі Наталій, Надал, Ноель, Ноліг. Усі вони мають загальний латинський корінь natalis.

Для більшої сміливості та для того, щоб справити враження на оточуючих, Наталя може демонструвати гнів. Це не завжди доречно. Головне завдання жінки – навчитися перемикатися та вибирати правильний варіант поведінки, виходячи з обставин.

Походження імені Наталія

У імені Наталя, що виник на зорі християнства, є різні переклади. Але всі вони переважно пов’язані з поняттям «народження» (латинське Natalis Domini означає «Різдво»). Також існують варіанти значення «рідне», тобто пов’язане з батьківщиною, вітчим будинком, і «благословенне» – як трактування формулювання «народжене на Різдво».

Advertisement

Спочатку ім’я звучало як Наталія, пізніше виникла його розмовна форма з м’яким знаком. Цікаво, що з цим ім’ям пов’язана ще одна «блукаюча» літера.

Найвідоміша свята, яка вважається покровителькою імені, – Наталія Нікомідійська (початок IV століття). У християнстві вона має особливий статус – вона входить до безкровних мучеників, тобто померлих не від пролиття крові під час катувань чи страти, як від душевних, серцевих страждань. Вона померла на могилі свого чоловіка, мученика Адріана, вбитого за свою віру. Описувані події відбувалися у Нікомедії. Чому ж тоді Адріан та Наталія названі Нікомідійськими?

Назва міста писалася через букву η. У давньогрецькій мові вона називалася “ця” і вимовлялася як “е”. У сучасній грецькій мові вона перетворилася на «іту» і, відповідно, звучить як «і». У кирилиці спочатку було прийнято новогрецький варіант. До реформи 1918 року російською писалося Нікомідія. І хоча зараз пишеться Нікомедія, за традицією у прикметнику в іменах святих залишилася буква «і».

Сумісність імені Наталія

Наталю тягне до чоловіків на ім’я Олександр, Андрій, Артем, Борис, Валерій, Гліб, Дмитро, Єгор, Ігор, Кирило, Микита, Микола та Федір. Гарні романи можуть перерости в міцний шлюб.

А от з ким порозумітися буде складно, то це з Антоном, Володимиром, Денисом, Іваном, Олегом, Станіславом, Юрієм та Ярославом.

Advertisement

Коментар експерта

Альбертіна Фріштадт, практикуючий таролог та іменолог:

– У гардеробі Наталії мають бути одяг та прикраси з камінням блакитного кольору (можна використовувати навіть у вінчальному вбранні) як оберег від любовних розчарувань. Саме ця сфера – слабка ланка Наталі.

Внучка Байдена Наталія

У Наталі рано проявляється сексуальність, її сильний шарм активно приваблює чоловіків. Але за великої уваги стати дружиною їй складно – шанувальниками рухає пристрасть, а не серйозні наміри. Погіршують ситуацію та страхи, яких ім’я дає так багато, що його володарка може замкнутися у собі та упустити приготовлені долею дари.

Зустрівши свою людину, Наталя заради шлюбу готова підлаштовуватися під бажання та інтереси обранця. Але чим довше він тягне з пропозицією, тим гірше ставатимуть відносини. Наростаюче внутрішнє невдоволення почне виявлятися у зривах по дрібницях. Наталя звикла жити відповідно до своїх планів та цінностей, а коли щось іде не так, вона спочатку губиться, потім тривогу змінює гнів.

Якщо партнери зможуть досягти компромісу, виграють обидва. Наталя стає прекрасною дружиною та мамою. Вона не пиляє через дрібниці, заплющує очі на чоловічі слабкості. Дітей дуже любить, загалом справедлива у заохоченнях та покараннях, але буває непослідовною у рішеннях. За цим, а також за проявом своїх емоцій, слід стежити, щоб не нагнітати в будинку тривожність.

Зіпсувати атмосферу в сім’ї можуть лише два фактори: авторитарна та агресивна свекруха, до конкуренції з якою Наталія ставиться ревно, і егоїзм та споживання чоловіка. Жінка до останнього намагатиметься достукатися до нього, але якщо чоловік залишиться глухим, вона зробить все для розлучення.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Імена

Імена для котів-хлопчиків: основні принципи, традиційні та оригінальні ідеї на будь-який випадок

Published

on

Імена для котів-хлопчиків: основні принципи, традиційні та оригінальні ідеї на будь-який випадок

Знайти відповідну прізвисько для вихованця, чи то маленьке кошеня, чи вже доросла особина – непросте завдання. Читай у нашому матеріалі про традиційні та незвичайні імена для котів-хлопчиків, основні принципи при виборі прізвиська та звуки, які гарантовано привернуть увагу тварини. (більше…)

Continue Reading

Імена

Значення імені Альбіна: походження, доля та характер

Published

on

Значення імені Альбіна: походження, доля та характер

Це ім’я має давнє походження та багату історію. У цій статті ми розглянемо походження та значення імені Альбіна, його характеристики та особливості, а також його популярність у різних культурах та часах. Дізнаючись про значення цього імені, ми зможемо краще зрозуміти його символічну силу та вплив на особистість носія імені Альбіна. (більше…)

Continue Reading

Імена

Значення імені Уляна: характеристика та походження для дівчинки

Published

on

Значення імені Уляна Походження, характеристика, сумісність

Дізнайтеся все про значення імені Уляна для дівчинки: походження, характеристика, традиції, сумісність з іншими іменами та багато іншого. Вивчайте інформацію на нашому сайті та виберіть найкраще ім’я для свого малюка! (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве