Connect with us

Сонник

Сонник Айва – До чого сниться айва?

Published

on

Сонник Айва

Айва – добре відома плодова рослина, яка росте у південних широтах. За її великі жовті плоди айву називають «золотим» яблуком. Однак, на відміну від яблук, айва відрізняється терпкістю та кислувато-в’яжучим смаком, і практично не вживається у сирому вигляді.

Крім того, вона часто має колючки, тому має неоднозначну символіку. Айва, як і будь-яке яблуко, може означати успіх, процвітання, любов , а її золотий колір – грошовий знак. Проте кислий смак і колючки означають розчарування, надії, що не справдилися, інші негативні ситуації.

Сонник Густава Хіндмана Міллера. Тлумачення сновидіння «Айва»

Айвовий кущ або дерево з плодами, що зріють на ньому, віщує майбутнє процвітання. Але якщо айва незріла, це говорить про необдуманість ваших вчинків, які зведуть нанівець усі витрачені вами зусилля.

Якщо ви їсте плоди айви, і вам подобається її смак, то таке сновидіння є несприятливим і може віщувати втрату очікуваної спадщини або моральну деградацію.

Продавати або купувати плоди айви – укладати солідні договори, які замість прибутку принесуть лише розчарування. Бачити недозрілий айвовий плід – недовга удача та сумнівні радощі.

Advertisement

Дворянський сонник М. Гришин. Айва уві сні – що це віщує?

Побачити плоди айви або зривати їх – на щастя в любові та виконання бажаного. Очищати їх чи бачити, що вони згнили – знак розчарувань.


Сонник для сім’ї. Сон «Айва» та його символіка

Побачити уві сні зарості айви, але не торкатися і не наближатися до них – звістка про дивовижну подію з вашим приятелем чи колегою. Якщо ви знаходитесь біля кущів і поранилися об їхні колючки – ця звістка завдасть вам неприємностей. Айвові плоди – провісник зустрічі з знайомим, що раптово процвітав.

Є їх, надкушувати або очищати – не пізніше ніж через два тижні ви отримаєте несподівані гроші. Але таке сновидіння є порожнім, якщо побачити його в ніч на понеділок, і виповниться не так скоро, якщо насниться перед четвергом.


Кулінарний сонник. Як розуміти сон про айву?

Айва несе в собі сексуальну символіку, і сон про неї віщує любовне щастя та успіх серед осіб протилежного сновидцю статі. Рвати айву або струшувати її з дерева – ризикувати втратити чиєсь кохання через надлишок наполегливості.


Сонаріум

Терпка і кисла айва уві сні є провісником неприємних звісток. Є такі плоди – найближчим часом зазнати приниження, впасти духом, зневіритися в собі. Але якщо золоті яблука виявилися солодкими – на вас чекає несподіване отримання грошей.

Advertisement

Зривати їх з дерева – здійснити свої бажання, домогтися взаємності у коханні. Проте струшувати їх на землю – провісник невдачі через власне нетерпіння та недоречну наполегливість. Квітучі кущі чи дерева айви – ваші плани реалізуються, але не скоро.

Колючі дерева – попередження про загрозу, поранитися про колючки – знак неприємностей через вашу власну необережність.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Сонник

Сонник Вікно – Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Published

on

Сонник Вікно - Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Вікно уві сні – позитивний знак. Такий сон говорить про швидке вирішення проблем за допомогою впливової людини, про нові перспективні можливості та цілеспрямованість. Розглянемо докладніше, до чого наснилося вікно та які є тлумачення. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Місяць – До чого сниться місяць уві сні?

Published

on

Сонник Місяць - До чого сниться місяць уві сні?

Сон, у якому ви побачили місяць, дивує та інтригує. Що він може означати? Все залежить від того, якою вона була. Розповідаємо, провісником чого може стати приснився місяць. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Published

on

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Сновидіння відбивають зміни, які у нашому несвідомому. Коли в них з’являються потойбічні сили, ми дивуємось і боїмося. Розповідаємо, до чого сниться чорт і як трактують цей образ сонники (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве